"2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 27 желтоқсандағы N 35/411-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 27 желтоқсанда N 2564 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты аппаратының 2012 жылғы 04 қаңтардағы N 06/01-06 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты аппаратының 2012.01.04   N 06/01-06 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы № 1608 қаулысына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2541, «Дидар» газетінің 2011 жылғы 8 қаңтардағы № 2, 2011 жылғы 11 қаңтардағы № 3, 2011 жылғы 13 қаңтардағы № 4, «Рудный Алтай» газетінің 2011 жылғы 10 қаңтардағы № 2, 2011 жылғы 12 қаңтардағы № 3, 2011 жылғы 14 қаңтардағы № 4 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 12және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 148671927,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14470893,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1322921,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 132878113,4 мың теңге;
2) шығындар – 149477716,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 2414112,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4664218,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2250105,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 738840,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 738840,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 декабря 2011 года N 35/411-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 декабря 2011 года за N 2564. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо аппарата Восточно-Казахстанского областного маслихата от 04 января 2012 года № 06/01-06)
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо аппарата Восточно-Казахстанского областного маслихата от 04.01.2012 № 06/01-06).
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2011 года № 1608 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы» Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2541, опубликовано в газете «Дидар» от 8 января 2011 года № 2, 11 января 2011 года № 3, 13 января 2011 года № 4, «Рудный Алтай» от 10 января 2011 года № 2, 12 января 2011 года № 3, 14 января 2011 года № 4) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить областной бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 148671927,5 тысяч тенге, том числе:
налоговые поступления – 14470893,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1322921,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 132878113,4 тысяч тенге;
2) затраты – 149477716,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2414112,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4664218,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2250105,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 738840,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 738840,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3958740,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3958740,9 мың теңге.»;
2) 18-тармақта он бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«1801364 мың теңге – сумен қамту жүйесін дамытуға;»;
3) 22-тармақта сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«4817542 мың теңге - 21 қосымшаға сәйкес сумен қамту жүйесін дамытуға;»;
4) аталған шешімнің 1 және 21 қосымшалары осы шешімнің 1 және  2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы,
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы                       В. Ахаев
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -3958740,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3958740,9 тысяч тенге.»;
2) в пункте 18 абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:
«1801364 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения;»;
3) в пункте 22 абзац восьмой изложить в следующей редакции:
«4817542 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения согласно приложению 21;»;
4) приложения 1 и 21 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата В. Ахаев
Приложение 1
к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата

7635789,5
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6608095,2
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
5350,0
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
846830,6
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
48609,0
014
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
55591,0
015
Қызмет жануарларын ұстауды ұйымдастыру
19639,0
016
«Мак» операциясын өткізу
2734,0
019
Көші-қон полициясының қосымша штат санын ұстау, материалдық-техникалық жарақтандыру
46173,7
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
2767,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
258189,0
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
258189,0
09
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
425000,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
425000,0
054
Шығыс Қазақстан облысының аудан бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалаларға) Солнечный кентінде қазандық салуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
425000,0
04
Бiлiм беру
23012334,3
1
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
1388692,0
261
Облыстың білім басқармасы
1388692,0
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1049348,0
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
339344,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
5121752,3
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2139538,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2075202,0
007
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы білім беру
64336,0
261
Облыстың білім басқармасы
2982214,3
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1323772,3
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1273160,5
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
203500,0
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

7635789,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
6608095,2
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
5350,0
006
Капитальные расходы государственных органов
846830,6
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
48609,0
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
55591,0
015
Организация содержания служебных животных
19639,0
016
Проведение операции «Мак»
2734,0
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции
46173,7
020
Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
2767,0
271
Управление строительства области
258189,0
003
Развитие объектов органов внутренних дел
258189,0
09
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
425000,0
271
Управление строительства области
425000,0
054
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) Восточно-Казахстанской области на строительство котельной в поселке Солнечный
425000,0
04
Образование
23012334,3
1
Дошкольное воспитание и обучение
1388692,0
261
Управление образования области
1388692,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1049348,0
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
339344,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
5121752,3
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2139538,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2075202,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
64336,0
261
Управление образования области
2982214,3
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1323772,3
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1273160,5
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
203500,0
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования

181781,5
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
4639577,2
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
271712,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
271712,0
261
Облыстың білім басқармасы
4367865,2
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
4261081,2
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
75000,0
047
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеу
31784,0
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
1852408,0
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
52115,0
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
52115,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5084,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
5084,0
261
Облыстың білім басқармасы
1795209,0
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
113763,0
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алу
28000,0
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
1653446,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
10009904,8
261
Облыстың білім басқармасы
2092775,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74397,0
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
143303,0
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
32579,0
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
96678,0
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық- педагогикалық консультациялық көмек көрсету
77665,0
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
79809,0
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
5625,0
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
336450,0
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

181781,5
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
4639577,2
253
Управление здравоохранения области
271712,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
271712,0
261
Управление образования области
4367865,2
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
4261081,2
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
75000,0
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
31784,0
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
1852408,0
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
52115,0
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
52115,0
253
Управление здравоохранения области
5084,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
5084,0
261
Управление образования области
1795209,0
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
113763,0
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28000,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
1653446,0
9
Прочие услуги в области образования
10009904,8
261
Управление образования области
2092775,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
74397,0
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
143303,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
32579,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
96678,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
77665,0
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
79809,0
013
Капитальные расходы государственных органов
5625,0
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
336450,0
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому

247313,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
998956,4
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7917129,4
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға республикалық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
521389,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7395740,4
05
Денсаулық сақтау
31079644,8
1
Кең бейінді ауруханалар
267786,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
267786,0
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
267786,0
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1133467,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1133467,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
622061,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
341048,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
165402,0
012
2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ - инфекциясының алдын-алуға әлеуметтік жобаларды іске асыру
3926,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелер сатып алу
1030,0
3
Мамандандырылған медициналық көмек
7539842,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7539842,4
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5031446,0
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
105924,0
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
798128,0
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
138253,4
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
175069,0
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
294850,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
996172,0
4
Емханалар
12852832,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12852832,0
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
11169665,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету

247313,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
998956,4
271
Управление строительства области
7917129,4
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
521389,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
7395740,4
05
Здравоохранение
31079644,8
1
Больницы широкого профиля
267786,0
253
Управление здравоохранения области
267786,0
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
267786,0
2
Охрана здоровья населения
1133467,0
253
Управление здравоохранения области
1133467,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
622061,0
006
Услуги по охране материнства и детства
341048,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
165402,0
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц, находящихся и освободившихся из мест лишения свободы, в рамках Государственной программы «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
3926,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1030,0
3
Специализированная медицинская помощь
7539842,4
253
Управление здравоохранения области
7539842,4
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5031446,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
105924,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
798128,0
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
138253,4
022
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами
175069,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
294850,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
996172,0
4
Поликлиники
12852832,0
253
Управление здравоохранения области
12852832,0
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
11169665,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне

1881327,2
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68817,5
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
26651,7
017
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне арнайы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
110036,0
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
64884,0
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
42289,0
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
387550,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1181099,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
76301,0
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
76301,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
15807771,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5606429,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5606429,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1454837,0
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
379206,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2326309,0
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
322377,0
056
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1123700,0
2
Коммуналдық шаруашылық
8558365,3
279
Облыстың энергетика және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8558365,3
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1881327,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
68817,5
007
Капитальные расходы государственных органов
26651,7
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
110036,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
64884,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
42289,0
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
387550,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1181099,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
76301,0
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
76301,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
15807771,3
1
Жилищное хозяйство
5606429,0
271
Управление строительства области
5606429,0
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1454837,0
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
379206,0
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2326309,0
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
322377,0
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1123700,0
2
Коммунальное хозяйство
8558365,3
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8558365,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства

72857,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67294,0
002
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
5563,0
9
Басқалар
3370174,1
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
130260,0
009
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
130260,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
315870,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резерві
315870,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
170730,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
170730,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1272086,9
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
3413,0
014
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
1200855,9
016
«Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы» бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
67818,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1481227,2
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1481227,2
14
Борышқа қызмет көрсету
7630,2
1
Борышқа қызмет көрсету
7630,2
257
Облыстың қаржы басқармасы
7630,2
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
7630,2
15
Трансферттер
30120888,0
1
Трансферттер
30120888,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
30120888,0
007
Субвенциялар
28973215,0
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
420496,4
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
1642,6
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
625534,0
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

72857,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
67294,0
002
Капитальные расходы государственных органов
5563,0
9
Прочие
3370174,1
256
Управление координации занятости и социальных программ области
130260,0
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на поддержку частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
130260,0
257
Управление финансов области
315870,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
315870,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
170730,0
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
170730,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1272086,9
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
3413,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
1200855,9
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
67818,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1481227,2
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
1481227,2
14
Обслуживание долга
7630,2
1
Обслуживание долга
7630,2
257
Управление финансов области
7630,2
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
7630,2
15
Трансферты
30120888,0
1
Трансферты
30120888,0
257
Управление финансов области
30120888,0
007
Субвенции
28973215,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
420496,4
017
Возврат использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
1642,6
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
625534,0
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения

4 817 542
1
Абай ауданы
200 861
оның ішінде:
Абай ауданы Саржал ауылында су өткізу желілерін қайта жаңғырту
184 571
"Абай ауданы Қараауыл ауылындағы су тоғанын ауыстыру және қайта құру" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
4 000
"Абай ауданы Тоқтамыс ауылының су құбырының құрылысы" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 140
"Абай ауданы Көкбай ауылының су құбыры желілерін қайта құру" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
2 300
"Абай ауданы Кенгірбай би ауылының су құбыры желілерін қайта құру" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 900
"Абай ауданы Қасқабұлақ ауылының су құбыры желілерін қайта құру" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
2 950
2
Аягөз ауданы
4 950
оның ішінде:
" Аягөз ауданы Қарағаш ауылындағы поселкелік су құбырын су тоғанымен қайта құру" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
4 950
3
Бесқарағай ауданы
30 340
оның ішінде:
Бесқарағай ауданы Бесқарағай селосындағы су құбыры желісін қайта жаңарту
27 000
"Бесқарағай ауданы Қоянбай ауылындағы су құбырын қайта құру" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 340
4
Глубокое ауданы
405 693
оның ішінде:
Глубокое ауданы Быструха селосындағы сумен қамтамасыз ету жүйесін қайта жаңғырту
209 626
Глубокое ауданы Веселовка селосындағы сумен қамтамасыз ету жүйесін қайта жаңғырту
178 067
"Глубокое ауданы Верхнеберезовский к. сумен жабдықтау жүйесін қайта құру" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
8 000
"Глубокое ауданы Белоусовка к. сумен жабдықтау жүйесін қайта құру" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
10 000
5
Зайсан ауданы
252 000
оның ішінде:
Зайсан қаласындағы су құбыры желілерін және су бас тоғанын қайта жаңғырту
252 000
6
Катонқарағай ауданы
73 453
оның ішінде:
Катонқарағай ауданы Ново-Березовка селосындағы су құбыры желісін және имараттарын қайта жаңарту
26 788
Катонқарағай ауданы Малонарым ауылын сумен қамтамасыз ету жүйесін қайта құру
38 165
"Катонқарағай ауданы Приморское ауылының су құбыры желілерінің және құрылғыларының құрылысы" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 500
"Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Өрел ауылының су құбыры желілерін және қондырғыларын қайта құру" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
5 000
7
Көкпекті ауданы
3 140
оның ішінде:
"Көкпекті ауданы Тассай ауылының су құбыры желілерінің және қондырғыларының құрылысы" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 140
8
Риддер қаласы
59 445
оның ішінде:
Риддер қаласын жер асты көздерінен сумен жабдықтау
59 445
9
Ұлан ауданы
313 191
оның ішінде:
Ұлан ауылындағы су өткізу желілерін қайта құру

4 817 542
1
Абайский район
200 861
в том числе:
Реконструкция водопроводных сетей с.Саржал Абайского района
184 571
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция и перенос водозабора в с. Караул Абайского района"
4 000
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Строительство водопровода с. Токтамыс Абайского района"
3 140
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция водопровода с. Кокбай Абайского района"
2 300
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция водопроводных сетей с. Кенгирбай би Абайского района"
3 900
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция водопроводных сетей с. Каскабулак Абайского района"
2 950
2
Аягозский район
4 950
в том числе:
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция поселкового водопровода с водозабором в с.Карагаш Аягозского района "
4 950
3
Бескарагайский район
30 340
в том числе:
Реконструкция сетей водопровода в селе Бескарагай Бескарагайского района
27 000
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция водопровода в с. Коянбай Бескарагайского района"
3 340
4
Глубоковский район
405 693
в том числе:
Реконструкция системы водоснабжения с. Быструха Глубоковского района
209 626
Реконструкция сетей водоснабжения с. Веселовка Глубоковского района
178 067
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция системы водоснабжения п. Верхнеберезовский Глубоковского района"
8 000
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция системы водоснабжения п. Белоусовка Глубоковского района"
10 000
5
Зайсанский район
252 000
в том числе:
Реконструкция водопроводных сетей и водозаборных сооружений в г. Зайсан
252 000
6
Катон-Карагайский район
73 453
в том числе:
Реконструкция водопроводных сетей и сооружений на них в селе Новоберезовка Катон-Карагайского района
26 788
Реконструкция системы водоснабжения села Малонарымка Катон-Карагайского района
38 165
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Строительство водопроводных сетей и сооружений с. Приморское Катон-Карагайского района "
3 500
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция водопроводных сетей и сооружений с. Урыль Катон-Карагайского района"
5 000
7
Кокпектинский район
3 140
в том числе:
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Строительство водопроводных сетей и сооружений с. Тассай Кокпектинского района"
3 140
8
город Риддер
59 445
в том числе:
Водоснабжение города Риддер из подземного источника
59 445
9
Уланский район
313 191
в том числе:
Реконструкция водопроводных сетей в с. Уланское

167 495
Ұлан ауданы Ново-Азовое ауылындағы су өткізу желілерін қайта жаңғырту
145 696
10
Үржар ауданы
407 069
оның ішінде:
Үржар ауданы Таскескен ауылындағы су өткізу желілерін қайта жаңғырту
226 974
Үржар ауданы Қарабұлақ ауылындағы су өткізу желілерін қайта жаңғырту
180 095
11
Тарбағатай ауданы
241 507
оның ішінде:
Тарбағатай ауданы Ақсуат ауылындағы су құбыры желісін қайта жаңарту
44 096
Тарбағатай ауданы Кіндікті ауылындағы су өткізу желілерін қайта жаңғырту
184 851
"Тарбағатай ауданы Ойшілік ауылының су құбыры желілерін және құрылғыларын қайта құру" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 450
"Тарбағатай ауданы Қабанбай ауылының су құбыры желілерін және құрылғыларын құру" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 270
"Тарбағатай ауданы Қарасу ауылының су құбыры желілерін және құрылғыларын қайта құру" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 270
"Тарбағатай ауданы Үштөбе ауылының су құбыры желілерінің және құрылғыларының құрылысы" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
2 570
12
Өскемен қаласы
2 825 893
оның ішінде:
Өскемен қ. Согра кентін сумен қамтамасыз ету 2-ші кезек
284 566
Өскемен қ. Самсоновка а. сумен жабдықтау жүйесін жаңарту
124 081
Өскемен қ. Сол жақ жағалау кентін сумен жабдыктау
176 646
Өскемен қ. 23 тұрғын ауданын сумен жабдықтау
376 384
Өскемен қ. ЖМК - Ахмирово 2 жіпті су тартқыш
279 086
Өскемен қ. Ахмирово а. сумен қамтамасыз ету
583 596
Өскемен қ. Үлбі к. тұрғын ауданын сумен қамтамасыз ету
174 271
Өскемен қ. Бабкина-Мельница к. сумен қамтамасыз етуді жаңарту
141 864
Өскемен қ. Согра кентін сумен қамтамасыз ету. Құрылыстың 1-кезегі
90 175
Өскемен қ. "Элеваторный" су жинағышын жаңғырту
533 509
Меновное ауылының сумен жабдықтау желісінің құрылысы
34 715
Ново-Явленка селосының сумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту
27 000

167 495
Реконструкция водопроводных сетей в с. Ново-Азовое Уланского района
145 696
10
Урджарский район
407 069
в том числе:
Реконструкция водопроводных сетей водопровода с. Таскескен Урджарского района
226 974
Реконструкция сетей водопровода в с. Карабулак Урджарского района
180 095
11
Тарбагатайский район
241 507
в том числе:
Реконструкция водопроводных сетей в селе Аксуат Тарбагатайского района
44 096
Реконструкция водопроводных сетей с. Киндикты Тарбагатайского района
184 851
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция водопроводных сетей и водопроводных сооружений с. Ойшилик Тарбагатайского района"
3 450
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция водопроводных сетей и водопроводных сооружений с. Кабанбай Тарбагатайского района"
3 270
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция водопроводных сетей с. Карасу Тарбагатайского района"
3 270
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Строительство водопроводных сетей с. Уштобе Тарбагатайского района"
2 570
12
город Усть-Каменогорск
2 825 893
в том числе:
Водоснабжение п. Согра г. Усть-Каменогорска 2-очередь
284 566
Реконструкция системы водоснабжения с. Самсоновка г. Усть-Каменогорска
124 081
Водоснабжение п. Левый берег г. Усть-Каменогорск
176 646
Водоснабжение 23 жилого района г. Усть-Каменогорск
376 384
Водовод 2 нитки КШТ-Ахмирова г. Усть-Каменогорск
279 086
Водоснабжение с. Ахмирово г. Усть-Каменогорск
583 596
Водоснабжение жилого района п. Ульбинский г. Усть-Каменогорск
174 271
Реконструкция водоснабжения п. Бабкина-Мельница
141 864
Водоснабжение п. Согра г. Усть-Каменогорска 1-очередь
90 175
Реконструкция водозабора Элеваторный в г. Усть-Каменогорск
533 509
Строительство сетей водоснабжения поселка Меновное
34 715
Реконструкция сетей водоснабжения села Ново-Явленка
27 000