2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 01-02/37-3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Аягөз аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 30 желтоқсанда N 5-6-148 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Аягөз аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қаңтардағы N 7-06/16 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Аягөз аудандық мәслихатының 2013.01.14 N 7-06/16 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 7375 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 21 желтоқсанда № 2560 тіркелген) шешіміне сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 123 және 4 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 5060820,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1522081,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9098,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3473,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3526168,6 мың теңге;
шығындар – 5071225,2 мың теңге;
таза бюджеттік кредит беру – 3254,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4830,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1576,0 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 131354,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 131354,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – -145012,6 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 145012,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Аягөз аудандық мәслихатының 2012.12.05 № 10/62-V (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығынан,салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, әлеуметтік салық және қызметін біржолғы талон бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы 2012 жылы аудан бюджетіне аудару нормативі 100 % мөлшерінде орындалуы қабылдансын.

О районном бюджете на 2012-2014 годы
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2011 года N 01-02/37-3. Зарегистрировано управлением юстиции Аягозского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 30 декабря 2011 года за N 5-6-148. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Аягозского районного маслихата от 14 января 2013 года № 7/06-16)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Аягозского районного маслихата от 14.01.2013 № 7/06-16).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 7375 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2560 от 21 декабря 2011 года) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 123 и 4 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
доходы – 5060820,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1522081,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9098,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3473,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3526168,6 тысяч тенге;
затраты – 5071225,2 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 3254 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4830,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1576,0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 131354,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 131354,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – -145012,6 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 145012,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Аягозского районного маслихата от 05.12.2012 № 10/62-V (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Принять к исполнению на 2012 год норматив распределения доходов в бюджет района индивидуального подоходного налога с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам, индивидуального подоходного налога с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуального подоходного налога с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов.

3. Қазынашылық басқармасы 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап тиісті бюджеттерге кірістер сомасын есепке алуды белгіленген нормативтер бойынша жүргізсін.
4. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде субвенция көлемі 2809356,0 мың теңге болып белгіленсін.
5.Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 238-бабының 2, 3 тармақтарына сәйкес ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт қызметкерлеріне бюджет қаражаты есебінен лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкалары қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайларда шұғылданатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғандағы еңбекақылары жиырма бес пайызға көбейтіліп белгіленсін.
Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, және мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесі жергілікті атқарушы органдардың ұсынуымен жергілікті өкілетті органмен келісіліп анықталсын.
6. Ауылдық жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет мамандарына отын сатып алу бойынша бір жолғы әлеуметтік көмек 7,2 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
7. 2012 жылға ауданның атқарушы органының резерві 28533,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
8. 4 қосымшаға сәйкес 2012 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
9. Әлеуметтік саласының мамандарының әлеуметтік қолдауға берілген кредиттер, жоғары тұрған бюджетке 2012 жылы қарызын өтеуге 1576,0 мың теңге болып көзделсін.
10. Осы шешiм 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы                            А. Шакиров
Мәслихат хатшысы                           М. Темеков
1 қосымша
Аягөз аудандық мәслихатының
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 01-02/37-3 шешімімен
бекітілген
2012 жылға арналған Аягөз ауданының бюджеті

3. Управлению казначейства с 1 января 2012 года производить зачисление сумм доходов в соответствующие бюджеты по установленным нормативам.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2012 год объем субвенций в сумме 2809356,0 тысяч тенге.
5. В соответствии с пунктами 23 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся с этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
6. Установить размер выплаты социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, в размере 7,2 тысяч тенге.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 28533,0 тысяч тенге.
8. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2012 год, согласно приложению 4.
9. Предусмотреть в 2012 году погашение бюджетных кредитов в вышестоящий бюджет ранее выданных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы в сумме 1576,0 тысяч тенге.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        А. Шакиров
Секретарь маслихата                        М. Темеков
Приложение 1
утверждено решением сессии
Аягозского районного маслихата
№ 01-02/37-3 от 22 декабря 2011 года
Утвержденный бюджет Аягозского района на 2012 год

12,0
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
910,0
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
4410,0
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
275,0
5
Құмар ойын бизнеске салық
2195,0
02
Тіркелген салық
2195,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
6050,0
1
Мемлекеттік баж
6050,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1943,0
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2655,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
28,0
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
2,0
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
1274,0
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
5,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж

12,0
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
910,0
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
4410,0
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
275,0
5
Налог на игорный бизнес
2195,0
02
Фиксированный налог
2195,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
6050,0
1
Государственная пошлина
6050,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
1943,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2655,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
28,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
2,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
1274,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
5,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)

9858,0
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
9858,0
04
Бiлiм беру
3074427,4
1
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
252149,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
252149,0
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
127029,0
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
998,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
124122,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
124122,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2631847,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3491,0
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3491,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2628356,9
004
Жалпы білім беру
2540154,9
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
36709,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
420,0
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
51073,0
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
190430,5
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
116870,9
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
116870,9
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
116870,9
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
73559,6
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1718,0
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелері үшiн оқулықтар мен оқу- әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
27349,0
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
104,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері

9858,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
9858,0
04
Образование
3074427,4
1
Дошкольное воспитание и обучение
252149
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
252149,0
003
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
127029
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
998,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
124122,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
124122,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2631847,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3491,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
3491,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2628356,9
004
Общеобразовательное обучение
2540154,9
005
Дополнительное образование для детей и юношества
36709,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
420,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
51073,0
9
Прочие услуги в области образования
190430,5
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
116870,9
037
Строительство и реконструкция объектов образования
116870,9
015
За счет средств местного бюджета
116870,9
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
73559,6
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1718,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
27349,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
104,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета

040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
4840,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
0,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10833,0
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
1800,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
9033,0
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
4500,0
101
Шұғыл шығындарға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
185,0
102
Соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
4348,0
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
0,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
76334,1
001
Білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету
12242,0
018
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
5665,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
58427,1
14
Борышқа қызмет көрсету
3,6
1
Борышқа қызмет көрсету
3,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3,6
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
3,6
15
Трансферттер
4859,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
742,7
006
Нысаналы пайдаланылмаған(толық пайдаланылмаған)трансферттерді қайтару
742,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4117,0
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4117,0
ІІІ. Таза бюджеттік кредит беру
3254,0
Бюджеттік кредиттер
4830,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
4830,0
1
Ауыл шаруашылығы
4830,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

040
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов на решение вопросов обустройства аульных(сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
4840,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
0,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10833,0
008
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы
1800,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
9033,0
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)
4500,0
101
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты
185,0
102
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на исполнение обязательств по решениям судов
4348,0
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
0,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
76334,1
001
Услуги по обеспечению деятельности отдела образования, физической культуры и спорта
12242,0
018
Капитальные расходы государственных органов
5665,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организации
58427,1
14
Обслуживание долга
3,6
1
Обслуживание долга
3,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3,6
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
3,6
15
Трансферты
4859,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
742,7
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
742,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4117,0
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
4117,0
ІІІ. Чистое бюджетное кредитование
3254,0
Бюджетные кредиты
4830,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
4830,0
1
Сельское хозяйство
4830,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

313724,0
02
Жеке тұлғалардың мүлкiне салынатын салық
2917,0
3
Жер салығы
26877,0
01
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жеке тұлғалардан алынатын жер салығы
34,0
02
Елдi мекендер жерлерiне жеке тұлғалардан алынатын жер салығы
3242,0
03
Өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс жеріне және ауыл шаруашылығына арналмаған өзге де жерге салынатын жер салығы
3284,0
07
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге заңды тұлғалардан, жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
107,0
08
Елді мекендер жерлеріне заңды тұлғалардан, жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
20210,0
4
Көлiк құралдарына салынатын салық
66166,0
01
Заңды тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық
5309,0
02
Жеке тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық
60857,0
5
Бірыңғай жер салығы
3867,0
01
Бірыңғай жер салығы
3867,0
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар
33985,0
2
Акциздер
6503,0
96
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
5283,0
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
1220,0
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
14716,0
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
14716,0
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
10417,0
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
1124,0
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
2799,0
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
187,0
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
42,0
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
974,0
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
4719,0
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
572,0
5
Құмар ойын бизнеске салық
2349,0
02
Тіркелген салық
2349,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
7445,0
1
Мемлекеттік баж
7445,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады

313724,0
02
Hалог на имущество физических лиц
2917,0
3
Земельный налог
26877,0
01
Земельный налог с физических лиц на земли сельскохозяйственного назначения
34,0
02
Земельный налог с физических лиц на земли населенных пунктов
3242,0
03
Земельный налог на земли промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения
3284,0
07
Земельный налог с юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли сельскохозяйственного назначения
107,0
08
Земельный налог с юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли населенных пунктов
20210,0
4
Hалог на транспортные средства
66166,0
01
Hалог на транспортные средства с юридических лиц
5309,0
02
Hалог на транспортные средства с физических лиц
60857,0
5
Единый земельный налог
3867,0
01
Единый земельный налог
3867,0
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
33985,0
2
Акцизы
6503,0
96
Бензин (за исключением авиационного), реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
5283,0
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
1220,0
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
14716,0
15
Плата за пользование земельными участками
14716,0
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
10417,0
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
1124,0
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
2799,0
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
187,0
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
42,0
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
974,0
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
4719,0
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
572,0
5
Налог на игорный бизнес
2349,0
02
Фиксированный налог
2349,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
7445,0
1
Государственная пошлина
7445,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям