2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 48/1-04 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 желтоқсанда N 14-14-163 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 20 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 25.01.2013 № 20 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-ІV "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2065 тіркелген шешіміне сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Түлкібас ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 9544117 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1184932 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 6859 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 14673 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 8337653 мың теңге;
2) шығындар – 9592344 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 25254 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 29097 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3843 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -73481 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 73481 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 29097 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4213 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 48597 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2012.12.06 № 10/1-05 (2012 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі) Шешімімен.
2. 2012 жылы облыстық бюджетке аудандық бюджеттен жеке табыс салығынан және әлеуметтік салықтан 50 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.
3. 2012 жылы облыстық бюджеттен ауданның бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 3643043 мың теңге болып белгіленсін.

О районном бюджете на 2012-2014 годы
Решение Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 21 декабря 2011 года N 48/1-04. Зарегистрировано Управлением юстиции Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области 28 декабря 2011 года N 14-14-163. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25 января 2013 года № 20)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25.01.2013 № 20).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-ІV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2065, Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Тюлькубасского района на 2012-2014 годы согласно приложения 1 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 9544117 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1184932 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6859 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14673 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8337653 тысячи тенге;
2) затраты – 9592344 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25254 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 29097 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3843 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 73481 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 73481 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 29097 тысячи тенге;
погашение займов – 4213 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 48597 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 06.12.2012 № 10/1-05 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Установит на 2012 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога в размере 50 процентов в областной бюджет.
3. Предусмотреть на 2012 год в размер субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет района в сумме 3643043 тысяч тенге.

4. Аудан әкімдігінің 2012 жылға арналған резервi 7500 мың теңге сомасында белгіленсін.
5. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2012 жылға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2012 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 5-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
7. 2012-2014 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық, поселкелік округтердің бюджеттік бағдарламалары 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. Утвердить резерв акимата района на 2012 год в сумме 7500 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2012 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2012 год, согласно приложению 5.
7. Утвердить перечень бюджетных программ сельских аульных, поселковых округов на 2012-2014 годы, согласно приложению 6.

8. 2012 жылғы 31 желтоқсанға ауданның жергілікті атқарушы органының борыш лимиті 0 мың теңге мөлшерінде белгіленсін.
9. Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер-0 мың теңге.
10. 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238-бабының 2-тармағына сәйкес, 2012 жылға ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне, бюджет қаражаты есебінен қызметтің, осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

8. На 31 декабря 2012 года дефицит районного бюджета утвердить в размере 0 тысяч тенге.
9. Поступление от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения 0 тысяч тенге.
10. В соответствии с пунктом 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года установить в 2012 году за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

11. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     А.Нұранов
Аудандық мәслихат хатшысы                  C.Қалдыкөзов
Түлкібас аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 48/1-04
шешіміне 1-қосымша
Түлкібас ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджет туралы
Ескерту. 1-Қосымша жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2012.12.06 № 10/1-05 (2012 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі) Шешімімен.
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кірістер

11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии районного маслихата:   А.Нуранов
Секретарь районного маслихата:             С.Калдыкозов
Приложение 1
к решению Тюлькубасского районного
маслихата от 21 декабря 2011 года № 48/1-04
Районный бюджет на 2012 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 06.12.2012 № 10/1-05 (вводится в действие с 01.01.2012).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
І. Доходы