2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы 56-434/IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 желтоқсанда N 14-10-176 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2013 жылғы 1 ақпандағы № 31 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 01.02.2013 № 31 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2065 санымен тіркелген шешіміне сәйкес, Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сайрам ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 20 341 987 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 305 314 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 844 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 215 590 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 809 239 мың теңге;
2) шығындар – 20 458 015 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 5 321 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 7 281 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 960 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -10 713 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 10 713 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -110 636 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 110 636 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 7 281 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 615 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 103 970 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2012.12.06 № 12-73/V (2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
2. 2012 жылы облыстық бюджетке аудандық бюджеттен жеке табыс салығынан және әлеуметтік салықтан 50 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.
3. 2012 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 9 863 878 мың теңге болып белгіленсін.

О районном бюджете на 2012-2014 годы
Решение маслихата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 21 декабря 2011 года N 56-434/IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Сайрамского района Южно-Казахстанской области 28 декабря 2011 года N 14-10-176. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 1 февраля 2013 года № 31)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 01.02.2013 № 31).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2065, Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Сайрамского района на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 341 987 тыс.тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 305 314 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11 844 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 215 590 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 809 239 тысяч тенге;
2) затраты – 20 458 015 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 321 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 281 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 960 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 10 713 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 10 713 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 110 636 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 110 636 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 7 281 тысяч тенге;
погашение займов – 615 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 103 970 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 06.12.2012 № 12-73/V (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Установить на 2012 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога в размере 50 процентов в областной бюджет.
3. Установить объем бюджетных субвенций передаваемых из областного бюджета в бюджет района в сумме 9 863 878 тысяч тенге.

4. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 51 805 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2012 жылға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
6. 2012 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 5-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.

4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 51 805 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2012 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2012 год, согласно приложению 5.

7. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджетте ауыл округтерінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238-бабының 2-тармағына сәйкес, 2012 жылға аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне, бюджет қаражаты есебінен қызметтің, осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

7. Утвердить перечень бюджетных программ каждого сельских округов на 2012 год, согласно приложению 6.
8. Установить на 2012 год согласно пункта 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры и спорта, финансируемых из районного бюджета, работающим в аульной (сельской) местности, за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов от должностных окладов и тарифных ставок по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Ақсукент ауылдық округі әкімінің аппараты
Арыс ауылдық округі әкімінің аппараты
Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты
Бадам ауылдық округі әкімінің аппараты
Жібек-Жолы ауылдық округі әкімінің аппараты
Жаңаталап ауылдық округі әкімінің аппараты
Жұлдыз ауылдық округі әкімінің аппараты
Қайнарбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты
Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты
Қарамұрт ауылдық округі әкімінің аппараты
Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты
Қаратөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
Құтарыс ауылдық округі әкімінің аппараты
Көлкент ауылдық округі әкімінің аппараты
Манкент ауылдық округі әкімінің аппараты
Сайрам ауылдық округі әкімінің аппараты
Тассай ауылдық округі әкімінің аппараты
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
Ақсукент ауылдық округі әкімінің аппараты
Арыс ауылдық округі әкімінің аппараты
Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты
Бадам ауылдық округі әкімінің аппараты
Жібек-Жолы ауылдық округі әкімінің аппараты
Жаңаталап ауылдық округі әкімінің аппараты
Жұлдыз ауылдық округі әкімінің аппараты
Қайнарбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты
Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты
Қарамұрт ауылдық округі әкімінің аппараты
Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты
Қаратөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
Құтарыс ауылдық округі әкімінің аппараты
Көлкент ауылдық округі әкімінің аппараты
Манкент ауылдық округі әкімінің аппараты
Сайрам ауылдық округі әкімінің аппараты
Тассай ауылдық округі әкімінің аппараты
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
Ақсукент ауылдық округі әкімінің аппараты
Арыс ауылдық округі әкімінің аппараты
Бадам ауылдық округі әкімінің аппараты
Жаңаталап ауылдық округі әкімінің аппараты
Қайнарбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты
Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты
Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты
Құтарыс ауылдық округі әкімінің аппараты
Қаратөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
Көлкент ауылдық округі әкімінің аппараты
Манкент ауылдық округі әкімінің аппараты
Тассай ауылдық округі әкімінің аппараты
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді көркейту

001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Аппарат акима Аксукентского сельского округа
Аппарат акима Арысского сельского округа
Аппарат акима Акбулакского сельского округа
Аппарат акима Бадамского сельского округа
Аппарат акима Жибек-Жолынского сельского округа
Аппарат акима Жанаталапского сельского округа
Аппарат акима Жулдызского сельского округа
Аппарат акима Кайнарбулакского сельского округа
Аппарат акима Карабулакского сельского округа
Аппарат акима Карамуртского сельского округа
Аппарат акима Карасуйского сельского округа
Аппарат акима Каратюбинского сельского округа
Аппарат акима Кутарысского сельского округа
Аппарат акима Колкентского сельского округа
Аппарат акима Манкентского сельского округа
Аппарат акима Сайрамского сельского округа
Аппарат акима Тассайского сельского округа
022
Капитальные расходы государственных органов
Аппарат акима Аксукентского сельского округа
Аппарат акима Арысского сельского округа
Аппарат акима Акбулакского сельского округа
Аппарат акима Бадамского сельского округа
Аппарат акима Жибек-Жолынского сельского округа
Аппарат акима Жанаталапского сельского округа
Аппарат акима Жулдызского сельского округа
Аппарат акима Кайнарбулакского сельского округа
Аппарат акима Карабулакского сельского округа
Аппарат акима Карамуртского сельского округа
Аппарат акима Карасуйского сельского округа
Аппарат акима Каратюбинского сельского округа
Аппарат акима Кутарысского сельского округа
Аппарат акима Колкентского сельского округа
Аппарат акима Манкентского сельского округа
Аппарат акима Сайрамского сельского округа
Аппарат акима Тассайского сельского округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
Аппарат акима Аксукентского сельского округа
Аппарат акима Арысского сельского округа
Аппарат акима Бадамского сельского округа
Аппарат акима Жанаталапского сельского округа
Аппарат акима Кайнарбулакского сельского округа
Аппарат акима Карабулакского сельского округа
Аппарат акима Карасуйского сельского округа
Аппарат акима Кутарысского сельского округа
Аппарат акима Каратюбинского сельского округа
Аппарат акима Колкентского сельского округа
Аппарат акима Манкентского сельского округа
Аппарат акима Тассайского сельского округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов