Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімінің 2011 жылғы 2 желтоқсандағы N 709 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 желтоқсанда N 14-14-162 тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 мамырдағы № 188 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Түркістан облысы Түлкiбас ауданы әкiмдiгiнiң 03.05.2019 № 188 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес Түлкібас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қоса беріліп отырған қосымшаға сәйкес кенттерде, ауылдық округтерде Қазақстан Республикасы Президенттігіне, Парламент Мәжілісі және мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгіленсін (қосымша).
2. Кент, ауылдық округ әкімдеріне Қазақстан Республикасы Президенттігіне, Парламент Мәжілісі және мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды қажетті мөлшерде стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандыру тапсырылсын.
3. Түлкібас ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 3 наурыздағы "Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-14-146 санымен тіркелген, аудандық "Шамшырақ" қоғамдық-саяси газетінде 2011 жылғы 18 наурызда ресми жарияланған) № 82 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ө.Маткеримовке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ.Абдуалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Түлкібас аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________ Н.Албаев
2 желтоқсан 2011 жыл
Түлкібас ауданы әкімдігінің
2011 жылғы "2" желтоқсандағы
№ 709 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Парламент Мәжілісі және мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Түлкібас поселкесі
Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Түлкібас поселкесі
Т.Рысқұлов атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Түлкібас поселкесі
П.Шевцов атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Көктерек ауылы
"Көктерек" бастауыш мектебінің аумағында
Иірсу ауылы
"Иірсу" негізгі мектебінің аумағында
Кемербастау ауылы
Кемербастау ауылдық округ әкімі аппараты ғимаратының аумағында
Кемербастау ауылы
Кемербастау мәдениет үйінің аумағында
Алғабас ауылы
"Алғабас" жалпы орта мектебінің ескі ғимаратының аумағында
М.Жәрімбетов ауылы
"Алғабас" жалпы орта мектебінің аумағында
Майлыкент ауылы
"Майлыкент" бастауыш мектебінің ауласында
Күмісбастау ауылы
Ш.Мұртаза атындағы шағын жинақты мектеп-гимназия аумағы
Т.Рысқұлов ауылы
М.Ломоносов атындағы мектеп гимназиясы аумағында
Т.Рысқұлов ауылы
А.Пушкин атындағы жалпы орта мектебі аумағында
Т.Рысқұлов ауылы
Құралай атындағы жалпы орта мектебі аумағында
Т.Рысқұлов ауылы
Абай атындағы мектеп лицейі аумағында
Бақыбек ауылы
"Кезень" бастауыш мектебінің аумағында
Дауан ауылы
Дауан атындағы жалпы орта мектебі аумағында
Майтөбе ауылы
Ауылдық мәдениет үйінің аумағында
Көксағыз ауылы
З.Ғұбайдуллин атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Таусағыз ауылы
Титов атындағы орта мектебінің аумағында
Қожамберді ауылы
М.Шаханов атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Машат ауылы
Машат ауылдық округ әкімі аппаратының аумағында
Машат ауылы
Ауылдық клуб аумағында
Еңбек ауылы
Ауылдық клуб аумағында
Мыңбай ауылы
Ауылдық клуб аумағында
Келтемашат ауылы
Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Кершетас ауылы
Қ.Жандарбеков атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Жиынбай ауылы
Жиынбай атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Даубаба ауылы
Сеславин атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Мақталы ауылы
Ауылдық клуб аумағында
Ақбиік ауылы
Т. Иманбеков атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Құлан ауылы
Мәдениет үйінің аумағында
Сарытөр ауылы
М.Маметова атындағы негізгі мектебінің аумағында
Тастұмсық ауылы
М.Лермонтов атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Тастұмсық ауылы
Тастұмсық ауылдық округ әкімі аппараты ғимаратының алды
Амангелді ауылы
"Амангелді" негізгі мектебінің аумағында
Жыланды ауылы
О.Кошевой атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебінің аумағы
Жаскешу ауылы
С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебінің аумағы
Рысқұл ауылы
"Тұрар" жалпы орта мектебінің аумағы
Жанұзақ ауылы
Ауылдық клуб аумағында
Пістелі ауылы
Ауылдық клуб аумағында
Састөбе поселкесі
А.С. Макаренко атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Састөбе поселкесі
Састөбе поселке әкім аппаратының ескі ғимаратының алдында
Ынтымақ ауылы
А.Оразбаева атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Балықты ауылы
Ауылдық мәдениет сарайының аумағында
Балықты ауылы
И.Рыбалко атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Шарафкент ауылы
Әл-Фараби атындағы шағын жалпы орта мектебінің аумағында
Ұрбұлақ ауылы
"Ұрбұлақ" жалпы орта мектебінің аумағында
Көкбұлақ ауылы
Төле би атындағы негізгі мектебінің аумағында
Көкбұлақ ауылы
Ауыл клубының аумағында
Абай ауылы
Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Жабағылы ауылы
А.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Абайыл станциясы
№ 21 бастауыш мектебінің аумағында
Азаттық ауылы
Мәдениет сарайының алдында
Шұқырбұлақ ауылы
F. Мұратбаев атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Жаңаталап ауылы
"Жаңаталап" жалпы орта мектебінің алдында
Тастыбұлақ ауылы
"Қызыл Әскер" бастауыш мектебінің аумағында
Шақпақ-Баба ауылы
Бреусов атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Шақпақ-Баба ауылы
Шақпақ ауылдық округ әкімі аппараты ғимаратының алдында
РЗД 114
№ 17 бастауыш мектебінің аумағында

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 2 декабря 2011 года N 709. Зарегистрировано Управлением юстиции Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области 14 декабря 2011 года N 14-14-162. Утратило силу постановлением акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 3 мая 2019 года № 188
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 03.05.2019 № 188 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Тюлькубасского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить, согласно прилагаемому приложению к настоящему постановлению, места для размещения агитационных печатных материалов в поселках, сельских округах для всех кандидатов в Президенты, в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов (приложение).
2. Акимам поселков, сельских округов, оснастить места для размещения агитационных материалов в поселках, сельских округах для всех кандидатов в Президенты, в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов стендами, щитами, тумбами в необходимом количестве.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Тюлькубасского района от 3 марта 2011 года "Об определении мест размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-14-146, официально опубликованный в районной общественно - политической газете "Шамшырак" 18 марта 2011 года).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района У.Маткеримова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Акима района К. Абдуалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Тюлькубасской районной
территориальной избирательной комиссии Н.Албаев
2 декабря 2011 года
Приложение к постановлению акимата
Тюлькубасского района
от "2" декабря 2011 года № 709
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, в депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан
поселок Тюлькубас
На территории общей средней школы имени Б.Момышулы
поселок Тюлькубас
На территории общей средней школы имени Т.Рыскулова
поселок Тюлькубас
На территории общей средней школы имени П.Шевцова
село Коктерек
На территории начальной школы "Коктерек"
село Ирсу
На территории основной школы "Ирсу"
село Кемербастау
На территории здания аппарата акима Кемербастауского сельского округа
село Кемербастау
На территории дворца культуры Кемербастау
село Алгабас
На территории старого здания общей средней школы "Алгабас"
село М.Жаримбетова
На территории общей средней школы "Алгабас"
село Майлыкент
Во дворе начальной школы "Майлыкент"
село Кумисбастау
На территории малокомплектной школы-гимназии имени Ш.Муртазы
село Т.Рыскулова
На территории школы гимназии имени М.Ломоносова
село Т.Рыскулова
На территории общей средней школы имени А.Пушкина
село Т.Рыскулова
На территории общей средней школы Куралай
село Т.Рыскулова
На территории школы лицея имени Абая
село Бакыбек
На территории начальной школы "Кезень"
село Дауан
На территории общей средней школы Дауан
село Майтобе
На территории сельского дворца культуры
село Коксагыз
На территории общей средней школы имени З.Губайдуллина
село Таусагыз
На территории средней школы имени Титова
село Кожамберды
На территории общей средней школы имени М.Шаханова
село Машат
На территории аппарата акима Машатского сельского округа
село Машат
На территории сельского клуба
село Енбек
На территории сельского клуба
село Мынбай
На территории сельского клуба
село Келтемашат
На территории общей средней школы имени Ш.Уалиханова
село Кершетас
На территории общей средней школы К.Жандарбекова
село Жиынбай
На территории общей средней школы Жиынбай
село Даубаба
На территории общей средней школы Сеславино
село Макталы
На территории сельского клуба
село Акбиик
На территории общей средней школы Т. Иманбекова
село Кулан
На территории дома культуры
село Сарытур
На территории основной школы имени М.Маметовой
село Тастумсык
На территории общей средней школы имени М.Лермонтова
село Тастумсык
Перед зданием аппарата акима Тастумсыкского сельского округа
село Амангельды
На территории основной школы "Амангельды"
село Жыланды
На территории малокомплектной общей средней школы имени О.Кошевого
село Жаскешу
На территории общей средней школы имени С.Сейфуллина
село Рыскул
На территории общей средней школы "Турар"
село Жанузак
На территории сельского клуба
село Пистели
На территории сельского клуба
поселок Састюбе
На территории общей средней школы имени А.С.Макаренко
поселок Састюбе
Перед старым зданием аппарата акима поселка Састюбе
село Ынтымак
На территории общей средней школы имени А.Оразбаевой
село Балыкты
На территории сельского дворца культуры
село Балыкты
На территории общей средней школы имени И.Рыбалко
село Шарафкент
На территории малокомплектной общей средней школы имени Аль-Фараби
село Урбулак
На территории общей средней школы "Урбулак"
село Кокбулак
На территории основной средней школы имени Толе би
село Кокбулак
На территории сельского клуба
село Абай
На территории общей средней школы имени Ы.Алтынсарина
село Жабаглы
На территории общей средней школы имени А.Молдагуловой
станция Абайыл
На территории начальной школы № 21
село Азаттык
Перед зданием дворца культуры
село Шукырбулак
На территории общей средней школы имени Г. Муратбаева
село Жанаталап
Перед общей средней школой "Жанаталап"
село Тастыбулак
На территории начальной школы "Кызыл Аскер"
село Шакпак-Баба
На территории общей средней школы имени Бреусова
село Шакпак-Баба
Перед зданием аппарата акима Шакпакского сельского округа
РЗД 114
На территории начальной школы № 17