Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі және мәслихаттары депутаттығына үміткерлерге үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 126 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Абай ауданындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 23 желтоқсанда N 5-5-131 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 мамырдағы N 220 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 2012.05.11 N 220 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабы 6-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес, ауылдық округ әкімдерінің және тиісті сайлау комиссияларының ұсыныстарын қарап, Абай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі және мәслихаттары депутаттығына үміткерлерге үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін келесі мекен-жайлар белгіленсін:
Қарауыл ауылы – «Аға сұлтан» алаңындағы тақта;
Кеңгірбай би ауылы - «Әсем» тойханасы ғимаратының алды;
Көкбай ауылы - байланыс бөлімшесі ғимаратының алды;
Құндызды ауылы – Әлеуметтік дүкен ғимаратының алды;
Архат ауылы - «Жайтәй» тойханасы ғимаратының алды;
Орда ауылы - дәрігерлік амбулатория ғимаратының алды;
Қасқабұлақ ауылы - «Мерей» тойханасы ғимаратының алды;
Саржал ауылы - «Парасат» тойханасы ғимаратының алды;
Тоқтамыс ауылы - «Берік» тойханасы ғимаратының алды;
Медеу ауылы – «Жастар» саябағының алды;
2. Ауылдық округтердің әкімдері тиісті сайлау комиссияларымен бірлесіп, үгіт баспа материалдарын орналастыратын орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е. Лдибаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                   Т. Мүсәпірбеков
Келісілген:
Абай аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы                          Т. Ерденбеков
20 желтоқсан 2011 жыл

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов Республики Казахстан
Постановление акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 20 декабря 2011 года N 126. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 23 декабря 2011 года за N 5-5-131. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 11 мая 2012 года N 220
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 11.05.2012 N 220.
На основании пункта 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» рассмотрев предложения соответствующих избирательных комиссии и акимов сельских округов, акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов Республики Казахстан по следующим адресам:
село Караул – доска на площади «Ага султан»;
село Кенгирбай би – перед зданием банкетного зала «Асем»;
село Кокбай – перед зданием отделения связи;
село Кундызды – перед зданием социального магазина;
село Архат – перед зданием банкетного зала «Жайтай»;
село Орда – перед зданием врачебной амбулатории;
село Каскабулак – перед зданием банкетного зала «Мерей»;
село Саржал – перед зданием банкетного зала «Парасат»;
село Токтамыс – перед зданием банкетного зала «Берик»;
село Медеу – перед парком «Жастар».
2. Акимам сельских округов совместно с соответствующими избирательными комиссиями оснастить места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Лдибаева Е. А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                    Т. Мусапирбеков
Согласовано:
Председатель Абайской районной
территориальной избирательной комиссии            Т. Ерденбеков
20 декабря 2011 г.