Шардара ауданында сайлау учаскелерін құру, олардың орталықтарын және шекараларын белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімінің 2011 жылғы 9 желтоқсандағы N 22 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 желтоқсанда N 14-15-128 тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Шардара ауданы әкімінің 2018 жылғы 19 қарашадағы № 09 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Шардара ауданы әкімінің 19.11.2018 № 09 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы Конституциялық заңының 23-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабына сәйкес аудандық сайлау комиссиясымен келісе отырып, Шардара ауданы әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ауданда дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін қосымшаға сәйкес сайлау учаскелері құрылып, олардың орталықтары мен шекаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Шомпиевке жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімі М.Мараим
КЕЛІСІЛДІ:
Шардара аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
_____________ Жарияқүл Шүкір Өтелұлы
" __ "__________2011 жыл
Шардара ауданы әкімінің
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 22 шешіміне қосымша
Шардара ауданы аумағындағы сайлау учаскелері мен олардың орталықтары және шекаралары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімінің 03.02.2016 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
№ 905 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, Ж.Қолдасов көшесі № 4, Ж.Жабаев атындағы бастауыш мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қолдасов көшесінен басталып, Н.Оңдасынов көшесі мен Жаушықұм ауылына баратын жолмен балық тәлім бағы, аудандық туберкулезге қарсы диспансерімен айналып Қолдасов көшесімен аяқталады.
№ 906 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, Ғ.Мұратбаев көшесі нөмірсіз, № 1 М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Н.Оңдасынов көшесінің солтүстік бөлігі Қолдасов көшесіне дейін, шығыс жағы – Қолдасов көшесінің (осы көшені қоспағанда) туберкулезге қарсы диспансер қоршауының батыс бөлігіндегі көшелерді қамти отырып, тік жарға дейін, қорымнан айналып, мал дәрігерлік станциясына баратын жолдың шығыс бөлігін қамтиды.
№ 907 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, Әл-Фараби көшесі нөмірсіз, "Шардара" мектеп-лицейінің ғимараты.
Шекаралары: Хауыздан шығысқа қарай жыра бойымен Н.Оңдасынов көшесіне шығып, оңға бұрылып, Шымкентке шығатын трассаның бойынан мемлекеттік автоинспекция бекетіне дейін. Мемлекеттік автоинспекция бекетінен оңға бұрылып, саяжайдың батыс жағындағы жолмен хауызға дейін.
№ 908 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, Темірбеков көшесі нөмірсіз, Қ.Аманжолов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: құрылыс материалдары комбинатының батыс жағымен, жардың етегінен батысқа бұрылып, Сырдария өзеніне тіреліп, оның оң жағасымен Оңтүстікке бұрылып қоймаларды айналып, Төменгі тоғай елді мекенін қамти отырып, құрылыс материалдары комбинатына тіреледі.
№ 909 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, Түгелбаев даңғылы нөмірсіз, Б.Соқпақбаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Абай, Әйтеке би көшелерінің қиылысынан бастап, Әйтеке би көшесінің сол жақ бойынан орман шаруашылығы мекемесі ғимаратымен, автосервис ғимаратын, құрылыс материалдары комбинатымен су электр станциясы гаражы, механикалық жөндеу зауытын айналып, Әйтеке би көшесіне тіреледі.
№ 910 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, Елмұратов көшесі № 13, "Шардара су электр станциясы" акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекаралары: су қоймасы жағасымен солтүстікке қарай, "Бихон" мейрамханасына баратын жолды бойлап, тікелей Төлеби көшесін кесіп өтіп көтерме сауда базары қорасының солтүстігімен Абай көшесіне шығып, Абай көшесімен, Пионер поселкісімен өтіп, су қоймасына тірелгенше.
№ 911 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, Қазыбек би көшесі нөмірсіз, М.Горький атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

Об образовании в Шардаринском районе избирательных участков, установлении их центров и границ
Решение акима Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 9 декабря 2011 года N 22. Зарегистрировано Управлением юстиции Шардаринского района Южно-Казахстанской области 22 декабря 2011 года N 14-15-128. Утратило силу решением акима Шардаринского района Туркестанской области от 19 ноября 2018 года № 09
Сноска. Утратило силу решением акима Шардаринского района Туркестанской области от 19.11.2018 № 09 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким района по согласованию с районной избирательной комиссией РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов в районе образовать избирательные участки, установить их центры и границы согласно приложения.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима района Б.Шомпиева.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Мараим
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Шардаринской
районной территориальной
избирательной комиссии Жариякүл Шүкір Өтелұлы
Приложение к решению
акима Шардаринского района
от 9 декабря 2011 года № 22
Избирательные участки, их центры и границы на территории Шардаринского района
Сноска. Приложение – в редакции решения акима Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 03.02.2016 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 905
Центр: город Шардара, улица Ж.Колдасова № 4, здание начальной школы имени Ж.Жабаева.
Границы: с улицы Колдасова, проходящая улица Н.Ондасынова и Жаушыкум, охватывая рыбопитомник, районный противотуберкулезный диспансер до улицы Колдасова.
Избирательный участок № 906
Центр: город Шардара, улица Г.Муратбаева без номера, здание общей средней школы № 1 имени М.Ауезова.
Границы: северная сторона улицы Н.Ондасынова до улицы Колдасова, затем проходит с востока по улице Колдасова (не включая эту улицу), охватывая дома, находящиеся в западном направлении от противотуберкулезного диспансера до обрыва, затем охватывает восточную сторону дороги, ведущей на ветеринарную станцию.
Избирательный участок № 907
Центр: город Шардара, улица Аль-Фараби без номера, здание школы-лицея "Шардара".
Границы: От хауза к востоку вдоль обрыва до улицы Н.Ондасынова, затем, повернув направо по трассе, следующей в город Шымкент, до поста государственной авто инспекции. От поста государственной авто инспекции граница сворачивает направо до дачных участков и от дачных участков следует в западном направлении до хауза.
Избирательный участок № 908
Центр: город Шардара, здание общей средней школы имени К.Аманжолова.
Границы: с западной стороны комбината строительных материалов, следуя вдоль холмов на запад, упираясь в реку Сырдарья, затем идет по ее правому берегу на юг охватывает склады, включая микрорайон Нижний Тугай до комбината строительных материалов.
Избирательный участок № 909
Центр: город Шардара, проспект Тугельбаева без номера, здание общей средней школы имени Б.Сокпакбаева.
Границы: от перекрестка улиц Абая и Айтеке би, следует по левой стороне улицы Айтеке би, включая здание учреждения лесного хозяиства, здания автосервиса, комбината строительных материалов, ремонтно-механического завода, гаража гидроэлектростанции, доходит до улицы Айтеке би.
Избирательный участок № 910
Центр: город Шардара, улица Ельмуратова № 13, здание акционерного общества "Шардаринская гидроэлектростанция".
Границы: по берегу водохранилища к северу, затем поворачивает по дороге, ведущей в ресторан "Бихон" до пересечения с улицей Толеби, северная сторона территории оптового рынка до улицы Абая, проходит по Пионерскому поселку до водохранилища.
Избирательный участок № 911
Центр: город Шардара, улица Казыбек би, без номера, здание общей средней школы имени М.Горького.

Шекаралары: Төле би, Қазыбек би көшелерінің қиылысынан (№ 42-48 үйлер) шығысқа қарай, Қазыбек би көшесіне дейін және осы көше бойымен Әйтеке би көшесінің сол жағындағы, Абай көшесінің сол жағындағы тұрғын үйлерді қамти отырып, шығысқа қарай Н.Төреқұлов көшесі аумағын қамтиды.
№ 912 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, Әшіров көшесі № 63, Шардара аудандық № 2 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қазыбек би, Әл-Фараби көшелерінің қиылысынан Әл-Фараби көшесінің бойындағы үйлерді қамти отырып, № 16 кәсіптік колледжге баратын жол бойымен телестанция, су қабылдау торабы аумағымен Шардара су қоймасы жағалауы, "Теңіз клубы" аумағымен қоса қамтиды.
№ 913 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, Жібек жолы көшесі нөмірсіз, "Қазсушар" РМК ОҚОФ Шардара өндірістік бөлімшесінің ғимараты.
Шекаралары: "Шардара" каналының сол жағасымен тазалау жүйесін айналып өтіп, солға қарай айналып, мұнай қоймасынан № 14 Бекетке дейін.
№ 914 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, Байсейітов көшесі нөмірсіз, Құрманғазы атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Су электр станциясынан Сырдария өзенінің сол жағалау мен эстакада өткелімен батысқа қарай бұрылып, Шардара каналының оң жақ жағасымен оңтүстікке бұрылып, Қызылқұм каналымен су реттегішке барып тіреледі.
№ 916 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, Әл-Фараби көшесі, нөмірсіз, Аудандық орталық аурухана ғимараты.
Шекаралары: Шардара қаласы, Аудандық орталық аурухана, туберкулезге қарсы диспансері.
№ 917 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаушықұм ауылы, "Жаушықұм" мектеп-лицейінің ғимараты.
Шекаралары: Жаушықұм ауылдық округінің аумағы.
№ 918 сайлау учаскесі
Орталығы: Қ.Тұрысбеков ауылдық округі, Шардара ауылы, Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Шардара ауылының аумағы.
№ 919 сайлау учаскесі
Орталығы: Қ.Тұрысбеков ауылдық округі, Ақберді елді мекені, № 7 бастауыш мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қуанқұдық, Бимырза, Пішентөбе, Есалықұдық елді мекендері, тауарлы сүт фермасының аумағы.
№ 920 сайлау учаскесі
Орталығы: Көксу ауылдық округі, Көксу ауылы, С.Ерубаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Көксу ауылының аумағы.
№ 921 сайлау учаскесі
Орталығы: Көксу ауылдық округі, Көксу ауылдық округіне қарасты Айдарқұл-Қашар елді мекені, № 8 бастауыш мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Айдарқұл-Қашар елді мекенінің аумағы.
№ 922 сайлау учаскесі
Орталығы: Көксу ауылдық округіне қарасты Баспанды елді мекені. № 9 бастауыш мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Баспанды және Жоласар елді мекендері аумақтары.
№ 923 сайлау учаскесі
Орталығы: Қоссейіт ауылы, "Сырдария" жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қоссейіт ауылдық округінің аумағы.
№ 924 сайлау учаскесі
Орталығы: Көксу ауылдық округі, Сырдария ауылы, Т.Айбергенов атындағы мектеп - гимназиясының ғимараты.
Шекаралары: Сырдария ауылының аумағы, тауарлы сүт фермасын қоса алғанда.
№ 925 сайлау учаскесі
Орталығы: Ұзыната ауылы, "Ұзын ата" жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ұзыната ауылдық округінің аумағы.
№ 926 сайлау учаскесі
Орталығы: Алатау батыр ауылы, Қазақстан бастауыш мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Алатау батыр ауылдық округі, "Ақ алтын" акционерлік қоғамының мақта қабылдау бекетінен бастап М.Исмагулов көшесінің оң жағы көшені бойлап, жылу қазандығынан кейінгі "Тәуелсіздік" көшесінен солтүстікке қарай ауылдың аяғына дейін, Шардара-Арыс трассасы бойында орналасқан тұрғын үйлерді қамтиды.
№ 927 сайлау учаскесі
Орталығы: Сүткент ауылы, Т.Тәжібаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Сүткент ауылдық округінің аумағы.
№ 928 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылқұм ауылдық округі, Қызылқұм ауылы, "Қызылқұм" жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қызылқұм ауылдық округінің аумағы.
№ 929 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшенгелді ауылдық округі, Ақ алтын ауылы, "Ақ алтын" жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ақшеңгелді ауылдық округінің Ақ алтын елді мекенінің аумағы.
№ 930 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшенгелді ауылдық округі, Егізқұм ауылы, "Егізқұм" жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ақшенгелді ауылдық округінің Егізқұм елді мекенінің аумағы.
№ 931 сайлау учаскесі
Орталығы: Достық ауылдық округі, Достық ауылы, "Достық" жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Достық ауылдық округінің аумағы.
№ 943 сайлау учаскесі
Орталығы: Алатау батыр ауылы, С.Кәттебеков атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Алатау батыр ауылы, М.Исмагулов көшесінің сол жағы, Бекет елді мекенінің аумағы.
№ 946 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, № 2037 шекаралық заставасының ғимараты.
Шекаралары: № 2037 шекара Заставасы және байланыс әскери бөлімі.

Границы: к востоку от пересечения улиц Толе би, Казыбек би (дома 42-48), улица Казыбек би до улицы Айтеке би, затем охватывает дома на левой стороне улиц Айтеке би, Абая и улица Торекулова с пересечения улицы Абая в восточном направлении.
Избирательный участок № 912
Центр: город Шардара, улица Аширова № 63, здания Шардаринского района детско-юношеской спортивной школы № 2.
Границы: от пересечения улиц Казыбек би и вдоль улицы Аль-Фараби, включая дома вдоль дороги по улице Аль-Фараби до колледжа № 16, включая, телестанцию, територию водозабора, берега водохранилища Шардара и "Морской клуб".
Избирательный участок № 913
Центр: город Шардара, улица Жибек жолы, без номера, здание Шардаринского производственного участка ЮКОФ РГП "Казсушар".
Границы: полевом берегу Шардаринского канала, включая очистные сооружения города, повернув налево от очистных сооружений, до центра поста № 14 нефтебазы.
Избирательный участок № 914
Центр: город Шардара, улица Бейсенова без номера здание средней школы имени С.Курмангазы.
Границы: от гидроэлектростанции по левому берегу реки Сырдарья до эстакадного перехода и поворачивает на запад по правому берегу Шардаринского канала, затем поворачивает на юг по берегу до головного сооружения Кызылкумского канала.
Избирательный участок № 916
Центр: город Шардара, улица Аль-Фараби, без номера, здание районной центральной больницы.
Границы: город Шардара, районная центральная больница, противотуберкулезный диспансер.
Избирательный участок № 917
Центр: село Жаушыкум, здание средней школы - лицея "Жаушыкум".
Границы: территория Жаушыкумского сельского округа.
Избирательный участок № 918
Центр: сельский округ К.Турысбекова, село Шардара, здание средней школы имени Ш.Уалиханова
Границы: территория села Шардара.
Избирательный участок № 919
Центр: сельский округ К.Турысбекова, село Акберды, здание начальной школы № 7.
Границы: населенные пункты Куанкудык, Бимырза, Пишентобе, Есалыкудык, территория молочно-товарной фермы.
Избирательный участок № 920
Центр: Коксуйский сельский округ, село Коксу, здание общей средней школы имени С.Ерубаева.
Границы: территория село Коксу.
Избирательный участок № 921
Центр: Коксуйский сельский округ, населенный пункт Айдаркул-Кашар, сельского округа Коксу здание начальной школы № 8.
Границы: территория населенного пункта Айдаркул-Кашар
Избирательный участок № 922
Центр: населенный пункт Баспанды, сельского округа Коксу здание начальной школы № 9.
Границы: территория населенных пунктов Баспанды и Жоласар.
Избирательный участок № 923
Центр: село Коссейт, здание общей средней школы "Сырдария".
Границы: территория Коссейтского сельского округа.
Избирательный участок № 924
Центр: Коксуйский сельский округ, село Сырдария, здание школы-гимназий имени Т.Айбергенова.
Границы: территория села Сырдария, включая молочно-товарную ферму.
Избирательный участок № 925
Центр: село Узыната, здание общей средней школы "Узыната".
Границы: территория Узынатинского сельского округа.
Избирательный участок № 926
Центр: село Алатау батыр, здание начальной школы "Казахстан".
Границы: сельский округ Алатау батыр, начиная с хлопкоприемного пункта акционерного общества "Ак алтын" по правую сторону улицы М.Исмагулова, затем от котельной по улице "Тәуелсіздік" на север села дома вдоль трассы Шардара-Арысь.
Избирательный участок № 927
Центр: село Сюткент, здание общей средней школы имени Т.Тажибаева.
Границы: территория Сюткентского сельского округа.
Избирательный участок № 928
Центр: Кызылкумский сельский округ, село Кызылкум, здание общей средней школы "Кызылкум".
Границы: территория Кызылкумского сельского округа.
Избирательный участок № 929
Центр: Акшенгельдинский сельский округ, село Акалтын, здание общей средней школы "Акалтын".
Границы: территория села Акалтын, Акшенгелдинского сельского округа.
Избирательный участок № 930
Центр: Акшенгельдинский сельский округ, село Егизкум, здание общей средней школы "Егизкум".
Границы: Акшенгельдинский сельский округ, территория села Егизкум.
Избирательный участок № 931
Центр: Достыкский сельский округ, село Достык, здание общей средней школы "Достык".
Границы: территория Достыкского сельского округа.
Избирательный участок № 943
Центр: село Алатау батыр, здание общей средней школы имени С.Каттебекова.
Границы: село Алатау батыр, левая сторона улицы М.Исмагулова, территория населенного пункта Бекет.
Избирательный участок № 946
Центр: город Шардара, здание пограничной заставы № 2037.
Границы: территория воинской части № 2037 и роты связи.