Шардара аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 39-287-ІV "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 наурыздағы N 40-303-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 16 наурызда N 14-15-112 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 ақпандағы № 20 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2012.02.06 № 20 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және 2011 жылғы 23 ақпандағы Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 37/381-IV нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2043 санымен тіркелген шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шардара аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 39-287-ІV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-15-109 тіркелген, 2011 жылдың 21 қаңтарында аудандық "Шартарап-Шарайна" газетінің № 03 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) тармақта:
1) тармақшадағы:
«6437996» деген сандар «7793511» деген сандармен ауыстырылсын;
«5291575» деген сандар «6647090» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
«6437996» деген сандар «7811397» деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
«-712» деген сандар «13677» деген сандармен ауыстырылсын;
«0» деген сан «14557» деген сандармен ауыстырылсын;
«712» деген сандар «880» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
«712» деген сандар «-31563» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
«-712» деген сандар «31563» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. 7- тармақ мына мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын.
«Аудан әкімдігінің 2011 жылға арналған резервтік қаржысы 22 928 мың теңге, оның ішінде:
ауданның аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының төтенше резерві – 8 932 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Шардаринского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 39-287-ІV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 4 марта 2011 года N 40-303-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Шардаринского района Южно-Казахстанской области 16 марта 2011 года N 14-15-112. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 6 февраля 2012 года № 20
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 06.02.2012 № 20.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 23 февраля 2011 года № 37/381-ІV «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV «О областном бюджете на 2011-2013 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2043, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 39-287-ІV «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-15-109, опубликовано 21 января 2011 года в районной газете «Шартарап-Шарайна» № 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «6437996» заменить цифрами «7793511»;
цифры «5291575» заменить цифрами «6647090»;
в подпункте 2):
цифры «6437996» заменить цифрами «7811397»;
в подпункте 3):
цифры «-712» заменить цифрами «13677»;
цифры «0» заменить цифрами «14557»;
цифры «712» заменить цифрами «880»;
в подпункте 5):
цифры «712» заменить цифрами «-31563»;
в подпункте 6):
цифры «-712» заменить цифрами «31563».
2. Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 решения маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 настоящего решения.
3. пункт 7 изложить в новой редакции:
«Резерв исполнительного органа утвердить в сумме 22 928 тысяч тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района – 8932 тысяч тенге;

000
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
000
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
000
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
000
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
000
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
000
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
106
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
000
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
2
Қаржылық қызмет
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
000
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
001
Экономикалық саясатты, қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
000
Экономикалық саясатты, қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
000
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
02
Қорғаныс
1
Әскери мұқтаждар
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
000
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою

000
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
003
Капитальные расходы государственных органов
000
Капитальные расходы государственных органов
122
Аппарат акима района (города областного значения)
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
000
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
003
Капитальные расходы государственных органов
000
Капитальные расходы государственных органов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
000
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственных органов
000
Капитальные расходы государственных органов
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
000
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
2
Финансовая деятельность
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
000
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
9
Прочие государственные услуги общего характера
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
000
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
015
Капитальные расходы государственных органов
000
Капитальные расходы государственных органов
02
Оборона
1
Военные нужды
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
000
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)

000
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
000
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
000
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
000
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
000
Жалпы білім беру
006
Балаларға қосымша білім беру
000
Балаларға қосымша білім беру
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
000
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
000
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
012
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
000
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек

000
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
000
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
464
Отдел образования района (города областного значения)
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
000
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
000
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
000
Общеобразовательное обучение
006
Дополнительное образование для детей
000
Дополнительное образование для детей
9
Прочие услуги в области образования
464
Отдел образования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
000
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
000
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
000
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
012
Капитальные расходы государственных органов
000
Капитальные расходы государственных органов
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
100
Қоғамдық жұмыстар
101
Жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және қайта даярлау
102
Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар
103
Республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындар және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейту
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
000
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
006
Тұрғын үй көмегі
000
Тұрғын үй көмегі
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)бюджет қаражаты есебінен
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
000
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
000
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
000
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
100
Общественные работы
101
Профессиональная подготовка и переподготовка безработных
102
Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения
103
Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
000
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
005
Государственная адресная социальная помощь
015
За счет средств местного бюджета
006
Жилищная помощь
000
Жилищная помощь
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
028
За счет трансфертов из областного бюджета
029
За счет средств бюджета района (города областного значения)
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
015
За счет средств местного бюджета
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
000
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
000
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
000
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

000
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
000
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
000
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
000
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
010
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
000
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
000
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
000
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
000
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
000
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру

000
Функционирование районных (городских) библиотек
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
000
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
000
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
000
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
010
Капитальные расходы государственных органов
000
Капитальные расходы государственных органов
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
000
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
006
Капитальные расходы государственных органов
000
Капитальные расходы государственных органов
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
000
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
004
Капитальные расходы государственных органов
000
Капитальные расходы государственных органов
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
467
Отдел строительства района (города областного значения)
009
Развитие теплоэнергетической системы
015
За счет средств местного бюджета
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета

000
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
000
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
000
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
000
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
6
Жер қатынастары
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
000
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
000
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
000
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
000
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
017
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
000
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
000
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
000
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен

000
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
000
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
003
Капитальные расходы государственных органов
000
Капитальные расходы государственных органов
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
000
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
6
Земельные отношения
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
000
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
007
Капитальные расходы государственных органов
000
Капитальные расходы государственных органов
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
000
Проведение противоэпизоотических мероприятий
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
467
Отдел строительства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
000
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
017
Капитальные расходы государственных органов
000
Капитальные расходы государственных органов
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
000
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
004
Капитальные расходы государственных органов
000
Капитальные расходы государственных органов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета

023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
13
Басқалар
9
Басқалар
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
022
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
000
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
000
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
000
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
000
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
106
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
000
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
000
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
000
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві

023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
015
За счет средств местного бюджета
13
Прочие
9
Прочие
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
022
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
000
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
007
Капитальные расходы государственных органов
000
Капитальные расходы государственных органов
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
000
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
013
Капитальные расходы государственных органов
000
Капитальные расходы государственных органов
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
000
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
000
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
008
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы
000
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)

101
Шұғыл шығындарға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
102
Соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
15
Трансферттер
1
Трансферттер
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
000
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
II. БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕР
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
009
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
000
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
III. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІН САТЫП АЛУ
IV. ҚАРЫЗДАРДЫ ӨТЕУ
16
Қарыздарды өтеу
1
Қарыздарды өтеу
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
000
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
ШЫҒЫСТАРДЫҢ БАРЛЫҒЫ

101
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты
102
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на исполнение обязательств по решениям судов
15
Трансферты
1
Трансферты
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
000
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
II. БЮДЖЕТНЫЕ КРЕДИТЫ
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
009
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
000
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
III.ПРИОБРЕТЕНИЕ ФИНАНСОВЫХ АКТИВОВ
IV.ПОГАШЕНИЕ ЗАЙМОВ
16
Погашение займов
1
Погашение займов
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
000
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
ВСЕГО РАСХОДОВ