"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Түлкібас аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 37/1-04 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2011 жылғы 3 наурыздағы N 38/1-04 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 17 наурызда N 14-14-147 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2012 жылғы 2 ақпандағы N 25 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2012.02.02 N 25 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104106109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1-тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 23 ақпандағы № 37/381-IV "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2043 нөмірмен тіркелген шешіміне сәйкес Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Түлкібас аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 37/1-04 шешіміне (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-14-143 нөмірмен тіркелген, 2010 жылғы 31 желтоқсандағы «Шамшырақ» газетінің № 101-102 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Түлкібас ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 6550025 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 954677 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 31854 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 25019 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 5538475 мың теңге;
2) шығындар – 6611371 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 17636 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 19060 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1424 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 78982 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 78982 мың теңге;
қарыздар түсімі – 19060 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1424 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 61346 мың теңге."

О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 37/1-04 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 3 марта 2011 года N 38/1-04. Зарегистрировано Управлением юстиции Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области 17 марта 2011 года N 14-14-147. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 2 февраля 2012 года N 25
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 02.02.2012 N 25.
В соответствии со статьями 104106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 23 февраля 2011 года № 37/381-IV «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года 35/349-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2043 Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 37/1-04 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14-14-143, опубликовано 31 декабря 2010 года в газете «Шамшырак» за № 101-102) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет Тюлькубасского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 6550025 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 954677 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 31854 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25019 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5538475 тысяч тенге;
2) затраты – 6611371 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17636 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 19060 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1424 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 78982 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 78982 тысяч тенге;
поступления займов – 19060 тысяч тенге;
погашение займов – 1424 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 61346 тысяч тенге.»;