Сайлау науқандары кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 25 ақпандағы № 10515 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 2 наурызда № 5-1-161 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 4618 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 10.12.2020 № 4618 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сай Өскемен қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп Қазақстан Республикасының Президенті, Қазақстан Республикасының Парламенті, облыстық және қалалық мәслихаттары депутаттығына кандидаттары үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін ортақ пайдаланудағы жерлерде орындар белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 18.03.2015 № 10283 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі И. Әбішев
Келісілді:
Өскемен қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы М. Нұрғалиев
2011 жылғы 25 ақпан
Өскемен қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 25 ақпандағы
№ 10515 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Президенті, Қазақстан Республикасының Парламенті, облыс және қалалық мәслихаттары депутаттығына кандидаттары үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін ортақ пайдаланудағы жерлердегі орындар

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в период избирательных кампаний
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 25 февраля 2011 года № 10515. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорск Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 2 марта 2011 года № 5-1-161. Утратило силу постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 10 декабря 2020 года № 4618
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Усть - Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 10.12.2020 № 4618 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Усть-Каменогорской городской территориальной избирательной комиссией определить места на землях общего пользования для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутатов Парламента Республики Казахстан, областного и городского маслихатов согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 18.03.2015 № 10283 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска И. Абишев
Согласовано:
Председатель Усть-Каменогорской
городской территориальной
избирательной комиссии М. Нургалиев
25 февраля 2011 года
Приложение
к постановлению акимата
города Усть-Каменогорска
от 25 февраля 2011 года № 10515
Места на землях общего пользования для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутатов Парламента Республики Казахстан, областного и городского маслихатов