Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2011 жылғы 14 желтоқсандағы N 897 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 29 желтоқсанда N 5-3-113 тіркелді. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімінің 2012 жылғы 04 мамырдағы N 1694/02-31 хатымен
Ескерту. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімінің 2012.05.04 N 1694/02-31 хатымен.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2 тармағы негізінде, Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты, Курчатов қалалық мәслихаты депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Курчатов қаласы әкімінің орынбасары Е. В. Старенковаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қаласының әкімі                         А. ГЕНРИХ
КЕЛІСІЛДІ:
Курчатов қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасының орынбасары           Ғ. ХҰСАЙЫНОВА
Курчатов қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 897 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты, Курчатов қалалық мәслихаты депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу
Орналасқан орны
Мекен-жайы
1.
«Қалалық мәдениет үйі» қазыналық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратындағы алаңша
Тәуелсіздік көшесі, 2
2.
Казахтелеком ғимаратындағы алаңша
Абай көшесі, 13
3.
Жиһаз дүкені ғимаратындағы алаңша
Олимпийская көшесі, 20а
4.
Қалалық автовокзал аумағындағы алаңша
Абай көшесі, 40

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 14 декабря 2011 года N 897. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 29 декабря 2011 года за N 5-3-113. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято, на основании письма акима города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 04 мая 2012 года N 1694/02-31
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который  постановление было принято, на основании письма акима города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 04.05.2012 N 1694/02-31.
На основании статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», в соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат города Курчатов ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, Восточно-Казахстанского областного маслихата, Курчатовского городского маслихата согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Курчатов Старенкову Е. В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Курчатов                              А. ГЕНРИХ
СОГЛАСОВАНО:
Заместитель председателя Курчатовской
городской территориальной
избирательной комиссии                          Г. ХУСАИНОВА
Приложение
к постановлению
акимата города Курчатов
от 14 декабря 2011 года
№ 897
РАСПОЛОЖЕНИЕ
мест для размещения агитационных печатных материалов для
кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан,
Восточно-Казахстанского областного маслихата, Курчатовского
городского маслихата
Место расположения
Адрес
1.
Площадка у здания казенного коммунального государственного предприятия «Городской Дом культуры»
ул. Тәуелсіздік, 2
2.
Площадка у здания Казахтелекома
ул. Абая, 13
3.
Площадка у здания мебельного магазина
ул. Олимпийская, 20а
4.
Площадка на территории городского автовокзала
ул. Абая, 40