Сайлау учаскелерін құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының әкімінің 2011 жылғы 5 наурыздағы N 61 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Абай ауданындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 наурызда N 5-5-123 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының әкімінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 69 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының әкімінің 20.03.2015 № 69 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. Абай ауданы бойынша сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аппарат басшысы А. Абиловқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Е. Сүлеймен
КЕЛІСІЛДІ:
Абай аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
Т. Ерденбеков
Аудан әкімінің
05 наурыз 2011 жылғы
№ 61 шешіміне қосымша
Абай ауданы бойынша сайлау учаскелері № 295 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай аудандық мәдениет үйі, Қарауыл ауылы, Мамай көшесі, 40 үй
Шекарасы: Ұлжан көшесі № 1-ші үйден № 118-ші үйге дейін; Құнанбай көшесі № 1-ші үйден № 43-ші үйге дейін; Абай көшесі № 1-ші үйден № 92-ші үйге дейін; Молдағалиев көшесі № 1-ші үйден № 70-ші үйге дейін; Ералы көшесі № 13-ші үйден № 30-ші үйге дейін.
№ 296 сайлау учаскесі
Орталығы: Шәкәрім атындағы орта мектеп, Кеңгірбай би ауылы.
Шекарасы: Кеңгірбай би ауылдық округінің барлық елді мекендері және Көкбай ауылдық округіне қарасты "Дүйсенбай", "Балабай", "Шырахмет", "Боржық", "Игілік", "Шымылдық", "Исабай", "Хан", "Бәйелі", "Қаратай", "Биесауған", "Ши", "Загатскот", "Майкемер", "Латипа", "Боқай", "Қалбике", "Төлеутай қажы", "Қайса", "Кеңсай", "Тезен", "Қали", "Кішкентай", "Баянкар", "Қаратас", "Қарашоқы", "Андабай", "Бидәулет", "Уса", "Жақыпбай", "Аққияқ", "Шілік", "Қоян", "Ақбаз", "Байшуақ", "Ошақбай", "Қарой" шаруа қожалықтары.
№ 297 сайлау учаскесі
Орталығы: Көкбай атындағы орта мектеп, Көкбай ауылы.
Шекарасы: Көкбай ауылының орталығындағы барлық үйлер және Көкбай ауылдық округіне қарасты "Бақанас", "Ақшатау" шаруа қожалықтары.
№ 298 сайлау учаскесі
Орталығы: Ш. Әбенов атындағы орта мектеп, Құндызды ауылы.
Шекарасы: Құндызды ауылдық округінің барлық елді мекендері.
№ 299 сайлау учаскесі
Орталығы: С. Бекбосынов атындағы орта мектеп, Архат ауылы.
Шекарасы: Архат ауылдық округінің барлық елді мекендері және Көкбай ауылдық округіне қарасты "Қойтас 1", "Ащысу", "Жабағы", "Сарбас", "Өкімхан", "Жанғазы", "Айтқазы", "Иса", "Құнанқой", "Ұрқия", "Қарлығаш", "Мұсабек", "Қаршыға", "Сәтжан", "Арнаши", "Қарасор", "Қосағаш", "Айғыр", "Тақыр", "Олжай" шаруа қожалықтары.
№ 300 сайлау учаскесі
Орталығы: Мамай атындағы негізгі орта мектеп, Орда ауылы.
Шекарасы: Орда ауылының барлық елді мекендері.
№ 301 сайлау учаскесі
Орталығы: М. Әуезов атындағы орта мектеп, Қасқабұлақ ауылы.
Шекарасы: Қасқабұлақ ауылдық округінің барлық елді мекендері.
№ 302 сайлау учаскесі
Орталығы: Ш. Тоқжігітов атындағы орта мектеп, Саржал ауылы.
Шекарасы: Саржал ауылының орталығындағы барлық үйлер.
№ 303 сайлау учаскесі
Орталығы: Ж. Молдағалиев атындағы орта мектеп, Тоқтамыс ауылы.
Шекарасы: Тоқтамыс ауылдық округінің барлық елді мекендері және Саржал ауылдық округіне қарасты "Тоған", "Байтілеу", "Бозанбай", "Қос шыңғыс", "Ақыжан", "Айдапкел", "Сүлеймен", "Ала бие", "Пушкин", "Биқара", "Сары арқа", "Тау үсті", "Қара қорық", "Будан", "Әмзе", "Шәкен шағыр", "Қара бұжыр", "Асқар", "Ұйпалақ", "Қожабай", "Бұйрат қора", "Тастенбек", "Балтабай", "Тілеубек" шаруа қожалықтары.
№ 304 сайлау учаскесі
Орталығы: Медеу орта мектебі, Медеу ауылы.
Шекарасы: Медеу ауылдық округіне қарасты барлық елді мекендер.
№ 1125 сайлау учаскесі
Орталығы: Б. Байғожина атындағы ясли–балабақша, Қарауыл ауылы, Абай көшесі, 40 үй.

Об образовании избирательных участков
Решение акима Абайского района Восточно-Казахстанской области от 5 марта 2011 года N 61. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 11 марта 2011 года за N 5-5-123. Утратило силу решением акима Абайского района Восточно-Казахстанской области от 20 марта 2015 года № 69
Сноска. Утратило силу решением акима Абайского района Восточно-Казахстанской области от 20.03.2015 № 69 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" № 2464 от 28 сентября 1995 года РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Абайскому району согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Абилова А. Б.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Е. Сулеймен
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Абайской
районной территориальной
избирательной комиссии
Т. Ерденбеков
Приложение
к решению акима района
№ 61 от 05 марта 2011 года
Избирательные участки по Абайскому району Избирательный участок № 295
Центр: Абайский районный дом культуры, село Караул, улица Мамая, дом № 40
В границах: улица Улжана дома с № 1 по № 118; улица Кунанбая дома с № 1 по № 43; улица Абая дома с № 1 по № 92; улица Молдагалиева дома с № 1 по № 70; улица Ералы дома с № 13 по № 30
Избирательный участок № 296
Центр: Средняя школа имени Шакарима, село Кенгирбай би
В границах: все населенные пункты Кенгирбай бийского сельского округа и крестьянские хозяйства "Дуйсенбай", "Балабай", "Шырахмет", "Боржык", "Игилик", "Шымылдык", "Исабай", "Хан", "Байели", "Каратай", "Биесауган", "Ши", "Загатскот", "Майкемер", "Латипа", "Бокай", "Калбике", "Толеутай кажы", "Кайса", "Кенсай", "Тезен", "Кали", "Кишкентай", "Баянкар", "Каратас", "Карашоқы", "Андабай", "Бидаулет", "Уса", "Жакыпбай", "Аккияк", "Шилик", "Коян", "Акбаз", "Байшуак", "Ошакбай", "Карой" относящиеся к Кокбайскому сельскому округу
Избирательный участок № 297
Центр: Средняя школа имени Кокбая, село Кокбай
В границах: все дома, расположенные в центре села Кокбай и крестьянские хозяйства "Баканас", "Акшатау" относящиеся к Кокбайскому сельскому округу
Избирательный участок № 298
Центр: Средняя школа имени Ш. Абенова, село Кундызды
В границах: все населенные пункты Кундыздинского сельского округа
Избирательный участок № 299
Центр: Средняя школа имени С. Бекбосынова, село Архат
В границах: все населенные пункты Архатского сельского округа и крестьянские хозяйства "Койтас 1", "Ащысу", "Жабагы", "Сарбас", "Окимхан", "Жангазы", "Айтказы", "Иса", "Кунанкой", "Уркия", "Карлыгаш", "Мусабек", "Каршыга", "Сатжан", "Арнаши", "Карасор", "Косагаш", "Айгыр", "Такыр", "Олжай" относящиеся к Кокбайскому сельскому округу
Избирательный участок № 300
Центр: Основная средняя школа имени Мамая, село Орда
В границах: все населенные пункты села Орда
Избирательный участок № 301
Центр: Средняя школа имени М. Ауэзова, село Каскабулак
В границах: все населенные пункты Каскабулакского сельского округа
Избирательный участок № 302
Центр: Средняя школа имени Ш. Токжигитова, село Саржал
В границах: все дома, расположенные в центре села Саржал
Избирательный участок № 303
Центр: Средняя школа имени Ж. Молдагалиева, село Токтамыс
В границах: все населенные пункты Токтамысского сельского округа и крестьянские хозяйства "Тоган", "Байтилеу", "Бозанбай", "Кос шынгыс", "Акыжан", "Айдапкел", "Сулеймен", "Ала бие", "Пушкин", "Бикара", "Сары арка", "Тау усти", "Кара корык", "Будан", "Амзе", "Шакен шағыр", "Кара бужыр", "Аскар", "Уйпалак", "Кожабай", "Буйрат кора", "Тастенбек", "Балтабай", "Тлеубек", относящиеся к Саржалскому сельскому округу
Избирательный участок № 304
Центр: Медеуская средняя школа, село Медеу
В границах: все населенные пункты Медеуского сельского округа
Избирательный участок № 1125
Центр: Ясли-сад имени Б. Байгожиной, село Караул, улица Абая, дом № 40

Шекарасы: Мұхаметқанов көшесі № 2-ші үйден № 91-ші үйге дейін; Баян көшесі № 1-ші үйден № 98-ші үйге дейін; Әйгерім көшесі № 1-ші үйден № 65-ші үйге дейін; Әуезов көшесі № 1-ші үйден № 64-ші үйге дейін; Ақылбай көшесі № 1-ші үйден № 53-ші үйге дейін; Тоқтамыс көшесі № 1-ші үйден № 50-ші үйге дейін; Бекбосынов көшесі № 7-ші үйден № 100-ші үйге дейін; Қарауыл ауылдық округіне қарасты "Алтынбек", "Нұрсұлтан", "Медет", "Жаңабай", "Қуат", "Ырза", "Қойтас", "Серік", "Рауан", "Дамир", "Жұмажан", "Ержан", "Жасұлан", "Серікжан", "Тоқтамыс" шаруа қожалықтары және Абай атындағы мектеп-лицейдің қосалқы шаруашылығы.
№ 1142 жабық сайлау учаскесі
Орталығы: Абай аудандық ішкі істер бөлімі, Қарауыл ауылы, Молдағалиев көшесі, № 13 үй.
Шекарасы: Аудандық ішкі істер бөлімінің уақытша ұстау изоляторы.
№ 1169 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай атындағы мектеп-лицей, Қарауыл ауылы, Ералы көшесі, 6 үй.
Шекарасы: Шәкәрім көшесі № 1-ші үйден № 35-ші үйге дейін; Мамай көшесі № 2-ші үйден № 76-ші үйге дейін; Көкбай көшесі № 1-ші үйден № 24-ші үйге дейін; Зере көшесі № 1-ші үйден № 25-ші үйге дейін; Сүндетбаев көшесі № 1-ші үйден № 51-ші үйге дейін; Құтжанов көшесі № 1-ші үйден № 42-ші үйге дейін.

В границах: улица Мухаметханова дома с № 2 по № 91; улица Баяна дома с № 1 по № 98; улица Айгерима дома с № 1 по № 65, улица Ауэзова дома с № 1 по № 64; улица Акылбая дома с № 1 по № 53; улица Токтамыс дома с № 1 по № 50; улица Бекбосынова дома с № 7 по № 100; крестьянские хозяйства "Алтынбек", "Нурсултан", "Медет", "Жанабай", "Куат", "Ырза", "Койтас", "Серик", "Рауан", "Дамир", "Жумажан", "Ержан", "Жасулан", "Серикжан", "Токтамыс" относящиеся к Караульскому сельскому округу и подсобное хозяйство школы-лицея имени Абая
Закрытый избирательный участок № 1142
Центр: Абайский районный отдел внутренних дел, село Караул, улица Молдагалиева, дом № 13
В границах: изолятор временного содержания районного отдела внутренних дел
Избирательный участок №1169
Центр: Школа–лицей имени Абая, село Караул, улица Ералы, дом № 6.
В границах: улица Шакарима дома с № 1 по № 35; улица Мамая дома с № 2 по № 76; улица Кокбая дома с № 1 по № 24; улица Зере дома с № 1 по № 25; улица Сундетбаева дома с № 1 по № 51; улица Кутжанова дома с № 1 по № 42