Қазақстан Республикасы Президентіне үміткер барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын анықтау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 3 наурыздағы N 72 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бесқарағай аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 наурызда N 5-7-92 тіркелді. Қолдану мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Әділет Департаменті Бесқарағай ауданының Әділет Басқармасының 2011 жылғы 09 маусымдағы № 1589 хатымен;
Ескерту. Қолдану мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданының Әділет Басқармасының 2011.06.09 № 1589 хатымен.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес, аудандық аумақтық сайлау комиссиясының келісімі бойынша, ауылдық округтері әкімдерінің және учаскелік сайлау комиссияларының төрағаларының ұсыныстары бойынша, Бесқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Президентіне үміткер барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары анықталып, барлық кандидаттар үшін бірдей құқықтарын қамтамасыз ететін жағдайларда олар қалқандармен, бағаналармен, тумбалармен жабдықталсын (қосымша).
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары К. К. Мирашевқа және ауылдық округтері әкімдеріне жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Аудан әкімі                                      Т. ЖЕКСЕМБАЕВ
Келісілген:
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы                           Е. Рахметуллин
03.03.2011 ж.
Бесқарағай аудандық әкімдігінің
2011 жылғы 3 наурыздағы
№ 72 қаулысына қосымша
Бесқарағай ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Президентіне үміткер барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Елді мекендер
Орналасқан жері
Стендтердің саны
Стендтердің мөлшері
Глуховка а/о
Глуховка
Мектеп жанында М.Маметова көшесі, үй 10
1
1,70 х 1,20
Ауылдық әкімдігінің жанында Советская көшесі, үй 24
1
3,0 х 1,20
Белокаменка
Мектеп жанында, Октябрьдың 60-жылдығы көшесі (нөмірсіз үй)
1
1,70 х 1,20
Бірлік
Мектеп жанында (көше атаусыз, нөмірсіз үй)
1
1,80 х 1,30
Стеклянка
Мектеп жанында, Новостройка көшесі (нөмірсіз үй)
1
1,60 х 1,20
Жыланды
Орман шаруашылығы кеңсесі жанында, Ленин көшесі, үй 27
1
3,2 х 1,50
Мектеп жанында, Ленин көшесі, үй 25
1
1,60 х 1,10
Старая Крепость
(көше атаусыз, нөмірсіз үй)
1

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Постановление акимата Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 3 марта 2011 года N 72. Зарегистрировано Управлением юстиции Бескарагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 28 марта 2011 года за N 5-7-92. Утратило силу в связи истечением срока применения - письмо Управления юстиции Бескарагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области от 09 июня 2011 года № 1589.
Сноска. Утратило силу в связи истечением срока применения - письмо Управления юстиции Бескарагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области от 09.06.2011 № 1589.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», по согласованию с районной территориальной избирательной комиссией и по предложению акимов сельских округов и председателей участковых избирательных комиссий, акимат Бескарагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан и оснастить их стендами, щитами, тумбами на условиях, обеспечивающих равные для всех кандидатов (приложение).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мирашева К. К. и акимов сельских округов.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                      Т. ЖЕКСЕМБАЕВ
Согласовано:
Председатель районной территориальной
избирательной комиссии:                          Е. Рахметуллин
03.03.2011 г.
Приложение
к постановлению акимата
Бескарагайского района
от 3 марта 2011 года № 72
Места для размещения агитационных печатных материалов для
всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан по
Бескарагайскому району.
Населенные пункты
Место расположения
Количество стендов
Размеры стендов
Глуховский с\округ
Глуховка
Возле школы ул. М-Маметовой, дом 10
1
1,70 х 1,20
Возле сельского акимата ул. Советская, дом 24
1
3,0 х 1,20
Белокаменка
Возле школы, ул. 60 лет Октября (б\н)
1
1,70 х 1,20
Берлык
Возле школы (наименований улиц нет)
1
1,80 х 1,30
Стеклянка
Возле школы, ул. Новостройки (без номера)
1
1,60 х 1,20
Джеланды
Возле конторы лесхоза, ул. Ленина, дом 27
1
3,2 х 1,50
Возле школы, ул. Ленина, дом 25
1
1,60 х 1,10
Старая Крепость
Возле теплицы (наименований улиц нет)
1

1,80 х 1,10
М-Владимировка а/о
М-Владимировка
Ауылдық округінің жанында, Горький көшесі, үй 18А
1
1,40 х 2,0
М-Владимировка
Мектептің ішінде, Школьная көшесі (нөмірсіз үй)
1
1,40 х 2,0
Бозтал
Мектептің жанында (көше атаусыз, нөмірсіз үй)
1
2,70 х 1,10
Сосновка а/о
Сосновка
Ауылдық әкімдігінің жанында, Ленин көшесі, үй 84
1
1,5 х 2,0
Қоянбай
Мектеп жанында, Сейфуллин көшесі (нөмірсіз үй)
1
3,5 х 1,20
Морозов орман шаруашылығы
Орман шаруашылығы кеңсесі жанында, Куйбышев көшесі, үй 22
1
4,2 х 1,30
Семияр а/о
Семияр
Мектеп жанында, М.Каирбаева көшесі, үй 16
1
1,80 х 2,50
Ауылдық әкімдігінің жанында Горький көшесі, үй 30
1
1,50 х 2,50
Кривинка
Мектеп жанында, Ленин көшесі (нөмірсіз үй)
1
1,50 х 2,00
Грачи
Мектептің жанында, Абай көшесі (нөмірсіз үй)
1
1,50 х 2,30
Лесной
Мектеп жанында, 3 квартал
1
1,20 х 2,20
Семеновка а/о
Семеновка
Мектеп жанында, Чернышевский көшесі, үй 10
1
2,0 х 3,0
Өндіріс
Мектеп жанында, Ленин көшесі, үй 5
1
2,0 х 3,0
Семеновка орман шаруашылығы
Орман шаруашылығы кеңсесінде (көше атаусыз, нөмірсіз үй)
1
1,50 х 2,20
Дөңгелек орман шаруашылығы
Орман шаруашылығы кеңсесі жанында (көше атаусыз, нөмірсіз үй)
1
1,50 х 2,30
Канонерка а/о
Канонерка
Мектеп жанында, Маяковский көшесі, үй 29
1
2,0 х 3,0
Канонерка
Мектеп жанында, Маяковский көшесі, үй 29
1
2,0 х 1,5
Қара-Мырза
Мектеп жанында, Лесная көшесі, үй 22
1
2,0 х 1,50
Қара-Мырза
Мектеп жанында, Лесная көшесі, үй 22
1
2,0 х 1,50
Қарабаш
Жұмыр орман шаруашылығы кеңсесі жанында (көшелер жоқ)
1
1,50 х 1,50
Бесқарағай а/о
Бесқарағай
Мәдениет үйінің жанында, Әуезов көшесі, үй 11
1
1,50 х 2,0
«Анара» дүкенінің жанында Әуезов көшесі, үй 28
1
1,50 х 2,0
Долон а/о
Долон
Ауылдық әкімдігінің жанында, Абай көшесі, үй 11
1
1,60 х 2,55
Бөдене
«Қазақтелеком» АТС-тың жанында Молдажанов көшесі (нөмірсіз үй)
1
1,80 х 1,50
Черемушка
Толық емес мектептің жанында, Школьная көшесі (нөмірсіз үй)
1
1,60 х 1,20
Мостик
«Семей орманы» МОТР ММ-нің Долон филиалы кеңсесі жанында (көше атаусыз, нөмірсіз үй)
1
1,80 х 1,35
Беген а/о
Беген
Мектеп жанында, Ленин көшесі, үй 32
0,70 х 1,20
Жандос
«Центральный» дүкенінің жанында (көше атаусыз, нөмірсіз үй)
0,70 х 1,20
Беген орман шаруашылығы
Мектеп жанында, Степная көшесі, үй 1
0,70 х 1,20
Басколь а/о
Н-Николаевка
Мектеп жанында, Школьная көшесі, үй 1
1
0,50 х 2,0
ОДА-ның жанында, Ленин көшесі (нөмірсіз үй)
1
0,50 х 0,50
Ауылдық әкімдігінің жанында, 1 май көшесі, үй 31
1
0,50 х 1,0
Башкуль
Мектеп жанында, Абай көшесі (нөмірсіз үй)
1
0,50 х 2,0
Пошта жанында, Абай көшесі (нөмірсіз үй)
1
0,50 х 2,0
Бөкебай
Орман шаруашылығы кеңсесі жанында, Тополевая көшесі (нөмірсіз үй)
1
0,50 х 2,0
Пошта байланыс бөлімшесі жанында, Солнечная көшесі (нөмірсіз үй)
1
0,50 х 1,0

1,80 х 1,10
М-Владимировский с\округ
М- Владимировка
Возле сельского округа, ул. Горького, дом 18 А
1
1,40 х 2,0
М- Владимировка
Внутри школы, ул. Школьная, (без номера)
1
1,40 х 2,0
Бозтал
Возле школы (улиц нет)
1
2,70 х 1,10
Сосновский с\округ
Сосновка
Возле сельского акимата, ул. Ленина, дом 84
1
1,5 х 2,0
Коянбай
Возле школы, ул. Сейфуллина, (без номера)
1
3,5 х 1,20
Морозовский лесхоз
Возле конторы лесхоза, ул. Куйбышева, дом 22
1
4,2 х 1,30
Семиярский с\округ
Семиярка
Возле школы, ул. М. Каирбаева, дом 16
1
1,80 х 2,50
Возле сельского акимата, ул. Горького, дом 30
1
1,50 х 2,50
Кривинка
Возле школы, ул. Ленина (без номера)
1
1,50 Х 2,00
Грачи
Возле школы, ул. Абая (без номера)
1
1,50 х 2,30
Лесной
Возле школы, 3 квартал
1
1,20 х 2,20
Семеновский с\о
Семеновка
Возле школы, ул. Чернышевского, дом 10
1
2,0 х 3,0
Ундрус
Возле школы, ул. Ленина, дом 5
1
2,0 х 3,0
Семеновское лесничество
Возле конторы лесничества (нет улиц)
1
1,50 х 2,20
Донгулекское лесничество
Возле конторы лесничества (нет улиц)
1
1,50 х 2,30
Канонерский с\о
Канонерка
Возле школы, ул. Маяковского, дом 29
1
2,0 х 3,0
Канонерка
Возле школы, ул. Маяковского, дом 29
1
2,0х1,5
Кара-Мурза
Возле школы, ул. Лесная, дом 22
1
2,0 х 1,50
Кара-Мурза
Возле школы, ул. Лесная, дом 22
1
2,0 х 1,50
Карабаш
Внутри конторы Джемурского лесничества (нет улиц)
1
1,50 х 1,50
Бескарагайский с/округ
Бескарагай
Возле Дома культуры, ул. Ауэзова, дом 11
1
1,50 х 2,0
КМКП «Водник Сейфуллина дом 106
1
1,50 х 2,0
Возле магазина «Анара», ул. Ауэзова, дом 28
1
1,50 х 2,0
Долонский с\округ
Долонь
Возле сельского акимата, ул. Абая, дом 11
1
1,60 х 2,55
Бодене
Возле АТС «Казахтелеком», ул. Молдажанова (без номера)
1
1,80 х 1,50
Черемушка
Возле здания неполной школы ул. Школьная (без номера)
1
1,60 х 1,20
Мостик
Возле конторы Долонского филиала ГУ ГЛПР «Семей Орманы», ул. Ленина (без номера)
1
1,80 х 1,35
Бегенский с\округ
Бегень
Возле школы ул. Ленина, дом 32
0,70 х 1,20
Жандос
Возле магазина «Центральный» (без улиц)
0,70 х 1,20
Лесхоз Бегенский
Возле школы, ул. Степная, дом 1
0,70 х 1,20
Баскольский с\о
Н-Николаевка
Возле школы, ул. Школьная, дом 1
1
0,50 х 2,0
Возле СВА, ул. Ленина (без номера)
1
0,50 х 0,50
Возле сельского акимата, 1 мая, дом 31
1
0,50 х 1,0
Башкуль
Возле школы, ул. Абая (без номера)
1
0,50 х 2,0
Возле почты, ул. Абая (без номера)
1
0,50 х 2,0
Букебай
Возле конторы лесничества, ул. Тополевая (без номера)
1
0,50 х 2,0
Возле почтового отделения связи, ул. Солнечная (без номера)
1
0,50 х 1,0