2012 жылы Курчатов қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне тіркеу жылы он жеті жасқа толатын, сондай-ақ шақыру учаскесіне бұрын тіркелмеген Қазақстан Республикасының еркек жынысты азаматтарын тіркеуді өткізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімінің 2011 жылғы 05 желтоқсандағы N 22 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 желтоқсанда N 5-3-112 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімінің 2012 жылғы 04 мамырдағы N 1694/02-31 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімінің 2012.05.04 N 1694/02-31 хатымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңының 33-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 17-бабына сәйкес Курчатов қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Курчатов қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне тіркеу жылы он жеті жасқа толатын, сондай-ақ шақыру учаскесіне бұрын тіркелмеген Қазақстан Республикасының еркек жынысты азаматтарын тіркеу 2012 жылдың қантар–наурызында өткізілсін.
2. Қалалық қорғаныс істері жөніндегі бөлім бастығына ұсынылсын (Рахимов Н. А.):
1) тіркеу өткізуге шақыру пунктін дайындау;
2) тіркеуді өткізуге дайындалу және оны өткізу бойынша қажетті құжаттамаларды әзірлеу;
3) тіркеуді сапалы түрде және уақтылы өткізуді қамтамасыз ету.
3. «Курчатов қаласының қалалық ауруханасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынына ұсынылсын (Сұлтанов А. Д.):
1) жасөспірімдерді медициналық куәландыру өткізу үшін қажет мөлшерде дәрігер мамандарды және медициналық персоналын бөлу;
2) қаланың емдеу мекемелерінде комиссиямен амбулаторлық емдеуге немесе стационарлық тексеруге жіберілген тұлғаларды қабылдауды;
3) шақыруға дейінгілердің кеуде мүшелерін флюорографиялық тексеру, кардиологиялық және басқа тексеру түрлерінің талдауларын қабылдануын ұйымдастыру;
4) шақыруға дейінгілерді тексеруді және емдеуді қамтамасыз ету.
4. Қалалық полиция бөліміне (Төлежанов Ж. Е.) медицина комиссиясының жұмысы кезеңінде шақыру пунктінде қоғамдық тәртіптің қадағалануын қамтамасыз ету, қорғаныс істері жөніндегі бөлім бастығының хабарлау бойынша шақыру учаскесіне тіркелуден бас тартқан азаматтарды іздестіруде және қорғаныс істері жөніндегі бөлімге жеткізуде жәрдемдесу ұсынылсын.

О проведении приписки граждан мужского пола Республики Казахстан, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, а также юношей старших возрастов, не прошедших ранее приписку, к призывному участку отдела по делам обороны города Курчатова в 2012 году
Решение акима города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 05 декабря 2011 года N 22. Зарегистрировано Управлением юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 22 декабря 2011 года за N 5-3-112. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма акима города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 04 мая 2012 года N 1694/02-31
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма акима города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 04.05.2012 N 1694/02-31.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе» аким города Курчатов РЕШИЛ:
1. Приписку граждан мужского пола Республики Казахстан, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, а также юношей старших возрастов, не прошедших ранее приписку, к призывному участку отдела по делам обороны города Курчатов, провести в январе-марте 2012 года.
2. Рекомендовать начальнику отдела по делам обороны (Рахимов Н. А.):
1) подготовить к проведению приписки призывной пункт;
2) разработать необходимую документацию по подготовке и проведению приписки;
3) обеспечить своевременное и качественное проведение приписки.
3. Рекомендовать коммунальному государственному казенному предприятию «Городская больница города Курчатова» (Султанов А. Д.):
1) выделить необходимое количество врачей-специалистов и средний медицинский персонал для медицинского освидетельствования юношей;
2) установить в лечебном учреждении города прием направленных комиссией на амбулаторное лечение или стационарное обследование;
3) организовать прием анализов флюорографического обследования органов грудной клетки, кардиологического и других видов обследования допризывников;
4) обеспечить обследование и лечение призывников.
4. Рекомендовать городскому отделу полиции (Тюлежанов Ж. Е.) на период работы медицинской комиссии, обеспечить поддержание общественного порядка на призывном пункте, по уведомлениям начальника отдела по делам обороны содействовать в розыске и доставке граждан, уклоняющихся от приписки к призывному участку в отдел по делам обороны.

5. Қорғаныс істері жөніндегі бөлімге (Рахимов Н. А.) білім беру мекемелерімен бірлесе отырып, тіркеу жылы он жеті жасқа толатын Қазақстан Республикасының ер азаматтарын Қазақстан Республикасының Қорғаныс Министрлігінің әскери техникалық мектептеріне, сондай-ақ Қазақстан Республикасының және Ресей Федерациясының әскери оқу орындарына оқуға жіберу үшін іріктеу жүргізу ұсынылсын.
6. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Курчатов қаласы әкімінің орынбасары Е. В. Старенковаға жүктелсін.
7. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қаласының әкімі                            А. ГЕНРИХ
КЕЛІСІЛДІ:
Қорғаныс істері
жөніндегі бөлім бастығы                             Н. РАХИМОВ
Қалалық полиция
бөлімінің бастығы                                 Ж. ТӨЛЕЖАНОВ
«Курчатов қаласының
қалалық ауруханасы»
коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорын
бас дәрігері                                        А.СҰЛТАНОВ

5. Рекомендовать отделу по делам обороны (Рахимов Н. А.) в период проведения приписки граждан к призывному участку совместно с учреждениями образования проводить отбор юношей для направления на учебу в военно-технические школы Министерства Обороны Республики Казахстан и военно-учебные заведения Республики Казахстан и Российской Федерации.
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Курчатова Старенкову Е. В.
7. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Курчатов                               А. ГЕНРИХ
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела
по делам обороны                                    Н. РАХИМОВ
Начальник городского
отдела полиции                                    Ж. ТЮЛЕЖАНОВ
Главный врач коммунального
государственного казенного
предприятия «Городская
больница города Курчатова»                          А. СУЛТАНОВ