"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Түлкібас аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 37/1-04 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы N 46/1-04 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 қазанда N 14-14-159 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2012 жылғы 2 ақпандағы N 25 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2012.02.02 N 25 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1-тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы № 45/444-IV "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы», Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2058 нөмірмен тіркелген шешіміне сәйкес Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Түлкібас аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 37/1-04 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-14-143 нөмірмен тіркелген, 2010 жылғы 31 желтоқсандағы «Шамшырақ» газетінің № 101-102 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Түлкібас ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1-қосымшаларға сәйкес, 2011 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 7170988 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер –1172206 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 32698 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 42019 мың теңге;
түсiмi – 5924065 мың теңге;
2) шығындар – 7232334 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 34864 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 36288 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1424 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 96210 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 96210 мың теңге;
қарыздар түсімі – 36288 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1424 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы – 61346 мың теңге».

О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 37/1-04 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 21 октября 2011 года N 46/1-04. Зарегистрировано Управлением юстиции Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области 25 октября 2011 года N 14-14-159. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 2 февраля 2012 года N 25
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 02.02.2012 N 25.
Примечание РЦПИ!
В тексте сохранены авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 12 октября 2011 года № 45/444-IV «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года 35/349-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2058 Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 37/1-04 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов № 14-14-143, опубликовано 31 декабря 2010 года в газете «Шамшырак» за № 101-102) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет Тюлькубасского района на 2011-2013 годы согласно приложения 1 соответственно, на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 170988 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1172206 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 32698 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 42019 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5924065 тысяч тенге;
2) затраты – 7 232334 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34864 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 36288 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1424 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) Дефицит (профицит) бюджета – - 96210 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 96210 тысяч тенге;
поступления займов – 36288 тысяч тенге;
погашение займов – 1424 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 61346 тысяч тенге».

Аталған шешімнің 1, 2, 4, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы А.Нұранов
Аудандық мәслихат хатшысы С.Қалдыкөзов
Түлкібас аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 қазандағы № 46/1-04
шешіміне 1-қосымша
Түлкібас аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 37/1-04
шешіміне 1-қосымша
Түлкібас ауданының 2011 жылға
арналған аудандық бюджет туралы
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кірістер

Приложения 1, 2, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии районного маслихата    А.Нуранов
Секретарь районного маслихата              С.Калдыкозов
Приложение 1
к решению Тюлькубасского
районного маслихата
от 21 октября 2011 года № 46/1-04
Приложение 1
к решению Тюлькубасского
районного маслихата
от 22 декабря 2011 года № 37/1-04
Тюлькубасский районный бюджет на 2011 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
І. Доходы