"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Төлеби аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 34/218-ІV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 қазандағы N 41/284-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 31 қазанда N 14-13-95 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 қаңтардағы N 5 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2012.01.10 N 5 хатымен.
2008 жылғы 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабы 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағы 1) тармақшасына және "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-ІV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы № 45/444-IV, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2058 нөмірімен тіркелген шешіміне сәйкес Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Төлеби аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 34/218-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-13-80 нөмірімен тіркелген, 2011 жылы 15 қаңтарда аудандық «Төлеби туы» газетінің 3-4 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ төмендегіше мазмұндалсын:
«1. Төлеби ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 8 349 182 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 813 686 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36 810 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –37 500 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 7 461 186 мың теңге;
шығындар – 8 371 297 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 5 916 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 10 683 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 767 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -28 031 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 28 031 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 831 мың теңге;

О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 34/218-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25 октября 2011 года N 41/284-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Толебийского района Южно-Казахстанской области 31 октября 2011 года N 14-13-95. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 10 января 2012 года N 5
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 10.01.2012 N 5.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 12 октября 2011 года № 45/444-IV "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы", зарегистрированным в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2058, Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 34/218-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-13-80, опубликовано 15 января 2011 года в районной газете «Толеби туы» за номером 3-4) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 349 182 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 813 686 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 36 810 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 37 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 461 186 тысяч тенге;
2) затраты – 8 371 297 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 916 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 10 683 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 767 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 28 031 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –28 031 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 831 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 28 862 мың теңге».
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 7, 8 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     Т.Әміралиев
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Ә.Шыңғысбаев
Төлеби аудандық мәслихатының
2011 жылғы 25 қазандағы
№ 41/284-IV шешімімен
бекітілген № 1 қосымша
Төлеби аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 34/218-IV шешімімен
бекітілген № 1 қосымша
2011 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кірістер

используемые остатки бюджетных средств – 28 862 тысяч тенге».
Приложения 1, 2, 3, 7, 8 - к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии районного маслихата    Т.Амиралиев
Секретарь районного маслихата              А.Шынгысбаев
Приложение № 1
к решению районного маслихата
от 25 октября 2011 года № 41/284-IV
Приложение № 1
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2010 года № 34/218-ІV
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Наименование
Сумма в тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы

511973
Төлеби аудандық мәслихатының
2011 жылғы 25 қазандағы
№ 41/284-IV шешімімен
бекітілген № 5 қосымша
Төлеби аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 34/218-IV шешімімен
бекітілген № 8 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
2674762
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

511973
Приложение № 5
к решению районного маслихата
от 25 октября 2011 года № 41/284-IV
Приложение № 8
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2010 года № 34/218-ІV
Перечень районных бюджетных программ развития на 2011 год направленных на реализацию инвестиционных проектов
Функциональная группа
Сумма, тыс тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
2 674 762
467
Отдел строительства района (города областного значения)