"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Төлеби аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 34/218-ІV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы N 42/286-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 қарашада N 14-13-97 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 қаңтардағы N 5 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2012.01.10 N 5 хатымен.
2008 жылғы 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабы 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағы 1) тармақшасына және "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-ІV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 31 қазандағы № 46/446-IV, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2059 нөмірімен тіркелген шешіміне сәйкес Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Төлеби аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 34/218-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-13-80 нөмірімен тіркелген, 2011 жылы 15 қаңтарда аудандық «Төлеби туы» газетінің 3-4 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ төмендегіше мазмұндалсын:
«1. Төлеби ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 8 792 507 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 814 279 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22 517 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 46 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 7 909 711 мың теңге;
шығындар – 8 814 622 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 5 916 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 10 683 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 767 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -28 031 мың теңге;

О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 34/218-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 11 ноября 2011 года N 42/286-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Толебийского района Южно-Казахстанской области 24 ноября 2011 года N 14-13-97. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 10 января 2012 года N 5
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 10.01.2012 N 5.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 31 октября 2011 года № 46/446-IV "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2059, Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 34/218-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-13-80, опубликовано 15 января 2011 года в районной газете "Толеби туы" за номером 3-4) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 792 507 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 814 279 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22 517 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 46 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 909 711 тысяч тенге;
2) затраты – 8 814 622 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 916 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 10 683 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 767 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 28 031 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 28 031 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 831 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 28 862 мың теңге».
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 7, 8 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 – қосымшаларына сәйкес ұсынылған редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Ә.Шыңғысбаев
Төлеби аудандық мәслихатының
2011 жылғы 11 қарашадағы
№ 42/286-IV шешімімен
бекітілген № 1 қосымша
Төлеби аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 34/218-IV шешімімен
бекітілген № 1 қосымша
2011 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кірістер

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28 031 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 831 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 28 862 тысяч тенге».
Приложения 1, 2, 3, 7, 8 - к указанному решению изложить в представленной редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Секретарь районного маслихата              А.Шынгысбаев
Приложение № 1
к решению районного маслихата
от 11 ноября 2011 года № 42/286-IV
Приложение № 1
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2010 года № 34/218-ІV
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Наименование
Сумма в тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы

202134
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
30087
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
69
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету
2500
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6350
006
Тұрғын үй көмегі
11002
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
20586
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
17016
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
90603
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
10472
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне жол жүруін қамтамасыз ету
0
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық көмекті төлеу
0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
13449
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6682
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
6682
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
26963
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26963
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25037
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1464
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
462
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1288168
1
Тұрғын үй шаруашылығы
48237
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
48237
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
17100
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
31137
2
Коммуналдық шаруашылық
1089587
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2800
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру

202134
002
Программа занятости
30087
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, «Халық Қаһарманы», Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом «Отан» из числа участников и инвалидов войны
69
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2500
005
Государственная адресная социальная помощь
6350
006
Жилищная помощь
11002
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
20586
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17016
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
90603
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10472
023
Обеспечение деятельности центров занятости
13449
464
Отдел образования района (города областного значения)
6682
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
6682
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
26963
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26963
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25037
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1464
021
Капитальные расходы государственных органов
462
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1288168
1
Жилищное хозяйство
48237
467
Отдел строительства района (города областного значения)
48237
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
17100
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
31137
2
Коммунальное хозяйство
1089587
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2800
014
Организация водоснабжения населенных пунктов

641872
Төлеби аудандық мәслихатының
2011 жылғы 11 қарашадағы
№ 42/286-IV шешімімен
бекітілген № 5 қосымша
Төлеби аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 34/218-IV шешімімен
бекітілген № 8 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
2674762
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

641872
Приложение № 5
к решению районного маслихата
от 11 ноября 2011 года № 42/286-IV
Приложение № 8
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2010 года № 34/218-ІV
Перечень районных бюджетных программ развития на 2011 год направленных на реализацию инвестиционных проектов
Функциональная группа
Сумма, тыс. тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
2 674 762
467
Отдел строительства района (города областного значения)