Кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орнын белгілеу және сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы N 434 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 5 желтоқсанда N 14-12-131 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 301 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімдігінің 14.08.2015 № 301 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 28 бабының 4 және 6 тармақтарына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 2 тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Созақ аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесе отырып кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін берілетін үй-жайлар тізімі 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ауыл, поселке әкімдері үгіттік баспа материалдарын барлық кандидаттар үшін тең құқықтар қамтамасыз ететін жағдайда орналастыруды, сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды беру шарттарының бірдей және тең болуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының жетекшісі Қ.Оразовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б.Мейірбеков
КЕЛІСІЛДІ:
Созақ аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
__________________ Әжіхан Мұсаұлы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями
Постановление акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 1 декабря 2011 года N 434. Зарегистрировано Управлением юстиции Созакского района Южно-Казахстанской области 5 декабря 2011 года N 14-12-131. Утратило силу постановлением акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 14 августа 2015 года № 301
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 14.08.2015 № 301 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» и пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Созакской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1.
2. Определить перечень помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями согласно приложению 2.
3. Акимам сельских округов обеспечить размещение агитационных печатных материалов на условиях, обеспечивающих равные права для всех кандидатов, а так же единые и равные условия предоставления помещений для проведения встреч с избирателями.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района К.Оразову.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Мейрбеков Б.
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Сузакской
районной территориальной
избирательной комиссии
__________________ Мусаулы Ажихан

«1»  желтоқсан 2011 жыл
Созақ ауданы әкімдігінің
01.12.2011 жылғы № 434
қаулысына 1-қосымша
Кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының тізбесі
қ/с
Белгіленген орындар
1
Шолаққорған ауылы, Абай елді мекені, «А.Иманов атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
2
Шолаққорған ауылы, Балдысу елді мекені, «Жамбыл атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
3
Шолаққорған ауылы, Қарабұлақ елді мекені, «Қарабұлақ бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі
4
Шолаққорған ауылы, Жеткіншек елді мекені, «Жеткіншек бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі
5
Шолаққорған ауылы, «А.Сүлейменов атындағы негізгі орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
6
Шолаққорған ауылы, «Ә.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
7
Шолаққорған ауылы, Созақ ауданы әкімдігінің «Мыңжылқы» мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
8
Шолаққорған ауылы, «Созақ ауданы әкімдігінің «Ертөстік» балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
9
Шолаққорған ауылы, «Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
10
Шолаққорған ауылы, «А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
11
Шолаққорған ауылы, «Созақ аудандық балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі
12
Шолаққорған ауылы, «Шолаққорған атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
13
Жартытөбе ауылы, ауылдық клуб
14
Жартытөбе ауылы, «Қ.Кемелұлы атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
15
Жартытөбе ауылы, Аққолтық елді мекені, «Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
16
Жартытөбе ауылы, Бабата елді мекені, «М.Маметова атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
17
Жартытөбе ауылы, Бабата елді мекені, ауылдық клуб
18
Құмкент ауылы, Қызылқанат елді мекені, «Қ.Сәтбаев атындағы мектеп-гимназиясы» мемлекеттік мекемесі
19
Құмкент ауылы, Қызылкөл елді мекені, ауылдық клуб
20
Құмкент ауылы, Қызылкөл елді мекені, «М.Ауезов атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
21
Сызған ауылы, Қозмолдақ елді мекені, «Ғ.Мұратбаев атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
22
Сызған ауылы, Қозмолдақ елді мекені, ауылдық клуб
23
Сызған ауылы, Қайнар елді мекені, «С.Макаренко атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
24
Созақ ауылы, «Созақ жалпы орта мектеп-гимназиясы» мемлекеттік мекемесі
25
Созақ ауылы, «Науайы атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
26
Созақ ауылы, Көктөбе елді мекені, «Суындық жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
27
Созақ ауылы, Ыбырай елді мекені, «Құрманғазы атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
28
Қарақұр ауылы, «Қарақұр» жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
29
Қарақұр ауылы, Раң елді мекені, «С.Батырбекова атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
30
Қарақұр ауылы, Шаға елді мекені, «Б.Бақбергенов атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
31
Қаратау ауылы, Бақырлы елді мекені, «С.Панфилов атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
32
Қаратау ауылы, Бақырлы ауылдық клубы
33
Қаратау ауылы, Ақсүмбе елді мекені, ауылдық клуб
34
Қаратау ауылы, Сарыжаз елді мекені, «Сарыжаз негізгі орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
35
Жуантөбе ауылы, «С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
36
Жуантөбе ауылы, ауылдық клуб
37
Тасты ауылы, «Абай атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
38
Шу ауылы, «Ж.Қаламбаев атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
39
Қыземшек поселкесі, «Ләнде Бөкенов атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
40
Қыземшек поселкесі, Тайқоңыр елді мекені, «Күйші-композитор Төлеген Момбеков атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
41
Таукент поселкесі, «І.Кеңесбаев атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
42
Таукент поселкесі, Жыныс елді мекені, «Сүгір Әліұлы атындағы негізгі орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Созақ ауданы әкімдігінің
01.12.2011 жылғы № 434
қаулысына 2-қосымша
Кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізу үшін берілетін үй-жайлар тізімі
қ/с
Ауыл, поселке атауы
Елді мекен атауы
Кездесу өткізу орындары
1
Шолаққорған
Абай елді мекені
«А.Иманов атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Балдысу елді мекені
«Жамбыл атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қарабұлақ елді мекені
«Қарабұлақ бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жеткіншек елді мекені
«Жеткіншек бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі
Шолаққорған елді мекені
Созақ ауданы әкімдігінің «Мыңжылқы» мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2
Жартытөбе
Жартытөбе елді мекені
Елді мекен клубы
Аққолтық елді мекені
«Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Бабата елді мекені
Елді мекен клубы
3
Құмкент
Құмкент елді мекені
«Қ.Сәтбаев атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қызылкөл елді мекені
Елді мекен клубы
4
Созақ
Созақ елді мекені
«Созақ жалпы орта мектеп-гимназиясы» мемлекеттік мекемесі
Көктөбе елді мекені
«Суындық жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Ыбырай елді мекені
«Құрманғазы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қақпансор елді мекені
«С.Ерубаев атындағы бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі
5
Сызған
Сызған елді мекені
«Қ.Рүстемов атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қозмолдақ елді мекені
Елді мекен клубы
Қайнар елді мекені
«С.Макаренко атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
6
Қарақұр
Қарақұр елді мекені
Елді мекен клубы
Раң елді мекені
«Б.Бақбергенов атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Шаға елді мекені
«С.Батырбекова атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
7
Қаратау
Ақсүмбе елді мекені
Елді мекен клубы
Бақырлы елді мекені
Елді мекен клубы
Сарыжаз елді мекені
«Сарыжаз негізгі орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
8
Жуантөбе
Жуантөбе елді мекені
«С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Қоңыратарық елді мекені
Фельдшерлік пункті
9
Тасты
Тасты елді мекені
Елді мекен клубы
Қасқатөбе елді мекені
Фельдшерлік пункті
10
Шу
Шу елді мекені
Елді мекен клубы
11
Таукент
Таукент поселкесі
«І.Кеңесбаев атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Жыныс елді мекені
«С.Әліұлы атындағы негізгі орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
12
Қыземшек
Қыземшек поселкесі
«Л.Бөкенов атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Тайқоңыр елді мекені
«Т.Момбеков атындағы жалпы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі

«1» декабря 2011 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Созакского района
от 01.12.2011 года № 434
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов
п/н
Определенные места
1
село Шолаккорган, населенный пункт Абай, Государственное учреждение «Общая средняя школа имени А.Иманова»
2
село Шолаккорган, населенный пункт Балдысу, Государственное учреждение «Общая средняя школа имени Жамбыла»
3
село Шолаккорган, населенный пункт Карабулак, Государственное учреждение «Начальная школа Карабулак»
4
село Шолаккорган, населенный пункт Жеткиншек, Государственное учреждение «Начальная школа Жеткиншек»
5
село Шолаккорган, Государственное учреждение «Основная средняя школа имени А.Сулейменова»
6
село Шолаккорган, Государственное учреждение «Общая средняя школа имени А.Молдагуловой»
7
село Шолаккорган, Государственное коммунальное казенное предприятие «Дворец культуры «Мынжылкы» акимата Созакского района»
8
село Шолаккорган, Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Ертостик» акимата Созакского района»
9
село Шолаккорган, Государственное учреждение «Общая средняя школа имени Ы.Алтынсарина»
10
село Шолаккорган, Государственное учреждение «Общая средняя школа имени А.Байтурсынова»
11
село Шолаккорган, Государственное учреждение «Детско-юношеская спортивная школа Созакского района»
12
село Шолаккорган, Государственное учреждение «Общая средняя школа Шолаккорган»
13
село Жартытобе, сельский клуб
14
село Жартытобе, Государственное учреждение «Общая средняя школа имени К.Кемелулы»
15
село Жартытобе, населенный пункт Акколтык, Государственное учреждение «Общая средняя школа имени Ш.Уалиханова»
16
село Жартытобе, населенный пункт Бабата, Государственное учреждение «Общая средняя школа имени М.Маметовой»
17
село Жартытобе, населенный пункт Бабата, сельский клуб
18
село Кумкент, населенный пункт Кызылканат, Государственное учреждение «Школа-гимназия имени К.Сатбаева»
19
село Кумкент, населенный пункт Кызылкол, сельский клуб
20
село Кумкент, населенный пункт Кызылкол, Государственное учреждение «Общая средняя школа имени М.Ауезова»
21
село Сызган, населенный пункт Козмолдак, Государственное учреждение «Общая средняя школа имени Г.Муратбаева»
22
село Сызган, населенный пункт Козмолдак, сельский клуб
23
село Сызган, населенный пункт Кайнар, Государственное учреждение «Общая средняя школа имени С.Макаренко»
24
село Созак, Государственное учреждение «Общая средняя школа-гимназия Созак»
25
село Созак, Государственное учреждение «Общая средняя школа имени Навои»
26
село Созак, населенный пункт Коктобе, Государственное учреждение «Общая средняя школа Суындык»
27
село Созак, населенный пункт Ыбырай, Государственное учреждение «Общая средняя школа имени Курмангазы»
28
село Каракур, Государственное учреждение «Общая средняя школа «Каракур»
29
село Каракур, населенный пункт Ран, Государственное учреждение «Общая средняя школа имени С.Батырбековой»
30
село Каракур, населенный пункт Шага, Государственное учреждение «Общая средняя школа имени Б.Бакбергенова»
31
село Каратау, населенный пункт Бакырлы, Государственное учреждение «Общая средняя школа имени С.Панфилова»
32
село Каратау, сельский клуб «Бакырлы»
33
село Каратау, населенный пункт Аксумбе, сельский клуб
34
село Каратау, населенный пункт Саржаз, Государственное учреждение «Основная средняя школа Саржаз»
35
село Жуантобе, Государственное учреждение «Общая средняя школа имени С.Сейфуллина»
36
село Жуантобе, сельский клуб
37
село Тасты, Государственное учреждение «Общая средняя школа имени Абая»
38
село Шу, Государственное учреждение «Общая средняя школа имени Ж.Каламбаева»
39
поселок Кыземшек, Государственное учреждение «Общая средняя школа имени Ланде Бокенова»
40
поселок Кыземшек, населенный пункт Тайконыр, Государственное учреждение «Общая средняя школа имени Толегена Момбекова куйши-композитора»
41
поселок Таукент, Государственное учреждение «Общая средняя школа имени И.Кенесбаева»
42
поселок Таукент, населенный пункт Жыныс, Государственное учреждение «Основная средняя школа имени Сугира Алиулы»
Приложение 2
к постановлению акимата
Созакского района
от 01.12.2011 года № 434
Перечень помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями
п/п
Наименование села, поселка
Наименование населенного пункта
Место проведение встречи
1
Шолаккорган
населенный пункт Абай
Государственное учреждение «Общая средняя школа имени А.Иманова»
населенный пункт Балдысу
Государственное учреждение «Общая средняя школа имени Жамбыла»
населенный пункт Карабулак
Государственное учреждение «Начальная школа Карабулак»
населенный пункт Жеткіншек
Государственное учреждение «Начальная школа Жеткиншек»
населенный пункт Шолаккорган
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дворец культуры «Мынжылкы» акимата Созакского района»
2
Жартытобе
населенный пункт Жартытобе
Сельский клуб
населенный пункт Акколтык
Государственное учреждение «Общая средняя школа имени Ш.Уалиханова»
населенный пункт Бабата
Сельский клуб
3
Қумкент
населенный пункт Кумкент
Государственное учреждение «Общая средняя школа имени К.Сатбаева»
населенный пункт Кызылкол
Сельский клуб
4
Созак
населенный пункт Созак
Государственное учреждение «Общая средняя школа-гимназия «Созак»
населенный пункт Коктобе
Государственное учреждение «Общая средняя школа имени Суындык»
населенный пункт Ыбырай
Государственное учреждение «Общая средняя школа имени Курмангазы»
населенный пункт Какпансор
Государственное учреждение «Начальная школа имени С.Ерубаева»
5
Сызган
населенный пункт Сызган
Государственное учреждение «Общая средняя школа имени К.Рустемова»
населенный пункт Козмолдак
Сельский клуб
населенный пункт Кайнар
Государственное учреждение «Общая средняя школа имени С.Макаренко»
6
Каракур
населенный пункт Каракур
Сельский клуб
населенный пункт Ран
Государственное учреждение «Общая средняя школа имени Б.Бакбергенова»
населенный пункт Шага
Государственное учреждение «Общая средняя школа имени С.Батырбековой»
7
Каратау
населенный пункт Аксумбе
Сельский клуб
населенный пункт Бакырлы
Сельский клуб
населенный пункт Саржаз
Государственное учреждение «Основная средняя школа «Саржаз»
8
Жуантобе
населенный пункт Жуантобе
Государственное учреждение «Общая средняя школа имени С.Сейфуллина»
населенный пункт Коныратарык
Фельдшерский пункт
9
Тасты
населенный пункт Тасты
Сельский клуб
населенный пункт Каскатобе
Фельдшерский пункт
10
Шу
населенный пункт Шу
Сельский клуб
11
Таукент
поселок Таукент
Государственное учреждение «Общая средняя школа имени И.Кенесбаева»
населенный пункт Жыныс
Государственное учреждение «Основная средняя школа имени С.Алиулы»
12
Кыземшек
поселок Кыземшек
Государственное учреждение «Общая средняя школа имени Л.Бокенова»
населенный пункт Тайконыр
Государственное учреждение «Общая средняя школа имени Т.Момбекова»