Төлеби аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 34/218-IV "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 наурыздағы N 35/241-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 наурызда N 14-13-88 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 қаңтардағы N 5 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2012.01.10 N 5 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 23 ақпандағы "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 35/349-ІV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2043 нөмірімен тіркелген) № 37/381-IV шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 34/218-IV "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-13-80 нөмірімен тіркелген, 2011 жылы 15 қаңтарда аудандық "Төлеби туы" газетінің 3, 4 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ төмендегіше мазмұндалсын:
«1. Төлеби ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 8 040 447 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 705 729 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 611 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 492 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 7 305 615 мың теңге;
2) шығындар – 8 062 562 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9 728 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14 495 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 767 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 31 843 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 31 843 мың теңге:
қарыздар түсімі – 3 812 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 831 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 28 862 мың теңге».

О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 34/218-ІV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 10 марта 2011 года N 35/241-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Толебийского района Южно-Казахстанской области 30 марта 2011 года N 14-13-88. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 10 января 2012 года N 5
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 10.01.2012 N 5.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 23 февраля 2011 года № 37/381-IV «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2043) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 34/218-IV «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-13-80, опубликовано 15 января 2011 года в районной газете «Толеби туы») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2,3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 040 447 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 705 729 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 611 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 492 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 305 615 тысяч тенге;
2) затраты – 8 062 562 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9728 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 14 495 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 767 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 31 843 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –31 843 тысяч тенге;
поступления займов – 3 812 тысяч тенге;
погашение займов – 831 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 28 862 тысяч тенге».

9982
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
24322
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы қаражат төлемдері
22227
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
15236
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
486153
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
486153
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
261426
2
Әлеуметтiк көмек
235671
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
229310
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
15459
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
100
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету
2500
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8520
006
Тұрғын үй көмегі
20002
Жеке тұлғаларға берілетін трансферттер
20002
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
16062
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
17602
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
140065
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
9000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6361
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
6361
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
25755
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25755
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24421
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

9982
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
24322
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
22227
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
15236
467
Отдел строительства района (города областного значения)
486153
037
Строительство и реконструкция объектов образования
486153
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
261426
2
Социальная помощь
235671
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
229310
002
Программа занятости
15459
Общественные работы
10691
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, «Халық Қаһарманы», Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом «Отан» из числа участников и инвалидов войны
100
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2500
005
Государственная адресная социальная помощь
8520
За счет трансфертов из республиканского бюджета
0
006
Жилищная помощь
20002
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
16062
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17602
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
140065
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9000
464
Отдел образования района (города областного значения)
6361
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
6361
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
25755
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25755
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24421
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат