"2011-2013 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/6-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы N 31/6-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 31 наурызда № 5-4-146 тіркелді. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Риддер қалалық мәслихатының 2011 жылғы 29 желтоқсандағы N 1236/04-10 хаты)
Ескерту. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Риддер қалалық мәслихатының 2011.12.29 N 1236/04-10 хаты).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты сессиясының 2011 жылғы 11 наурыздағы № 27/336-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2543 нөмірімен тіркелген) сәйкес Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/6-ІV «2011-2013 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы»  шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 06 қаңтардағы № 5-4-140 тіркелген, «Лениногорская правда» газетінде 2011 жылы 21 қаңтардағы № 3, 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 4, 2011 жылы 04 ақпандағы № 5 сандарында жарияланды) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2011-2013 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 12 және 3 қосымшаларға тиісінше сәйкес, соның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер - 2600836 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша – 1867515 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 7077 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 11100 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 715144 мың теңге;
шығындар - 2666997 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – -119 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 119 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – -66042 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66042 мың теңге.";
2) 6-шы тармақта “30470 мың теңге” саны “37700 мың теңге” санына ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение от 29 декабря 2010 года № 29/6-IV "О бюджете города Риддера на 2011-2013 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 марта 2011 года N 31/6-IV. Зарегистрировано управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 31 марта 2011 года за N 5-4-146. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Риддерского городского маслихата от 29 декабря 2011 года № 1236/04-10)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Риддерского городского маслихата от 29.12.2011 № 1236/04-10).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 марта 2011 года № 27/336-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2543) Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата «О бюджете города Риддера на 2011-2013 годы» от 29 декабря 2010 года № 29/6-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-140 от 06 января 2011 года, опубликовано в газете «Лениногорская правда» от 21 января 2011 года № 3, от 28 января 2011 года № 4, от 4 февраля 2011 года № 5) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
доходы - 2600836 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1867515 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям -7077 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 11100 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 715144 тысяч тенге;
затраты - 2666997 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование - -119 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 119 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – -66042 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 66042 тысяч тенге.";
2) в пункте 6 цифру «30470 тысяч тенге» заменить на цифру «37700 тысяч тенге»;

3) 10-шы тармақта “30747 мың теңге” саны “30870 мың теңге” санына ауыстырылсын, оның ішінде:
бірінші азат жолда “24840 мың теңге” саны “24758 мың теңге” санына ауыстырылсын;
бесінші азат жолда “3863 мың теңге” саны “4068 мың теңге” санына ауыстырылсын;
4) шешімнің мәтіні келесі мазмұндағы 10-1 тармақпен толықтырылсын:
"10-1. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте мемлекеттік білім беру мекемелерін облыстық коммуналдық меншікке беруге байланысты облыстық бюджетке қайтарылатын қаражат 94160 мың теңге көлемінде қарастырылсын.";
5) шешімнің мәтіні келесі мазмұндағы 12-1 тармақпен толықтырылсын:
"12-1. 14 қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін трансферттер “Ауылдың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі” марафон-эстафетасын өткізуге 2222 мың теңге көлемде көзделсін.";
6) 14-ші тармақта “10673 мың теңге” саны “4964 мың теңге” санына ауыстырылсын;
7) 15-ші тармақта “56406 мың теңге” саны “64029 мың теңге” санына ауыстырылсын, оның ішінде:
бірінші азат жолда “37800 мың теңге” саны “20564 мың теңге” санына ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы төртінші-бесінші азат жолдармен толықтырылсын:
"12152 мың теңге - мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға;
12707 мың теңге - жалақыны ішінара сусидиялауға, қоныс аударуға субсидиялар беруге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға, оның ішінде:
5148 мың теңге – жалақыны ішінара субсидиялауға;
7559 мың теңге - жұмыспен қамту орталықтарын құруға.";
8) шешімнің мәтіні келесі мазмұндағы 16-1 тармақпен толықтырылсын:
"16-1. 15 қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы даму трансферттер Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға 16000 мың теңге көлемде ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал ету шеңберінде көзделсін.";
9) 15671112 қосымшалар осы шешімнің 12345,  6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
10) осы шешімнің 78 қосымшаларына сәйкес 1415-қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сессияның төрағасы                  В. Дарий
Қалалық мәслихат хатшысы                   А. Ермаков

3) в пункте 10 цифру «30747 тысяч тенге» заменить на цифру «30870 тысяч тенге», в том числе:
в абзаце первом цифру «24840 тысяч тенге» заменить на цифру «24758 тысяч тенге»;
в абзаце пятом цифру «3863 тысяч тенге» заменить на цифру «4068 тысяч тенге»;
4) текст решения дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год возврат в областной бюджет средств в связи с передачей государственных учреждений образования в областную коммунальную собственность в сумме 94160 тысяч тенге.";
5) текст решения дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год трансферты из областного бюджета на проведение марафона-эстафеты “Расцвет села – расцвет Казахстана” в размере 2222 тысяч тенге, согласно приложению 14.";
6) в пункте 14 цифру «10673 тысяч тенге» заменить на цифру «4964 тысяч тенге»;
7) в пункте 15 цифру «56406 тысяч тенге» заменить на цифру «64029 тысяч тенге», в том числе:
в абзаце первом цифру «37800 тысяч тенге» заменить на цифру «20564 тысяч тенге»;
дополнить абзацем четвертым - пятым следующего содержания:
"12152 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
12707 тысяч тенге - на частичное субсидирование заработной платы, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости, в том числе:
5148 тысяч тенге – на частичное субсидирование заработной платы;
7559 тысяч тенге – на создание центров занятости.";
8) текст решения дополнить пунктом 16-1 следующего содержания:
"16-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 в сумме 16000 тысяч тенге, в рамках содействия развитию предпринимательства на селе, согласно приложению 15.";
9) приложения 15671112 изложить в новой редакции согласно приложениям 123456 к настоящему решению;
10) дополнить приложениями 1415 согласно приложениям 78 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель очередной сессии              В. Дарий
Секретарь городского маслихата             А. Ермаков
Приложение № 1
к решению XXXI сессии
Риддерского городского маслихата

5218
005
Телерадиохабарлары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
6725
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
37941,8
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3965
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3965
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
26260,8
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9474
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
13836,8
004
Ақпараттық жүйелер құру
2690
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
260
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
7716
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7596
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
120
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
13030
1
Ауыл шаруашылығы
1100
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
1100
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1100
6
Жер қатынастары
10226
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10226
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9683
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
543
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
1704
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
1704
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1704
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20928
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20928
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
20928
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8720
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

5218
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
6725
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
37941,8
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3965
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
3965
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
26260,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
9474
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
13836,8
004
Создание информационных систем
2690
006
Капитальные расходы государственных органов
260
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
7716
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
7596
004
Капитальные расходы государственных органов
120
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
13030
1
Сельское хозяйство
1100
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
1100
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1100
6
Земельные отношения
10226
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10226
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9683
007
Капитальные расходы государственных органов
543
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
1704
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
1704
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1704
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20928
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20928
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
20928
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8720
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

16000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
16000
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту
16000
Қалалық мәслихат хатшысы                   А. Ермаков

16000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
16000
018
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
16000
Секретарь городского маслихата                   А. Ермаков