"2011-2013 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/6-IV шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2011 жылғы 30 қыркүйектегі N 36/5-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 30 қыркүйекте № 5-4-153 тіркелді. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Риддер қалалық мәслихатының 2011 жылғы 29 желтоқсандағы N 1236/04-10 хаты)
Ескерту. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Риддер қалалық мәслихатының 2011.12.29 N 1236/04-10 хаты).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты сессиясының 2011 жылғы 27 қыркүйектегі № 32/379-IV «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2555 тіркелген) сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/6-ІV «2011-2013 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы»  шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-4-140 тіркелген, «Лениногорская правда» газетінде 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 3, 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 4, 2011 жылғы 4 ақпанда № 5 жарияланды) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2011-2013 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 12 және 3 қосымшаларға тиісінше сәйкес, соның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 2784815 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдер – 1926680 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7397 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 21915 мың теңге;
трансферттер түсімі – 828823 мың теңге;
шығындар - 2851030 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 1642 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1761 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 119 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профицит) – -67857 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 67857 мың теңге.»;
2) 6-шы тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«6. 2011 жылға қаланың жергiлiктi атқару органының резервi 39120 мың теңге көлемiнде бекiтiлсiн.»;

О внесении изменений и дополнения в решение от 29 декабря 2010 года № 29/6-IV "О бюджете города Риддера на 2011-2013 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 сентября 2011 года N 36/5-IV. Зарегистрировано управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 30 сентября 2011 года за N 5-4-153. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Риддерского городского маслихата от 29 декабря 2011 года № 1236/04-10)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Риддерского городского маслихата от 29.12.2011 № 1236/04-10).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 сентября 2011 года № 32/379-IV «О внесении изменений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2555) Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата «О бюджете города Риддера на 2011-2013 годы» от 29 декабря 2010 года № 29/6-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-140 от 06 января 2011 года, опубликовано в газете «Лениногорская правда» от 21 января 2011 года № 3, от 28 января 2011 года № 4, от 4 февраля 2011 года № 5) следующие изменения и дополнение:
1) пункт 1 решения изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города Риддера на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
доходы – 2784815 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1926680 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 7397 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 21915 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 828823 тысяч тенге;
затраты - 2851030 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 1642 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1761 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 119 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – -67857 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 67857 тысяч тенге.»;
2) пункт 6 изложить в следующей редакции:
«6. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2011 год в размере 39120 тысяч тенге.»;

3) 10 тармақта:
бірінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«10. 7 қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған қалалық бюджетте мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек көрсетуге облыстық бюджеттен келiп түскен мақсатты ағымдағы трансферттер 29363 мың теңге көлемiнде көзделсін, соның iшiнде:»;
екінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«23288 мың теңге – азаматтардың кейбір санаттарына (ҰОС қатысқандарға, ҰОС мүгедектеріне, ҰОС қатысқандарға және ҰОС мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға, қаза тапқан әскери қызметшілердің отбасыларына);»;
алтыншы азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«3646 мың теңге - аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқыту үшiн (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы);»;
4) 11 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«11. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте инвестициялық жобаларды iске асыруға облыстық бюджеттен берiлетiн нысаналы даму трансферттерi 119921 мың теңге көлемде, 8-қосымшаға сәйкес көзделсiн.»;
5) 12-1 тармағының бірінші азат жолы келесі редакцияда жазылсын:
«12-1. 14 қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған қалалық бюджетте 122045 мың теңге көлемiнде облыстық бюджеттен келiп түскен трансферттер қарастырылсын, соның iшiнде:»;
6) 12-1 тармағы келесі мазмұндағы төртінші азат жолмен толықтырылсын:
«70000 мың теңге – су құбыры және канализация желілерінің ағымды жөндеуіне.»;
7) 167814 қосымшалар осы шешімнің 12345 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сессия төрағасы                    В. Бондаренко
Қалалық мәслихат хатшысы                   А. Ермаков

3) в пункте 10:
абзац первый изложить в следующей редакции:
«10. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 29363 тысячи тенге на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан согласно приложению 7, в том числе:»;
абзац второй изложить в следующей редакции:
«23288 тысяч тенге - на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих);»;
абзац шестой изложить в следующей редакции:
«3646 тысяч тенге - для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии);»;
4) пункт 11 изложить в следующей редакции:
«11. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета на реализацию инвестиционных проектов в размере 119921 тысяча тенге согласно приложению 8.»;
5) абзац первый пункта 12-1 изложить в следующей редакции:
«12-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год трансферты из областного бюджета в размере 122045 тысяч тенге согласно приложению 14, в том числе:»;
6) пункт 12-1 дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
«70000 тысяч тенге – на текущий ремонт водопроводных и канализационных сетей.»;
7) приложения 167814 изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель очередной сессии              В. Бондаренко
Секретарь городского маслихата             А. Ермаков
Приложение 1
к решению XXXVI сессии
Риддерского городского маслихата