2012 жылы жасы он жетіге толатын еркек жынысты азаматтарды шақыру учаскесінде есепке тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының әкімінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 17 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Абай ауданындағы Әділет басқармасында 2012 жылғы 25 қаңтарда N 5-5-135 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының әкімінің 2012 жылғы 23 сәуірдегі N 25 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының әкімінің 2012.04.23 N 25 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 33 бабының 1 тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңының 17 бабының 3 тармағына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. 2012 жылғы қаңтар–наурызда 2012 жылы жасы он жетіге толатын еркек жынысты азаматтарды есепке тіркеуді өткізу «Абай ауданының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесінде ұйымдастырылсын.
2. «Абай ауданының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі» мемлекеттік мекемесіне есепке тіркеуді уақтылы және сапалы өткізу мақсатында шақыру учаскесін дайындау және заңнамамен белгіленген өзге де шараларды қабылдау ұсынылсын.
3. «Абай ауданының медициналық бірлестігі» қазыналық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынына жасөспірімдерді медициналық куәландырудан өткізу үшін дәрігер–мамандар мен орта буын медициналық қызметкерлерінің қажетті санымен қамтамасыз ету ұсынылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Е. Лдибаевқа жүктелсін.
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі                         Т. Мүсәпірбеков
КЕЛІСІЛДІ:
Абай ауданының қорғаныс істері
жөніндегі біріктірілген
бөлімінің бастығы:                                 Б. Нұржауов
30 желтоқсан 2011 жыл
Абай ауданының медицина
бірлестігінің директоры
міндетін уақытша атқарушы:                       А. Балтақаева
(келісімі бойынша)                       30 желтоқсан 2011 жыл

Об организации и обеспечении приписки к призывному участку граждан мужского пола, которым в 2012 году исполняется семнадцать лет
Решение акима Абайского района Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2011 года N 17. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 25 января 2012 года за N 5-5-135. Утратило силу решением акима Абайского района Восточно-Казахстанской области от 23 апреля 2012 года N 25
Сноска. Утратило силу решением акима Абайского района Восточно-Казахстанской области от 23.04.2012 N 25.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе» РЕШАЮ:
1. Организовать в январе–марте 2012 года проведение приписки граждан мужского пола, которым в 2012 году исполняется семнадцать лет к призывному участку государственного учреждения «Объединенного отдела по делам обороны Абайского района».
2. В целях своевременного и качественного проведения приписки рекомендовать государственному учреждению «Объединенного отдела по делам обороны Абайского района» подготовить призывной участок и принять иные меры установленные законодательством.
3. Рекомендовать коммунальному государственному казенному предприятию «Абайское медицинское объединение» обеспечить количество врачей–специалистов среднего медицинского персонала для медицинского освидетельствования юношей.
4. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя Акима района Лдибаева Е. А.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования.
Аким Абайского района                          Т. Мусапирбеков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Абайского районного
объединенного отдела по делам обороны:             Б. Нуржауов
30 декабря 2011 год
Исполняющий обязанности директора
районного медицинского объединения:              А. Балтакаева
(по согласованию)                          30 декабря 2011 год