Әкімнің 2011 жылғы 9 ақпандағы № 16 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерту енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің 2011 жылғы 07 желтоқсандағы N 19 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 26 желтоқсанда № 5-1-175 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің 15.01.2016 № 22 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйегіндегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес ШЕШТІ:
1. Әкімнің 2011 жылғы 9 ақпандағы № 16 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне келесі өзгерту енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымша осы шешімнің қосымшасына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі И. Әбішев
Келісілді:
Өскемен қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы О. Зюзь
2011 жылдың 07 желтоқсан
Өскемен қаласы әкімінің
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 19 шешіміне
қосымша
Сайлау учаскелері
№ 1 учаске.
Орталығы – "№ 24 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғыл, 26/1.
Қаныш Сәтпаев атындағы даңғыл бойынша: № № 18, 20, 22, 22/1, 22/2, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 36/1, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 72, 74 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 2 учаске.
Орталығы – "Назарбаев Зияткерлік мектептері" акционерлік қоғамының "Өскемен қаласындағы химия-биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі" филиалы, Комсомол көшесі, 43/1.
Комсомол көшесі бойынша: № № 16, 18, 20, 23, 25, 27, 29, 31, 31/1, 31/2, 33, 37, 37/1, 37/2, 39, 39/1, 41, 43 үйлердің шекаралары шегінде.
Участок № 1136.
Центр"Назарбаев Зияткерлік мектептері" акционерлік қоғамының "Өскемен қаласындағы химия-биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі" филиалы, Комсомол көшесі, 43/1.
Өтепов көшесі бойынша: № № 20, 22, 24, 26, 26/1, 28, 28/1, 30, 30/1, 32, 34; Комсомол көшесі бойынша: № № 15, 17, 19, 21, 21/1, 21/2, 29/1 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 3 учаске.
Орталығы – "Оралхан Бөкей атындағы № 44 мектеп-гимназиясы", Қаныш Сәтпаев атындағы даңғыл, 8/3.
Өтепов көшесі бойынша: № 2 үйлер; Қаныш Сәтпаев атындағы даңғыл бойынша: № № 6, 6/1, 8, 8/1, 8/2, 50/1 үйлер; Комсомол көшесі бойынша: № № 12, 14 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 4 учаске.

О внесении изменения в решение акима от 9 февраля 2011 года № 16 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 07 декабря 2011 года N 19. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорск Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 26 декабря 2011 года за N 5-1-175. Утратило силу - решением акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 15 января 2016 года № 22
Сноска. Утратило силу - решением акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 15.01.2016 № 22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима от 9 февраля 2011 года № 16 "Об образовании избирательных участков" следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска И. Абишев
Согласовано:
Председатель Усть-Каменогорской
городской территориальной
избирательной комиссии О. Зюзь
07 декабря 2011 года
Приложение
к решению акима города
Усть-Каменогорска
от 7 декабря 2011 года № 19
Избирательные участки
Участок № 1.
Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 24", проспект имени Каныша Сатпаева, 26/1.
В границах домов: № № 18, 20, 22, 22/1, 22/2, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 36/1, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 72, 74 по проспекту имени Каныша Сатпаева.
Участок № 2.
Центр – филиал "Назарбаев Интеллектуальная школа химико-биологического направления в городе Усть-Каменогорск" акционерного общества "Назарбаев Интеллектуальные школы", улица Комсомольская, 43/1.
В границах домов: № № 16, 18, 20, 23, 25, 27, 29, 31, 31/1, 31/2, 33, 37, 37/1, 37/2, 39, 39/1, 41, 43 по улице Комсомольской.
Участок № 1136.
Центр – филиал "Назарбаев Интеллектуальная школа химико-биологического направления в городе Усть-Каменогорск" акционерного общества "Назарбаев Интеллектуальные школы", улица Комсомольская, 43/1.
В границах домов: № № 20, 22, 24, 26, 26/1, 28, 28/1, 30, 30/1, 32, 34 по улице Утепова; № № 15, 17, 19, 21, 21/1, 21/2, 29/1 по улице Комсомольской.
Участок № 3.
Центр – государственное учреждение "Школа-лицей № 44 имени Оралхана Бокея", проспект имени Каныша Сатпаева, 8/3.
В границах домов: № 2 по улице Утепова; № 6, 6/1, 8, 8/1, 8/2, 50/1 по проспекту имени Каныша Сатпаева; № 12, 14 по улице Комсомольской.
Участок № 4.

Орталығы – "Оралхан Бөкей атындағы № 44 мектеп-гимназиясы", Қаныш Сәтпаев атындағы даңғыл, 8/3.
Қаныш Сәтпаев атындағы даңғыл бойынша: № № 12, 12/1, 12/2, 12/3, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 16, 16/1, 16/2, 30 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 5 учаске.
Орталығы – "№ 26 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Өтепов көшесі, 1.
Карл Маркс көшесі бойынша: № № 14, 32, 34, 36 үйлер; Өтепов көшесі бойынша: № № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 41, 43 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 6 учаске.
Орталығы – "№ 26 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Өтепов көшесі, 1.
Өтепов көшесі бойынша: № № 25, 29, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 33 үйлер; Карл Маркс көшесі бойынша: № № 24/1, 26, 28, 30 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 7 учаске.
Орталығы – "№ 45 бейімді орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғыл, 3.
Қаныш Сәтпаев атындағы даңғылы бойынша: № № 3, 5, 7, 9, 9/1, 11, 11/1, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 17/2, 17/4, 23/1, 27/2, 27/5, 29, 31, 31/1, 34/3, 61, 110 үйлер.
№ 1163 учаске.
Орталығы – "№ 45 бейімді орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғыл, 3.
Қаныш Сәтпаев атындағы даңғыл бойынша: № № 2, 4, 21, 23, 25, 25/1, 25/2, 27, 29/1 үйлер; Карл Маркс көшесі бойынша: № № 8, 7/3, 7/4 үйлердің шекаралары шегінде; Самар тас жолы бойынша: № 4 үй шекаралары шегінде.
Үлбі кенті үйлерінің шекаралары шегінде: Олимпийский тұйық көшесі бойынша: № 1 үй; Носиков көшесі бойынша: № № 5, 9, 11, 16, 17, 18, 20, 27, 31, 33, 45, 47, 51, 51/1, 55, 57, 57/1, 59, 68, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 106, 107, 108, 109, 135, 137, 155, 157, 158, 167, 168, 171, 173, 174, 175, 176, 183, 185, 188, 189, 190, 191, 193, 209, 210, 210/1, 210/2, 211, 212, 322, 323, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 427, 428, 429, 430, 434, 436, 437, 438, 439, 440, 442; Айтықов көшесі бойынша: № № 2, 3, 4, 8, 10, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 78, 129, 130, 131, 132, 133, 138; Плахута көшесі бойынша: № № 6, 22, 33, 35, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86,87, 88, 89, 103, 104, 105, 134, 134а, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 160, 161, 162, 163, 164, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 514; Урунтаев көшесі бойынша: № № 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 31, 213, 214, 216а, 240, 241, 242, 243, 244, 250, 251; Сорокоумов көшесі бойынша: № № 2, 8, 66, 203, 204, 204/1, 204/2, 205, 207, 208, 289, 318; Буранная көшесі бойынша: № № 16, 206, 238, 253, 255, 256, 257, 258, 262, 263, 264, 265, 267, 268, 283, 284, 509; ЗелҰная гора көшесі бойынша: № № 186, 218, 218/1, 219, 220, 220/1, 220/2, 220/3, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 287, 400, 401, 506, 507; Мурин көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 21, 28, 127, 345, 347, 349, 351, 352, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 491, 493, 494, 521/1, 523, 524, 525, 526, 527, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542; Соловьиный тұйық көшесі бойынша: № № 180, 181, 182, 192, 195, 198, 199, 200, 201, 202, 290, 290/1, 290/2, 291, 292, 317; Родниковый тұйық көшесі бойынша: № № 5, 177, 178, 179, 209/3, 294, 294б, 297, 297/1, 297/2, 298, 299, 309/1, 309/2, 309/4, 309/5, 311; Учительский тұйық көшесі бойынша: № № 290, 291, 292, 293, 294, 295, 334, 335, 336 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 8 учаске.

Центр – государственное учреждение "Школа-лицей № 44 имени Оралхана Бокея", проспект имени Каныша Сатпаева, 8/3.
В границах домов: № № 12, 12/1, 12/2, 12/3, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 16, 16/1, 16/2, 30 по проспекту имени Каныша Сатпаева.
Участок № 5.
Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 26",
улица Утепова, 1.
В границах домов: № № 14, 32, 34, 36 по улице Карла Маркса; № № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 41, 43 по улице Утепова.
Участок № 6.
Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 26", улица Утепова, 1.
В границах домов: № № 25, 29, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 33 по улице Утепова; № № 24/1, 26, 28, 30 по улице Карла Маркса.
Участок № 7.
Центр – государственное учреждение "Средняя профильная школа № 45", проспект имени Каныша Сатпаева, 3.
В границах домов: № № 3, 5, 7, 9, 9/1, 11, 11/1, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 17/2, 17/4, 23/1, 27/2, 27/5, 29, 31, 31/1, 34/3, 61, 110 по проспекту имени Каныша Сатпаева.
Участок № 1163.
Центр – государственное учреждение "Средняя профильная школа № 45", проспект имени Каныша Сатпаева, 3.
В границах домов: № № 2, 4, 21, 23, 25, 25/1, 25/2, 27, 29/1 по проспекту имени Каныша Сатпаева; № № 8, 7/3, 7/4 по улице Карла Маркса; № 4 по Самарскому шоссе.
В границах домов поселка Ульбинского: дом № 1 по переулку Олимпийскому; № № 5, 9, 11, 16, 17, 18, 20, 27, 31, 33, 45, 47, 51, 51/1, 55, 57, 57/1, 59, 68, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 106, 107, 108, 109, 135, 137, 155, 157, 158, 167, 168, 171, 173, 174, 175, 176, 183, 185, 188, 189, 190, 191, 193, 209, 210, 210/1, 210/2, 211, 212, 322, 323, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 427, 428, 429, 430, 434, 436, 437, 438, 439, 440, 442 по улице Носикова; № № 2, 3, 4, 8, 10, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 78, 129, 130, 131, 132, 133, 138 по улице Айтыкова; № № 6, 22, 33, 35, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 103, 104, 105, 134, 134а, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 160, 161, 162, 163, 164, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 514 по улице Плахуты; № № 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 31, 213, 214, 216а, 240, 241, 242, 243, 244, 250, 251 по улице Урунтаева; № № 2, 8, 66, 203, 204, 204/1, 204/2, 205, 207, 208, 289, 318 по улице Сорокоумова; № № 16, 206, 238, 253, 255, 256, 257, 258, 262, 263, 264, 265, 267, 268, 283, 284, 509 по улице Буранной; № № 186, 218, 218/1, 219, 220, 220/1, 220/2, 220/3, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 287, 400, 401, 506, 507 по улице Зеленой горы, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 21, 28, 127, 345, 347, 349, 351, 352, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 491, 493, 494, 521/1, 523, 524, 525, 526, 527, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542 по улице Мурина; № № 180, 181, 182, 192, 195, 198, 199, 200, 201, 202, 290, 290/1, 290/2, 291, 292, 317 по переулку Соловьиному; № № 5, 177, 178, 179, 209/3, 294, 294б, 297, 297/1, 297/2, 298, 299, 309/1, 309/2, 309/4, 309/5, 311 по переулку Родниковому; № № 290, 291, 292, 293, 294, 295, 334, 335, 336 по переулку Учительскому.
Участок № 8.

Орталығы – "№ 42 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Воронин көшесі, 34.
Энтузиастар көшесі бойынша: № № 2, 4, 6, 8, 10, 18, 20, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 140а, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168; Воронин көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 13/1, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 62/1, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94/1, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 123/1, 125, 125а, 127, 129, 131, 133, 133а, 135; Колбинский тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8; Фонтанная көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/1, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 159; Багаев көшесі бойынша: № № 1, 10, 12, 14, 14/1, 16/1; Халықтар достығы көшесі бойынша: № № 1, 1/1, 1/В, 3, 5, 6/2, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 35, 45; Авиценна көшесі бойынша: № № 5, 8; Вартанян көшесі бойынша: № № 4, 10; Высоцкий көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; Ә. Молдағұлова көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 3/А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27; Есенин көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 16; Юность көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Прииртышская көшесі бойынша: № № 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Березовый тұйық көшесі бойынша: № № 1, 3, 5, 7; Лунный тұйық көшесі бойынша: № № 3, 5, 7, 9; Звездный тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Гранитный тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Изумрудный тұйық көшесі бойынша: № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Зодчий тұйық көшесі бойынша: № № 1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Верхняя Магистраль көшесі бойынша: № № 5, 10/1, 55; Шешек тұйық көшесі бойынша: № № 1, 3, 5, 7, 9, 11 үйлердің шекаралары шегінде.

Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 42", улица Воронина, 34.
В границах домов: № № 2, 4, 6, 8, 10, 18, 20, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 140а, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168 по улице Энтузиастов; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 13/1, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 62/1, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94/1, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 123/1, 125, 125а, 127, 129, 131, 133, 133а, 135 по улице Воронина; № № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8 по переулку Колбинскому; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/1, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 159 по улице Фонтанной; № № 1, 10, 12, 14, 14/1, 16/1 по улице Багаева; № № 1, 1/1, 1/В, 3, 5, 6/2, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 35, 45 по улице Дружбы народов; № № 5, 8 по улице Авиценны; № № 4, 10 по улице Вартаняна; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 по улице Высоцкого; № № 1, 2, 3, 3/А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27 по улице Молдагуловой; № № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 16 по улице Есенина; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 по улице Юности; № № 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 по улице Прииртышской; № № 1, 3, 5, 7 по переулку Березовому; № № 3, 5, 7, 9 по переулку Лунному; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 по переулку Звездному; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 по переулку Гранитному; № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 17, 18, 19, 20 по переулку Изумрудному; № № 1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 по переулку Зодчему; № № 1, 3, 5, 7, 9, 11 по переулку Чечекскому; № № 5, 10/1, 55 по улице Верхняя Магистраль.

Бағбандық серіктестіктер: "Медик-1, 2", "Машиностроитель-4", "Природа", "Металлист-2", "Надежда КГПЦ", "Монтажник", "Монтажник-2", "Медик-3".
№ 9 учаске.
Орталығы – "№ 42 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Воронин көшесі, 34.
Джек Лондон көшесі бойынша: № № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 414 үйлердің; Цветочная тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Художественная көшесі бойынша: № № 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Фестивальная көшесі бойынша: № № 2, 3,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Бөкеев көшесі бойынша: № № 1, 1а, 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16; Энтузиастар көшесі бойынша: № № 1, 1/1, 1/2, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 15/1, 17, 17/1, 17/2, 19, 19/7, 21, 21/1, 23, 23/3, 35, 37, 39, 39/1, 41, 43, 43а, 59, 418; Ә. Молдағұлова көшесі бойынша: № № 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6; Подгорное елді мекенінде Вольная көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 10/2, 12; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78а, 79, 80, 80а, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112; Автомобилистер көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Азовская көшесі бойынша: № № 2, 4, 6, 8, 10 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 10 учаске.
Орталығы – "№ 6 мектеп-бала бақша кешені" мемлекеттік мекемесі, Прибрежная көшесі, 85.
Рижская көшесі бойынша: № № 3, 5, 7, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 43, 44, 45, 45/1, 45/2, 45/3, 45/5, 45/6, 47, 48, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 87а, 89, 89а, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129; Байкальская көшесі бойынша: № № 96, 98, 100, 104, 106, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120/1, 124, 126, 128, 131, 131/1, 133, 133/1, 135, 135/1, 137, 137/1, 141, 141/1, 145, 146, 147, 149, 151, 153, 153а, 155, 155а, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199 үйлер; Атлантическая көшесі бойынша: № № 39, 40, 41, 42, 43, 46, 46а, 47, 49, 50, 51, 52, 52/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61/4, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 96а, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112; Ульяновская көшесі бойынша: № № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 39, 41, 43, 43а, 45, 45а, 46, 47, 47а, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, № № 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96; Прибрежная көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 36/1, 58а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99; Зайсанская көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14/1, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23а, 25, 26, 27, 27а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 52, 68, 70, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 75/1, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 87а, 88, 89, 89а, 90, 90а, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 105а, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 123; Иртышская көшесі бойынша: № № 3, 5, 5/1, 7, 7/3, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62а, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74а, 76, 78а, 80, 82, 84,86, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 100а, 102, 104, 104а, 104б, 106, 106а, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 118а, 120, 122, 144, 146, 148, 150, 150а, 152, 154, 156; Урожайная көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; Прибрежная тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; Республиканская көшесі бойынша: № № 1, 1а, 1б, 1в, 3, 3а, 5, 5/1, 7, 9, 9/1, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Веерный тұйық көшесі бойынша: № № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28/1, 30, 32, 34, 36, 38, 38/1, 40, 42, 44, 46; Волжская көшесі бойынша: № № 1а, 3, 3а, 5, 7, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 11, 12, 13; Заречный тұйық көшесі бойынша: № № 3, 4, 5, 6, 7, 8; Серебрянская көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21; Новогодняя көшесі бойынша: № № 1, 1а, 2, 3, 3/2, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 20; 5-ші Желтоқсан көшесі бойынша: № № 1, 3, 5, 6, 8, 10, 12, 12а, 14, 16, 18; Щорс көшесі бойынша: № № 4, 5, 7, 8, 8а, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 21, 25, 27, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 56, 58, 58а, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; Строительдер көшесі бойынша: № № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 38, 40, 42; Малей көшесі № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22 бойынша; Волков көшесі бойынша: № № 1, 2, 7, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 26, 28; Рощин көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;№ Васильев көшесі бойынша: № № 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Фрунзе көшесі бойынша: № № 19, 21, 23, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 53, 53а, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; Черноморская көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52; Черноморский тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; 2-ші Иртышская көшесі бойынша: № № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а; Сельэлектро көшесі бойынша: № № 2, 3, 4, 5, 6; Иртышская тұйық көшесі бойынша: № № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23,25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 11 учаске.

Садоводческие товарищества: "Медик-1, 2", "Машиностроитель-4", "Природа", "Металлист-2", "Надежда КГПЦ", "Монтажник", "Монтажник-2", "Медик-3".
Участок № 9.
Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 42", улица Воронина, 34.
В границах домов: № № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 414 по улице Джека Лондона; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 по переулку Цветочному; № № 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 по улице Художественной; № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 по улице Фестивальной; № № 1, 1а, 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16 по улице Бокеева; № № 1, 1/1, 1/2, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 15/1, 17, 17/1, 17/2, 19, 19/7, 21, 21/1, 23, 23/3, 35, 37, 39, 39/1, 41, 43, 43а, 59, 418 по улице Энтузиастов; № № 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6 по улице А. Молдагуловой; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 10/2, 12 по улице Вольной; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78а, 79, 80, 80а, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 в населенном пункте Подгорное; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 по улице Автомобилистов; № № 2, 4, 6, 8, 10 по улице Азовской.
Участок № 10.
Центр – государственное учреждение "Комплекс школа-детский сад № № 6", улица Прибрежная, 85.
В границах домов: № № 3, 5, 7, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 43, 44, 45, 45/1, 45/2, 45/3, 45/5, 45/6, 47, 48, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 87а, 89, 89а, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129 по улице Рижской; № № 96, 98, 100, 104, 106, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120/1, 124, 126, 128, 131, 131/1, 133, 133/1, 135, 135/1, 137, 137/1, 141, 141/1, 145, 146, 147, 149, 151, 153, 153а, 155, 155а, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199 по улице Байкальской; № № 39, 40, 41, 42, 43, 46, 46а, 47, 49, 50, 51, 52, 52/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61/4, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 96а, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112 по улице Атлантической; № № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 39, 41, 43, 43а, 45, 45а, 46, 47, 47а, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 по улице Ульяновской; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 36/1, 58а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 по улице Прибрежной; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14/1, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23а, 25, 26, 27, 27а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 52, 68, 70, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 75/1, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 87а, 88, 89, 89а, 90, 90а, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 105а, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 123 по улице Зайсанской; № № 3, 5, 5/1, 7, 7/3, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62а, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74а, 76, 78а, 80, 82, 84,86, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 100а, 102, 104, 104а, 104б, 106, 106а, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 118а, 120, 122, 144, 146, 148, 150, 150а, 152, 154, 156 по улице Иртышской; № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 12, 14, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 25, 27, 29, 31, 32, 36, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 41, 43, 45 по улице Урожайной; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 по переулку Прибрежному; № № 1, 1а, 1б, 1в, 3, 3а, 5, 5/1, 7, 9, 9/1, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 по улице Республиканской; № № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28/1, 30, 32, 34, 36, 38, 38/1, 40, 42, 44, 46 по переулку Веерному; № № 1а, 3, 3а, 5, 7, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 11, 12, 13 по улице Волжской; № № 3, 4, 5, 6, 7, 8 по переулку Заречному; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21 по улице Серебрянской; № № 1, 1а, 2, 3, 3/2, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 20 по улице Новогодней; № № 1, 3, 5, 6, 8, 10, 12, 12а, 14, 16, 18 по улице 5-го Декабря; № № 4, 5, 7, 8, 8а, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 21, 25, 27, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 56, 58, 58а, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 по улице Щорса; № № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 38, 40, 42 по улице Строителей; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22 по улице Малея; № № 1, 2, 7, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 26, 28 по улице Волкова; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 по улице Рощина; № № 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38 по улице Васильева; № № 19, 21, 23, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 53, 53а, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67 по улице Фрунзе; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 по улице Черноморской; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 по переулку Черноморскому; № № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а по улице 2-ой Иртышской; № № 2, 3, 4, 5, 6 по улице Сельэлектро; № № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23,25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47 по переулку Иртышскому.
Участок № 11.

Орталығы – "№ 13 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Правда көшесі, 3.
Алейская көшесі бойынша: № № 3, 16, 18; 3-ші Алейская көшесі бойынша: № № 2а, 2, 3, 5, 7, 9; Байдуков көшесі бойынша: № № 2, 4, 6, 6а, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 22, 24а, 26, 26а, 28, 30а, 30, 32, 34, 34а, 36а, 36, 38, 40, 40/1, 42/1, 42/2, 44, 46, 46а, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 66а, 68, 70, 72/1, 72, 72/2, 74, 74/1, 76, 78, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92; Глинка көшесі бойынша: № № 3, 5, 7; Громов көшесі бойынша: № № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3а, 4, 9, 10, 11 13, 15, 17, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50; Крутой тұйық көшесі бойынша: № № 3/1, 3/2, 3а, 4, 5/1, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2; Островский көшесі бойынша: № № 2, 4, 6, 8, 10, 10/1, 12, 14, 14/1, 16; Правда көшесі бойынша: № № 7, 7а, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19/1, 19/2, 20, 22, 24, 26, 28/1, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34; 2-ші Северная көшесі бойынша: № № 2, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 18а, 22, 26, 28, 38; 1- ші Северная көшесі бойынша: № № 1, 2, 2/1, 2/2, 4, 4а, 4б, 6, 7, 8, 8а, 9, 10а, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 16а, 16б, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22/1, 22/2, 22а, 23, 23а, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 30, 30а, 31, 32, 32а, 32б, 34, 34а, 34б, 35, 36, 38, 39, 39а, 39б, 40, 40а, 40б, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 46а, 46б, 46в, 47, 47а, 49, 50, 52, 53, 53а, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 86а, 87, 87а, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 98а, 100, 102, 104, 106, 108, 110; 3-ші Северная көшесі бойынша: № № 2, 3, 4, 6, 7, 8; Спартак көшесі бойынша: № № 1/а, 4, 6, 7, 8, 8А; Уральский тұйық көшесі бойынша: № № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13а, 15, 17, 17а, 19, 21, 23, 25; Физкультурная көшесі бойынша: № № 1, 3, 5, 7, 8, 10а, 17; Челюскин көшесі бойынша: № № 1, 6, 8, 8а, 10/1, 10/2, 10, 12, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 14, 16, 16/1, 16/2, 16а, 17, 18, 20а, 20б, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34; Челюскин тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4б, 4, 4а, 5, 6, 10, 16б; Шлюзная көшесі бойынша: № № 1а, 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2; Левобережная көшесі бойынша: № № 1/1, 2/1, 4,4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 10, 14, 28, 33, 37, 38, 38а, 40, 47, 51, 53, 58, 58а, 60, 62, 64, 133/2; Басово елді мекеніндегі үйлер; Дальняя көшесі бойынша: № № 5, 6, 10, 41, 164, 1/1, 1/2 үйлердің шекаралары шегінде.
Бағбандық серіктестіктер: "Солнечная долина", "Ансад", "Металлист", "Зеленый лог", "Автомобилист-1".
№ 12 учаске.

Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 13", улица Правды, 3.
В границах домов: № № 3, 16, 18 по улице Алейской; № № 2а, 2, 3, 5, 7, 9 по улице 3-ей Алейской; № № 2, 4, 6, 6а, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 22, 24а, 26, 26а, 28, 30а, 30, 32, 34, 34а, 36а, 36, 38, 40, 40/1, 42/1, 42/2, 44, 46, 46а, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 66а, 68, 70, 72/1, 72, 72/2, 74, 74/1, 76, 78, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92 по улице Байдукова; № № 3, 5, 7 по улице Глинки; № № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3а, 4, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50 по улице Громова; № № 3/1, 3/2, 3а, 4, 5/1, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2 по переулку Крутому; № № 2, 4, 6, 8, 10, 10/1, 12, 14, 14/1, 16 по улице Островского; № № 7, 7а, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19/1, 19/2, 20, 22, 24, 26, 28/1, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34 по улице Правды; № № 2, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 18а, 22, 26, 28, 38 по улице 2-ой Северной; № № 1, 2, 2/1, 2/2, 4, 4а, 4б, 6, 7, 8, 8а, 9, 10а, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 16а, 16б, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22/1, 22/2, 22а, 23, 23а, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 30, 30а, 31, 32, 32а, 32б, 34, 34а, 34б, 35, 36, 38, 39, 39а, 39б, 40, 40а, 40б, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 46а, 46б, 46в, 47, 47а, 49, 50, 52, 53, 53а, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 86а, 87, 87а, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 98а, 100, 102, 104, 106, 108, 110 по 1-ой Северной; № № 2, 3, 4, 6, 7, 8 по улице 3-ей Северной; № № 1/а, 4, 6, 7, 8, 8А по улице Спартака; № № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13а, 15, 17, 17а, 19, 21, 23, 25 по переулку Уральскому; № № 1, 3, 5, 7, 8, 10а, 17 по улице Физкультурной; № № 1, 6, 8, 8а, 10/1, 10/2, 10, 12, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 14, 16, 16/1, 16/2, 16а, 17, 18, 20а, 20б, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34 по улице Челюскина; № № 1, 2, 3, 4б, 4, 4а, 5, 6, 10, 16б по переулку Челюскина; № № 1а, 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2 по улице Шлюзной; № № 1/1, 2/1, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 10, 14, 28, 33, 37, 38, 38а, 40, 47, 51, 53, 58, 58а, 60, 62, 64, 133/2 по улице Левобережной; № № 5, 6, 10, 41, 164, 1/1, 1/2 по улице Дальней; дома в населенном пункте Басово.
Садоводческие товарищества: "Солнечная долина", "Ансад", "Металлист", "Зеленый лог", "Автомобилист-1".
Участок № 12.

Орталығы – "№ 13 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Правда көшесі, 3.
2-ші Автогаражная көшесі бойынша: № № 1, 3/1, 3/2, 5, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9, 13, 13а, 15, 15а; 1-ші Автогаражная көшесі бойынша: № № 2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13а, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 29, 30, 32, 34, 36; 3-ші Автогаражная көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8; Дунаевский көшесі бойынша: № № 1, 2, 4, 8; Заслонов көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2; 2-ші Коммунальная көшесі бойынша: № № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; 1-ші Коммунальная көшесі бойынша: № № 3, 5, 5а, 7, 7а, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 45, 47; 1-ші Коммунальный тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7; 2-ші Коммунальный тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8; Мамедов көшесі бойынша: № № 5, 7, 9/1, 9/2, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24; 1-ші Одесский тұйық көшесі бойынша: № № 1/1, 1/2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 12А, 13; 2-ші Одесский тұйық көшесі бойынша: № № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 6, 8; Островский көшесі бойынша: № № 22, 22/1, 23, 24, 24/1, 24а, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 31, 33, 34/1, 34/2, 34/3, 39, 41, 42а, 43, 43а, 46а, 48а, 48б, 48, 50, 52, 54, 58, 59, 59а, 60, 61, 63; Пахомов көшесі бойынша: № № 2, 4, 6, 8, 10, 12; Первая көшесі бойынша: № № 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 16, 18/1, 18/2, 18/2а; Просторный тұйық көшесі бойынша: № № 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 10, 11, 12, 13/1, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 24, 27, 28, 30, 36; Профсоюзная көшесі бойынша: № № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13,№ № 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32-1, 32-2, 34, 35, 35а, 36, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46; Селекционная көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 35, 37; Станиславский көшесі бойынша: № № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 3а, 3б, 4, 4а, 4б, 5, 5а, 6, 7, 8, 8б, 8в, 9, 10, 10а, 10/1, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 22/1, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 40; Ташкентская көшесі бойынша: № № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 19, 21, 21а, 21б, 21в, 21г, 23, 25, 25/1, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49; Тобольская көшесі бойынша: № № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 20, 22, 26, 28; Физкультурный тұйық көшесі бойынша: № № 1, 3/1, 3/2, 3а-1, 3а-2, 4, 5/1, 5/2, 5а-1, 5а-2, 6, 7/1, 7/2, 8а-1, 8а-2, 9, 10/1, 10/2, 10а-1, 10а-2, 12; Челюскин көшесі бойынша: № № 46, 48, 50; Шмидт көшесі бойынша: № № 9, 11, 13/1, 13/2, 15, 15/1, 15/2; Юмашев көшесі бойынша: № № 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8; Больничная көшесі бойынша: № № 2, 6, 8, 10, 12, 13/1,13/2, 14, 16, 17, 19, 20, 22/1, 22/2, 24, 25, 26/1, 26/2, 28, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2 үйлердің шекаралары шегінде.

Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 13", улица Правды, 3.
В границах домов: № № 1, 3/1, 3/2, 5, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9, 13, 13а, 15, 15а по улице 2-ой Автогаражной; № № 2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13а, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 29, 30, 32, 34, 36 по улице 1-ой Автогаражной; № № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8 по улице 3-ей Автогаражной; № № 1, 2, 4, 8 по улице Дунаевского; № № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2 по улице Заслонова; № № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 по улице 2-ой Коммунальной; № № 3, 5, 5а, 7, 7а, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 45, 47 по улице 1-ой Коммунальной; № № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7 по переулку Коммунальному 1; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8 по переулку Коммунальному 2; № № 5, 7, 9/1, 9/2, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24 по улице Мамедова; 1/1, 1/2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 12А, 13 по переулку Одесскому 1; № № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 6, 8 по переулку Одесскому 2; № № 22, 22/1, 23, 24, 24/1, 24а, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 31, 33, 34/1, 34/2, 34/3, 39, 41, 42а, 43, 43а, 46а, 48а, 48б, 48, 50, 52, 54, 58, 59, 59а, 60, 61, 63 по улице Островского; № № 2, 4, 6, 8, 10, 12 по улице Пахомова; № № 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 16, 18/1, 18/2, 18/2а по улице Первой; № № 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 10, 11, 12, 13/1, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 24, 27, 28, 30, 36 по переулку Просторному; № № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32-1, 32-2, 34, 35, 35а, 36, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46 по улице Профсоюзной; № № 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 35, 37 по улице Селекционной; № № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 3а, 3б, 4, 4а, 4б, 5, 5а, 6, 7, 8, 8б, 8в, 9, 10, 10а, 10/1, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 22/1, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 40 по улице Станиславского; № № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 19, 21, 21а, 21б, 21в, 21г, 23, 25, 25/1, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49 по улице Ташкентской; № № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 20, 22, 26, 28 по улице Тобольской; № № 1, 3/1, 3/2, 3а-1, 3а-2, 4, 5/1, 5/2, 5а-1, 5а-2, 6, 7/1, 7/2, 8а-1, 8а-2, 9, 10/1, 10/2, 10а-1, 10а-2, 12 по переулку Физкультурному; № № 46, 48, 50 по улице Челюскина; № № 9, 11, 13/1, 13/2, 15, 15/1, 15/2 по улице Шмидта; № № 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8 по улице Юмашева; № № 2, 6, 8, 10, 12, 13/1, 13/2, 14, 16, 17, 19, 20, 22/1, 22/2, 24, 25, 26/1, 26/2, 28, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2 по улице Больничной.

Бағбандық серіктестіктер: "Иртыш-4", "Урожай", "Иртыш-2".
№ 14 учаске.
Орталығы– "№ 14 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Ватутин көшесі, 5.
Ватутин көшесі бойынша: № № 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 6, 6а, 6б, 7-1, 7-2, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41/1, 42, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 48б, 48в, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86а, 86/1, 86/2, 88, 90; Волочаевская көшесі бойынша: № № 5, 25, 26, 27, 27а, 29/1, 29/2; Геологическая көшесі бойынша: № № 2, 4, 6, 6/1, 8, 8/1, 10, 14 16, 18, 20, 22, 24, 24/1, 26; Жақыпбек Малдыбаев атындағы көшесі бойынша: № № 2, 2а, 3а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 17в, 17г, 17д, 18, 19, 19а, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 31б, 32, 33, 33а, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49/1, 49/2, 49/1-1, 49/1-2, 50, 51/1, 51/1-1, 51/1-2, 51/2, 52, 53/1, 53/2, 54, 55/1, 55/2, 56, 56/2, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 64а, 65, 65/1, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75/1, 75/2, 76, 77/1, 77/2, 78/1, 78/2, 79/1, 79/2, 80, 82/1, 82/2, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94а, 96, 98, 100, 102, 104, 104а, 105, 106, 106а, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 136а, 138, 140, 142/1, 142/2, 144, 146, 148, 148а, 150, 152, 156, 158, 160, 162, 164, 166; Ермак тұйық көшесі бойынша: № № 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 4в, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 16, 16а, 17, 18, 18а, 20, 21, 22, 26а, 30, 31, 31а; Индустриальная көшесі бойынша: № № 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 14/2, 14/3, 15, 16/1, 16/2, 18, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22, 23-1, 23-2, 24, 25/1, 25/2, 26, 26а, 26б, 27/1, 27/2, 27/3, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 45, 47, 49, 51, 51а; Индустриальный тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9-1, 9-2, 19а, 21, 21а, 23-1, 23-2; Карбышев көшесі бойынша: № № 1/1, 1б, 2, 3, 5, 6, 6/2, 6/3, 7, 9, 10, 11,11а, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 23а, 24, 26, 27, 27/1, 28, 29, 31, 32, 35, 36, 37; Ключевая көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 15а, 16, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30-1, 30-2, 30а, 30б, 31, 32, 32а, 33а, 33/1, 33/2, 34, 35, 37, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 53, 54, 55, 56, 56а, 56б, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 62/1, 64, 64а; Южно-Аульская көшесі бойынша: № № 1, 1а, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 32а, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 41а, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 47, 48 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 62а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 үйлердің шекаралары шегінде.
Бағбандық серіктестіктер: "Маяк", "Скалистый", "Горный".
№ 15 учаске.

Садоводческие товарищества: "Иртыш-4", "Урожай", "Иртыш-2".
Участок № 14.
Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 14", улица Ватутина, 5.
В границах домов: № № 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 6, 6а, 6б, 7-1, 7-2, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41/1, 42, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 48б, 48в, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86а, 86/1, 86/2, 88, 90 по улице Ватутина; № № 5, 25, 26, 27, 27а, 29/1, 29/2 по улице Волочаевской; № № 2, 4, 6, 6/1, 8, 8/1, 10, 14 16, 18, 20, 22, 24, 24/1, 26 по улице Геологической; № № 2, 2а, 3а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 17в, 17г, 17д, 18, 19, 19а, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 31б, 32, 33, 33а, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49/1, 49/2, 49/1-1, 49/1-2, 50, 51/1, 51/1-1, 51/1-2, 51/2, 52, 53/1, 53/2, 54, 55/1, 55/2, 56, 56/2, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 64а, 65, 65/1, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75/1, 75/2, 76, 77/1, 77/2, 78/1, 78/2, 79/1, 79/2, 80, 82/1, 82/2, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94а, 96, 98, 100, 102, 104, 104а, 105, 106, 106а, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 136а, 138, 140, 142/1, 142/2, 144, 146, 148, 148а, 150, 152, 156, 158, 160, 162, 164, 166 по улице имени Жакыпбека Малдыбаева; № № 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 4в, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 16, 16а, 17, 18, 18а, 20, 21, 22, 26а, 30, 31, 31а по переулку Ермака; № № 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 14/2, 14/3, 15, 16/1, 16/2, 18, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22, 23-1, 23-2, 24, 25/1, 25/2, 26, 26а, 26б, 27/1, 27/2, 27/3, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 45, 47, 49, 51, 51а по улице Индустриальной; № № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9-1, 9-2, 19а, 21, 21а, 23-1, 23-2 по переулку Индустриальному; № № 1/1, 1б, 2, 3, 5, 6, 6/2, 6/3, 7, 9, 10, 11, 11а, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 23а, 24, 26, 27, 27/1, 28, 29, 31, 32, 35, 36, 37 по улице Карбышева; № № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 15а, 16, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30-1, 30-2, 30а, 30б, 31, 32, 32а, 33а, 33/1, 33/2, 34, 35, 37, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 53, 54, 55, 56, 56а, 56б, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 62/1, 64, 64а по улице Ключевой; № № 1, 1а, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 32а, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 41а, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 62а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 по улице Южно-Аульской.
Садоводческие товарищества: "Маяк", "Скалистый", "Горный".
Участок № 15.

Орталығы – "№ 5 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Алтайская көшесі, 36.
Полтавская көшесі бойынша: № № 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16,17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28/3, 29, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 49, 51, 51а, 52, 53, 54, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76а, 76а/2, 76/1, 76/2, 78/Б, 82/1, 82/2, 104; Ноғабай көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19, 20/А, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 33/1, 34, 34/2, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 59а, 60, 60/1, 60/2, 61, 61а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 77, 77а, 79, 81, 83, 83а, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 95а, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 107а, 109, 212, 219, 235, 273, 278; Черняховский көшесі бойынша: № № 1, 1а, 3, 3а, 5, 7, 7а, 9, 9а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122а, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 131, 132, 132а, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 147/с, 148, 149, 150, 150а, 151, 152, 152а, 152б, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 162а, 163, 164, 165, 166, 167, 167а, 175; Пушкин көшесі бойынша: № № 1а, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/4, 32, 34/1, 34/2, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39, 40а, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67,68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 84, 86а, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 107а, 109, 111, 113, 115, 117; Полевая көшесі бойынша: № № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 14а, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48/1; Амангелді Иманов көшесі бойынша: № № 1, 1/А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 36б, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 45/А, 46, 46а, 46б, 46/1, 46/2, 47, 47а, 47б, 48, 48/1, 49, 49а, 50, 51, 52, 54; Захаренко көшесі бойынша: № № 1, 1а, 1б, 2, 2/2, 2а, 2б, 3, 4, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 9/1, 10, 10/1, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 17б, 17в, 18, 19, 19а, 19б, 19/В, 20, 21, 21/3, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 59; Зырянов көшесі бойынша: № № 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 16, 17, 18, 20; Линейная көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48а; Предгорная көшесі бойынша: № № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56в, 57, 57б, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83а, 83б, 85, 85а, 87, 89, 91, 91/1, 91/2, 91/3, 91/4, 91/5, 93, 93/1, 93/2, 95, 95/1, 97, 99, 101, 103, 105; Высоковольтная көшесі бойынша: № № 1, 1а, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 31/1, 32, 33, 33а, 33б, 34, 35, 35а, 35б, 35в, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52а, 52, 54, 56, 57, 57/4, 57/7, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68а, 70, 70/1, 74, 76; Высоковольтная 57 көшесі бойынша: № № 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3/3, 4, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5/6, 6, 6/1, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 9, 9/1, 9/3, 9/4, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12/2, 12/3, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 14, 14/3, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 16, 16/1, 16/2, 18, 19, 19/А, 20, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 26, 26/1, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 29/А, 29а/1, 31, 31А, 31/1, 31/2, 32, 33, 33/А, 34, 34/1, 35, 36, 37/А, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 43/1, 43/2, 44, 44/А, 45, 45/1, 45/2, 46а, 47, 47/1, 50, 50/А, 51, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 55, 56, 57,57/4, 57/7, 64, 67, 68, 72/А, 78, 86, 89, 91, 110, 116, 153, 158, 163, 167; Сиреневый тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9; Чкалов көшесі бойынша: № № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Юго-Восточная көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Милицейская көшесі бойынша: № № 1а, 1б, 2, 2/2, 2/3, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/3, 5/4, 6, 6а, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 9, 9/2, 9/3, 9/4, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 19а, 19б, 19в, 21, 21/2, 21/3, 23, 31, 37; Шелехов көшесі бойынша: № № 42, 44, 46, 48, 48а, 48б, 50, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/А, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99/1, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 117, 123/А, 127, 129, 131, 133, 135, 137; 2-ші Полтавская тұйық көшесі бойынша: № № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21а, 22, 24, 26; Полтавская тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2/А, 3, 5, 6, 9, 10а, 10б, 10/Д, 12, 12а, 12/Б, 13, 14, 14а, 15, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 24, 28/3, 28/3-1, 28/3-2; Пушкин тұйық көшесі бойынша: № № 16, 16/2, 18, 18а, 20, 22, 24, 26, 28; Жуковский тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Снежный тұйық көшесі бойынша: № № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; Полевой тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 18; Абай тұйық көшесі бойынша: № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 15, 42; Жуковский көшесі бойынша: № № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 18, 20, 22, 24, 26 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 16 учаске.

Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 5", улица Алтайская, 36.
В границах домов: № № 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16,17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28/3, 29, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 49, 51, 51а, 52, 53, 54, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76а, 76а/2, 76/1, 76/2, 78/Б, 82/1, 82/2, 104 по улице Полтавской; № № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19, 20/А, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 33/1, 34, 34/2, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 59а, 60, 60/1, 60/2, 61, 61а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 77, 77а, 79, 81, 83, 83а, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 95а, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 107а, 109, 212, 219, 235, 273, 278 по улице Ногабая; № № 1, 1а, 3, 3а, 5, 7, 7а, 9, 9а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122а, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 131, 132, 132а, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 147/с, 148, 149, 150, 150а, 151, 152, 152а, 152б, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 162а, 163, 164, 165, 166, 167, 167а, 175 по улице Черняховского; № № 1а, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/4, 32, 34/1, 34/2, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39, 40а, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67,68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 84, 86а, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 107а, 109, 111, 113, 115, 117 по улице Пушкина; № № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 14а, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48/1 по улице Полевой; № № 1, 1/А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 36б, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 45/А, 46, 46а, 46б, 46/1, 46/2, 47, 47а, 47б, 48, 48/1, 49, 49а, 50, 51, 52, 54 по улице Амангельды Иманова; № № 1, 1а, 1б, 2, 2/2, 2а, 2б, 3, 4, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 9/1, 10, 10/1, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 17б, 17в, 18, 19, 19а, 19б, 19/В, 20, 21, 21/3, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 59 по улице Захаренко; № № 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 16, 17, 18, 20 по улице Зырянова; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48а по улице Линейной; № № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56в, 57, 57б, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83а, 83б, 85, 85а, 87, 89, 91, 91/1, 91/2, 91/3, 91/4, 91/5, 93, 93/1, 93/2, 95, 95/1, 97, 99, 101, 103, 105 по улице Предгорной; № № 1, 1а, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 31/1, 32, 33, 33а, 33б, 34, 35, 35а, 35б, 35в, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52а, 52, 54, 56, 57, 57/4, 57/7, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68а, 70, 70/1, 74, 76 по улице Высоковольтной; № № 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3/3, 4, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5/6, 6, 6/1, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 9, 9/1, 9/3, 9/4, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12/2, 12/3, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 14, 14/3, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 16, 16/1, 16/2, 18, 19, 19/А, 20, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 26, 26/1, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 29/А, 29а/1, 31, 31А, 31/1, 31/2, 32, 33, 33/А, 34, 34/1, 35, 36, 37/А, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 43/1, 43/2, 44, 44/А, 45, 45/1, 45/2, 46а, 47, 47/1, 50, 50/А, 51, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 55, 56, 57,57/4, 57/7, 64, 67, 68, 72/А, 78, 86, 89, 91, 110, 116, 153, 158, 163, 167 по улице Высоковольтной 57; № № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9 по переулку Сиреневому; № № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40 по улице Чкалова, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 по улице Юго-Восточной; № № 1а, 1б, 2, 2/2, 2/3, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/3, 5/4, 6, 6а, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 9, 9/2, 9/3, 9/4, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 19а, 19б, 19в, 21, 21/2, 21/3, 23, 31, 37 по улице Милицейской; № № 42, 44, 46, 48, 48а, 48б, 50, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/А, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99/1, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 117, 123/А, 127, 129, 131, 133, 135, 137 по улице Шелехова; № № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21а, 22, 24, 26 по переулку 2-му Полтавскому; № № 1, 2/А, 3, 5, 6, 9, 10а, 10б, 10/Д, 12, 12а, 12/Б, 13, 14, 14а, 15, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 24, 28/3, 28/3-1, 28/3-2 по переулку Полтавскому; № № 16, 16/2, 18, 18а, 20, 22, 24, 26, 28 по переулку Пушкина; № № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 18, 20, 22, 24, 26 по переулку Жуковского; № № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 по переулку Снежному; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 18 по переулку Полевому; № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 15, 42 по переулку Абая; № № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 18, 20, 22, 24, 26 по улице Жуковского.
Участок № 16.

Орталығы – "№ 5 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Алтайская көшесі, 36.
Жангелдин көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37; Кожедуб көшесі бойынша: № № 1, 3, 4, 4/а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 46, 48, 49/А, 50, 52, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 67, 69, 70, 71, 73, 75, 76, 77, 77/1, 79, 81, 82, 83, 87, 87а, 89, 91, 93, 95, 95а, 97, 99, 101, 101а, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115; Декабристер көшесі бойынша: № № 6, 8, 10, 12, 14, 16а, 16, 18, 20, 22, 24; Вторая көшесі бойынша: № № 96, 98, 98а, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 121, 122; Третья көшесі бойынша: № № 96, 96/Б, 96/1, 98, 100, 102, 102а, 104, 104а, 104б, 106, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 140а, 141, 142, 143, 145, 147; Четвертая көшесі бойынша: № № 60а, 64, 64/А, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 103, 105, 107, 107а, 109, 111, 113; Памирская көшесі бойынша: № № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9а, 9б, 10, 11, 11а, 11б, 11в, 12, 13, 13/2, 13а, 13б, 13/В, 14, 15, 16, 17, 19; Шелехов көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 11а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 47а, 49, 51, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115/2, 116, 116а, 118, 119, 119а, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 130, 132, 132/1, 134, 136, 136/1, 138, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 163а, 165, 167, 169, 171; Алтайская көшесі бойынша: № № 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 44/2, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65; Леваневский көшесі бойынша: № № 1, 2а, 2б, 3, 3/1, 4, 5/1, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 11а, 11б, 11в, 11/г, 12, 13, 13а, 13б, 14, 15, 15а, 15б, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72/2, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 102а, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110а, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 134/А, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178; Сквозной тұйық көшесі бойынша: № № 1, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 17 учаске.

Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 5", улица Алтайская, 36.
В границах улиц: № № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37 по улице Джангельдина; № № 1, 3, 4, 4/а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 46, 48, 49/А, 50, 52, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 67, 69, 70, 71, 73, 75, 76, 77, 77/1, 79, 81, 82, 83, 87, 87а, 89, 91, 93, 95, 95а, 97, 99, 101, 101а, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115 по улице Кожедуба; № № 6, 8, 10, 12, 14, 16а, 16, 18, 20, 22, 24 по улице Декабристов; № № 96, 98, 98а, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 121, 122 по улице Второй; № № 96, 96/Б, 96/1, 98, 100, 102, 102а, 104, 104а, 104б, 106, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 140а, 141, 142, 143, 145, 147 по улице Третьей; № № 60а, 64, 64/А, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 103, 105, 107, 107а, 109, 111, 113 по улице Четвертой; № № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9а, 9б, 10, 11, 11а, 11б, 11в, 12, 13, 13/2, 13а, 13б, 13/В, 14, 15, 16, 17, 19 по улице Памирской; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 11а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 47а, 49, 51, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115/2, 116, 116а, 118, 119, 119а, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 130, 132, 132/1, 134, 136, 136/1, 138, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 163а, 165, 167, 169, 171 по улице Шелехова; № № 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 44/2, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65 по улице Алтайской; № № 1, 2а, 2б, 3, 3/1, 4, 5/1, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 11а, 11б, 11в, 11/г, 12, 13, 13а, 13б, 14, 15, 15а, 15б, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72/2, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 102а, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110а, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 134/А, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178 по улице Леваневского; № № 1, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10 по переулку Сквозному.
Участок № 17.

Орталығы – "№ 19 жалпы білім беру мектеп-кешені" мемлекеттік мекемесі, Қабанбай батыр атындағы көшесі, 74.
Питер Коммунарлары көшесі бойынша: № № 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 19; Новаторлар көшесі бойынша: № № 6, 8; Новая көшесі бойынша: № 8; Степная көшесі бойынша: № № 22, 24, 28, 36, 38, 40; Временная көшесі бойынша: № № 22, 23, 25, 26, 26а, 27, 33, 35а, 35, 39, 40, 40/1, 41, 43, 45, 47, 49; Почтовый тұйық көшесі бойынша: № № 15а; Четвертая көшесі бойынша: № № 79, 81, 83, 83а, 85 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 18 учаске.
Орталық – "№ 19 жалпы білім беру мектеп-кешені" мемлекеттік мекемесі, Қабанбай батыр атындағы көшесі, 74.
Новаторлар көшесі бойынша: № № 2, 4; Қабанбай батыр атындағы көшесі бойынша: № № 13, 15, 17, 19, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 23, 25, 27 68, 72, 78, 80, 82, 84; Питер Коммунарлары көшесі бойынша: № № 20, 22, 24, 26; Вторая көшесі бойынша: № № 84, 86, 94, 95, 97, 103, 105, 107; Третья көшесі бойынша: № № 94, 103, 105, 107; Четвертая көшесі бойынша: № № 60, 62; Почтовый тұйық көшесі бойынша: № 17 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 19 учаске.
Орталығы – "Арман" клубы, Қабанбай батыр атындағы көшесі, 45.
Буров көшесі бойынша: № № 6, 8/1, 8/3; Новаторлар көшесі бойынша: № № 3, 3/1, 7/1; Қабанбай батыр атындағы көшесі бойынша: № № 43, 112, 112а; Пермитин көшесі бойынша: № № 45б, 45в үйлердің шекаралары шегінде.
№ 20 учаске.
Орталығы – "№ 25 дарынды балаларға арналған физикалық-математикалық лицейі" мемлекеттік мекемесі, Новаторлар көшесі, 9а.
Буров көшесі бойынша: № № 24/а, 24/б, 24/в; Новаторлар көшесі бойынша: № № 5, 7, 9, 11, 13, 13/1, 13/2, 15, 17, 17/а, 19 үйлер.
№ 21 учаске.
Орталығы – "№ 25 дарынды балаларға арналған физикалық-математикалық лицейі" мемлекеттік мекемесі, Новаторлар көшесі, 9а.
Буров көшесі бойынша: № № 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 22 учаске.
Орталығы – "КГЕ ЛТД" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимараты, Ползунов көшесі, 132.
Ползунов көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28/1, 28/2, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39/1, 39/2, 39, 40, 40/1, 40/2, 41, 41б, 42, 43, 43/1, 43б, 44, 45, 45/2, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 51/2, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 78а, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 112/1а, 114, 116, 116Б, 116/1а, 116/2б, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 142а, 142б, 144, 146, 146/1, 146/2; Димитров көшесі бойынша: № № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 62/2, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111; Суворов көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 45б, 46, 47, 47/А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 71; Жуков көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 50/2, 50/3, 50/4, 50/5, 52, 52а, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70; Говоров көшесі бойынша: № № 2, 4, 6, 8, 10; Железнодорожная көшесі бойынша: № № 1, 2а, 2, 3/1, 3/2, 4, 4/А, 4/1, 4/4, 6, 7/1, 8, 10, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 14, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 16/2, 17/1, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 40/1, 41, 42, 44, 46, 50, 64, 66, 66а, 68, 68а, 72, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 84/2, 84/3, 84/4, 86, 86/Б, 86/1, 86/2, 86/3, 86/4, 88, 88/2, 88/3, 90а, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 108, 110, 112а, 116, 116а, 120, 122, 124, 126; Лазо көшесі бойынша: № № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/2, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Партизанский тұйық көшесі бойынша: № № 1, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 42; Багратион көшесі бойынша: № № 1, 1а, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 13/3, 13/4, 13/6, 14, 15, 16, 16/а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 35а, 37, 39, 41, 43; Кутузов көшесі бойынша: № № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 25, 26, 27, 27а, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 33, 33/1; Быструшинский көшесі бойынша: № № 4а, 5, 6а, 6, 8, 11, 12, 13, 13а, 15, 17; Рылеев көшесі бойынша: № № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/2, 29, 30, 31, 32, 32/2, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 71/2, 72, 73, 73/1, 74, 76, 76/1, 76/2, 78, 80, 82, 84; Тельман көшесі бойынша: № № 1а, 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28; Центральная көшесі бойынша: № № 3/1, 3/2; Студеный тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; Каменистый тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/2б, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 22; Восток шағын ауданы бойынша: № № 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 9, 11, 14 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 23 учаске.

Центр – государственное учреждение "Общеобразовательная школа-комплекс № 19", улица имени Кабанбай батыра, 74.
В границах домов: № № 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 19 по улице Питерских Коммунаров; № № 6, 8 по улице Новаторов; № № 8 по улице Новой; № № 22, 24, 28, 36, 38, 40 по улице Степной; № № 22, 23, 25, 26, 26а, 27, 33, 35а, 35, 39, 40, 40/1, 41, 43, 45, 47, 49 по улице Временной; № № 15а по переулку Почтовому; № № 79, 81, 83, 83а, 85 по улице Четвертой.
Участок № 18.
Центр – государственное учреждение "Общеобразовательная школа-комплекс № 19", улица имени Кабанбай батыра, 74.
В границах домов: № № 2, 4 по улице Новаторов; № № 13, 15, 17, 19, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 23, 25, 27, 68, 72, 78, 80, 82, 84 по улице имени Кабанбай батыра; № № 20, 22, 24, 26 по улице Питерских Коммунаров; № № 84, 86, 94, 95, 97, 103, 105, 107 по улице Второй; № № 94, 103, 105, 107 по улице Третьей; № № 60, 62 по улице Четвертой; № № 17 по переулку Почтовому.
Участок № 19.
Центр – клуб "Арман", улица имени Кабанбай батыра, 45.
В границах домов: № № 6, 8/1, 8/3 по улице Бурова; № № 3, 3/1, 7/1 по улице Новаторов; № № 43, 112, 112а по улице имени Кабанбай батыра; № № 45б, 45в по улице Пермитина.
Участок № 20.
Центр – государственное учреждение "Физико-математический лицей для одаренных детей № 25", улица Новаторов, 9а.
В границах домов: № № 24/а, 24/б, 24/в по улице Бурова; № № 5, 7, 9, 11, 13, 13/1, 13/2, 15, 17, 17/а, 19 по улице Новаторов.
Участок № 21.
Центр – государственное учреждение "Физико-математический лицей для одаренных детей № 25", улица Новаторов, 9а.
В границах домов: № № 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24 по улице Бурова.
Участок № 22.
Центр – здание товарищества с ограниченной ответственностью "КГЕ ЛТД", улица Ползунова, 132.
В границах домов: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28/1, 28/2, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39/1, 39/2, 39, 40, 40/1, 40/2, 41, 41б, 42, 43, 43/1, 43б, 44, 45, 45/2, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 51/2, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 78а, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 112/1а, 114, 116, 116Б, 116/1а, 116/2б, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 142а, 142б, 144, 146, 146/1, 146/2 по улице Ползунова; № № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 62/2, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111 по улице Димитрова; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 45б, 46, 47, 47/А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 71 по улице Суворова; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 50/2, 50/3, 50/4, 50/5, 52, 52а, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70 по улице Жукова; № № 2, 4, 6, 8, 10 по улице Говорова; № № 1, 2а, 2, 3/1, 3/2, 4, 4/А, 4/1, 4/4, 6, 7/1, 8, 10, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 14, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 16/2, 17/1, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 40/1, 41, 42, 44, 46, 50, 64, 66, 66а, 68, 68а, 72, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 84/2, 84/3, 84/4, 86, 86/Б, 86/1, 86/2, 86/3, 86/4, 88, 88/2, 88/3, 90а, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 108, 110, 112а, 116, 116а, 120, 122, 124, 126 по улице Железнодорожной; № № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/2, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 по улице Лазо; № № 1, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 42 по переулку Партизанскому; № № 1, 1а, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 13/3, 13/4, 13/6, 14, 15, 16, 16/а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 35а, 37, 39, 41, 43 по улице Багратиона; № № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 25, 26, 27, 27а, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 33, 33/1 по улице Кутузова; № № 4а, 5, 6а, 6, 8, 11, 12, 13, 13а, 15, 17 по переулку Быструшинскому; № № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/2, 29, 30, 31, 32, 32/2, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 71/2, 72, 73, 73/1, 74, 76, 76/1, 76/2, 78, 80, 82, 84 по улице Рылеева; № № 1а, 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28 по улице Тельмана; № № 3/1, 3/2 по улице Центральной; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36 по переулку Студеному; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/2б, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 22 по переулку Каменистому; № № 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 9, 11, 14 по микрорайону Восток.
Участок № 23.

Орталығы – "№ 4 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Мызы көшесі, 19.
Мызы көшесі бойынша: № № 3, 4, 5, 5/1, 9, 11, 11/1, 13, 15, 17, 17/1, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35; Қазақстан көшесі бойынша: № 126 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 24 учаске.
Орталығы – "№ 4 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Мызы көшесі, 19.
Қазақстан көшесі бойынша: № № 104, 106, 108, 110, 110/1, 114, 116, 118, 124; Буров көшесі бойынша: № № 25/2, 25/3, 39/1, 39/2, 41, 45, 47, 49, 51а үйлердің шекаралары шегінде.
№ 25 учаске.
Орталығы – "№ 35 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Қабанбай батыр атындағы көшесі, 132.
Буров көшесі бойынша: № № 9, 13, 15, 17, 19, 19/1, 21, 23, 25, 25/1, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 29, 33, 35, 37, 39; Қабанбай батыр атындағы көшесі бойынша: № 118 үйлер.
№ 26 учаске.
Орталығы – "Өскемен қаласының орталықтандырылған кітапхана жүйесі", Пушкин атындағы кітапхана мемлекеттік мекемесі, Қазақстан көшесі, 102.
Қазақстан көшесі бойынша: № № 84/1, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 98/1, 98/2, 102; Қабанбай батыр атындағы көшесі бойынша: № № 126, 130, 134 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 27 учаске.
Орталығы – "№ 35 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Қабанбай батыр атындағы көшесі, 132.
Қазақстан көшесі бойынша: № № 78, 78а, 80, 82, 82/1, 84; Қабанбай батыр атындағы көшесі бойынша: № № 114, 116, 120, 122, 124, 128, 136 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 28 учаске.
Орталығы – "№ 39 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Орджоникидзе көшесі, 12а.
Пермитин көшесі бойынша: № № 29, 31; Қабанбай батыр атындағы көше бойынша: № № 89, 91, 93, 95, 97/1, 99, 99/1; Қазақстан көшесі бойынша: № № 70, 72, Орджоникидзе көшесі бойынша: № 4 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 29 учаске.
Орталығы – С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университетінің бесінші корпусының ғимараты, Қазақстан көшесі, 55.
Чернышевский көшесі бойынша: № 22; Қасым Қайсенов атындағы көшесі бойынша: № № 12, 30, 30а, 32; Пермитин көшесі бойынша: № № 7, 11, 15, 15/1, 17; Қазақстан көшесі бойынша: № № 31, 64, 64/1, 66, 68; Головков көшесі бойынша: № № 27а, 35, 44, 46, 48, 54; М. Горький көшесі бойынша: № № 40, 42; Тохтаров көшесі бойынша: № № 37а, 38, 47, 48 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 30 учаске.
Орталығы – "№ 31 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Крылов көшесі, 35.
Жеңіс даңғылы бойынша: № № 3, 5; Е.П. Славский атындағы жағалау бойынша: № № 12, 12/1, 14, 16, 18, 20; Киров көшесі бойынша: № № 5, 7, 9, 22; Крылов көшесі бойынша: № 66; Нахимов тұйық көшесі бойынша: № № 10, 10а, 13 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 31 учаске.
Орталығы – "№ 31 лицей-мектебі" мемлекеттік мекемесі, Крылов көшесі, 35.

Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 4", улица Мызы, 19.
В границах домов: № № 3, 4, 5, 5/1, 9, 11, 11/1, 13, 15, 17, 17/1, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35 по улице Мызы; № № 126 по улице Казахстан.
Участок № 24.
Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 4", улица Мызы, 19.
В границах домов: № № 104, 106, 108, 110, 110/1, 114, 116, 118, 124 по улице Казахстан; № № 25/2, 25/3, 39/1, 39/2, 41, 45, 47, 49, 51а по улице Бурова.
Участок № 25.
Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 35", улица имени Кабанбай батыра, 132.
В границах домов: № № 9, 13, 15, 17, 19, 19/1, 21, 23, 25, 25/1, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 29, 33, 35, 37, 39 по улице Бурова; № № 118 по улице имени Кабанбай батыра.
Участок № 26.
Центр – государственное учреждение "Централизованная библиотечная система города Усть-Каменогорска", библиотека имени Пушкина, улица Казахстан, 102.
В границах домов: № № 84/1, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 98/1, 98/2, 102 по улице Казахстан; № № 126, 130, 134 по улице имени Кабанбай батыра.
Участок № 27.
Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 35", улица имени Кабанбай батыра, 132.
В границах домов: № № 78, 78а, 80, 82, 82/1, 84 по улице Казахстан; № № 114, 116, 120, 122, 124, 128, 136 по улице имени Кабанбай батыра.
Участок № 28.
Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 39", улица Орджоникидзе, 12а.
В границах домов: № № 29, 31 по улице Пермитина; № № 89, 91, 93, 95, 97/1, 99, 99/1 по улице имени Кабанбай батыра; № № 70, 72 по улице Казахстан; № № 4 по улице Орджоникидзе.
Участок № 29.
Центр – здание пятого корпуса Восточно-Казахстанского государственного университета имени С. Аманжолова, улица Казахстан, 55.
В границах домов: № 22 по улице Чернышевского; № № 12, 30, 30а, 32 по улице имени Касыма Кайсенова; № № 7, 11, 15, 15/1, 17 по улице Пермитина; № № 31, 64, 64/1, 66, 68 по улице Казахстан; № № 27а, 35, 44, 46, 48, 54 по улице Головкова; № № 40, 42 по улице М. Горького; № № 37а, 38, 47, 48 по улице Тохтарова.
Участок № 30.
Центр – государственное учреждение "Школа - лицей № № 31", улица Крылова, 35.
В границах домов: № № 3, 5 по проспекту Победы; № № 12, 12/1, 14, 16, 18, 20 по набережной имени Е.П. Славского; № № 5, 7, 9, 22 по улице Кирова; № № 66 по улице Крылова; № № 10, 10а, 13 по переулку Нахимова.
Участок № 31.
Центр – государственное учреждение "Средняя школа № № 31", улица Крылова, 35.

Әуезов даңғылы бойынша: № № 6, 6/1, 8, 12, 14, 14/1, 16; Крылов көшесі бойынша: № № 37, 41, 45, 45/1, 49, 49/1, 51, 53а,№ № 65б, 68, 71, 74; Михаэлис көшесі бойынша: № № 35, 52 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 32 учаске.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Жас техниктер станциясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Әуезов даңғылы, 5.
Шекаралар шегінде: Әуезов даңғылы бойынша: № № 1, 3, 4, 4/1, 5а, 7, 9; Е.П. Славский атындағы жағалау бойынша: № № 22, 24; Крылов көшесі бойынша: № № 77, 79, 79/1, 81, 81/1, 83, 87/1 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 33 учаске.
Орталық – "Қазақстан-Ресейлік гимназиясы" мемлекеттік мекемесі, Лихарев көшесі, 3.
Шекаралар шегінде: Е.П. Славский атындағы жағалау бойынша: № № 24а, 24б, 26, 26а, 28, 28а, 28б, 30, 32, 34; Лихарев көшесі бойынша: № № 1, 7, 9, 10, 11, 16; Крылов көшесі бойынша: № № 85, 87 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 35 учаске.
Орталығы – "М. Әуезов атындағы № 17 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Е.П. Славский атындағы жағалау, 42.
Александр Протозанов атындағы көшесі бойынша: № № 99, 107, 109, 111, 113, 117, 119, 123, 125, 129, 131, 135, 137, 141, 143, 145; Е.П. Славский атындағы жағалау бойынша: № № 66, 68 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 36 учаске.
Орталық – "М. Әуезов атындағы № 17 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Е.П. Славский атындағы жағалау, 42.
Е.П. Славский атындағы № № 40, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 64, 64/1 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 37 учаске.
Орталығы – "№ 1 қазақ орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Қасым Қайсенов атындағы көшесі, 119/1.
Крылов көшесі бойынша: № № 80, 80/1, 82, 84, 86, 88, 88/1; Қасым Қайсенов атындағы көшесі бойынша: № № 78, 78/1, 82, 82/1, 117, 119, 121; Әуезов даңғылы бойынша: № № 11, 13, 15, 33, 35, 39, 41; Тохтаров көшесі бойынша: № № 76а, 78, 97, 99, 99а үйлердің шекаралары шегінде.
№ 38 учаске.
Орталығы – "№ 1 қазақ орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Қасым Қайсенов атындағы көшесі, 119/1.
Александр Протозанов атындағы көшесі бойынша: № № 65, 67, 71, 75, 77, 81, 85, 89, 91; Әуезов даңғылы бойынша: № № 49, 49а, 49б; Тохтаров көшесі бойынша: № № 80, 82; Қасым Қайсенов атындағы көшесі бойынша: № № 84, 86, 88, 123, 123/1, 125; Крылов көшесі бойынша: № № 104, 106, 108, 110, 112 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 39 учаске.
Орталығы – "Өскемендік экономика және қаржы колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, М. Горький көшесі, 76.
М. Горький көшесі бойынша: № № 58, 69, 82; Киров көшесі бойынша: № № 37, 39, 41, 49; Орджоникидзе көшесі бойынша: № № 25, 29, 33, 37, 39, 43, 45, 49, 51, 53, 55; Жеңіс даңғылы бойынша: № № 9, 11, 13; Әуезов даңғылы бойынша: № № 20, 20/1, 24, 60; К. Либкнехт көшесі бойынша: № № 35, 36 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 40 учаске.

В границах домов: № № 6, 6/1, 8, 12, 14, 14/1, 16 по проспекту Ауэзова; № № 37, 41, 45, 45/1, 49, 49/1, 51, 53а, 65б, 68, 71, 74 по улице Крылова; № № 35, 52 по улице Михаэлиса.
Участок № 32.
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Станция юных техников" акимата города Усть-Каменогорска, проспект Ауэзова, 5.
В границах домов: № № 1, 3, 4, 4/1, 5а, 7, 9 по проспекту Ауэзова; № № 22, 24 по набережной имени Е.П. Славского; № № 77, 79, 79/1, 81, 81/1, 83, 87/1 по улице Крылова.
Участок № 33.
Центр – государственное учреждение "Казахстанско-Российская гимназия", улица Лихарева, 3.
В границах домов: № № 24а, 24б, 26, 26а, 28, 28а, 28б, 30, 32, 34 по набережной имени Е.П. Славского; № № 1, 7, 9, 10, 11, 16 по улице Лихарева; № № 85, 87 по улице Крылова.
Участок № 35.
Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 17 имени М. Ауэзова", набережная имени Е.П. Славского, 42.
В границах домов № № 99, 107, 109, 111, 113, 117, 119, 123, 125, 129, 131, 135, 137, 141, 143, 145 по улице имени Александра Протозанова; № № 66, 68 по набережной имени Е.П. Славского.
Участок № 36.
Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 17 имени М. Ауэзова", набережная имени Е.П. Славского, 42.
В границах домов: № № 40, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 64, 64/1 по набережной имени Е.П. Славского.
Участок № 37.
Центр – государственное учреждение "Казахская средняя школа № 1", улица имени Касыма Кайсенова, 119/1.
В границах домов: № № 80, 80/1, 82, 84, 86, 88, 88/1 по улице Крылова; № № 78, 78/1, 82, 82/1, 117, 119, 121 по улице имени Касыма Кайсенова; № № 11, 13, 15, 33, 35, 39, 41 по проспекту Ауэзова; № № 76а, 78, 97, 99, 99а по улице Тохтарова.
Участок № 38.
Центр – государственное учреждение "Казахская средняя школа № 1", улица имени Касыма Кайсенова, 119/1.
В границах домов: № № 65, 67, 71, 75, 77, 81, 85, 89, 91 по улице имени Александра Протозанова; № № 49, 49а, 49б по проспекту Ауэзова; № № 80, 82 по улице Тохтарова; № № 84, 86, 88, 123, 123/1, 125 по улице имени Касыма Кайсенова; № № 104, 106, 108, 110, 112 по улице Крылова.
Участок № 39.
Центр – товарищество с ограниченной ответственностью "Усть-Каменогорский колледж экономики и финансов", улица М. Горького, 76.
В границах домов: № № 58, 69, 82 по улице М. Горького; № № 37, 39, 41, 49 по улице Кирова; № № 25, 29, 33, 37, 39, 43, 45, 49, 51, 53, 55 по улице Орджоникидзе; № № 9, 11, 13 по проспекту Победы; № № 20, 20/1, 24, 60 по проспекту Ауэзова; № № 35, 36 по улице К. Либкнехта.
Участок № 40.

Орталық – "№ 3 көпсалалы мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесі, Киров көшесі, 63.
Орджоникидзе көшесі бойынша: № № 26, 28, 30, 34, 36, 40, 44, 48, 50, 52; Александр Протозанов көшесі бойынша: № № 45, 47, 51, 53, 55, 59, 61; Киров көшесі бойынша: № № 51, 55, 57, 59, 64, 65, 66, 67, 69, 70/1, 70/2, 71.
№ 41 учаске.
Орталығы – "№ 1 музыкалық мектебі" мемлекеттік мекемесі, Қабанбай батыр атындағы көшесі, 111.
Киров көшесі бойынша: № № 72, 74; Қабанбай батыр атындағы көшесі бойынша: № № 105, 105а, 107, 109, 115, 119, 121; Қазақстан көшесі бойынша: № 65 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 42 учаске.
Орталығы – "№ 36 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Қабанбай батыр атындағы көшесі, 160.
Қабанбай батыр атындағы көшесі бойынша: № № 152/1, 154, 156, 162, 164, 166; Александр Протозанов атындағы көшесі бойынша: № № 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 43 учаске.
Орталығы – "№ 36 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Қабанбай батыр атындағы көшесі, 160.
Қазақстан көшесі бойынша: № № 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 99/1 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 44 учаске.
Орталығы – "Восток-Грация" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Александр Протозанов атындағы көшесі, 11
Қазақстан көшесі бойынша: № № 101, 103, 105, 107, 161; Мызы көшесі бойынша: № № 37/1, 41, 43, 43/1, 45, 45/1, 47, 49; Александр Протозанов атындағы көшесі бойынша: № № 1, 1/1, 3, 7/1; Киров көшесі бойынша: № № 122, 124, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 139, 140, 142, 143, 144, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 154, 156, 156а, 156б, 157, 158, 159, 161, 164, 165, 165а, 167, 169, 171, 173, 173а, 175, 177, 177а, 181, 183, 185, 186, 191, 191а, 195, 199, 201, 209, 212, 213, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 253; Головков көшесі бойынша: № № 122, 126, 128, 130, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 154, 156, 159/А, 160, 161, 163, 164, 170, 172, 173, 175, 176, 178, 183, 185, 189, 191, 193, 193а, 195, 195а, 197, 199/А, 201; Первомайская көшесі бойынша: № № 40, 42, 44, 46, 48; 2-ші Невская көшесі бойынша: № № 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 14/2, 15, 16, 17/1, 17/2; 3-ші Невская көшесі бойынша: № № 2, 4, 6, 8, 10 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 45 учаске.
Орталығы – тұрғын емес ғимараты (кеңсе), Гаджиев көшесі, 36.
Астафьев көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68 а,69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93а, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 117/1, 117/2, 118, 119, 119/А, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161; Тимофеев көшесі бойынша: № № 1, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20а, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/Б, 39, 40, 41, 42, 43, 42а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 55, 55/2, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 68, 68а, 70, 71, 72, 64а, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 96а, 97, 98, 98а, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 108, 109, 110, 100а, 111, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 119/1, 119/2, 121, 121а, 121в, 121б, 121/Г, 121е, 122, 123, 123а, 124, 125, 126, 127, 127а, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 135/1, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 151а, 153, 155, 157, 159, 159а, 161, 161а, 161б, 163, 163а, 163б, 165, 165а, 167, 167/А, 169, 169б, 170, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 195а, 197, 197а, 199, 201, 203, 205, 207; Гаджиев көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26, 28, 30, 32/1, 32/2, 32/3, 32, 32/А, 34; Голованов көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 43, 45, 47, 47а, 48а, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 62а, 63, 64, 64а, 65, 67, 68, 68а, 69, 71, 72, 73; Железняк көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 27, 27/а, 29, 31, 33; Мельничная көшесі бойынша: № № 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 44а, 46, 48, 50, 52, 54, 54а, 56, 58, 60; Михалкович көшесі бойынша: № № 1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Отдельная көшесі бойынша: № № 1, 2, 4, 4а, 5а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11б, 12, 12а, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 51б, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 64б, 64в, 64/е, 65, 66, 66а, 67, 67/1, 67/2, 67а, 67б, 67/Д, 68, 69/А, 70, 72, 74, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 128; 3-ші Широкая көшесі бойынша: № № 1, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31а, 33, 35, 37, 39, 41а, 45а, 47б; 3-ші Широкий тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21а; 1-ші Арычная көшесі бойынша: № № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 29б, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/а, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54а, 56; 2-ші Арычная көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 19а, 19б; Ковпак тұйық көшесі бойынша: № № 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 46 учаске.
Орталығы – "Әділ" акционерлік қоғамы, Абай даңғылы, 122.

Центр – государственное учреждение "Многопрофильная школа–гимназия № 3", улица Кирова, 63.
В границах домов: № № 26, 28, 30, 34, 36, 40, 44, 48, 50, 52 по улице Орджоникидзе; № № 45, 47, 51, 53, 55, 59, 61 по улице имени Александра Протозанова; № № 51, 55, 57, 59, 64, 65, 66, 67, 69, 70/1, 70/2, 71 по улице Кирова.
Участок № 41.
Центр – государственное учреждение "Музыкальная школа № 1", улица имени Кабанбай батыра, 111.
В границах домов: № № 72, 74 по улице Кирова; № № 105, 105а, 107, 109, 115, 119, 121 по улице имени Кабанбай батыра; № № 65 по улице Казахстан.
Участок № 42.
Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 36", улица имени Кабанбай батыра, 160.
В границах домов: № № 152/1, 154, 156, 162, 164, 166 по улице имени Кабанбай батыра; № № 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41 по улице имени Александра Протозанова.
Участок № 43.
Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 36", улица имени Кабанбай батыра, 160.
В границах домов: № № 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 99/1 по улице Казахстан.
Участок № 44.
Центр – товарищество с ограниченной ответственностью "Восток-Грация", улица имени Александра Протозанова, 11.
В границах домов: № № 101, 103, 105, 107, 161 по улице Казахстан; № № 37/1, 41, 43, 43/1, 45, 45/1, 47, 49 по улице Мызы; № № 1, 1/1, 3, 7/1 по улице имени Александра Протозанова; № № 122, 124, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 139, 140, 142, 143, 144, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 154, 156, 156а, 156б, 157, 158, 159, 161, 164, 165, 165а, 167, 169, 171, 173, 173а, 175, 177, 177а, 181, 183, 185, 186, 191, 191а, 195, 199, 201, 209, 212, 213, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 253 по улице Кирова; № № 122, 126, 128, 130, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 154, 156, 159/А, 160, 161, 163, 164, 170, 172, 173, 175, 176, 178, 183, 185, 189, 191, 193, 193а, 195, 195а, 197, 199/А, 201 по улице Головкова; № № 40, 42, 44, 46, 48 по улице Первомайской; № № 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 14/2, 15, 16, 17/1, 17/2 по улице 2-ой Невской; № № 2, 4, 6, 8, 10 по улице 3-ей Невской.
Участок № 45.
Центр – нежилое здание (офис), улица Гаджиева, 36.
В границах домов: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93а, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 117/1, 117/2, 118, 119, 119/А, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161 по улице Астафьева; № № 1, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20а, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/Б, 39, 40, 41, 42, 43, 42а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 55, 55/2, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 68, 68а, 70, 71, 72, 64а, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 96а, 97, 98, 98а, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 108, 109, 110, 100а, 111, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 119/1, 119/2, 121, 121а, 121в, 121б, 121/Г, 121е, 122, 123, 123а, 124, 125, 126, 127, 127а, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 135/1, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 151а, 153, 155, 157, 159, 159а, 161, 161а, 161б, 163, 163а, 163б, 165, 165а, 167, 167/А, 169, 169б, 170, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 195а, 197, 197а, 199, 201, 203, 205, 207 по улице Тимофеева; № № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26, 28, 30, 32/1, 32/2, 32/3, 32, 32/А, 34 по улице Гаджиева; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 43, 45, 47, 47а, 48а, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 62а, 63, 64, 64а, 65, 67, 68, 68а, 69, 71, 72, 73 по улице Голованова; № № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 27, 27/а, 29, 31, 33 по улице Железняка; № № 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 44а, 46, 48, 50, 52, 54, 54а, 56, 58, 60 по улице Мельничной; № № 1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 по улице Михалковича; № № 1, 2, 4, 4а, 5а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11б, 12, 12а, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 51б, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 64б, 64в, 64/е, 65, 66, 66а, 67, 67/1, 67/2, 67а, 67б, 67/Д, 68, 69/А, 70, 72, 74, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 128 по улице Отдельной; № № 1, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31а, 33, 35, 37, 39, 41а, 45а, 47б по улице 3-ей Широкой; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21а по переулку 3-му Широкому; № № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 29б, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/а, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54а, 56 по улице 1-ой Арычной; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 19а, 19б по улице 2-ой Арычной; № № 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12 по переулку Ковпака.
Участок № 46.
Центр – акционерное общество "Адиль", проспект Абая, 122.

Лесозаводская көшесі бойынша: № № 7, 9, 9а, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; Транспортная көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 26, 28, 33а, 33, 33/2, 35; Гвардейская көшесі бойынша: № № 2а, 4, 13а, 14, 16, 18, 19, 20, 24, 28, 135, 131; Абай даңғылы бойынша: № № 106, 106/1, 169, 170, 172, 176, 180, 184, 190, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 217, 219, 224, 227; Зыряновская көшесі бойынша: № № 1а, 3а, 4, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 12а, 12, 13/1, 14, 16, 17а, 18, 13, 13а; Волгоградская көшесі бойынша: № № 2, 5, 6/2, 7, 7/1, 7/5, 9, 11а, 11, 12, 21; Ульбинская көшесі бойынша: № № 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 31, 35, 37, 39, 55, 57, 59, 61, 83, 85, 87, 93, 105, 107, 109, 111, 113, 119, 121, 123, 125, 129, 127, 131, 133, 135, 137,139, 141, 143, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 179, 181; Интернациональная көшесі бойынша: № № 1, 2, 2а, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 11; К. Цеткин көшесі бойынша: № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19; Краснодонская көшесі бойынша: № № 1, 1/2 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 12, 19, 20а, 22а, 26; Крайняя көшесі бойынша: № № 1, 1а, 2, 3, 3а, 6, 6а, 8, 10, 12, 21, 21а, 23; Панфилов көшесі бойынша: № № 1, 1а, 3, 4, 4а, 6/1, 6/2, 6, 8, 10, 10а; Молодежная көшесі бойынша: № 3; Колхозная көшесі бойынша: № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 31/1, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53; Спортивная көшесі бойынша: № № 5/1, 5/2, 6, 8, 8а, 8/1, 8/2, 10, 11а, 12, 18а, 18б, 20, 20а, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 39; Репин көшесі бойынша: № № 3, 5, 9; Грибоедов көшесі бойынша: № № 5/1, 19, 20, 22, 24, 26, 43; Бурденко көшесі бойынша: № № 1а, 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 7, 20, 22, 26А; Донской тұйық көшесі бойынша: № № 2а, 3, 5, 11, 21, 23 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 47 учаске.
Орталығы – "Альтаир" балалар-жасөспірімдер клубы, Машиностроительдер көшесі, 4.
Абай даңғылы бойынша: № № 237б, 239, 242, 243, 244, 245, 246, 248, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 257, 258, 259, 260, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 271, 273, 275, 277, 279; Уборевич көшесі бойынша: № № 1, 3, 5, 7, 9, 9а, 9/2, 11, 13, 15; Подхоз СЦК көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 24, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 26, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 29, 28, 28/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50б, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 58б, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 81, 81а, 82, 83, 83а, 84, 84А, 85, 85а, 86, 87, 87а, 87б, 88, 88б, 89, 90,91,92,94, 96, 96а, 96б, 98, 98а, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114а, 116, 118, 118/1, 118/2, 118/3, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134; Машиностроительдер көшесі бойынша: № № 2, 4, 6, 8, 10; Свобода көшесі бойынша: № № 3, 5, 7, 9; Загородная көшесі бойынша: № № 1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 62/1, 62/2, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 87, 87б, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 127, 129, 131, 132, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 153, 155, 161, 163, 165, 167, 169, 171,173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189, 191, 195, 197, 199, 201, 203, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 225, 229, 231, 235, 237, 239, 241, 245; Кавказская көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7а, 7б, 8, 8/1, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25; Рахмановская көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 8/1, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Узбекская көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32; Кутяков көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 7а, 7б, 7в, 7г, 8, 8а, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 33, 35, 37; Национальная көшесі бойынша: № № 1, 3, 3а, 3б, 5, 7, 9, 11, 13, 13б, 15, 17, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27а, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40,42, 44, 44а, 44/1, 44/2, 46; Кубинская көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 23, 25; Чиндагатуйская көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 18/1; Зеленая көшесі бойынша: № № 2, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 20а, 22, 24, 26, 26а, 28, 30, 32, 32а, 34; Проходной тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10,11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 үйлердің шекаралары шегінде.
Бағбандық серіктестіктер: "Дорожник", "Озеленитель", "Коммунальник".
№ 48 учаске.

В границах домов: № № 7, 9, 9а, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 по улице Лесозаводской; № № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 26, 28, 33а, 33, 33/2, 35 по улице Транспортной; № № 2а, 4, 13а, 14, 16, 18, 19, 20, 24, 28, 135, 131 по улице Гвардейской; № № 106, 106/1, 169, 170, 172, 176, 180, 184, 190, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 217, 219, 224, 227 по проспекту Абая; № № 1а, 3а, 4, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 12а, 12, 13/1, 14, 16, 17а, 18, 13, 13а по улице Зыряновской; № № 2, 5, 6/2, 7, 7/1, 7/5, 9, 11а, 11, 12, 21 по улице Волгоградской; № № 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 31, 35, 37, 39, 55, 57, 59, 61, 83, 85, 87, 93, 105, 107, 109, 111, 113, 119, 121, 123, 125, 129, 127, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 179, 181 по улице Ульбинской; № № 1, 2, 2а, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 11 по улице Интернациональной; № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19 по улице К. Цеткин; № № 1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 12, 19, 20а, 22а, 26 по улице Краснодонской; № № 1, 1а, 2, 3, 3а, 6, 6а, 8, 10, 12, 21, 21а, 23 по улице Крайней; № № 1, 1а, 3, 4, 4а, 6/1, 6/2, 6, 8, 10, 10а по улице Панфилова; № № 3 по улице Молодежной; № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 31/1, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53 по улице Колхозной; № № 5/1, 5/2, 6, 8, 8а, 8/1, 8/2, 10, 11а, 12, 18а, 18б, 20, 20а, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 39 по улице Спортивной; № № 3, 5, 9 по улице Репина; № № 5/1, 19, 20, 22, 24, 26, 43 по улице Грибоедова; № № 1а, 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 7, 20, 22, 26А по улице Бурденко; № № 2а, 3, 5, 11, 21, 23 по переулку Донскому.
Участок № 47.
Центр – детско-подростковый клуб "Альтаир", улица Машиностроителей, 4.
В границах домов: № № 237б, 239, 242, 243, 244, 245, 246, 248, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 257, 258, 259, 260, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 271, 273, 275, 277, 279 по проспекту Абая; № № 1, 3, 5, 7, 9, 9а, 9/2, 11, 13, 15 по улице Уборевича; № № 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 24, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 26, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 29, 28, 28/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50б, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 58б, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 81, 81а, 82, 83, 83а, 84, 84А, 85, 85а, 86, 87, 87а, 87б, 88, 88б, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 96а, 96б, 98, 98а, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114а, 116, 118, 118/1, 118/2, 118/3, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134 по улице Подхоз СЦК; № № 2, 4, 6, 8, 10 по улице Машиностроителей; № № 3, 5, 7, 9 по улице Свободы; № № 1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 62/1, 62/2, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 87, 87б, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 127, 129, 131, 132, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 153, 155, 161, 163, 165, 167, 169, 171,173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189, 191, 195, 197, 199, 201, 203, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 225, 229, 231, 235, 237, 239, 241, 245 по улице Загородной; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7а, 7б, 8, 8/1, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25 по улице Кавказской; № № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 8/1, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 по улице Рахмановской; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32 по улице Узбекской; № № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 7а, 7б, 7в, 7г, 8, 8а, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 33, 35, 37 по улице Кутякова; № № 1, 3, 3а, 3б, 5, 7, 9, 11, 13, 13б, 15, 17, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27а, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40,42, 44, 44а, 44/1, 44/2, 46 по улице Национальной; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 23, 25 по улице Кубинской; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 18/1 по улице Чиндагатуйской; № № 2, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 20а, 22, 24, 26, 26а, 28, 30, 32, 32а, 34 по улице Зеленой; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 по переулку Проходному.
Садоводческие товарищества: "Дорожник", "Озеленитель", "Коммунальник".
Участок № 48.

Орталығы – "№ 18 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Согринская көшесі, 138а.
Дружинниктер көшесі бойынша: № № 1, 2, 2/А, 3, 4, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16а, 18, 18а, 20, 24, 26, 28, 30; Юннаттар көшесі бойынша: № № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 32б, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 38б, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; Лучистый тұйық көшесі бойынша: № № 1, 3, 5, 7, 11, 13; Согринская көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 120, 122,123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 147а, 147б, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 156а, 157, 158, 159; Депутаттар көшесі бойынша: № № 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31б, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96; Агрономическая көшесі бойынша: № № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 39, 40; Бортников көшесі бойынша: № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 20б, 22, 24, 24/1, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 44, 46; Городская көшесі бойынша: № № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30а, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 35а, 36а, 37, 38, 38а, 38б, 39, 40б, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 72а, 38б, 73, 74, 75, 76,77, 78, 79, 80, 80а, 80б, 80в, 81, 81а, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 89а, 91, 93, 93а, 95, 95а, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104а, 104, 105, 105а, 106, 106а, 106б, 107, 108, 109; Гражданская көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60б, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 100, 102, 103, 104а, 104, 105, 105а, 106, 106а, 106б, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125; Кленовая көшесі бойынша: № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19а; Сибирская көшесі бойынша: № № 2, 2а, 2б, 3, 4, 6, 6а, 8, 10, 10а, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24, 26, 26а, 30; Скалистая көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29,30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; Сосновая көшесі бойынша: № № 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а, 33б; Тальниковая көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 53, 54, 54а, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70/1, 70/2, 72, 74, 78, 80, 82, 82/1, 82/2, 89; Титановая көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70/1, 70/2, 70, 71, 71а, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82/1, 82/2, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98; Городской тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Фигурный тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Яблоневый тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 49 учаске.

Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 18", улица Согринская, 138а.
В границах домов: № № 1, 2, 2/А, 3, 4, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16а, 18, 18а, 20, 24, 26, 28, 30 по улице Дружинников; № № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 32б, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 38б, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 по улице Юннатов; № № 1, 3, 5, 7, 11, 13 по переулку Лучистому; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 147а, 147б, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 156а, 157, 158, 159 по улице Согринской; № № 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31б, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96 по улице Депутатов; № № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 39, 40 по улице Агрономической; № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 20б, 22, 24, 24/1, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 44, 46 по улице Бортникова; № № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30а, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 35а, 36а, 37, 38, 38а, 38б, 39, 40б, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 72а, 38б, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 80б, 80в, 81, 81а, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 89а, 91, 93, 93а, 95, 95а, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104а, 104, 105, 105а, 106, 106а, 106б, 107, 108, 109 по улице Городской; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60б, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 100, 102, 103, 104а, 104, 105, 105а, 106, 106а, 106б, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125 по улице Гражданской; № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19а по улице Кленовой; № № 2, 2а, 2б, 3, 4, 6, 6а, 8, 10, 10а, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24, 26, 26а, 30 по улице Сибирской; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29,30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 по улице Скалистой; № № 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а, 33б по улице Сосновой; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 53, 54, 54а, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70/1, 70/2, 72, 74, 78, 80, 82, 82/1, 82/2, 89 по улице Тальниковой; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70/1, 70/2, 70, 71, 71а, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82/1, 82/2, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98 по улице Титановой; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 по переулку Городскому; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 по переулку Фигурному; № № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22 по переулку Яблоневому.
Садоводческие товарищества: "Солнечный", "Прогресс".
Участок № 49.

Орталығы – "№ 23 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Усть-Каменогорская көшесі, 11.
Менделеев көшесі бойынша: № № 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Дружинниктер көшесі бойынша: № № 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 69а, 71, 73, 77, 79, 81; Юннаттар көшесі бойынша: № № 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 89б, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97,98,99,100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 110б, 110а, 112, 114, 116, 118, 120, 120а, 122, 124, 126, 130, 132; Каспийская көшесі бойынша: № № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70; Депутаттар көшесі бойынша: № № 83, 85, 91, 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 102а, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122б, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 131, 133, 135, 137, 139, 139а, 141, 143, 145; Лучистый тұйық көшесі бойынша: № № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12; Согринская көшесі бойынша: № № 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 206, 208, 210, 212, 212а, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 230а, 230б, 232, 234, 236, 238, 240; Безымянный тұйық көшесі бойынша: № № 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Дружинниктер кесіндісі бойынша: № № 1, 1а, 3, 5, 7, 7а, 9, 9а, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а; Вешний тұйық көшесі бойынша: № № 1, 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Ветерандар көшесі бойынша: № № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5А, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 10А, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29/1, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 34, 36, 38 үйлердің шекаралары шегінде.
Бағбандық серіктестіктер: "Металлург-3", "Восточник-5", "Восточник-6".
№ 50 учаске.
Орталығы – "Өскемен қаласының титан-магний комбинаты" акционерлік қоғамының мәдениет үйі, Менделеев көшесі, 6.
Согринская көшесі бойынша: № № 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 256/2, 258, 258/2, 260, 260а, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288; Каспийская көшесі бойынша: № № 69, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 88, 90; Депутаттар көшесі бойынша: № № 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 147, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 169а, 170, 170а, 171, 172, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 185а, 187, 189, 191, 193, 195; Геройлар көшесі бойынша: № № 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 14, 16, 18; Целиноградская көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51/2, 53, 55, 57; Весенняя көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 20а, 21, 21а, 22, 23, 24, 24/а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; Охотская көшесі бойынша: № № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,41, 41а, 43, 43а, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68, 68/1, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 90а, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108а, 110, 112, 114, 116, 122, 124, 126, 128; Постышев көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 8; Менделеев көшесі бойынша: № № 1, 3, 7, 8, 9, 10; Усть-Каменогорская көшесі бойынша: № № 2, 4, 6а, 8, 10, 14, 16; Фасадная көшесі бойынша: № № 2, 4, 10; Егоров көшесі бойынша: № № 2, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4, 5а, 6, 7; Солдатский тұйық көшесі бойынша: № № 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Коршуново станциясы № № 1, 2, 3, 4; Подхоз ТМК № № 1/1, 1/2, 3/1, 4/1, 4/2 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 51 учаске.

Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 23", улица Усть-Каменогорская, 11.
В границах домов: № № 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 по улице Менделеева; № № 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 69а, 71, 73, 77, 79, 81 по улице Дружинников; № № 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 89б, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 110б, 110а, 112, 114, 116, 118, 120, 120а, 122, 124, 126, 130, 132 по улице Юннатов; № № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70 по улице Каспийской; № № 83, 85, 91, 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 102а, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122б, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 131, 133, 135, 137, 139, 139а, 141, 143, 145 по улице Депутатов; № № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12 по переулку Лучистому; № № 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 206, 208, 210, 212, 212а, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 230а, 230б, 232, 234, 236, 238, 240 по улице Согринской; № № 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23 по переулку Безымянному; № № 1, 1а, 2б, 3, 5, 7, 7а, 9, 9а, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а по разрезу Дружинников; № № 1, 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 по переулку Вешнему; № № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5А, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 10А, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29/1, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 34, 36, 38 по улице Ветеранов.
Садоводческие товарищества: "Металлург-3", "Восточник-5", "Восточник-6".
Участок № 50.
Центр – дом культуры акционерного общества "Усть-Каменогорский титано-магниевый комбинат", улица Менделеева, 6.
В границах домов: № № 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 256/2, 258, 258/2, 260, 260а, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288 по улице Согринской; № № 69, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 88, 90 по улице Каспийской; № № 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 147, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 169а, 170, 170а, 171, 172, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 185а, 187, 189, 191, 193, 195 по улице Депутатов; № № 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 14, 16, 18 по улице Героев; № № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51/2, 53, 55, 57 по улице Целиноградской; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 20а, 21, 21а, 22, 23, 24, 24/а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 по улице Весенней; № № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,41, 41а, 43, 43а, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68, 68/1, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 90а, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108а, 110, 112, 114, 116, 122, 124, 126, 128 по улице Охотской; № № 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 8 по улице Постышева; № № 1, 3, 7, 8, 9, 10 по улице Менделеева; № № 2, 4, 6а, 8, 10, 14, 16 по улице Усть-Каменогорской; № № 2, 4, 10 по улице Фасадной; № № 2, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4, 5а, 6, 7 по улице Егорова; № № 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 по переулку Солдатскому; № № 1, 2, 3, 4 станция Коршуново; № № 1/1, 1/2, 3/1, 4/1, 4/2 подхоз ТМК.
Участок № 51.

Орталығы – "Өскемен қаласының титан-магний комбинаты" акционерлік қоғамы, № 2 жатақхана, Егоров көшесі, 19.
Менделеев көшесі бойынша: № № 2, 4; Егоров көшесі бойынша: № № 10, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33; Усть-Каменогорская көшесі бойынша: № 22; Бобровская көшесі бойынша: № № 2, 4, 6/1; Тенистая көшесі бойынша: № № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 10, 14, 14/1, 14/2, 16, 18, 20, 28, 34/1, 34/2, 34, 36, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 38, 40, 40/1, 40/2, 41/1, 42/1, 42/2, 42, 44, 44/1, 44/2, 45/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 48, 50, 50/1, 50/2, 67, 73, 75, 100, 114, 115, 117, 119, 291, 292; Тепличная көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 30, 32, 33/1, 33/2, 34, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 35, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 41, 42, 43/1, 43/2, 43, 44, 45, 45/1, 45/2, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66; Цветочная көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36/1, 36/2, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 65, 72; Родниковая көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 31, 32, 38, 39, 40, 45, 70, 72, 80, 92, 93, 94, 98, 96, 109, 188, 189б; Родниковый тұйық көшесі бойынша: № № 7, 15; Рябиновая көшесі бойынша: № № 3, 4, 9, 10, 14, 15, 16, 38, 39, 40, 75, 80, 88, 92, 93, 94, 96, 97, 98; Васильковая көшесі бойынша: № 69 үйлердің шекаралары шегінде.
Бағбандық серіктестіктері: "Титан".
№ 52 учаске.
Орталығы – "Ново-Явленка ауылының орта мектебі" мемлекеттік мекемесі.
Ново-Явленка, 28-ші тұрғын ауданы және тоған шаруашылығы ауылдарының үйлері шекаралары шегінде.
Ново-Явленка ауылының бағбандық бірлестіктері.
№ 53 учаске.
Орталығы – Ахмер ауылының фельдшерлік-акушерлік пункті.
Ахмер ауылы үйлерінің шекаралары шегінде.
Бағбандық серіктестіктері: "Надежда", "Звездный", "Звездный -1, 2", "Подснежник", "Металлург-5", "Маяк", "Алмаз", "Витязь", "Подснежник-2".
№ 54 учаске.
Орталығы – "Огонек" мәдени бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Меновной ауылы, Максим Горький көшесі, 11а.
Жерихов көшесі бойынша: № № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 10, 11, 11а, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 31, 35, 37, 40а; Жүнісов көшесі бойынша: № № 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Зеленый тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23; Комсомол тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; Кузнечная көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 13б, 13в, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79а, 79б, 80, 81, 83, 84, 85, 86; Максим Горький көшесі бойынша: № № 1, 2, 4, 5, 5а, 5б, 6, 8, 10, 11, 11/1, 11в, 12, 13, 13а, 13б, 13в, 14, 15, 16, 17/1, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 46а, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74; Музейная көшесі бойынша: № № 6, 8, 10, 14, 16, 22, 40; Советская көшесі бойынша: № № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 37а, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54б, 54в, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 74, 74а, 75, 76, 76б, 77, 78, 78а, 79, 80, 80а, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 102а, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115; Школьная көшесі бойынша: № № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 66/2, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 94/1, 94/2; Шмаков көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16; Ярославская көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 91б, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103а, 105, 105/2, 107, 107/2, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 123, 125, 127; Пионерский тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 14, 16; Сельский тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15; Совхозный тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/2, 19/3, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/2, 26; Шоссейный тұйық көшесі бойынша: № № 1, 6, 7, 7а, 9, 10, 10а, 10б, 11, 13, 13а, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 30, 32, 34, 36 Меновной ауылы үйлерінің шекаралары шегінде.

Центр – акционерное общество "Усть-Каменогорский титано-магниевый комбинат", общежитие № 2, улица Егорова, 19.
В границах домов: № № 2, 4 по улице Менделеева; № № 10, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33 по улице Егорова; № № 22 по улице Усть-Каменогорской; № № 2, 4, 6/1 по улице Бобровской; № № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 10, 14, 14/1, 14/2, 16, 18, 20, 28, 34/1, 34/2, 34, 36, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 38, 40, 40/1, 40/2, 41/1, 42/1, 42/2, 42, 44, 44/1, 44/2, 45/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 48, 50, 50/1, 50/2, 67, 73, 75, 100, 114, 115, 117, 119, 291, 292 по улице Тенистой; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 30, 32, 33/1, 33/2, 34, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 35, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 41, 42, 43/1, 43/2, 43, 44, 45, 45/1, 45/2, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66 по улице Тепличной; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36/1, 36/2, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 65, 72 по улице Цветочной; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 31, 32, 38, 39, 40, 45, 70, 72, 80, 92, 93, 94, 98, 96, 109, 188, 189б по улице Родниковой; № № 7, 15 по переулку Родниковому; № № 3, 4, 9, 10, 14, 15, 16, 38, 39, 40, 75, 80, 88, 92, 93, 94, 96, 97, 98 по улице Рябиновой; № № 69 по улице Васильковой.
Садоводческое товарищество: "Титан".
Участок № 52.
Центр – государственное учреждение "Ново-Явленская средняя школа".
В границах домов села Ново-Явленки, 28-го жилого района и прудового хозяйства.
Садоводческие товарищества в селе Ново-Явленке.
Участок № 53.
Центр – фельдшерско-акушерский пункт села Ахмирово.
В границах домов села Ахмирово.
Садоводческие товарищества: "Надежда", "Звездный", "Звездный -1, 2", "Подснежник", "Металлург-5", "Маяк", "Алмаз", "Витязь", "Подснежник-2"
Участок № 54.
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр "Огонек", село Меновное, улица Максима Горького, 11а.
В границах домов села Меновного: № № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 10, 11, 11а, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 31, 35, 37, 40а по улице Жерихова; № № 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 по улице Жунусова; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23 по переулку Зеленому; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 по переулку Комсомольскому; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 13б, 13в, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79а, 79б, 80, 81, 83, 84, 85, 86 по улице Кузнечной; № № 1, 2, 4, 5, 5а, 5б, 6, 8, 10, 11, 11/1, 11в, 12, 13, 13а, 13б, 13в, 14, 15, 16, 17/1, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 46а, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74 по улице Максима Горького; № № 6, 8, 10, 14, 16, 22, 40 по улице Музейной; № № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 37а, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54б, 54в, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 74, 74а, 75, 76, 76б, 77, 78, 78а, 79, 80, 80а, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 102а, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115 по улице Советской; № № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 66/2, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 94/1, 94/2 по улице Школьной; № № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16 по улице Шмакова; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 91б, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103а, 105, 105/2, 107, 107/2, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127 по улице Ярославской; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 14, 16 по переулку Пионерскому; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15 по переулку Сельскому; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/2, 19/3, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/2, 26 по переулку Совхозному; № № 1, 6, 7, 7а, 9, 10, 10а, 10б, 11, 13, 13а, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 30, 32, 34, 36 по переулку Шоссейному.

Орталығы - "№ 1 кәсіби лицей" мемлекеттік мекемесі, Лермонтов көшесі, 50.
Шолохов көшесі бойынша: № № 3, 3а, 5, 7, 9, 11; Авиационный тұйық көшесі бойынша: № № 3, 5, 7, 8, 8б, 10, 11, 12, 12а, 13, 13/2, 14, 18, 18а, 20, 20а, 21, 23, 24, 24а, 25, 27, 29, 29а, 31; Крупская көшесі бойынша: № № 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 46, 48, 48а, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62а, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87а; Калинин көшесі бойынша: № № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 38; Красин көшесі бойынша: № № 6, 6а, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 45, 47, 49, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 81а, 85, 85а, 87, 91, 93, 97, 101, 103, 107; 3-ші Б. Хмельницкий тұйық көшесі бойынша: № № 3, 4, 6, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40; 1-ші Б. Хмельницкий тұйық көшесі бойынша: № № 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31; 2-ші Б. Хмельницкий тұйық көшесі бойынша: № № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Карагандинский тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24; Лермонтов көшесі бойынша: № № 1, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 5-1, 5-2, 6, 7, 8, 8-1, 8-2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 15а, 16, 16-1, 16-2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 28б, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 42а, 42/1, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61а, 61; Ростовский тұйық көшесі бойынша: № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Саратовский тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14; Разин көшесі бойынша: № № 1, 2, 4, 5а, 5, 6, 7а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36; Р. Люксембург көшесі бойынша: № № 7, 9, 13, 13а, 15, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 39; Заливной тұйық көшесі бойынша: № № 1, 3, 5, 7, 9; Тихая көшесі бойынша: № № 7, 9, 11, 13, 13/1, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 35а, 37, 39, 41, 43, 45; Ворошилов көшесі бойынша: № № 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Абай даңғылы бойынша: № № 14, 16; Краснофлотская көшесі бойынша: № № 2, 3, 4, 6, 8, 10, 14, 42; Балтийский тұйық көшесі бойынша: № № 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9; Тимирязев көшесі бойынша: № № 1, 3, 5, 10, 16, 18, 20, 22; Лысенко көшесі бойынша: № № 7, 9, 10, 11, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 17/1, 17/2, 18, 20 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 65 учаске.

Центр – государственное учреждение "Профессиональный лицей № 1", улица Лермонтова, 50.
В границах домов: № № 3, 3а, 5, 7, 9, 11 по улице Шолохова; № № 3, 5, 7, 8, 8б, 10, 11, 12, 12а, 13, 13/2, 14, 18, 18а, 20, 20а, 21, 23, 24, 24а, 25, 27, 29, 29а, 31 по переулку Авиационному; № № 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 46, 48, 48а, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62а, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87а по улице Крупской; № № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 38 по улице Калинина; № № 6, 6а, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 45, 47, 49, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 81а, 85, 85а, 87, 91, 93, 97, 101, 103, 107 по улице Красина; № № 3, 4, 6, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40 по переулку 3-му Б. Хмельницкого; № № 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31 по переулку 1-му Б. Хмельницкого; № № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23 по переулку 2-му Б. Хмельницкого; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 по переулку Карагандинскому; № № 1, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 5-1, 5-2, 6, 7, 8, 8-1, 8-2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 15а, 16, 16-1, 16-2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 28б, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 42а, 42/1, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61а, 61 по улице Лермонтова; № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 по переулку Ростовскому; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14 по переулку Саратовскому; № № 1, 2, 4, 5а, 5, 6, 7а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36 по улице Разина; № № 7, 9, 13, 13а, 15, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 39 по улице Р. Люксембург; № № 1, 3, 5, 7, 9 по переулку Заливному; № № 7, 9, 11, 13, 13/1, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 35а, 37, 39, 41, 43, 45 по улице Тихой; № № 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 по улице Ворошилова; № № 14, 16 по проспекту Абая; № № 2, 3, 4, 6, 8, 10, 14, 42 по улице Краснофлотской; № № 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9 по переулку Балтийскому; № № 1, 3, 5, 10, 16, 18, 20, 22 по улице Тимирязева; № № 7, 9, 10, 11, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 17/1, 17/2, 18, 20 по улице Лысенко.
Участок № 65.

Орталығы – "№ 15 кәсіптік–техникалық мектеп" мемлекеттік мекемесі, Абай даңғылы, 10.
Красин көшесі бойынша: № № 1, 1/1, 3, 8/1, 11, 14б үйлердің шекаралары шегінде.
№ 66 учаске.
Орталығы – "№ 9 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Абай даңғылы, 5в.
Абай даңғылы бойынша: № № 1, 3, 5, 5/1, 5/2, 7, 11, 13, 13/1, 13/2, 15, 17; Михаэлис көшесі бойынша: № 1; Космическая көшесі бойынша: № № 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 14/2; Красин көшесі № 14а бойынша: үйлердің шекаралары шегінде.
№ 67 учаске.
Орталығы – "№ 34 дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-лицей" мемлекеттік мекемесі, Тәуелсіздік даңғылы, 30/1.
Космическая көшесі бойынша: № № 10, 12, 12/2, 12/3, 14, 14/1, 14/3, 16, 21, 21/1; Михаэлис көшесі бойынша: № 3, 12 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 68 учаске.
Орталығы - "№ 34 дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-лицей", Тәуелсіздік даңғылы, 30/1.
Тәуелсіздік даңғылы бойынша: № № 20, 22, 24, 24/1, 26, 26/1, 28, 30, 32; Космическая көшесі бойынша: № № 3, 3/1, 4, 5/1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 69 учаске.
Орталығы – "Д. Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан техникалық университеті" мемлекеттік мекемесі, 2-корпусы, Тәуелсіздік даңғылы, 4.
Тәуелсіздік даңғылы бойынша: № № 2, 6, 8, 8/1, 10, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 14/2, 18; Космическая көшесі бойынша: № № 4/1, 6/1, 8/1, 8/2; Достоевский көшесі бойынша: № 17 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 70 учаске.
Орталығы – "Қ. Нұрғалиев атындағы № 43 мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесі, Дзержинский көшесі, 7.
Тәуелсіздік даңғылы бойынша: № № 1, 3, 3/1, 5, 5/1, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 9, 9/2, 11, 11/1, 11/2; Дзержинский көшесі бойынша: № № 1, 3; Астана көшесі бойынша: № № 4, 6, 6/1, 8 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 71 учаске.
Орталығы – "Қ. Нұрғалиев атындағы № 43 мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесі, Дзержинский көшесі, 7.
Астана көшесі бойынша: № № 8/1, 8/2, 10, 12, 12/1, 14, 14/1, 16, 16/1, 18, 18/1, 20, 20/1, 22, 22/1; Дзержинский көшесі бойынша: № № 5, 9, 9/1, 13 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 72 учаске.
Орталығы – "№ 10 мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесі, Потанин көшесі, 25/2.
Астана көшесі бойынша: № 28 Дзержинский көшесі бойынша: № № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18/1, 20, 22; Потанин көшесі бойынша: № № 13, 15, 17, 19, 21, 23 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 73 учаске.
Орталығы – "№ 40 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Дзержинский көшесі, 30/1.
Дзержинский көшесі бойынша: № № 24, 26; Астана көшесі бойынша: № № 30, 32, 32/1, 34, 34/1, 34/2, 36, 36/1, 36/2, 38, 38/1; Потанин көшесі бойынша: № № 31/1, 45 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 74 учаске.
Орталығы – "Д. Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан техникалық университеті" мемлекеттік мекемесі, бас корпус, Д. Серікбаев көшесі, 19.

Центр – государственное учреждение "Профессионально-техническая школа № 15", проспект Абая, 10.
В границах домов: № № 1, 1/1, 3, 8/1, 11, 14б по улице Красина.
Участок № 66.
Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 9", проспект Абая, 5в.
В границах домов: № № 1, 3, 5, 5/1, 5/2, 7, 11, 13, 13/1, 13/2, 15, 17 по проспекту Абая; № № 1 по улице Михаэлиса; № № 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 14/2 по улице Космической; № № 14а по улице Красина.
Участок № 67.
Центр – государственное учреждение "Специализированная школа-лицей № 34 для одаренных детей", проспект Тәуелсіздік (Независимости), 30/1.
В границах домов: № № 10, 12, 12/2, 12/3, 14, 14/1, 14/3, 16, 21, 21/1 по улице Космической; № № 3, 12 по улице Михаэлиса.
Участок № 68.
Центр – государственное учреждение "Специализированная школа-лицей № 34 для одаренных детей", проспект Тәуелсіздік (Независимости), 30/1.
В границах домов: № № 20, 22, 24, 24/1, 26, 26/1, 28, 30, 32
по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № № 3, 3/1, 4, 5/1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17 по улице Космической.
Участок № 69.
Центр – государственное учреждение "Восточно-Казахстанский технический университет имени Д. Серикбаева", 2-корпус, проспект Тәуелсіздік (Независимости), 4.
В границах домов: № № 2, 6, 8, 8/1, 10, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 14/2, 18 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № № 4/1, 6/1, 8/1, 8/2 по улице Космической; № № 17 по улице Достоевского.
Участок № 70.
Центр – государственное учреждение "Школа-гимназия № 43 имени К. Нургалиева", улица Дзержинского, 7.
В границах домов: № № 1, 3, 3/1, 5, 5/1, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 9, 9/2, 11, 11/1, 11/2 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); дома № № 1, 3 по улице Дзержинского; дома № № 4, 6, 6/1, 8 по улице Астаны.
Участок № 71.
Центр – государственное учреждение "Школа-гимназия № 43 имени К. Нургалиева", улица Дзержинского, 7.
В границах домов: № № 8/1, 8/2, 10, 12, 12/1, 14, 14/1, 16, 16/1, 18, 18/1, 20, 20/1, 22, 22/1 по улице Астаны; № № 5, 9, 9/1, 13 по улице Дзержинского.
Участок № 72.
Центр – государственное учреждение "Школа-гимназия № 10", улица Потанина, 25/2.
В границах домов: № № 28 по улице Астаны; № № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18/1, 20, 22 по улице Дзержинского; № № 13, 15, 17, 19, 21, 23 по улице Потанина.
Участок № 73.
Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 40", улица Дзержинского, 30/1.
В границах домов: № № 24, 26 по улице Дзержинского; № № 30, 32, 32/1, 34, 34/1, 34/2, 36, 36/1, 36/2, 38, 38/1 по улице Астаны; № № 31/1, 45 по улице Потанина.
Участок № 74.
Центр – государственное учреждение "Восточно-Казахстанский технический университет имени Д. Серикбаева", главный корпус, улица Д. Серикбаева, 19.

Потанин көшесі бойынша: № № 37, 39, 41, 43; Серікбаев көшесі бойынша: № № 23, 23/1, 23/2, 27, 29, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 75 учаске.
Орталығы – "Политехникалық колледж" мемлекеттік мекемесі Д. Серікбаев көшесі, 5.
Потанин көшесі бойынша: № № 8/10, 16, 18, 25, 27, 27/1, 27/2, 29, 31, 33, 35; Д. Серікбаев көшесі бойынша: № № 1/1, 1/2, 3, 9 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 76 учаске.
Орталығы – "Медициналық колледжі" мемлекеттік мекемесі, 30-шы Гвардияшылар дивизиясы, 44.
30-шы Гвардияшылар дивизиясы көшесі бойынша: № № 46, 48; Виноградов көшесі бойынша: № № 5, 6, 8, 10; Карбышев көшесі бойынша: № № 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 77 учаске.
Орталығы – "№ 37 түрлі деңгейлі көп салалы орта жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі, Амурская көшесі, 12.
Виноградов көшесі бойынша: № № 12, 12/1, 14, 16, 16/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29; Айтықов көшесі бойынша: № № 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 66, 68, 72, 76/2, 76, 78, 80 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 78 учаске.
Орталығы – "С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" мемлекеттік мекемесінің бас корпусы, 30-шы Гвардияшылар дивизиясы көшесі, 34.
30-шы Гвардияшылар дивизиясы көшесі бойынша: № № 24, 26, 28, 30, 38, 40, 42; 1-ші Набережная көшесі бойынша: № № 45а, 47, 49, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 65/2, 67, 67-2, 69, 69а үйлердің шекаралары шегінде.
№ 79 учаске.
Орталығы – "Гуманитарлық колледж" мемлекеттік мекемесі, Амурская көшесі, 1.
Амурская көшесі бойынша: № № 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 8, 10; 30-шы Гвардияшылар дивизиясы көшесі бойынша: № № 16, 18, 20; Тәуелсіздік даңғылы бойынша: № № 19, 21, 23, 23/1, 23/2, 25/1 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 80 учаске.
Орталығы – "№ 37 түрлі деңгейлі көп салалы орта жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі, Амурская көшесі, 12.
Тәуелсіздік даңғылы бойынша: № № 27, 27/1, 27/2, 27/3, 29, 29/1, 29/2, 29/3, 31, 31/1, 31/3, 33, 35, 35/1, 35/2; Амурская көшесі бойынша: № № 14, 16, 16/2, 18, 20 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 81 учаске.
Орталығы – "№ 29 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Образцовая көшесі, 6.
Белинский көшесі бойынша: № № 35, 35/1, 35а, 36, 37, 40, 42, 44, 46; Ворошилов көшесі бойынша: № № 155, 157, 157/1; Образцовая көшесі бойынша: № 1; Тәуелсіздік даңғылы № № 46, 46/1, 46/2, 46/3, 48, 50, 52 бойынша: үйлердің шекаралары шегінде.
№ 82 учаске.
Орталығы – "№ 20 А. Байтұрсынов атындағы гуманитарлы-эстетикалық даму бағытындағы жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі, Алматинская көшесі, 54.

В границах домов: № № 37, 39, 41, 43 по улице Потанина; № № 23, 23/1, 23/2, 27, 29, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49 по улице Д. Серикбаева.
Участок № 75.
Центр – государственное учреждение "Политехнический колледж", улица Д. Серикбаева, 5.
В границах домов: № № 8/10, 16, 18, 25, 27, 27/1, 27/2, 29, 31, 33, 35 по улице Потанина; № № 1/1, 1/2, 3, 9 по улице Д. Серикбаева.
Участок № 76.
Центр – государственное учреждение "Медицинский колледж", улица 30-й Гвардейской дивизии, 44.
В границах домов: № № 46, 48 по улице 30-ой Гвардейской дивизии; № № 5, 6, 8, 10 по улице Виноградова; № № 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 по улице Карбышева.
Участок № 77.
Центр – государственное учреждение "Средняя общеобразовательная разноуровневая многопрофильная школа № 37", улица Амурская, 12.
В границах домов: № № 12, 12/1, 14, 16, 16/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29 по улице Виноградова; № № 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 66, 68, 72, 76/2, 76, 78, 80 по улице Айтыкова.
Участок № 78.
Центр – государственное учреждение "Восточно-Казахстанский государственный университет имени С. Аманжолова", главный корпус, улица 30-й Гвардейской дивизии, 34.
В границах домов: № № 24, 26, 28, 30, 38, 40, 42 по улице 30-ой Гвардейской дивизии; № № 45а, 47, 49, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 65/2, 67, 67-2, 69, 69а по улице 1-ой Набережной.
Участок № 79.
Центр – государственное учреждение "Гуманитарный колледж", улица Амурская, 1.
В границах домов № № 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 8, 10 по улице Амурской; № № 16, 18, 20 по улице 30-й Гвардейской дивизии; № № 19, 21, 23, 23/1, 23/2, 25/1 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости).
Участок № 80.
Центр – государственное учреждение "Средняя общеобразовательная разноуровневая многопрофильная школа № 37", улица Амурская, 12.
В границах домов: № № 27, 27/1, 27/2, 27/3, 29, 29/1, 29/2, 29/3, 31, 31/1, 31/3, 33, 35, 35/1, 35/2 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № № 14, 16, 16/2, 18, 20 по улице Амурской.
Участок № 81.
Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 29", улица Образцовая, 6.
В границах домов: № № 35, 35/1, 35а, 36, 37, 40, 42, 44, 46 по улице Белинского; № № 155, 157, 157/1 по улице Ворошилова; № № 1 по улице Образцовой; № № 46, 46/1, 46/2, 46/3, 48, 50, 52 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости).
Участок № 82.
Центр – государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 20 имени Ахмета Байтурсынова гуманитарно-эстетического развития", улица Алматинская, 54.

Алматинская көшесі бойынша: № № 50, 52, 56, 58, 71, 77; Тимирязев көшесі бойынша: № № 178а, 180; Михаэлис көшесі бойынша: № 21 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 83 учаске.
Орталығы – "№ 20 А. Байтұрсынов атындағы гуманитарлы-эстетикалық даму бағытындағы жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі, Алматинская көшесі, 54.
Тәуелсіздік даңғылы бойынша: № № 40, 42, 44; Тимирязев көшесі бойынша: № № 179, 179в, 181, 182, 183, 185; Алматинская көшесі бойынша: № № 60, 72 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 84 учаске
Орталығы – "№ 2 балалар музыкалық мектебі" мемлекеттік мекемесі, 30-шы Гвардияшылар дивизиясы көшесі, 4
30-шы Гвардияшылар Дивизиясы көшесі бойынша: № № 6, 6/1, 8, Тәуелсіздік даңғылы бойынша: № № 34, 34/1, 36, 36/2, 38; Михаэлис көшесі бойынша: № № 7, 9, 15а, 17, 19, 19/1; Тимирязев көшесі бойынша: № № 179а, 179б үйлердің шекаралары шегінде.
№ 86 учаске
Орталығы – "№ 11 орта мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесі, Тимирязев көшесі, 177.
Ворошилов көшесі бойынша: № № 143, 143/1, 145, 145/1, 147, 147/1; Михаэлис көшесі бойынша: № № 11, 13, 15, 16, 18, 18/1, 20, 20/1, 22, 22/1, 24, 26, 26/1 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 87 учаске
Орталығы – "№ 16 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Ворошилов көшесі, 89.
Михаэлис көшесі бойынша: № № 4, 4/1, 6, 8, 8/1, 8/2, 10/1, 12/1, 14, 14/1, 16/1; Ворошилов көшесі бойынша: № № 87, 91, 91а, 93, 95, 95/1, 97 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 88 учаске
Орталығы – "№ 8 кәсіптік-техникалық мектеп" мемлекеттік мекемесі, Бажов көшесі, 14.
Тургенев көшесі бойынша: № № 2, 3/1, 3/2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 14, 14/а, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 33, 35, 37; Бажов көшесі бойынша: № № 1, 1/3, 1/5, 1/7, 1/9, 1/11, 1/13, 1/15, 2, 11/1; Ворошилов көшесі бойынша: № № 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 96/2, 98, 100, 102, 104, 108, 110; Михаэлис көшесі бойынша: № 2; Калинин көшесі бойынша: № 76/1; Студенческий тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20; Чапаев көшесі бойынша: № № 1, 1а, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; Смирнов көшесі бойынша: № № 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; Советская көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 21; Краснознаменный тұйық көшесі бойынша: № № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 35, 35а, 37, 37а, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 57а, 59, 59а, 61; Советский тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26; Киевская көшесі бойынша: № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 20а, 20б, 22, 23,24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 63а, 64, 65, 66; Чапаевский тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/4, 5, 6,7, 8, 8/2, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14; Абай даңғылы бойынша: № 21; Куйбышева көшесі бойынша: № 58а үйлердің шекаралары шегінде.
№ 89 учаске.
Орталығы – "Мектепаралық оқыту комбинаты" мемлекеттік мекемесі, Гастелло көшесі, 14.

В границах домов: № № 50, 52, 56, 58, 71, 77 по улице Алматинской; № № 178а, 180 по улице Тимирязева; № № 21 по улице Михаэлиса.
Участок № 83.
Центр – государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 20 имени Ахмета Байтурсынова гуманитарно-эстетического развития", улица Алматинская, 54.
В границах домов: № № 40, 42, 44 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № № 179, 179в, 181, 182, 183, 185 по улице Тимирязева; № № 60, 72 по улице Алматинской.
Участок № 84.
Центр – государственное учреждение "Детская музыкальная школа № 2", улица 30-й Гвардейской дивизии, 4.
В границах домов: № № 6, 6/1, 8 по улице 30-й Гвардейской Дивизии; № № 34, 34/1, 36, 36/2, 38 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № № 7, 9, 15а, 17, 19, 19/1 по улице Михаэлиса; № № 179а, 179б по улице Тимирязева.
Участок № 86.
Центр – государственное учреждение "Школа-гимназия № 11", улица Тимирязева, 177.
В границах домов: № № 143, 143/1, 145, 145/1, 147, 147/1 по улице Ворошилова; № № 11, 13, 15, 16, 18, 18/1, 20, 20/1, 22, 22/1, 24, 26, 26/1 по улице Михаэлиса.
Участок № 87.
Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 16", улица Ворошилова, 89.
В границах домов: № № 4, 4/1, 6, 8, 8/1, 8/2, 10/1, 12/1, 14, 14/1, 16/1 по улице Михаэлиса; № № 87, 91, 91а, 93, 95, 95/1, 97 по улице Ворошилова.
Участок № 88.
Центр – государственное учреждение "Профессионально-техническая школа № 8", улица Бажова, 14.
В границах домов: № № 2, 3/1, 3/2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 14, 14/а, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 33, 35, 37 по улице Тургенева; № № 1, 1/3, 1/5, 1/7, 1/9, 1/11, 1/13, 1/15, 2, 11/1 по улице Бажова; № № 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 96/2, 98, 100, 102, 104, 108, 110 по улице Ворошилова; № № 2 по улице Михаэлиса; № № 76/1 по улице Калинина; № № 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20 по переулку Студенческому; № № 1, 1а, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 по улице Чапаева; № № 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18 по улице Смирнова; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 21 по улице Советской; № № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 35, 35а, 37, 37а, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 57а, 59, 59а, 61 по переулку Краснознаменному; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26 по переулку Советскому; № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 20а, 20б, 22, 23,24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 63а, 64, 65, 66 по улице Киевской; № № 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/4, 5, 6,7, 8, 8/2, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14 по переулку Чапаевскому; № № 21 по проспекту Абая; № № 58а по улице Куйбышева.
Участок № 89.
Центр – государственное учреждение "Межшкольный учебный комбинат", улица Гастелло, 14.

Бажов көшесі бойынша: № № 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34а, 34б, 36, 38, 40, 42, 44; Гастелло көшесі бойынша: № № 5, 6, 8, 10, 12; Калинин көшесі бойынша: № № 65, 67, 73, 73а, 75, 83, 85, 88, 88/1, 90, 92, 94/1, 94/2; Куйбышев көшесі бойынша: № № 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65; Ново-Рабочая көшесі бойынша: № № 1, 3, 5, 7, 9; Промышленная көшесі бойынша: № № 2, 3, 4, 5, 6,7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Чистяков көшесі бойынша: № № 1, 1/1, 1/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 8, 10; Шолохов көшесі бойынша: № № 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 90 учаске.
Орталығы – "С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" мемлекеттік мекемесі, Бажов көшесі, 7.
Бажов көшесі бойынша: № № 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53; Тюленин тұйық көшесі бойынша: № № 3, 4, 6, 8, 10, 12; Агеев тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Ворошилов көшесі бойынша: № № 150, 150/1, 162; Киевская көшесі бойынша: № № 70, 72, 72а, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 92а, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 123, 124, 123а, 123б, 125, 126, 127, 127а, 129, 129б, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 148а, 150, 152, 152а, 154; Белинский көшесі бойынша: № № 1, 3, 5, 11, 13, 15, 15а, 19, 19а, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 34; Панкратьев көшесі бойынша: № № 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15, 15а, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 39; Чернов көшесі бойынша: № № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73/1, 74/1, 74/2, 75, 76, 77, 78, 79; Челябинский тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13,14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; Стахановская көшесі бойынша: № № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57; Тургенев тұйық көшесі бойынша: № № 1/2, 1, 2/1, 3/2, 3, 4/1, 4/2, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8/1, 8/2, 8, 9, 10/1, 10/2, 10, 11, 12, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27 32, 33; Столбовый тұйық көшесі бойынша: № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25; Алматинская көшесі бойынша: № № 1, 1а, 2, 3, 3а, 3б, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34; Краснознаменная көшесі бойынша: № № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 32, 34, 45, 46, 50, 52, 54, 65, 69, 73а, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 106, 107, 109, 113; Дорожный тұйық көшесі бойынша: № № 2, 8, 10, 17 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 91 учаске.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Өскемен" дене шынықтыру-сауықтыру кешені" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Стахановская көшесі, 3 а.
Бажов көшесі бойынша: № № 57, 59, 61, 63, 65, 65а; Гоголь көшесі бойынша: № № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; Белинский көшесі бойынша: № № 4, 6, 8, 10, 18, 20, 22, 22а, 22б, 24; Чернов көшесі бойынша: № № 4, 6, 8, 10, 18, 20, 22, 22а, 22б, 24 по улице Белинского; № № 80, 81, 82, 83,84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 107, 108; Краснознаменная көшесі бойынша: № № 39, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 76, 78, 80, 117а, 117б, 117в, 117г, 117д, 117е, 117ж, 117з, 119, 121, 123, 125а, 127а, 129а, 131, 133, 137; Свердлов көшесі бойынша: № № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 7а, 8, 9, 9а, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 34, 36, 40, 42; Покрышкин көшесі бойынша: № № 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 17, 19, 19а, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; Стахановская көшесі бойынша: № № 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 37а, 39; Планетная көшесі бойынша: № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 19, 21 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 93 учаске.

В границах домов: № № 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34а, 34б, 36, 38, 40, 42, 44 по улице Бажова; № № 5, 6, 8, 10, 12 по улице Гастелло; № № 65, 67, 73, 73а, 75, 83, 85, 88, 88/1, 90, 92, 94/1, 94/2 по улице Калинина; № № 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 по улице Куйбышева; № № 1, 3, 5, 7, 9 по улице Ново-Рабочей; № № 2, 3, 4, 5, 6,7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16 по улице Промышленной; № № 1, 1/1, 1/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 8, 10 по улице Чистякова; № № 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70 по улице Шолохова.
Участок № 90.
Центр – государственное учреждение "Восточно-Казахстанский государственный университета имени С. Аманжолова", улица Бажова, 7.
В границах домов: № № 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53 по улице Бажова; № № 3, 4, 6, 8, 10, 12 по переулку Тюленина; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 по переулку Агеева; № № 150, 150/1, 162 по улице Ворошилова; № № 70, 72, 72а, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 92а, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 123, 124, 123а, 123б, 125, 126, 127, 127а, 129, 129б, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 148а, 150, 152, 152а, 154 по улице Киевской; № № 1, 3, 5, 11, 13, 15, 15а, 19, 19а, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 34 по улице Белинского; № № 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15, 15а, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 39 по улице Панкратьева; № № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73/1, 74/1, 74/2, 75, 76, 77, 78, 79 по улице Чернова; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13,14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 по переулку Челябинскому; № № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57 по улице Стахановской; № № 1/2, 1, 2/1, 3/2, 3, 4/1, 4/2, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8/1, 8/2, 8, 9, 10/1, 10/2, 10, 11, 12, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27 32, 33 по переулку Тургенева; № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25 по переулку Столбовому; № № 1, 1а, 2, 3, 3а, 3б, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34 по улице Алматинской; № № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 32, 34, 45, 46, 50, 52, 54, 65, 69, 73а, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 106, 107, 109, 113 по улице Краснознаменной; № № 2, 8, 10, 17 по переулку Дорожному.
Участок № 91.
Центр – коммунальное казенное предприятие "Физкультурно-оздоровительный комплекс "Усть-Каменогорск" акимата города Усть-Каменогорска, улица Стахановская, 3 а.
В границах домов: № № 57, 59, 61, 63, 65, 65а по улице Бажова; № № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 по улице Гоголя; № № 4, 6, 8, 10, 18, 20, 22, 22а, 22б, 24 по улице Белинского; № № 80, 81, 82, 83,84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 107, 108 по улице Чернова; № № 39, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 76, 78, 80, 117а, 117б, 117в, 117г, 117д, 117е, 117ж, 117з, 119, 121, 123, 125а, 127а, 129а, 131, 133, 137 по улице Краснознаменной; № № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 7а, 8, 9, 9а, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 34, 36, 40, 42 по улице Свердлова; № № 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 17, 19, 19а, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46 по улице Покрышкина; № № 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 37а, 39 по улице Стахановской; № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 19, 21 по улице Планетной.
Участок № 93.

Орталығы – "№ 21 қосалқы мектебі" мемлекеттік мекемесі, Гоголь көшесі, 28.
Ворошилов көшесі бойынша: № № 183, 188, 190, 192; Металлургтар көшесі бойынша: № № 4, 8, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30; Тәуелсіздік даңғылы бойынша: № № 78, 84; Литвинов көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19; Чернов көшесі бойынша: № № 118, 126, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187; Краснознаменная көшесі бойынша: № № 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 149а, 155, 157; Добролюбов көшесі бойынша: № № 3, 4, 4а, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 20/1, 22, 23, 25, 34, 36, 38; Бажов көшесі бойынша: № № 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93/1, 93/2, 93, 95, 94, 97; Рабочая көшесі бойынша: № № 38, 40, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66а, 68а, 68, 70, 72, 74, 78а, 78, 80, 82, 84, 86, 88а, 88б, 88в, 94, 96, 137, 138, 139, 141, 141а, 143, 145; Заводская көшесі бойынша: № № 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 92а, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 115а, 117, 119, 119а, 121, 123, 125, 125а, 127а, 130,132, 134, 142, 168 үйлердің; Омская көшесі бойынша: № 2 үйдің шекараларының шегінде.
№ 94 учаске.
Орталығы – "27 қосалқы мектебі" мемлекеттік мекемесі, Гоголь көшесі, 28.
Металлургтер көшесі бойынша: № № 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37; Гоголь көшесі бойынша: № № 2, 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 36; Ворошилов көшесі бойынша: № № 177, 179, 182; Чернов көшесі бойынша: № № 116, 120, 122, 124, 163, 165, 167; Тәуелсіздік даңғылы бойынша: № № 70, 72; Краснознаменная көшесі бойынша: № № 84, 86, 86а, 88, 90, 141, 143, 145, 147; Бажов көшесі бойынша: № № 71, 73, 75, 77, 79; Фадеев көшесі бойынша: № № 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 8; Рабочяя көшесі бойынша: № № 8, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 30, 36, 36а; Заводская көшесі бойынша: № № 11, 13, 15, 17, 19, 23, 30, 34, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 95 учаске.
Орталығы – "Металлургтар мәдениет сарайы" акционерлік қоғамы, Тәуелсіздік даңғылы, 68.
Тәуелсіздік даңғылы бойынша: № № 62, 64, 64/1, 66; Чернов көшесі бойынша: № № 113, 115, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 141/1, 141/2, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157; Гоголь көшесі бойынша: № № 21, 23, 25, 27, 29, 31; Ворошилов көшесі бойынша: № № 167, 168, 169, 170, 171, 174; Стахановская көшесі бойынша: № № 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 54, 56, 58, 60, 62, 62/1; Стахановская кесіндісінде № № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; Киевская көшесі бойынша: № № 139а, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 156а, 157, 158, 160, 162, 164 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 96 учаске.

Центр – государственное учреждение "Вспомогательная школа № 21", улица Гоголя, 28.
В границах домов: № № 183, 188, 190, 192 по улице Ворошилова; № № 4, 8, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30 по улице Металлургов; № № 78, 84 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19 по улице Литвинова; № № 118, 126, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187 по улице Чернова; № № 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 149а, 155, 157 по улице Краснознаменной; № № 3, 4, 4а, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 20/1, 22, 23, 25, 34, 36, 38 по улице Добролюбова; № № 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93/1, 93/2, 93, 95, 94, 97 по улице Бажова; № № 38, 40, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66а, 68а, 68, 70, 72, 74, 78а, 78, 80, 82, 84, 86, 88а, 88б, 88в, 94, 96, 137, 138, 139, 141, 141а, 143, 145 по улице Рабочей; № № 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 92а, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 115а, 117, 119, 119а, 121, 123, 125, 125а, 127а, 130,132, 134, 142, 168 по улице Заводской; дом № № 2 по улице Омской.
Участок № 94.
Центр – государственное учреждение "Вспомогательная школа № № 21", улица Гоголя, 28.
В границах домов: № № 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37 по улице Металлургов; № № 2, 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 36 по улице Гоголя; № № 177, 179, 182 по улице Ворошилова; № № 116, 120, 122, 124, 163, 165, 167 по улице Чернова; № № 70, 72 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № № 84, 86, 86а, 88, 90, 141, 143, 145, 147 по улице Краснознаменной; № № 71, 73, 75, 77, 79 по улице Бажова; № № 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 8 по улице Фадеева; № № 8, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 30, 36, 36а по улице Рабочей; № № 11, 13, 15, 17, 19, 23, 30, 34, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 по улице Заводской.
Участок № 95.
Центр – акционерное общество "Дворец культуры металлургов", проспект Тәуелсіздік (Независимости), 68.
В границах домов: № № 62, 64, 64/1, 66 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № № 113, 115, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 141/1, 141/2, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157 по улице Чернова; № № 21, 23, 25, 27, 29, 31 по улице Гоголя; № № 167, 168, 169, 170, 171, 174 по улице Ворошилова; № № 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 54, 56, 58, 60, 62, 62/1 по улице Стахановской; № № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 по разрезу Стахановскому; № № 139а, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 156а, 157, 158, 160, 162, 164 по улице Киевской.
Участок № 96.

Орталығы – "№ 7 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Гагарин желекжолы, 8.
Тәуелсіздік даңғылы бойынша: № № 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49/1; Стахановская көшесі бойынша: № 68; Гагарин желекжолы бойынша: № № 6, 6в, 6/1, 6/2, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17/1 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 97 учаске.
Орталығы – "№ 29 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Образцовая көшесі, 6.
Ворошилов көшесі бойынша: № № 159, 161, 161а, 163, 165; Тәуелсіздік даңғылы бойынша: № № 54, 56, 58, 58/1, 60; Стахановская көшесі бойынша: № № 59/1, 61, 63, 65, 67, 69; Образцовая көшесі бойынша: № № 3, 4, 5, 7, 8, 8а үйлердің шекаралары шегінде.
№ 99 учаске.
Орталығы – "Үлбі" қалалық халыққа әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесі, Добролюбов көшесі, 44.
Тәуелсіздік даңғылы бойынша: № № 51, 51/1, 53, 53/1, 53/2, 55, 55/1, 57; Добролюбов көшесі бойынша: № № 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45/1 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 100 учаске.
Орталығы – "№ 7 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Гагарин желекжолы, 8.
Гагарин желекжолы бойынша: № № 10, 10/1, 12, 12/1, 14, 18, 18/1; Микоян көшесі бойынша: № № 8, 10, 10/1, 12; Добролюбов көшесі бойынша: № 53; Беспалов көшесі бойынша: № № 51/1, 53, 55, 57, 57/1 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 101 учаске.
Орталығы – "Бажов атындағы кітапхана" филиалы, Гагарин желек жолы, 24.
Гагарин желекжолы бойынша: № № 20, 22, 24, 26, 26/1; Беспалов көшесі бойынша: № № 44, 45, 45/1, 45/2, 45/3, 47, 49, 49/1; Ломоносов көшесі бойынша: № № 43/1, 43/2, 43/3; Петропавловская көшесі бойынша: № № 1, 3, 3а, 5, 7, 11, 13; Карманов көшесі бойынша: № № 2, 4, 6 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 102 учаске.
Орталығы – "С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" мемлекеттік мекемесі, Революционная көшесі, 2а.
Виноградов көшесі бойынша: № № 7, 9, 11, 13, 15, 17; Л. Чайкина көшесі бойынша: № № 3а, 5; Севастопольская көшесі бойынша: № № 7, 7/1, 9, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 18, 20, 22; Маяковский көшесі бойынша: № № 18, 20; Грузинская көшесі бойынша: № № 13, 15, 17а, 17, 21, 27, 31, 33, 35, 37; Якутская көшесі бойынша: № № 10, 26, 67, 73, 81, 83, 89, 91, 93, 95, 99, 105, 107; Шаумян көшесі бойынша: № 18 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 103 учаске.
Орталығы – "Дарынды балаларға арналған "Восток" дамыту оқыту-зерттеу арнайы мектеп-кешен орталығы" мемлекеттік мекемесі, Революционная көшесі, 2.
Гагарин желекжолы бойынша: № № 19, 19/1, 19/2, 21, 21/1, 23, 25; Севастопольская көшесі бойынша: № № 3/1, 5; Маяковский көшесі бойынша: № № 10, 12 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 104 учаске.

Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 7", бульвар Гагарина, 8.
В границах домов: № № 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49/1 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № № 68 по улице Стахановской; № № 6, 6в, 6/1, 6/2, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17/1 по бульвару Гагарина.
Участок № 97.
Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 29", улица Образцовая, 6.
В границах домов: № № 159, 161, 161а, 163, 165 по улице Ворошилова; № № 54, 56, 58, 58/1, 60 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № № 59/1, 61, 63, 65, 67, 69 по улице Стахановской; № № 3, 4, 5, 7, 8, 8а по улице Образцовой.
Участок № 99.
Центр – государственное учреждение "Городской территориальный центр социального обслуживания населения "Ульба", по улице Добролюбова, 44.
В границах домов: № № 51, 51/1, 53, 53/1, 53/2, 55, 55/1, 57 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № № 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45/1 по улице Добролюбова.
Участок № 100.
Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 7", бульвар Гагарина, 8.
В границах домов: № № 10, 10/1, 12, 12/1, 14, 18, 18/1 по бульвару Гагарина; № № 8, 10, 10/1, 12 по улице Микояна; № № 53 по улице Добролюбова; № № 51/1, 53, 55, 57, 57/1 по улице Беспалова.
Участок № 101.
Центр – филиал государственного учреждения "Библиотека имени Бажова", бульвар Гагарина, 24.
В границах домов: № № 20, 22, 24, 26, 26/1 по бульвару Гагарина; № № 44, 45, 45/1, 45/2, 45/3, 47, 49, 49/1 по улице Беспалова; № № 43/1, 43/2, 43/3 по улице Ломоносова; № № 1, 3, 3а, 5, 7, 11, 13 по улице Петропавловской; № № 2, 4, 6 по улице Карманова.
Участок № 102.
Центр – государственное учреждение "Восточно-Казахстанский государственный университет им. С. Аманжолова", улица Революционная, 2а.
В границах домов: № № 7, 9, 11, 13, 15, 17 по улице Виноградова; № № 3а, 5 по улице Л. Чайкиной; № № 7, 7/1, 9, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 18, 20, 22 по улице Севастопольской; № № 18, 20 по улице Маяковского; № № 13, 15, 17а, 17, 21, 27, 31, 33, 35, 37 по улице Грузинской; № № 10, 26, 67, 73, 81, 83, 89, 91, 93, 95, 99, 105, 107 по улице Якутской; № № 18 по улице Шаумяна.
Участок № 103.
Центр – государственное учреждение "Научно-исследовательский специализированный центр-школа-комплекс развивающего обучения "Восток" для одаренных детей", улица Революционная, 2.
В границах домов: № № 19, 19/1, 19/2, 21, 21/1, 23, 25 по бульвару Гагарина; № № 3/1, 5 по улице Севастопольской; № № 10, 12 по улице Маяковского.
Участок № 104.

Орталығы – "№ 15 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Севастопольская көшесі, 6.
Севастопольская көшесі бойынша: № № 2, 2/1, 3, 4; Революционная көшесі бойынша: № 13; Маяковский көшесі бойынша: № № 4, 6; Гагарин желекжолы бойынша: № 27; Карбышев көшесі бойынша: № № 37, 44, 48; Ломоносов көшесі бойынша: № № 1, 1а, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Речная көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; Карбышев көшесі бойынша: № № 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 105 учаске.
Орталығы – "Дарынды балаларға арналған "Восток" дамыту оқыту-зерттеу арнайы мектеп-кешен орталығы" мемлекеттік мекемесі, Революционная көшесі, 2.
Барнаульская көшесі бойынша: № № 12, 16, 18, 20, 22, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51; Башиков көшесі бойынша: № № 72, 74, 76/1, 76, 78, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95А, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111; Гагарин желекжолы бойынша: № № 32, 34, 36; Красногвардейская көшесі бойынша: № № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; Карбышев көшесі бойынша: № № 52, 64, 68, 70, 72, 72А, 73а, 74, 76, 78, 80, 82, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 101, 103, 107, 111, 113, 115, 119, 129; Беспалов көшесі бойынша: № № 1/1, 1/2, 2, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 10, 12, 12а, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21а, 22, 24, 31, 33, 35; Петропавловская көшесі бойынша: № № 16, 17, 18, 19, 23, 28, 29, 30, 31, 41, 41а, 42, 43; Карманов көшесі бойынша: № № 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23а, 25, 27, 29, 31; Сухой тұйық көшесі бойынша: № № 1, 3, 5, 6, 7, 7а, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21; Морозная көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33; Революционная көшесі бойынша: № № 28, 30, 31, 32, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 79, 81, 83, 85; Куратов көшесі бойынша: № № 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 102а; Куратов тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18; Доваторлар көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 3в, 3г, 4, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34; Владивостокская көшесі бойынша: № № 54, 54/2, 56/2, 56, 58, 58/2, 60, 60/2, 61, 62/2, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84/1, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94; Морская көшесі бойынша: № № 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; Морской тұйық көшесі бойынша: № № 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Шевченко көшесі бойынша: № № 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76; 2-ші Заречная көшесі бойынша: № № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 106 учаске.
Орталығы – "Квансон" қазақстандық-корей колледжі" мекемесі, Добролюбов көшесі, 42.

Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 15", улица Севастопольская, 6.
В границах домов: № № 2, 2/1, 3, 4 по улице Севастопольской; № № 13 по улице Революционной; № № 4, 6 по улице Маяковского; № № 27 по бульвару Гагарина; № № 37, 44, 48 по улице Карбышева; № № 1, 1а, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 по улице Ломоносова; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 по улице Речной; № № 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69 по улице Карбышева.
Участок № 105.
Центр – государственное учреждение "Научно-исследовательский специализированный центр-школа-комплекс развивающего обучения "Восток" для одаренных детей", улица Революционная, 2.
В границах домов: № № 12, 16, 18, 20, 22, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51 по улице Барнаульской; № № 72, 74, 76/1, 76, 78, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95А, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111 по улице Башикова; № № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 по улице Красногвардейской; № № 52, 64, 68, 70, 72, 72А, 73а, 74, 76, 78, 80, 82, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 101, 103, 107, 111, 113, 115, 119, 129 по улице Карбышева; № № 1/1, 1/2, 2, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 10, 12, 12а, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21а, 22, 24, 31, 33, 35 по улице Беспалова; № № 16, 17, 18, 19, 23, 28, 29, 30, 31, 41, 41а, 42, 43 по улице Петропавловской; № № 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23а, 25, 27, 29, 31 по улице Карманова; № № 1, 3, 5, 6, 7, 7а, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21 по переулку Сухому; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33 по улице Морозной; № № 28, 30, 31, 32, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 79, 81, 83, 85 по улице Революционной; № № 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 102а по улице Куратова; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18 по переулку Куратова; № № 1, 2, 3, 3в, 3г, 4, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34 по улице Доватора; № № 54, 54/2, 56/2, 56, 58, 58/2, 60, 60/2, 61, 62/2, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84/1, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94 по улице Владивостокской; № № 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22 по улице Морской; № № 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 по переулку Морскому; № № 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76 по улице Шевченко; № № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 по улице 2-ой Заречной; № № 32, 34, 36 по бульвару Гагарина.
Участок № 106.
Центр – учреждение "Казахстанско-коррейский колледж "Квансон", улица Добролюбова, 42.

Мостовая көшесі бойынша: № № 1, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23/1, 23, 25-1, 25-2, 25/1, 27, 27/1, 29, 29/1, 29а-1, 29а-2, 31, 33/1, 35, 35/1, 37/1, 37, 39/1; Владивостокская көшесі бойынша: № № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3а, 3б, 5, 6а, 6, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 22, 23а, 23б, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34/2, 35, 37, 38, 38/2, 39, 40, 41, 42/1, 42, 43, 44/1, 44, 45, 46/2, 46, 47, 48/2, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52/1, 52, 53, 53а, 55, 57, 59; Барнаульская көшесі бойынша: № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 17; Башиков көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73; Шевченко көшесі бойынша: № № 1, 3, 4, 5, 5а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; Куратов көшесі бойынша: № № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5а, 5/1, 5/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/2, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 55, 55/1, 56, 57, 57а, 58, 59, 59б, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68; Карманов көшесі бойынша: № № 10, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 22а, 24, 26, 28, 28а, 28б, 30, 32, 34; Целинная көшесі бойынша: № № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 36, 41, 42, 44, 47; Гурьевская көшесі бойынша: № № 3, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 24б, 25, 26, 27, 29, 37, 41; 2-ші Гурьевский тұйық көшесі бойынша: № № 3, 4, 5, 6, 7, 9; Машуков көшесі бойынша: № № 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 34, 35, 43; Микоян көшесі бойынша: № № 29, 31, 31а, 33, 35, 46; Добролюбов көшесі бойынша: № № 47, 49, 51; Тәуелсіздік даңғылы бойынша: № № 61/1, 61/2, 61/3 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 107 учаске.
Орталығы – "№ 8 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Д. Бедный көшесі, 26.
Актюбинская көшесі бойынша: № № 1, 1/1, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38/2, 38, 39, 40/2, 40, 41, 42/1, 42, 43, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 50б, 50в, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 62, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74/1, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86а, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93/1, 93/2, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 112а; тазалау имараттары ауданындағы 1 үй; Революционная көшесі бойынша: № № 88, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 107, 107а, 108, 109, 111, 113, 115, 117, 123; Прямая көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22; Акмолинская көшесі бойынша: № № 1, 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90,91, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110; Мостовая көшесі бойынша: № № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30/1, 30/2, 30, 32,32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 34, 36, 38/1, 38/2, 38, 40/1, 41, 42, 43, 43/1, 45/1, 45, 46, 46/1, 47, 48, 48/1, 49/1, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57/1, 57/2, 57, 57а, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64/1, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73/2, 73б, 75, 77, 79, 81, 81а, 83; Целинная көшесі бойынша: № № 55, 57, 59, 61, 63, 65а, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 78/2, 78/3, 79, 80, 81, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 106а; Курчатов көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5/1, 5а, 6, 7, 9, 9а, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 21, 21а, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33; Целинная тұйық көшесі бойынша: № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Бедный көшесі бойынша: № № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Коминтерн көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14/2, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20,21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 25а, 25б, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/2, 44, 46/1, 46а, 48, 50, 52, 54, 56, 58; Комаров көшесі бойынша: № № 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 18а, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32 33, 34, 35, 36; Сафонов көшесі бойынша: № № 3, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 21, 22, 23, 25, 26, 26а, 27, 29, 31, 32, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 34/5, 34/6, 35, 35а, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36/5, 36, 36/6, 37, 38, 38/1, 38/3, 38/4, 38/5, 38/6, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100; Магистральная көшесі бойынша: № № 1, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а, 9б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/3, 19, 20/2, 20а, 20, 22, 22/1, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36; Гурьевская көшесі бойынша: № № 48, 51, 53, 55, 63, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 78, 80, 81, 83, 83а, 85, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 113, 115; Кокчетавская көшесі бойынша: № № 1, 1б, 2а, 2б, 3, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46; Дружба тұйық көшесі бойынша: № № 1, 1а, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22; Гурьевская тұйық көшесі бойынша: № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 21; Полетаев көшесі бойынша: № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24, 26, 26/1, 28; Дружба көшесі бойынша: № № 2, 3, 4, 5, 7, 8а, 8/1, 8/2, 8, 9, 10, 11, 12а, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12, 13, 13а, 14, 15/1, 15, 18, 19/1, 19/2, 19/3, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43/1, 43/2, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50а, 50б, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; Вологодский тұйық көшесі бойынша: № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Карбышев көшесі бойынша: № № 129, 129-2, 129-3, 129-4, 131 үйлердің шекаралары шегінде.

В границах домов: № № 1, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23/1, 23, 25-1, 25-2, 25/1, 27, 27/1, 29, 29/1, 29а-1, 29а-2, 31, 33/1, 35, 35/1, 37/1, 37, 39/1 по улице Мостовой; № № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3а, 3б, 5, 6а, 6, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 22, 23а, 23б, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34/2, 35, 37, 38, 38/2, 39, 40, 41, 42/1, 42, 43, 44/1, 44, 45, 46/2, 46, 47, 48/2, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52/1, 52, 53, 53а, 55, 57, 59 по улице Владивостокской; № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 17 по улице Барнаульской; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73 по улице Башикова; № № 1, 3, 4, 5, 5а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42 по улице Шевченко; № № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5а, 5/1, 5/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/2, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 55, 55/1, 56, 57, 57а, 58, 59, 59б, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68 по улице Куратова; № № 10, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 22а, 24, 26, 28, 28а, 28б, 30, 32, 34 по улице Карманова; № № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 36, 41, 42, 44, 47 по улице Целинной; № № 3, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 24б, 25, 26, 27, 29, 37, 41 по улице Гурьевской; № № 3, 4, 5, 6, 7, 9 по 2-ому Гурьевскому переулку; № № 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 34, 35, 43 по улице Машукова; № № 29, 31, 31а, 33, 35, 46 по улице Микояна; № № 47, 49, 51 по улице Добролюбова; № № 61/1, 61/2, 61/3 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости).
Участок № 107.
Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 8", улица Д. Бедного, 26.
В границах домов: № № 1, 1/1, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38/2, 38, 39, 40/2, 40, 41, 42/1, 42, 43, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 50б, 50в, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 62, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74/1, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86а, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93/1, 93/2, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 112а по улице Актюбинской; 1 дом в районе очистных сооружений; № № 88, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 107, 107а, 108, 109, 111, 113, 115, 117, 123 по улице Революционной; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22 по улице Прямой; № № 1, 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90,91, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110 по улице Акмолинской; № № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30/1, 30/2, 30, 32,32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 34, 36, 38/1, 38/2, 38, 40/1, 41, 42, 43, 43/1, 45/1, 45, 46, 46/1, 47, 48, 48/1, 49/1, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57/1, 57/2, 57, 57а, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64/1, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73/2, 73б, 75, 77, 79, 81, 81а, 83 по улице Мостовой; № № 55, 57, 59, 61, 63, 65а, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 78/1, 78/2, 78/3, 79, 80, 81, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90/1, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 106а, 106/1 по улице Целинной; № № 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5/1, 5а, 6, 7, 9, 9а, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 21, 21а, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33 по улице Курчатова; № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 по переулку Целинному; № № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47 по улице Д. Бедного; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14/2, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20,21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 25а, 25б, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/2, 44, 46/1, 46а, 48, 50, 52, 54, 56, 58 по улице Коминтерна; № № 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 18а, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32 33, 34, 35, 36 по улице Комарова; № № 3, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 21, 22, 23, 25, 26, 26а, 27, 29, 31, 32, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 34/5, 34/6, 35, 35а, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36/5, 36, 36/6, 37, 38, 38/1, 38/3, 38/4, 38/5, 38/6, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100 по улице Сафонова; № № 1, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а, 9б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/3, 19, 20/2, 20а, 20, 22, 22/1, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36 по улице Магистральной; № № 48, 51, 53, 55, 63, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 78, 80, 81, 83, 83а, 85, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 113, 115 по улице Гурьевской; № № 1, 1б, 2а, 2б, 3, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 по улице Кокчетавской; № № 1, 1а, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22 по переулку Дружбы; № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 21 по переулку Гурьевскому; № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24, 26, 26/1, 28 по улице Полетаева; № № 2, 3, 4, 5, 7, 8а, 8/1, 8/2, 8, 9, 10, 11, 12а, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12, 13, 13а, 14, 15/1, 15, 18, 19/1, 19/2, 19/3, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43/1, 43/2, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50а, 50б, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76 по улице Дружбы; № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 по переулку Вологодскому; № № 129, 129-2, 129-3, 129-4, 131 по улице Карбышева.

Бағбандық серіктестіктер: "Проектировщик", "Восточник-1, 2", "Вос-точник-3", "Восточник-4", "Алтайский садовод-1", "Металлург-2", "Машиностроитель", "Машиностроитель-1", "Восток", "Энергетик", "Водо-проводчик".
№ 108 учаске.
Орталығы – "№ 5 кәсіптік-техникалық мектеп" мемлекеттік мекемесі, Тәуелсіздік даңғылы, 83.
Тәуелсіздік даңғылы бойынша: № № 63/1, 65/1, 67, 69, 71, 75, 77, 77/1, 77/3, 79, 79/1, 79/2, 79/3, 83/1, 83/3, 97, 105, 115, 117, 117б, 119, 121, 123, 125, 131; Энергетический тұйық көшесі бойынша: № № 12, 14, 18, 20, 22, 23, 24; Лопатинский тұйық көшесі бойынша: № № 1, 3, 11, 13 үйлер.
№ 109 учаске.
Орталығы – "№ 5 кәсіптік-техникалық мектеп" мемлекеттік мекемесі, Тәуелсіздік даңғылы, 83.
Тәуелсіздік даңғылы бойынша: № № 85, 87, 89, 89/1, 89/2, 89/3, 91, 93, 95, 99, 99/1, 167, 169, 171, 173, 175; Аврора көшесі бойынша: № № 87, 100, 102, 104, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162; Пограничная көшесі бойынша: № 47 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 110 учаске.
Орталық – "№ 32 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Западный тұйық көшесі, 14.
Тәуелсіздік даңғылы бойынша: № № 88, 90, 94/1, 98, 108, 110, 118, 124, 124А, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150,152, 154, 156, 158, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 176/1, 176/2, 178, 180, 182, 184; Андреев көшесі бойынша: № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27; Бажов көшесі бойынша: № № 107, 109, 111, 115, 117, 119, 121, 125, 129, 133, 133/А, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 162, 164, 164а, 166, 166а, 166в, 182, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 224, 228, 228а, 230, 232, 232а, 232б, 234, 234а; Вокзальная көшесі бойынша: № № 25, 27, 29, 29а, 31, 33, 34, 36, 38, 40, 40а, 41, 41а, 41б, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 51а, 52, 52/1, 53, 53а, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96а, 97, 98, 98а, 99, 100, 100а, 102, 104, 106; Западный тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53; Кривонос көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; 1-ші Кривонос тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; 2-ші Кривонос тұйық көшесі бойынша: № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20; Москаленко көшесі бойынша: № № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; Нефтяная көшесі бойынша: № № 5, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 28, 30, 32, 38, 42, 50; Пестель көшесі бойынша: № № 1, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 9а, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20а, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30; Попов көшесі бойынша: № № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; Турксибская көшесі бойынша: № № 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30; Центральная көшесі бойынша: № № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а; Совхозная көшесі бойынша: № № 1, 3, 4, 4/3, 5, 5/2, 6-1, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 14-1, 14-2, 14-3, 14-4; Нефтяной тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; Трубный тұйық көшесі бойынша: № № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 41Б үйлердің шекаралары шегінде.
№ 111 учаске.
Орталығы – "№ 32 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Западный тұйық көшесі, 14.
Пограничный тұйық көшесі бойынша: № № 10, 10а, 11, 12, 15а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40; Грейдерная көшесі бойынша: № № 57/1, 60, 62, 64, 74, 78, 78/2, 78/3, 80, 82; Тәуелсіздік даңғылы бойынша: № № 186, 190, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 254, 256, 258, 260, 262, 266, 268, 270, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324; Вытяжной тұйық көшесі бойынша: № № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 20б, 22; Деповская көшесі бойынша: № № 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103; Грейдерный тұйық көшесі бойынша: № № 2, 2а, 4, 4/1, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Западная тұйық көшесі бойынша: № № 50, 52, 52а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86/2, 87, 87/1, 87/2, 88, 89, 89/2, 90, 91, 91/2, 92, 94, 95, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125; Кривонос көшесі бойынша: № № 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 101, 102, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 125, 128, 130, 132, 134; 3-ші Кривонос тұйық көшесі бойынша: № № 2, 4, 6, 8, 10, 14; Мотовозная көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Бажов көшесі бойынша: № № 153, 155, 157, 159, 161, 161а, 163, 163а, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 223, 225, 227, 229, 231, 231а, 231б, 233, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 240а, 241, 242, 245, 246, 247, 248, 250, 251, 252, 253, 254, 256, 258, 259, 260, 261, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 269а, 270, 271, 272, 272а, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 338, 340, 342, 342а, 344, 346, 348, 352, 354; Попов көшесі бойынша: № № 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72А, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107а, 108, 109, 110, 111, 111а, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 141, 143, 145; Центральная көшесі бойынша: № № 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 35б, 36, 37, 37а, 37б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98а, 99, 100, 101, 102, 103,104, 105, 106, 106а, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125а, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139; Пржевальский тұйық көшесі бойынша: № № 11, 12, 13, 16а, 18, 20, 22, 22а, 24а, 24, 26, 32, 38, 40; Андреев көшесі бойынша: № № 24, 26, 26а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66/1, 66/2, 66/3, 66/4, 66/5, 66/6, 66/7, 66/8, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76/1, 77, 78, 79, 81, 83; Турксибская көшесі бойынша: № № 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/2, 68, 69, 70, 71, 72, 74; Западная көшесі бойынша: № № 50, 52, 52а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86/2, 87, 87/1, 87/2, 88, 89, 90, 91, 91/2, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115; Вокзальная көшесі бойынша: № № 101, 105, 107, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 112а, 113, 114, 114а, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122а, 123, 124, 125, 126, 127, 127а, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136; Москаленко көшесі бойынша: № № 59, 59/1, 61, 61/1, 62, 62/1, 63, 65, 66, 66/1, 67, 68; Элеваторная көшесі бойынша: № № 1, 3, 7, 9, 11, 12, 13, 13/1, 15, 17, 17/1, 19, 23; 1-ші Паровозный тұйық көшесі бойынша: № № 2а, 4а, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 19; Шынқожа ауылының үйлері шекараларының шегінде.
№ 112 учаске.
Орталығы – "Шығыс Қазақстан облысы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаты" мемлекеттік мекемесі, Западный тұйық көшесі, 96.
Тәуелсіздік даңғылы бойынша: № № 145, 177, 179, 181, 183, 187, 189, 191, 193, 195, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 213/1, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 245, 247, 249, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 279, 283, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 345, 347, 349, 351; Инициативная көшесі бойынша: № № 1, 1/1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 12/А, 13, 14, 15, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/а, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Аврора көшесі бойынша: № № 135, 137, 143, 145, 149, 151, 153, 155, 159, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 179а, 179б. 179в, 179г, 180, 181в, 181, 182, 183, 184, 185, 185а, 186, 187, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 203а, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 211, 212, 212а, 213, 213а, 213б, 214, 214б, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 226, 228, 228а, 230; Новосибирская көшесі бойынша: № № 1, 1/1, 1/а, 1б, 1в, 2, 3, 5, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 45а, 45/б, 46, 47, 47а, 48, 49, 49а, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 63а, 64, 66, 68, 68/а, 69, 69а, 70, 71, 71/а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86; 2-ші Паровозный тұйық көшесі бойынша: № № 1, 3; 3-ші Паровозный тұйық көшесі бойынша: № № 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; 4-ші Паровозный тұйық көшесі бойынша: № № 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12; 5-ші Паровозный тұйық көшесі бойынша: № № 3, 4, 5, 7; 6-шы Паровозная тұйық көшесі бойынша: № № 1, 3, 3а, 5; Шоферский тұйық көшесі бойынша: № № 3, 4, 5, 7, 8; Деповская көшесі бойынша: № № 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 139а, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 177а, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 188, 189, 190, 191, 193, 195, 195/а, 197, 199, 201, 203, 205, 207; Прохладная көшесі бойынша: № № 1а, 1/1, 1/2, 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/а, 5, 7, 7/1, 7/2, 9, 10, 12, 14, 18, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44а Макаренко көшесі бойынша: № № 2, 4, 6, 8, 10; Прямолинейная тұйық бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11; Бажов көшесі бойынша: № № 249, 257, 287, 289, 291, 293, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 366, 368, 372, 374, 376, 376а, 378, 380, 384, 386, 390, 392, 394, 396, 398, 400, 402, 404, 406, 408, 410, 412, 416, 418, 420, 422, 424, 426, 428, 430, 432, 434, 436, 438, 440, 444, 448, 452 үйлердің шекаралары шегінде.
Бағбандық серіктестіктер: "Союз", "Белый налив", "Механизатор", "Пищевик", "Алтайский садовод-2".
№ 113 учаске

Садоводческие товарищества: "Проектировщик", "Восточник-1, 2", "Восточник-3", "Восточник-4", "Алтайский садовод-1", "Металлург-2", "Машиностроитель", "Машиностроитель-1", "Восток", "Энергетик", "Водопроводчик".
Участок № 108.
Центр – государственное учреждение "Профессионально-техническая школа № 5", проспект Тәуелсіздік (Независимости), 83.
В границах домов: № № 63/1, 65/1, 67, 69, 71, 75, 77, 77/1, 77/3, 79, 79/1, 79/2, 79/3, 83/1, 83/3, 97, 105, 115, 117, 117б, 119, 121, 123, 125, 131 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № № 12, 14, 18, 20, 22, 23, 24 по переулку Энергетическому; № № 1, 3, 11, 13 по переулку Лопатинскому.
Участок № 109.
Центр – государственное учреждение "Профессионально-техническая школа № № 5", проспект Тәуелсіздік (Независимости), 83.
В границах домов: № № 85, 87, 89, 89/1, 89/2, 89/3, 91, 93, 95, 99, 99/1, 167, 169, 171, 173, 175 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № № 87, 100, 102, 104, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162 по улице Авроры; № № 47 по улице Пограничной.
Участок № 110.
Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 32", переулок Западный, 14.
В границах домов: № № 88, 90, 94/1, 98, 108, 110. 118, 124, 124А, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 176/1, 176/2, 178, 180, 182, 184 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27 по улице Андреева; № № 107, 109, 111, 115, 117, 119, 121, 125, 129, 133, 133/А, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 162, 164, 164а, 166, 166а, 166в, 182, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 224, 228, 228а, 230, 232, 232а, 232б, 234, 234а по улице Бажова; № № 25, 27, 29, 29а, 31, 33, 34, 36, 38, 40, 40а, 41, 41а, 41б, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 51а, 52, 52/1, 53, 53а, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96а, 97, 98, 98а, 99, 100, 100а, 102, 104, 106 по улице Вокзальной; № № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 51А, 53 по переулку Западному; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 по улице Кривоноса; № № 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 по переулку 1-му Кривоноса; № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19,20 по переулку 2-му Кривоноса; № № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 по улице Москаленко; № № 5, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 28, 30, 32, 38, 42, 50 по улице Нефтяной; № № 1, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 9а, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20а, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30 по улице Пестеля; № № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 по улице Попова; № № 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30 по улице Турксибской; № № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а по улице Центральной; № № 1, 3, 4, 4/3, 5, 5/2, 6-1, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 14-1, 14-2, 14-3, 14-4 по улице Совхозной; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46 по переулку Нефтяному; № № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 41Б по переулку Трубному.
Участок № 111.
Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 32", переулок Западный, 14.
В границах домов: № № 10, 10а, 11, 12, 15а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40 по переулку Пограничному; № № 57/1, 60, 62, 64, 74, 78, 78/2, 78/3, 80 по улице Грейдерной; № № 186, 190, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 254, 256, 258, 260, 262, 266, 268, 270, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 20б, 22 по переулку Вытяжному; № № 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103 по улице Деповской; № № 2, 2а, 4, 4/1, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 по переулку Грейдерному; № № 50, 52, 52а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86/2, 87, 87/1, 87/2, 88, 89, 89/2, 90, 91, 91/2, 92, 94, 95, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125 по переулку Западному; № № 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 по улице Пестеля; № № 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 101, 102, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 125, 128, 130, 132, 134 по улице Кривоноса; № № 2, 4, 6, 8, 10, 14 по 3-му переулку Кривоноса; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 по улице Мотовозной; № № № № 153, 155, 157, 159, 161, 161а, 163, 163а, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 223, 225, 227, 229, 231, 231а, 231б, 233, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 240а, 241, 242, 245, 246, 247, 248, 250, 251, 252, 253, 254, 256, 258, 259, 260, 261, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 269а, 270, 271, 272, 272а, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 338, 340, 342, 342а, 344, 346, 348, 352, 354 по улице Бажова; № № 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72А, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107а, 108, 109, 110, 111, 111а, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 141, 143, 145 по улице Попова; № № 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 35б, 36, 37, 37а, 37б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98а, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125а, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139 по улице Центральной; № № 11, 12, 13, 16а, 18, 20, 22, 22а, 24а, 24, 26, 32, 38, 40 по переулку Пржевальского; № № 24, 26, 26а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66/1, 66/2, 66/3, 66/4, 66/5, 66/6, 66/7, 66/8, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76/1, 77, 78, 79, 81, 83 по улице Андреева; № № 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/2, 68, 69, 70, 71, 72, 74 по улице Турксибской; № № 101, 105, 107, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 112а, 113, 114, 114а, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122а, 123, 124, 125, 126, 127, 127а, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 по улице Вокзальной; № № 59, 59/1, 61, 61/1, 62, 62/1, 63, 65, 66, 66/1, 67, 68 по улице Москаленко; № № 1, 3, 7, 9, 11, 12, 13, 13/1, 15, 17, 17/1, 19, 23 по улице Элеваторной; № № 2а, 4а, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 19 по переулку 1-му Паровозному; дома села Шынкожа.
Участок № 112.
Центр – государственное учреждение "Казахская школа-интернат для одаренных детей Восточно-Казахстанской области", переулок Западный, 96.
В границах домов: № № 145, 177, 179, 181, 183, 187, 189, 191, 193, 195, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 213/1, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 245, 247, 249, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 279, 283, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 345, 347, 349, 351 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № № 1, 1/1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 12/А, 13, 14, 15, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/а, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 по улице Инициативной; № № 135, 137, 143, 145, 149, 151, 153, 155, 159, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 179а, 179б. 179в, 179г, 180, 181в, 181, 182, 183, 184, 185, 185а, 186, 187, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 203а, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 211, 212, 212а, 213, 213а, 213б, 214, 214б, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 226, 228, 228а, 230 по улице Авроры; № № 1, 1/1, 1/а, 1б, 1в, 2, 3, 5, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 45а, 45/б, 46, 47, 47а, 48, 49, 49а, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 63а, 64, 66, 68, 68/а, 69, 69а, 70, 71, 71/а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86 по улице Новосибирской; № № 1, 3 по переулку 2-му Паровозному; № № 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 по переулку 3-му Паровозному; № № 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12 по переулку 4-му Паровозному; № № 3, 4, 5, 7 по переулку 5-му Паровозному; № 1, 3, 3а, 5 по переулку 6-му Паровозному; № № 3, 4, 5, 6, 7, 8 по переулку Шоферскому; № № 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 139а, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 177а, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 188, 189, 190, 191, 193, 195, 195/а, 197, 199, 201, 203, 205, 207 по улице Деповской; № № 1а, 1/1, 1/2, 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/а, 5, 7, 7/1, 7/2, 9, 10, 12, 14, 18, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44а по улице Прохладной; № № 2, 4, 6, 8, 10 по улице Макаренко; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11 по переулку Прямолинейному; № № 249, 257, 287, 289, 291, 293, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 366, 368, 372, 374, 376, 376а, 378, 380, 384, 386, 390, 392, 394, 396, 398, 400, 402, 404, 406, 408, 410, 412, 416, 418, 420, 422, 424, 426, 428, 430, 432, 434, 436, 438, 440, 444, 448, 452 по улице Бажова.
Садоводческие товарищества: "Союз", "Белый налив", "Механизатор", "Пищевик", "Алтайский Садовод".
Участок № 113.

Орталығы – "№ 2 мектеп-гимназия-бала бақша-кешені" мемлекеттік мекемесі, Октябрьская көшесі, 113.
Руднев көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67; Радищев көшесі бойынша: № № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73; Восточный тұйық көшесі бойынша: № № 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 9, 11, 12, 14, 20; Белоусовский тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; Фабричная тұйық көшесі бойынша: № № 4, 10, 12; Октябрьская көшесі бойынша: № № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 35а, 36, 36а, 37, 38, 38а, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 48а, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 60б, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102а, 102, 103, 104, 104а, 104-1, 104-2, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 116/1, 116а, 119, 121, 123, 125, 129, 131; Новоселов көшесі бойынша: № № 2, 3, 4, 5, 6, 7-1, 7-2, 7-3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45; Вагонный тұйық көшесі бойынша: № № 2, 7, 8, 10, 12, 13а, 14, 16, 18; Грейдерная көшесі бойынша: № № 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 6, 8-1, 8-2, 8-3, 8-5, 10, 12-1, 12-2, 12/2, 14-1, 14-2, 16, 17, 18, 25, 34; Лениногорская көшесі бойынша: № № 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51-4, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61-1, 61-2, 61-3, 61-4, 61-5, 61а, 62, 63-1, 63-2, 64, 65, 65-1, 65-2, 65-3, 65-4, 65-5, 66, 67-1, 67-2, 68, 69, 69-1, 70, 71, 71-1, 71-2, 71-3, 71-4, 71-5, 72, 73, 74, 75, 75-1, 75-4, 75-3, 75-4, 75-5, 75-6, 75-7, 76, 77, 77-1, 77-2, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91-2б, 93, 98, 100, 110, 112; Корницкий көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; Делегатская көшесі бойынша: № № 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5-1, 5-3, 5-4, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 7, 7/1-3, 7/1-4, 8-1, 8-2, 8-3, 9-1, 9-2, 9-3, 10-1, 10-4, 11-1, 11-2, 11-3, 11-4, 12-1, 12-2, 12-3, 12-4, 13-1, 13-2, 13-3, 13-4, 14-1, 14-2, 14-3, 14-4, 16-1, 16-2, 16-3, 16-4, 18, 26, 28, 30, 32, 34; Горняцкий тұйық көшесі бойынша: № № 3, 4, 6, 12; Малый тұйық көшесі бойынша: № № 3, 4, 5; Песчанная көшесі бойынша: № № 2, 6, 3, 4, 5, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15-1, 15-2, 15-3, 15-4, 16, 17-1, 17-2, 17-3, 17-4, 17/2, 17/3, 17/4, 18, 19, 19-1, 19-2, 19-3, 20, 21, 23, 23-1, 23-2, 25; Шахтерский тұйық көшесі бойынша: № 8 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 114 учаске.

Центр – государственное учреждение "Комплекс школа-гимназия-детский сад № 2", улица Октябрьская, 113.
В границах домов: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 по улице Руднева; № № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73 по улице Радищева; № № 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 9, 11, 12, 14, 20 по переулку Восточному; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18 по переулку Белоусовскому; № № 4, 10, 12 по переулку Фабричному; № № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 35а, 36, 36а, 37, 38, 38а, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 48а, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 60б, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102а, 102, 103, 104, 104а, 104-1, 104-2, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 116/1, 116а, 119, 121, 123, 125, 129, 131 по улице Октябрьской; № № 2, 3, 4, 5, 6, 7-1, 7-2, 7-3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45 по улице Новоселов; № № 2, 7, 8, 10, 12, 13а, 14, 16, 18 по переулку Вагонному; № № 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 6, 8-1, 8-2, 8-3, 8-5, 10, 12-1, 12-2, 12/2, 14-1, 14-2, 16, 17, 18, 25, 34 по улице Грейдерной; № № 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51-4, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61-1, 61-2, 61-3, 61-4, 61-5, 61а, 62, 63-1, 63-2, 64, 65, 65-1, 65-2, 65-3, 65-4, 65-5, 66, 67-1, 67-2, 68, 69, 69-1, 70, 71, 71-1, 71-2, 71-3, 71-4, 71-5, 72, 73, 74, 75, 75-1, 75-4, 75-3, 75-4, 75-5, 75-6, 75-7, 76, 77, 77-1, 77-2, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91-2б, 93, 98, 100, 110, 112 по улице Лениногорской; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 по улице Корницкого; № № 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5-1, 5-3, 5-4, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 7, 7/1-3, 7/1-4, 8-1, 8-2, 8-3, 9-1, 9-2, 9-3, 10-1, 10-4, 11-1, 11-2, 11-3, 11-4, 12-1, 12-2, 12-3, 12-4, 13-1, 13-2, 13-3, 13-4, 14-1, 14-2, 14-3, 14-4, 16-1, 16-2, 16-3, 16-4, 18, 26, 28, 30, 32, 34 по улице Делегатской; № № 3, 4, 6, 12 по переулку Горняцкому; № № 3, 4, 5 по переулку Малому; № № 2, 6, 3, 4, 5, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15-1, 15-2, 15-3, 15-4, 16, 17-1, 17-2, 17-3, 17-4, 17/2, 17/3, 17/4, 18, 19, 19-1, 19-2, 19-3, 20, 21, 23, 23-1, 23-2, 25 по улице Песчаной; № 8 по переулку Шахтерскому.
Участок № 114.

Орталығы – "№ 22 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Октябрьская көшесі, 120.
Вострецов көшесі бойынша: № № 4, 4/1, 6, 8, 8а, 9/1-8, 10, 12, 13, 19; Бакинская көшесі бойынша: № № 13, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25-1, 25-2, 26, 28; Косарев көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10-1, 10-2, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32; Руднев көшесі бойынша: № № 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99; Братская көшесі бойынша: № № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31-1, 31-2, 31-3, 31-4, 32, 33-1, 33-2, 33-4, 33-5, 33-6, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44а, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 55а; Осенний тұйық көшесі бойынша: № № 7/1, 7/2, 7-1, 7-2, 9-1, 9-2, 11/1, 11/2, 11, 13/1, 13/2, 13-1, 13-2, 15/1, 15/1-1, 15/1-2, 15/2, 15-1, 15-2, 17, 17/1, 17/2, 19, 19/1, 21/1-1, 21/1-2, 23/1-1, 23/1-2, 25/1-1, 25/1-2, 27/1-1, 27/1-2; Белорусская көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16-1, 16-2, 16-3, 16-4, 16-5, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Баллистическая көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31-1, 31-2, 31-3, 31-4, 32, 33-1, 33-2, 33-3,, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39-1, 39-2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58а, 60-1, 60-2; Корницкий көшесі бойынша: № № 63, 64/1, 64/2, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74; Спасская көшесі бойынша: № № 1, 2а, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 12а, 13-1, 13-2, 13-3, 13-4, 13-5, 13-6, 14а, 14б, 15-1, 15-2, 15-3, 15-4, 15-5, 15-6, 16, 17, 18, 19-1, 19-2, 20, 22, 24, 26, 28, 28а, 28б, 28в, 30, 30а, 30б, 32, 32а, 34, 34а, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42; Камчатская көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-1, 12-2, 12-3, 12-4, 13, 14, 14-1, 14-2, 14-3, 14-4, 14-5, 15, 16-1, 16-2, 16-3, 16-4, 17, 18, 18а-1, 18а-2, 18-2, 19, 20, 21; Ангарский тұйық көшесі бойынша: № № 4, 5, 9, 13, 17, 19, 22, 24; Октябрьская көшесі бойынша: № № 124, 126, 128, 130 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 115 учаске.
Орталығы – "№ 22 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Октябрьская көшесі, 120.
Катонская көшесі бойынша: № № 1, 1/1, 2, 3-1, 3-2, 4, 5-1, 5-3, 5-4, 6, 7-1, 7-3, 7-4, 8, 9-1, 9-2, 10, 12, 13, 14, 15-1, 15-2, 16, 17-1, 17-2, 18, 19-1, 19-2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27-1, 27-2, 28, 28а, 29-1, 29-2, 30, 31-1, 31-2, 32, 32а, 34, 34а, 36, 38, 40, 40а, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 46б, 46в, 48, 50, 50а, 50б, 50в, 50/1, 52, 54, 56, 58, 60; Косарев көшесі бойынша: № № 31, 35, 36, 37-1, 37-2, 37-3, 37-4, 39-1, 39-2, 39-3, 41-1, 41-2, 43-1, 43-2, 45-1, 45-2, 47-1, 47-2, 49-1, 49-2; Братская көшесі бойынша: № № 44, 46, 46/1-1, 46/1-2, 48-1, 48-2, 50-1, 50-2, 52, 54, 56, 56/1, 57, 58-1, 58-2, 58-3, 58-4, 58-5, 58-6, 59, 59а, 60-1, 60-2, 60-3, 60-4, 60-5, 60-6, 61, 62-1, 62-2, 62-3, 62-4, 62-5, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73/1, 73/2, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89; Штурмовая көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 27, 27а, 28, 29, 29а; Филатов көшесі бойынша: № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25а, 26, 27, 27а, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 49а, 51, 53; Тульская көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 37; Октябрьская көшесі бойынша: № № 132, 132а, 134, 136, 136а, 138, 139, 140, 142, 144, 146, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 160а, 161, 162а, 162, 163, 164, 164а, 165, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215; Катон-Карагайская көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42; Кузнецов көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11а, 12, 13, 14; Федько көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8а, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17; Фабрициус көшесі бойынша: № 3; Сопочная көшесі бойынша: № № 2-1, 2-2, 4, 4-2, 6-1, 6-2, 8, 8-1, 8-2, 10, 10-1, 10-2, 12, 12-1, 12-2; Казанская көшесі бойынша: № № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 23-1, 23-2, 23-3, 23-4, 27; Передовой тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 116 учаске.

Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 22", улица Октябрьская, 120.
В границах домов: № № 4, 4/1, 6, 8, 8а, 9/1-8, 10, 12, 13, 19 по улице Вострецова; № № 13, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25-1, 25-2, 26, 28 по улице Бакинской; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10-1, 10-2, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32 по улице Косарева; № № 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99 по улице Руднева; № № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31-1, 31-2, 31-3, 31-4, 32, 33-1, 33-2, 33-4, 33-5, 33-6, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44а, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 55а по улице Братской; № № 7/1, 7/2, 7-1, 7-2, 9-1, 9-2, 11/1, 11/2, 11, 13/1, 13/2, 13-1, 13-2, 15/1, 15/1-1, 15/1-2, 15/2, 15-1, 15-2, 17, 17/1, 17/2, 19, 19/1, 21/1-1, 21/1-2, 23/1-1, 23/1-2, 25/1-1, 25/1-2, 27/1-1, 27/1-2 по переулку Осеннему; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16-1, 16-2, 16-3, 16-4, 16-5, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 по улице Белорусской; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31-1, 31-2, 31-3, 31-4, 32, 33-1, 33-2, 33-3, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39-1, 39-2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58а, 60-1, 60-2 по улице Баллистической; № № 63, 64/1, 64/2, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 по улице Корницкого; № № 1, 2а, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 12а, 13-1, 13-2, 13-3, 13-4, 13-5, 13-6, 14а, 14б, 15-1, 15-2, 15-3, 15-4, 15-5, 15-6, 16, 17, 18, 19-1, 19-2, 20, 22, 24, 26, 28, 28а, 28б, 28в, 30, 30а, 30б, 32, 32а, 34, 34а, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 по улице Спасской; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-1, 12-2, 12-3, 12-4, 13, 14, 14-1, 14-2, 14-3, 14-4, 14-5, 15, 16-1, 16-2, 16-3, 16-4, 17, 18, 18а-1, 18а-2, 18-2, 19, 20, 21 по улице Камчатской; № № 4, 5, 9, 13, 17, 19, 22, 24 по переулку Ангарскому; № № 124, 126, 128, 130 по улице Октябрьской.
Участок № 115.
Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 22", улица Октябрьская, 120.
В границах домов: № № 1, 1/1, 2, 3-1, 3-2, 4, 5-1, 5-3, 5-4, 6, 7-1, 7-3, 7-4, 8, 9-1, 9-2, 10, 12, 13, 14, 15-1, 15-2, 16, 17-1, 17-2, 18, 19-1, 19-2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27-1, 27-2, 28, 28а, 29-1, 29-2, 30, 31-1, 31-2, 32, 32а, 34, 34а, 36, 38, 40, 40а, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 46б, 46в, 48, 50, 50а, 50б, 50в, 50/1, 52, 54, 56, 58, 60 по улице Катонской; № № 31, 35, 36, 37-1, 37-2, 37-3, 37-4, 39-1, 39-2, 39-3, 41-1, 41-2, 43-1, 43-2, 45-1, 45-2, 47-1, 47-2, 49-1, 49-2 по улице Косарева; № № 44, 46, 46/1-1, 46/1-2, 48-1, 48-2, 50-1, 50-2, 52, 54, 56, 56/1, 57, 58-1, 58-2, 58-3, 58-4, 58-5, 58-6, 59, 59а, 60-1, 60-2, 60-3, 60-4, 60-5, 60-6, 61, 62-1, 62-2, 62-3, 62-4, 62-5, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73/1, 73/2, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89 по улице Братской; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 27, 27а, 28, 29, 29а по улице Штурмовой; № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25а, 26, 27, 27а, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 49а, 51, 53 по улице Филатова; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 37 по улице Тульской; № № 132, 132а, 134, 136, 136а, 138, 139, 140, 142, 144, 146, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 160а, 161, 162а, 162, 163, 164, 164а, 165, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215 по улице Октябрьской; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42 по улице Катон-Карагайской; № № 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11а, 12, 13, 14 по улице Кузнецова; № № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8а, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17 по улице Федько; № № 3 по улице Фабрициуса; № № 2-1, 2-2, 4, 4-2, 6-1, 6-2, 8, 8-1, 8-2, 10, 10-1, 10-2, 12, 12-1, 12-2 по улице Сопочной; № № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 23-1, 23-2, 23-3, 23-4, 27 по улице Казанской; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 по переулку Передовому.
Участок № 116.

Орталығы – "№ 27 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Бажов көшесі, 339/1.
Бажов көшесі бойынша: № № 331/1, 331/3, 331/4, 331/5, 333/2, 333/3, 333/4, 333/5, 333/6, 339/2, 345/2, 454, 456, 458, 460, 462, 462а, 464, 464а, 466, 468а, 474, 474а, 476, 478, 480, 482, 484, 486, 488, 490, 492 үйлердің шекаралары шегінде.
Бағбандық серіктестер: "Геолог", "Кедр", "Пищевик", "Буревестник", "Буревестник-2".
№ 117 учаске.
Орталығы – "№ 27 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Бажов көшесі, 339/1.
Бажов көшесі бойынша: № № 331, 331/2, 333, 339, 343, 343/1, 343/3, 345, 345/1, 345/3, 347 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 118 учаске.
Орталығы – "КОНСУЛАТ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Щербаков көшесі, 1.
Щербаков көшесі бойынша: № № 2, 4, 4а, 4б, 4в, 6, 7, 8, 9, 9/1, 11, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 33а, 34, 34/1, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 40/а, 40/1, 40/2, 42, 42/3, 43, 44, 44/3, 46, 48; Горноалтайская көшесі бойынша: № № 1, 1а, 3, 4, 4а, 5, 5/2, 6, 7, 8, 8/1, 8а, 9, 9а, 9б, 9в, 10, 10а, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 44б, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59а, 61, 63, 67, 69, 71, 71а, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 97, 99, 101, 103, 103а, 105; Бажов көшесі бойынша: № № 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 391, 393, 395, 397, 399, 401, 403, 405, 407, 409, 411, 411а, 413, 415, 417, 419, 421, 423, 425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 444/1, 445, 447, 449, 498, 500, 502, 504, 506, 508; Дальневосточная көшесі бойынша: № № 1, 1а, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; Семипалатинская көшесі бойынша: № № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 23, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; Хабаровская көшесі бойынша: № № 1, 1/1, 3/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; Семафорная көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/2, 35, 36/1, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55; Автобусная көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 21, 23, 25; Полярный тұйық көшесі бойынша: № № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33 үйлердің шекаралары шегінде.
Бағбандық серіктестер: "Иртышский строитель", "Алтайский строитель".
№ 119 учаске.
Орталығы – "Импульс-Авиа" балалар-жасөспірімдер клубы, Бажов көшесі, 546.
Арктическая көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 26, 28; Аэродромная көшесі бойынша: № № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47а; Горноалтайская көшесі бойынша: № № 94, 107, 109, 111, 113а, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 139а; Бажов көшесі бойынша: № № 451, 453, 455, 457, 459, 461, 463, 465, 468, 474/а, 495, 497, 499, 499/2, 501, 501/2, 502/1, 503/1, 503, 505, 510, 511, 512, 514, 516, 518, 520, 522, 524, 526, 526а, 526б, 526в, 528а, 532, 532а, 534, 536, 538, 540, 542, 544, 548, 550, 552, 554, 556, 558, 560, 562а, 568, 570, 572, 574, 576, 578, 580, 582, 584, 586, 588, 590, 592, 594, 596, 598, 600, 602, 604, 606, 608; Семипалатинская көшесі бойынша: № № 29, 31, 33, 37, 39, 41, 41/1, 43, 45, 47, 49, 49а, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 79, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 104а, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 132а, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 156а, 158, 160, 162; Енисейская көшесі бойынша: № № 1, 1/3, 1/4, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Дальневосточная көшесі бойынша: № № 49, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 93б, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 100б, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110; 2-ші Выставочный тұйық көшесі бойынша: № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 29; Выставочная көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 14/а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30а; Взлетный тұйық көшесі бойынша: № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Южный тұйық көшесі бойынша: № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15; Литовская көшесі бойынша: № № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 18; Механизаторлар көшесі бойынша: № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Садовая көшесі бойынша: № № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26; Сибинская көшесі бойынша: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 24; Уланская көшесі бойынша: № № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 4б, 5, 5а, 7, 9, 9а, 10, 11, 12а, 12б, 13, 15, 17, 19, 21 үйлер.

Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 27", улица Бажова, 339/1.
В границах домов: № № 331/1, 331/3, 331/4, 331/5, 333/2, 333/3, 333/4, 333/5, 333/6, 339/2, 345/2, 454, 456, 458, 460, 462, 462а, 464, 464а, 466, 468а, 474, 474а, 476, 478, 480, 482, 484, 486, 488, 490, 492 по улице Бажова.
Садоводческие товарищества: "Геолог", "Кедр", "Пищевик-2", "Буревестник", "Буревестник-2".
Участок № 117.
Центр – государственное учреждение "Средняя школа № 27", улица Бажова, 339/1.
В границах домов: № № 331, 331/2, 333, 339, 343, 343/1, 343/3, 345, 345/1, 345/3, 347 по улице Бажова.
Участок № 118.
Центр – товарищество с ограниченной ответственностью "КОНСУЛАТ", улица Щербакова, 1.
В границах домов: № № 2, 4, 4а, 4б, 4в, 6, 7, 8, 9, 9/1, 11, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 33а, 34, 34/1, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 40/а, 40/1, 40/2, 42, 42/3, 43, 44, 44/3, 46, 48 по улице Щербакова; № № 1, 1а, 3, 4, 4а, 5, 5/2, 6, 7, 8, 8/1, 8а, 9, 9а, 9б, 9в, 10, 10а, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 44б, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59а, 61, 63, 67, 69, 71, 71а, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 97, 99, 101, 103, 103а, 105 по улице Горноалтайской; № № 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 391, 393, 395, 397, 399, 401, 403, 405, 407, 409, 411, 411а, 413, 415, 417, 419, 421, 423, 425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 444/1, 445, 447, 449, 498, 500, 502, 504, 506, 508 по улице Бажова; № № 1, 1а, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 по улице Дальневосточной; № № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 23, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80 по улице Семипалатинской; № № 1, 1/1, 3/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 по улице Хабаровской; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/2, 35, 36/1, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 по улице Семафорной; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18, 19, 21, 23, 25 по улице Автобусной; № № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33 по переулку Полярному.
Садоводческие товарищества: "Иртышский строитель", "Алтайский строитель".
Участок № 119.
Центр – детско-подростковый клуб "Импульс-Авиа", улица Бажова, 546.
В границах домов: № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 26, 28 по улице Арктической; № № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47а по улице Аэродромной; № № 94, 107, 109, 111, 113а, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 139а по улице Горноалтайской; № № 451, 453, 455, 457, 459, 461, 463, 465, 468, 474/а, 495, 497, 499, 499/2, 501, 501/2, 502/1, 503/1, 503, 505, 510, 511, 512, 514, 516, 518, 520, 522, 524, 526, 526а, 526б, 526в, 528а, 532, 532а, 534, 536, 538, 540, 542, 544, 548, 550, 552, 554, 556, 558, 560, 562а, 568, 570, 572, 574, 576, 578, 580, 582, 584, 586, 588, 590, 592, 594, 596, 598, 600, 602, 604, 606, 608 по улице Бажова; № № 29, 31, 33, 37, 39, 41, 41/1, 43, 45, 47, 49, 49а, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 79, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 104а, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 132а, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 156а, 158, 160, 162 по улице Семипалатинской; № № 1, 1/3, 1/4, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 по улице Енисейской; № № 49, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 93б, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 100б, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110 по улице Дальневосточной; № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 29 по улице 2-ой Выставочной; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 14/а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30а по улице Выставочной; № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 по переулку Взлетному; № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 по переулку Южному; № № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 18 по улице Литовской; № № 3, 5, 7, 9, 11, 13 по улице Механизаторов; № № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26 по улице Садовой; № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 24 по улице Сибинской; № № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 4б, 5, 5а, 7, 9, 9а, 10, 11, 12а, 12б, 13, 15, 17, 19, 21 по улице Уланской.

Бағбандық серіктестер: "Рассвет", "Островок", "Иртыш-1", "Мичуринец-1", "Мичуринец-2", "Луч Востока", "Восход-1", "Электрик", "Заря", "Корольки", "Восток", "Пищевик-1".
№ 34 учаске.
Орталығы – "Мекеме ОВ-156/1" мемлекеттік мекемесі, Лихарев көшесі, 10а
№ 58 учаске.
Орталығы – "№ 27943 әскери бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Жаңа-Ахмер ауылы.
№ 59 учаске.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің Денсаулық сақтау басқармасының "Шығыс Қазақстан облысының ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Александр Протозанов атындағы көшесі, 7.
№ 60 учаске.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің Денсаулық сақтау басқармасының "Ана мен бала орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Өтепов көшесі, 35.
№ 61 учаске.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің Денсаулық сақтау басқармасының "Мамандандырылған емдеу-алдын алу мекемесі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Мызы көшесі, 1.
№ 63 учаске.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің Денсаулық сақтау басқармасының "Өскемен қаласының № 1 қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Абай даңғылы, 18.
№ 85 учаске.
Орталығы – жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Медико-санитарлық бөлімі" акционерлік қоғамы, Серікбаев көшесі, 1.
№ 120 учаске.
Орталығы – "Шығыс Қазақстан облыстық туберкулезге қарсы диспансері" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Новорабочая көшесі, 6.
№ 121 учаске.
Орталығы – "№ 5518 әскери бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Абай даңғылы, 95.

Садоводческие товарищества: "Рассвет", "Островок", "Иртыш-1", "Мичуринец-1", "Мичуринец-2", "Луч Востока", "Восход-1", "Электрик", "Заря", "Корольки", "Восток", "Пищевик - 1".
Участок № 34.
Центр – государственное учреждение "Учреждение ОВ-156/1", улица Лихарева, 10а.
Участок № 58.
Центр – государственное учреждение "Войсковая часть № 27943", село Ново-Ахмирово.
Участок № 59.
Центр – коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанская областная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата, улица имени Александра Протозанова, 7.
Участок № 60.
Центр – коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр матери и ребенка" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата, улица Утепова, 35.
Участок № 61.
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Специализированное лечебно-профилактическое предприятие" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата, улица Мызы, 1.
Участок № 63.
Центр – коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Усть-Каменогорская городская больница № 1" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата, проспект Абая, 18.
Участок № 85.
Центр – товарищество с ограниченной ответственностью "Медико-санитарная часть-2", улица Серикбаева, 1.
Участок № 120.
Центр – коммунальное государственное предприятие "Восточно-Казахстанский областной противотуберкулезный диспансер", улица Новорабочая, 6.
Участок № 121.
Центр – государственное учреждение "Войсковая часть № 5518", проспект Абая, 95.