2012 жылғы 15 қаңтарға тағайындалған Қазақстан Республикасы Мәжіліс Парламенті және мәслихаттары депутаттарының кезекті сайлауын өткізу үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданының әкімінің 2011 жылғы 28 қарашадағы N 3-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бесқарағай ауданындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 09 желтоқсанда N 5-7-106 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданының әкімінің 2012 жылғы 29 ақпандағы N 3-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданының әкімінің 2012.02.29 N 3-1 шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес, 2012 жылғы 15 қаңтарға тағайындалған Қазақстан Республикасы Мәжіліс Парламенті және мәслихаттары депутаттарының кезекті сайлауын өткізу үшін, Бесқарағай ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Шекараларда келесі сайлау учаскелері құрылсын:
№ 1142 Жабық сайлау учаскесі
№ 438 Ново-Николаевка сайлау учаскесі
Ново-Николаевка ауылы, Ленин көшесі (нөмірсіз үй).
Шекарасы: Калинин көшесі, үй №№ 1-20; Октябрь көшесі, үй №№ 1-3, 5-9, 18-22, 24, 30, 32-33, 35, 39, 41-44, 50, 53-54, 56, 58-72, 74-76, 80, 84, 86-88,90, 92-96, 99, 100, 102-106, 108, 109, 112-114, Лесная көшесі,үй №№ 11-15, 17-19, 21-28; Ленин көшесі, үй №№ 2, 5, 6, 13, 15, 22, 24, 26-32, 34, 36-37, 39-40, 42-43, 45-46, 48 ,58, 60, 62, 64, 66, 68, 79, 82, 84, 88, 90, 94, 96, 98, 99, 108, 100, 112, 110; Гагарин көшесі, үй №№ 1-16, 18, 19-1-2, 20-25, 27-33; Баймұратов көшесі, үй №№ 1-24, 27, 29, 30, 32, 34-36, 38-39; 1 Май көшесі, үй №№ 2-9, 11-13, 15, 18, 20-23, 25-26, 28-31, 33-40, 43-45, 47, 48, 50, 52, 53, 55; М.Әуэзов көшесі үй №№ 10, 13, 15, 17-23, 26-28, 30, 34, 36, 38, 40-45; Новая көшесі үй №№ 1-11.
№ 439 Башкуль сайлау учаскесі
Башкуль ауылы, Абай көшесі (нөмірсіз үй) орта мектеп.
Шекарасы: Паровая көшесі, үй №№ 2-10, 12-14, 17, 19, 21-22, 24, 27-28; Абай көшесі, үй №№ 1, 3-6, 8-11, 13-14, 16-20, 23, 27, 29, 31, 36, 38, 40; Целинная көшесі, үй №№ 1-4, 6-11, 13-16, 18-19, 21-29, 31-40; Школьная көшесі, үй №№ 1-6, 8-9, 11-20, 22-24, 26, 28-30, 31, 34-36, Озерная көшесі, үй №№ 1-3, 5-9, 11, 13-14, 18-20, 23, 30-35, 37-43, 49.
№ 440 Букебай сайлау учаскесі
Букебай ауылы, Яблоневая көшесі (нөмірсіз үй), Букебай орман шаруашылығының кеңсесі.
Шекарасы: Яблоневая көшесі, үй №№ 4, 5, 6, 10-16, 15, 14, 17, 18, 19; Тополевая көшесі, үй №№ 1-14, 16-17, 9, 20, 23, 24, 25-1-2, 26, 29-1-2, 30, 31-35; Черемуховая көшесі, үй №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; Солнечная көшесі, үй №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 8, 10, 12, 14, 16; Боровая көшесі, үй №№ 1-4, 5, 6, 7-1-2, 8-1-2, 10, 12, 14, 16, 18.
№ 441 Бесқарағай сайлау учаскесі
Бесқарағай ауылы, М. Әуэзов көшесі, үй 11, аудандық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Партизан көшесі, үй №№ 5, 8, 10, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38; М.Әуэзов көшесі, үй №№ 1, 3, 4 ,5, 7, 9; Чехов көшесі, үй №№ 2, 7, 9, 10, 11, 13-18, 19, 21, 24-28, 29-38, 40-49, 51; Ж.Дастенов көшесі, үй №№ 1-11, 13-23, 24-35, 37, 39, 40, 43, 45, 49, 55, 57, 59, 60, 62, 64-75, 79; Некрасов көшесі, үй №№ 1, 2, 3, 5, 6, 9; Қаиырбаев көшесі, үй №№ 1-6; Молодежный көшесі, үй №№ 1, 2, 3; Желтоқсан көшесі, үй №№ 1-7, 8, 11, 12, 13, 14, 15-18, 19, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 40; Шәкәрім көшесі, үй №№ 1-10; Южный көшесі, үй №№ 1-6, 8, 10; Юность көшесі, үй №№ 1, 3, 5; Сейфуллин көшесі, үй №№ 1, 4, 6, 8, 10-19, 21-39, 41-53, 56-57, 60-74, 75, 76-104, 106 ,107, 117, 119-123, 124, 125, 135, 136, 138, 141-143, 145, 147; Октябрь көшесі, үй №№ 1, 4-11, 17; Гоголь көшесі, үй №№ 2, 7, 9, 11, 17, 19, 21, 23; Заозерный көшесі, үй №№ 11-14, 16, 18, 20-24, 26; Коммунальная көшесі, үй №№ 1-7; Ж. Жабаев көшесі, үй №№ 1-12, 14, 16, 18, 20-37, 39, 40-51, 52, 53-57, 65, 67, 69, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89; Болотная көшесі, үй № 1; Лесной көшесі, үй №№ 1, 3, 5, 7, 9; 8 Март көшесі, үй №№ 2, 6-13, 15-31; Лермонтов көшесі, үй №№ 1, 5, 8-10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30; Б. Момышұлы көшесі, үй №№ 2-4, 6-9, 10, 12, 14-17, 19, 23, 28-29, 31, 35, 41; К.Қалтаев көшесі, үй №№ 2, 7-9, 11, 13-18, 20, 22, 24-33, 35-40, 43, 46-62, 64-67, 69, 1, 73, 75, 77, 79, 81, 83; Қ.Рысқұлбеков көшесі, үй №№ 1-7, 9-15, 17-19, 22-26, 28-29, 31. 33, 37; Молдажанов көшесі, үй №№ 1-5, 8, 11, 13-18, 20-27, 29, 31, 33-51, 53-74, 78, 80-87, 89-94, 98, 101, 106, 108-116, 117, 119, 121, 123, 131, 133, 135, 137, 141, 143, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 163; Советская көшесі, үй №№ 1, 3-7, 9.
№ 442 Бесқарағай сайлау учаскесі
Бесқарағай ауылы, Елистратов көшесі, үй 3, орта мектеп.

Об образовании избирательных участков для проведения очередных выборов депутатов маслихатов и Мажилис Парламента Республики Казахстан назначенных на 15 января 2012 года
Решение акима Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 28 ноября 2011 года N 3-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Бескарагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 09 декабря 2011 года за N 5-7-106. Утратило силу решением акима Бескарагайксого района Восточно-Казахстанской области от 29 февраля 2012 года N 3-1
Сноска. Утратило силу решением акима Бескарагайксого района Восточно-Казахстанской области от 29.02.2012 N 3-1.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», для проведения очередных выборов депутатов маслихатов и Мажилиса Парламента Республики Казахстан, назначенных на 15 января 2012 года, аким Бескарагайского района РЕШИЛ:
1. Образовать следующие избирательные участки в границах:
Закрытый избирательный участок № 1142
Ново-Николаевский избирательный участок № 438.
село Ново-Николаевка ул. Ленина, (без нумерации).
Границы: ул. Калинина №№ 1 по 20; ул Октябрьская, дом с №№ 1-3, 5-9, 18- 22, 24, 30, 32-33, 35, 39, 41-44, 50, 53-54, 56, 58-72, 74-76, 80, 84, 86-88, 90, 92-96, 99, 100, 102-106, 108, 109, 112-114; ул. Лесная, дом с №№ 11-15, 17-19, 21-28, ул. Ленина, дом с №№ 2, 5, 6, 9, 13, 15, 22, 24, 26-32, 34, 36-37, 39-40, 42-43, 45-46, 48, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 79, 82, 84, 88, 90, 94, 96, 98, 99, 108, 100, 112, 110; ул. Гагарина, дом №№ 1-16, 18, 19-1-2, 20-25, 27-33; ул. Баймуратова, дом №№ 1-24, 27, 29, 30, 32, 34-36, 38-39; ул. 1 Мая, дом №№ 2-9, 11-13, 15, 18, 20-23, 25-26, 28-31, 33-40, 43-45, 47, 48, 50, 52, 53, 55; ул. Ауэзова, дом №№ 10, 13, 15, 17-23, 26-28, 30, 34, 36, 38, 40-45; ул. Новая, дом №№ 1-11.
Башкульский избирательный участок № 439.
село Башкуль, ул. Абая (без нумерации), средняя школа.
Границы: ул. Паровая, дом №№ 2-10, 12-14, 17, 19, 21-22, 24, 27-28; ул. Абая, дом №№ 1, 3-6, 8-11, 13-14, 16-20, 23, 27, 29, 31, 36, 38, 40; ул. Целинная, дом №№ 1-4, 6-11, 13-16, 18-19, 21-29, 31-40; ул. Школьная, дом №№ 1-6, 8-9, 11-20, 22-24, 26, 28-30, 31, 34-36; ул. Озерная, дом №№ 1-3, 5-9, 11, 13-14, 18-20, 23, 30-35, 37-43, 49.
Букебаевский избирательный участок № 440.
село Букебай, ул. Яблоневая (без нумерации), контора Букебаевского лесничества.
Границы: ул. Яблоневая, дом №№ 4, 5, 6, 10-16, 15, 14, 17, 18, 19; ул. Тополевая, дом №№ 1-14, 16-17, 9, 20, 23, 24, 25-1-2, 26, 29-1-2, 30, 31-35; ул. Черемуховая, дом №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; ул. Солнечная, дом №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 8, 10, 12, 14, 16; ул. Боровая, дом №№ 1-4, 5, 6, 7-1-2, 8-1-2, 10, 12, 14, 16, 18.
Бескарагайский избирательный участок № 441.
село Бескарагай ул. М.Ауэзова № 11, Районный дом культуры.
Границы: ул. Партизанская, дом №№ 5, 8, 10, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38; ул. Ауэзова, дом №№ 1, 3, 4, 5, 7, 9; ул. Чехова, дом №№ 2, 7, 9, 10, 11, 13-18, 19, 21, 24-28, 29-38, 40-49, 51; ул. Ж. Дастенова, дом №№ 1-11, 13-23, 24-35, 37, 39, 40, 43, 45, 49, 55, 57, 59, 60, 62, 64-75, 79; ул. Некрасова, дом №№ 1, 2, 3, 5, 6, 9; ул. Каирбаева, дом с №№ 1-6; ул. Молодежная, дом №№ 1, 2, 3; ул. Желтоқсан, дом с №№ 1 по 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15-18, 19, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 40; ул. Шакарима, дом №№ 1 по 10; ул. Южная, дом с №№ 1 по 6, 8,10; ул. Юности, дом №№ 1, 3, 5; ул. Сейфуллина, дом №№ 1, 4, 6, 8, 10-19, 21-39, 41-53, 56-57, 60-74, 75, 76-104, 106, 107, 117, 119-123, 124, 125, 135, 136, 138, 141-143, 145, 147; ул. Октябрьская, дом №№ 1, 4-11, 17; ул. Гоголя, дом №№ 2, 7, 9, 11, 17, 19, 21, 23; ул. Заозерная, дом №№ 11-14, 16, 18, 20-24, 26; ул. Коммунальная, дом с №№ 1-7; ул. Ж. Жабаева, дом №№ 1-12, 14, 16, 18, 20-37, 39, 40-51, 52, 53-57, 65, 67, 69, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89; ул. Болотная, дом № 1; ул. Лесная, дом №№ 1, 3, 5, 7, 9; ул. 8 Марта, дом №№ 2, 6-13, 15-31; ул. Лермонтова, дом №№ 1, 5, 8-10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30; ул. Б. Момышулы, дом №№ 2-4, 6-9, 10, 12, 14-17, 19, 23, 28-29, 31, 35, 41; ул. К. Калтаева, дом №№ 2, 7-9, 11, 13-18, 20, 22, 24-33, 35-40, 43, 46-62, 64-67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83; ул. К. Рыскулбекова, дом №№ 1-7, 9-15, 17-19, 22-26, 28-29, 31. 33, 37; ул.Молдажанова, дом №№ 1-5, 8, 11, 13-18, 20-27, 29, 31, 33-51, 53-74, 78, 80-87, 89-94, 98, 101, 106, 108-116, 117, 119, 121. 123, 131, 133, 135, 137, 141, 143, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 163; ул.Советская, дом №№ 1, 3-7, 9.
Бескарагайский избирательный участок № 442.
село Бескарагай, ул. Елистратова № 3, средняя школа.

Шекарасы: Гагарин көшесі, үй №№ 1-4, 5-1-2, 6-22, 24-25, 27, 29, 31, 33; Шәкәрім көшесі, үй №№ 3/12, 4-6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; Баймұратов көшесі, үй №№ 5, 7-15, 17, 19-21, 23, 25, 27; Ломоносов көшесі, үй №№ 1, 3; Автомобилистер көшесі, үй №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Короткая көшесі, үй 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15; Молдажанов көшесі, үй №№ 118, 120, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 152, 154, 156, 158, 162, 164-181, 183, 187, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209-1-2, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223; Тәуелсіздік көшесі, үй №№ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23,25,27,29,31,33,34,35 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53; Абай көшесі, үй №№ 9-38, 39, 40-59, 62; Шевцов көшесі, үй №№ 3-35; Дорожная көшесі, үй №№ 1, 3, 4; Елистратов көшесі, үй №№ 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12. Пушкин көшесі, үй №№ 1-5, 7, 8, 9, 15-1-2, 17, 19; Западная көшесі, үй №№ 1, 2, 3, 4, 5-10, 11, 12, 13, 14, 16; Строительная көшесі, үй №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7; Сейфуллин көшесі, үй №№ 148, 150, 152, 154-157, 160-166, 168, 169, 170, 171-185, 187-224, 225, 232, 236, 238; Қ.Рыскулбеков көшесі, үй №№ 30, 32, 39, 40, 42, 45-49, 50, 53-91, 93, 95, 97, 99, 101, 103; Пионер көшесі, үй №№ 30, 32, 39, 40, 42, 45-49, 50, 53-91, 93, 95, 97, 99, 101, 103; Дорстрой көшесі, үй №№ 1, 2; Чапаев көшесі, үй №№ 1, 2, 3; Садовая көшесі, үй №№ 1, 2, 3, 4; К. Қалтаев көшесі, үй №№ 70, 72, 76, 78, 80, 82-131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, Трудовые резервы көшесі, үй №№ 1, 2, 4, 6, 7; М. Қаиырбаев көшесі, үй  №№ 7, 9-16, 18, 19-23, 24, 25, 26, 27, 28-34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; Корнев көшесі, үй №№ 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13; М.Әуэзов көшесі, үй №№ 12-15, 17, 20-1-2, 23, 24/8, 25, 26/4, 27, 29, 33, 34, 36, 38/8, 40/4, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; Мир көшесі, үй №№ 1, 3, 2, 2, 4, 6.
№ 443 Беген сайлау учаскесі
Беген ауылы, Ленин көшесі, үй № 36, орта мектеп.
Шекарасы: Ленин көшесі, үй №№ 1-5, 18, 20, 22, 27, 33, 34, 35-43, 47-61, 76, 78. Абай көшесі, үй №№ 2-5, 7-15, 17-57, 59, 61-66, 68, 70-75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; Озерная көшесі, үй  №№ 4-64, 66, 68, 70; Советская көшесі, үй №№ 1-7, 9-30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56. Новая көшесі, үй №№ 2-22, 24; Мир көшесі, үй 2-5, 7-8, 10-11, 20, 22, 24, 26; 1 Май көшесі, үй №№ 1-5, 7-10, 12-14, 16-25.
№ 444 Жандос сайлау учаскесі
Жандос ауылы (көше атаусыз, нөмірсіз үй), бастауыш мектеп.
№ 445 Орман шаруашылығы сайлау учаскесі
Беген орман шаруашылығы, Степной көшесі (нөмірсіз үй).
№ 446 Глуховка сайлау учаскесі
Глуховка ауылы, М. Маметова көшесі,үй 2,орта мектеп.
Шекарасы: Школьная көшесі, үй №№ 1-7, 10-1-2, 11-12, 14-19, 20-24, 29, 30-1-2, 32, 35-8, 41, 45, 47, 49, Урожайная көшесі, үй №№ 1-2, 9, 11, 13, 15-18, 20, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 38, Советская көшесі, үй №№ 1, 7, 17, 19, 21, 23, 25-26, 28, 30, 32, 34, 36; Гагарин көшесі, үй №№ 2-5, 7-9, 10-1-2, 16, 18-22, 24-28, 30, 32-33, 35, 37, 39, 52-1-2, 56, 58; Абай көшесі, үй №№ 1, 3-4, 6-7, 9, 11-12, 14-18, 20-31, 33, 37-38, 40-41, 44-45, 47, 49, 50-51; Панфилов көшесі, үй №№ 1, 2, 7, 9-14, 16-18, 19-22, 24-25, 27-33, 38, 42, 46; А. Павлов көшесі, үй №№ 8, 14, 16, 18, 27, 29, 31; Юбилейная көшесі, үй №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 28, 40; 60 лет ВЛКСМ көшесі, үй №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12.; М. Маметова көшесі, үй №№ 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21. Пионер көшесі, үй №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Новостройка көшесі, үй №№ 1, 3, 5; Степная көшесі, үй №№ 1, 3; Целинная көшесі, үй №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 17, 19. Жамбыл көшесі, үй №№ 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24; Октябрьская көшесі, үй №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12; Свердлов көшесі, үй №№ 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23.
№ 447 Жыланды сайлау учаскесі
Жыланды ауылы, Ленин көшесі, үй 31, негізгі мектеп.

Границы: ул. Гагарина, дом №№ 1-4, 5-1-2, 6-22, 24-25, 27, 29, 31, 33; ул. Шакарима, дом №№ 3/12, 4-6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; ул. Баймуратова, дом №№ 5, 7-15, 17, 19-21, 23, 25, 27; ул. Ломоносова, дом №№ 1, 3; ул. Автомобилистов, дом №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; ул. Короткая, дом №№ 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15; ул. Молдажанова, дом №№ 118, 120, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 152, 154, 156, 158, 162, 164-181, 183, 187, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209-1-2, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223; ул. Тәуелсіздік, дом №№ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53; ул. Абая, дом №№ 9-38, 39, 40-59, 62; ул. Щевцова, дом №№ 3-35; ул. Дорожная, дом №№ 1, 3, 4; ул. Елистратова, дом №№ 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12; ул. Пушкина, дом №№ 1-5, 7, 8, 9, 15-1-2, 17, 19; ул. Западная, дом №№ 1, 2, 3, 4 по 5-10, 11, 12, 13, 14,16; ул. Строительная, дом №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7; ул. Сейфуллина, дом №№ 148, 150, 152, 154-157, 160-166, 168, 169, 170, 171-185, 187-224, 225, 232, 236, 238; ул.К.Рыскулбекова, дом №№ 30, 32, 39, 40, 42, 45-49, 50, 53-91, 93, 95, 97, 99, 101, 103; ул. Пионерская, дом №№ 30, 32, 39, 40, 42, 45-49, 50, 53-91, 93, 95, 97, 99, 101, 103; ул. Дорстроя, дом №№ 1, 2; ул. Чапаева, дом №№ 1, 2, 3; ул. Садовая, дом №№ 1, 2, 3, 4; ул. К. Калтаева, дом №№ 70, 72, 76, 78, 80, 82-131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157; ул. Трудовые резервы, дом №№ 1, 2, 4, 6, 7; ул. М. Каирбаева, дом №№ 7, 9-16, 18, 19 по 23, 24, 25, 26, 27, 28-34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; ул. Корнева, дом №№ 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13; ул. Ауэзова, дом №№ 12-15, 17, 20-1-2, 23, 24/8, 25, 26/4, 27, 29, 33, 34, 36, 38/8, 40/4, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; ул. Мира, дом №№ 1, 3, 2, 2, 4, 6.
Бегенский избирательный участок № 443.
село Бегень, ул. Ленина № 36, средняя школа.
Границы: ул. Ленина, дом №№ 1-5, 18, 20, 22, 27, 33, 34, 35-43, 47-61, 76, 78. ул Абая, дом №№ 2-5, 7-15, 17-57, 59, 61-66, 68, 70-75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; ул. Озерная, дом с №№ 4-64, 66, 68, 70.; ул. Советская, дом №№ 1-7, 9-30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56. ул. Новая, дом №№ 2-22, 24; ул. Мира, дом с №№ 2-5, 7-8, 10-11, 20, 22, 24, 26; ул. 1 Мая, дом №№ 1-5, 7-10, 12-14, 16-25.
Жандосский избирательный участок № 444.
село Жандос, (без наименований улиц и нумераций домов), начальная школа.
Лесхозный избирательный участок № 445.
Бегенский лесхоз, ул. Степная (без нумерации).
Глуховский избирательный участок № 446.
село Глуховка, ул. М. Маметовой № 2, средняя школа.
Границы: ул. Школьная, дом с №№ 1-7, 10-1-2, 11-12, 14-19, 20-24, 29, 30-1-2, 32, 35-8, 41, 45, 47, 49; ул. Урожайная, дом №№ 1-2, 9, 11, 13, 15-18, 20, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 38; ул. Советская, дом №№ 1, 7, 17, 19, 21, 23, 25-26, 28, 30, 32, 34, 36; ул. Гагарина, дом с №№ 2-5, 7-9, 10-1/2, 16, 18-22, 24-28, 30, 32-33, 35, 37, 39, 52-1-2, 56, 58; ул. Абая, дом №№ 1, 3-4, 6-7, 9, 11-12, 14-18, 20-31, 33, 37-38, 40-41, 44-45, 47, 49, 50-51; ул. Панфилова, дом №№ 1, 2, 7, 9-14, 16-18, 19-22, 24-25, 27-33, 38, 42, 46; ул. А. Павлова дом №№ 8, 14, 16, 18, 27, 29, 31; ул. Юбилейная, дом с №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 28, 40; ул. 60 лет ВЛКСМ, дом №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12; ул. М. Маметова, дом №№ 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21. ул. Пионерская, дом №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; ул. Новостройка, дом №№ 1, 3, 5;. ул. Степная, дом №№ 1, 3; ул. Целинная, дом №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 17, 19; ул. Джамбула, дом №№ 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24; ул. Октябрьская, дом №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12; ул Свердлова, дом №№ 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23.
Джиландинский избирательный участок № 447.
село Джиланды, ул. Ленина № 31, основная школа.

Шекарасы: Ленин көшесі, үй №№ 1-10, 12-14, 16-28, 32, 33: Лесная көшесі, үй №№ 1-10, 12-33, 35, 37, 39; Абай көшесі, үй №№ 1-9, 11, 13-28; Гагарин көшесі, үй №№1-5, 7-10, 12; Советская көшесі, үй №№ 2-17, 19, 21, 23.
№ 448 Стеклянка сайлау учаскесі
Стеклянка ауылы, Новостройка көшесі (нөмірсіз үй), толық емес мектеп.
Шекарасы: Молодежная көшесі, үй №№ 1-2, 3, 4, 19-26, 28, 29, 30, 31, 33-35, 37, 39-50, 52-72, 75-79; Революция көшесі, үй №№ 1-8, 15, 17-21, 25-26, 28-29, 40, 42-66; Новостройка көшесі, үй №№ 1-14, 15, 17-39.
№ 449 Бірлік сайлау учаскесі
Бірлік ауылы (көше атаусыз, нөмірсіз үй) толық емес мектеп.
№ 450 Белокаменка сайлау учаскесі
Белокаменка ауылы, 60 лет Октября көшесі (нөмірсіз үй), негізгі мектеп.
Шекарасы: 60 лет Октября көшесі, үй №№ 1-51, Ленин көшесі, үй №№ 2, 4, 6, 8, 10-11, 12, 13-23, 30, 31, 32, 41, 43, 45, 47, 50; Береговая көшесі, үй №№ 1-3, 5, 7, 9, 11-12, 14, 15, 21-22, 25-27; Гагарин көшесі, үй №№ 1-4, 7, 9-10, 13-1-2, 15, 18, 19, 27, 30-32.
№ 451 Долон сайлау учаскесі
Долон ауылы, 1 Май көшесі (нөмірсіз үй), орта мектеп.
Шекарасы: Молодежная көшесі, үй №№ 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5. 5а, 7, 9, 31, 31а, 33, 33а, 34, 35, 35а; 50 лет ВЛКСМ көшесі, үй №№ 3, 3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а 10а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 16, 16а, 22, 22а, 24, 24а; Иван Диц көшесі, үй №№ 1-4, 6-9, 11-13, 15, 17, 19, 20, 20а, 21, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 30, 30а, 32; Целинная көшесі, үй №№ 2, 4-9, 12, 13, 15-21, 23; 25 лет Октября көшесі, үй №№ 5, 6, 7а, 12, 15, 18-20, 23, 25-28, 32, 38, 38а, 42; Советская көшесі, үй №№ 3, 4, 7, 8, 10, 10а, 16, 17, 17а, 19, 25, 31-34, 37, 38, 40, 44, 50, 52; Абай көшесі, үй №№ 11а, 13-17, 19, 28, 28а; Ленин көшесі, үй №№ 2, 4, 5, 7, 8, 13, 14, 19, 20, 28, 30, 32, 34, 52, 54; 1 Май көшесі, үй №№ 1, 3, 13, 14, 16, 16а, 18, 22, 22а, 23-26, 28, 29, 34; Мир көшесі, үй №№ 3а, 5, 7, 9, 11, 17, 20, 23, 25; Дружба көшесі, үй №№ 1, 4, 5, 8, 9, 16; Лесной көшесі, үй №№ 1-3, 5-7; Дикопольская көшесі, үй №№ 12, 14, 16, 18, 21, 21а; Береговая көшесі, үй №№ 6, 8; Новая көшесі, үй №№ 1-3, 5, 6, 12, 13, 18.
№ 452 Бөденелі сайлау учаскесі
Бөдене ауылы, Молдажанов көшесі (нөмірсіз үй), орта мектеп.
Шекарасы: Ш. Құдайбердиев көшесі, үй №№ 1, 2, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5/1, 5/2, 6, 6а, 7а, 8, 8а, 10, 12, 13, 16, 16/1-18, 18/1, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; Молдажанов көшесі, үй №№ 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4-7, 9, 13, 15; А.Кашаубаев көшесі, үй №№ 1, 3, 5-10, 11, 13, 15, 16, 18, 20, 20/1, 22, 24, 26, 28; Амангелді көшесі, үй №№ 4, 6, 9, 15, 18-26, 43, 45, 47, 49, 51; Қалиғожаұлы көшесі, үй №№ 1, 2, 4, 4а, 7, 14, 17-19, 21, 23, 25-27, 29, 30, 31, 33-40, 42, 44, 46, 48; Абай көшесі, үй №№ 12, 14, 15, Жамбыл көшесі, үй №№ 1-5, 8-10, 12-14, 16, 17, 19, 19а; Ленин көшесі, үй №№ 2, 4, 6, 30,34; Б.Момыш-ұлы көшесі, үй №№ 8, 10; Абай көшесі, үй №№ 3, 5, 7, 9, 11-16; Технологический көшесі, үй №№ 21, 25, 43; Новая көшесі, үй №№ 4, 6, 8; Н.Баймұратов көшесі, үй №№ 16, 17, 23.
№ 453 Мостик сайлау учаскесі
Мостик ауылы, Ленин көшесі (нөмірсіз үй), орман шаруашылық кеңсесі.

Границы: ул. Ленина, дом с №№ 1-10, 12-14, 16-28, 32, 33: ул. Лесная, дом №№ 1-10, 12-33, 35, 37, 39; ул. Абая, дом №№ 1-9, 11, 13-28; ул. Гагарина, дом №№ 1-5, 7-10, 12; ул. Советская, дом №№ 2-17, 19, 21, 23.
Стеклянский избирательный участок № 448.
село Стеклянка, ул. Новостройка (без нумерации), неполная школа.
Границы: ул. Молодежная, дом №№ 1-2, 3, 4, 19-26, 28, 29, 30, 31, 33-35, 37, 39-50, 52-72, 75-79; ул. Революции, дом №№ 1-8, 15, 17-21, 25-26, 28-29, 40, 42-66, ул. Новостройка, дом №№ 1-14, 15, 17-39.
Берлыкский избирательный участок № 449.
село Берлык, (без наименования улиц, без номера), неполная школа.
Белокаменский избирательный участок № 450.
село Белокаменка, ул. 60 лет Октября (без нумерации), основная школа.
Границы: ул. 60 лет Октября, дом №№ 1-51, ул. Ленина, дом №№ 2, 4, 6, 8, 10-11, 12, 13-23, 30, 31, 32, 41, 43, 45, 47, 50; ул. Береговая, дом №№ 1-3, 5, 7, 9, 11-12, 14, 15, 21-22, 25-27; ул. Гагарина, дом №№ 1-4, 7, 9-10, 13-1-2, 15, 18, 19, 27, 30-32.
Долонский избирательный участок № 451.
село Долонь, ул. 1 Мая (без номера), средняя школа.
Границы: ул. Молодежная, дом № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 7, 9, 31, 31 а, 33, 33 а, 34, 35, 35а; ул.50 лет ВЛКСМ, дом №№ 3, 3 а, 5, 5 а, 7, 7 а, 9, 9 а, 10 а, 12, 12 а, 13, 14, 14 а, 16, 16 а, 22, 22 а, 24, 24 а; ул. Ивана Диц, дом №№ 1-4, 6-9, 11-13, 15, 17, 19, 20, 20 а, 21, 23, 24, 24 а, 25, 26, 27, 27 а, 28, 28 а, 30, 30 а, 32; ул. Целинная, дом №№ 2, 4-9, 12, 13, 15-21, 23; ул. 25 лет Октября, дом №№ 5, 6, 7а, 12, 15, 18-20, 23, 25-28, 32, 38, 38 а, 42; ул. Советская, дом №№ 3, 4, 7, 8, 10, 10 а, 16, 17, 17 а, 19, 25, 31-34, 37, 38, 40, 44, 50, 52; ул. Абая, дом №№ 11 а, 13-17, 19, 28, 28 а; ул. Ленина, дом №№ 2, 4, 5, 7, 8, 13, 14, 19, 20, 28, 30, 32, 34, 52, 54; ул. 1 Мая, дом №№ 1, 3, 13, 14, 16, 16 а, 18, 22, 22 а, 23-26, 28, 29, 34; ул. Мира, дом №№ 3 а, 5, 7, 9, 11, 17, 20, 23, 25; ул. Дружбы, дом №№ 1, 4, 5, 8, 9, 16; ул. Лесная, дом №№ 1-3, 5-7; ул. Дикопольская, дом №№ 12, 14, 16, 18, 21, 21 а; ул. Береговая, дом №№ 6, 8; ул. Новая, дом №№ 1-3, 5, 6, 12, 13, 18.
Боденелинский избирательный участок № 452.
село Бодене, ул. Молдажанова (без нумерации), средняя школа.
Границы: ул. Ш. Кудайбердиева, дом №№ 1, 2, 2 б, 3, 3 а, 4, 4 а, 5, 5/1, 5/2, 6, 6 а, 7а, 8, 8 а, 10, 12, 13, 16, 16/1, 18, 18/1, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; ул. Молдажанова, дом №№ 1, 1 а, 2, 2 а, 3, 3 а, 4-7, 9, 13, 15; ул. А. Кашаубаева, дом №№ 1, 3, 5-10, 11, 13, 15, 16, 18, 20, 20/1, 22, 24, 26, 28 ул. Амангельды, дом №№ 4, 6, 9, 15, 18-26, 43, 45, 47, 49, 51; ул. Қалигожаұлы, дом №№ 1, 2, 4, 4 а, 7, 14, 17-19, 21, 23, 25-27, 29, 30, 31, 33-40, 42, 44, 46, 48; ул. Абая, дом №№ 12, 14, 15, ул. Жамбыла, дом №№ 1-5, 8-10, 12-14, 16, 17, 19, 19а.;ул. Ленина, дом №№ 2, 4, 6, 30, 34; ул. Момыш-улы, дом №№ 8, 10; ул. Абая, дом №№ 3, 5, 7, 9, 11-16; ул. Технологическая, дом №№ 21, 25, 43; ул. Новая, дом №№ 4, 6, 8.ул. Баймуратова, дом №№ 16, 17, 23.
Мостикский избирательный участок № 453.
село Мостик, ул. Ленина (без номера) контора лесничества.

Шекарасы: 50  лет Октября көшесі, үй №№ 5, 6а, 8, 8а, 12, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20/1, 20/2, 22, 22а, 23, 23а, 24, 25, 26а, 27, 29, 31, 33, 35, 37-39, 39а, 41а, 41б; Боровая көшесі, үй №№ 1, 2, 2а, 4, 5, 5а, 6-8, 8а, 9, 11-14, 14а, 16-24, 26, 27, 29, 31. Ленин көшесі, үй №№ 1а, 2, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 8б, 8в, 9, 9а, 10, 10а, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 23, 23а, 25, 26, 29, 31, 33, 33/1, 34/1, 37, 41, 41а, 42, 42а, 46, 46а, 48; Комаров көшесі, үй №№ 1, 3, 17, 17а, 18, 18а, 20, 22, 22/1, 34, 36, 36/1, 38а, 40а, 41-44, 46, 48, 50; 50 лет Октября көшесі, үй №№ 5, 6а, 8, 8а, 12, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20/1, 20/2, 22, 22а, 23, 23а, 24, 25, 26а, 27, 29, 31, 33, 35, 37-39, 39а, 41а, 41б; Молодежный көшесі, үй №№ 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11; Береговая көшесі, үй 1, 3, 6.
№ 454 Черемшанск сайлау учаскесі
Черемушка ауылы, Ленин көшесі (нөмірсіз үй), толық емес мектеп.
Шекарасы: Школьная көшесі, үй №№ 2, 20, 22, 25, 26, 34, 36, 38, 41, 42, 54, 56-58, 60, 66-69, 70а, 92, 94, 96, 98; Ленин көшесі, үй №№ 4-9, 11, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 36, 38, 40, 45-47, 49, 51, 53, 58, 75-78, 80, 82, 84; Береговая көшесі, үй №№ 6, 8, 18, 20, 24, 28, 40, 52.
№ 455 Канонерка сайлау учаскесі
Канонерка ауылы, Маяковский көшесі, үй № 27, орта мектеп.
Шекарасы: Киров көшесі, үй №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6-7, 9-15, 17, 19-22, 25-29, 31-33, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 75; Пушкин көшесі, үй №№ 2, 4-5, 7-10, 13-20. М.Горький көшесі, үй №№ 3, 5, 7-10, 12, 18, 20, 23, 26-27, 39-30, 32-33, 37, 39, 41, 43; Ленин көшесі, үй №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-10, 12, 14-15, 18, 20-27, 29-31, 33-34, 38-40, 42, 44-53, 57-78, 80-86, 89, 91-97, 100, 103-108, 112, 116, 118, 120, 124, 128, 130, 135, 140, 142; Титов көшесі, үй №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 26-28, 30-33, 37-40, 42,43, 44, 46 ,48 ; Пионерская көшесі, үй №№ 2-6, 7, 8, 10, 11-18, 20, 22-28, 30; Павлов көшесі, үй №№ 3, 6, 12, 17-19, 22-23, 25-26, 28, 30, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Гагарин көшесі, үй №№ 1, 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12-14, 16-19, 21, 23, 26-33, 35, 37, 39-41, 47-48, 50, 52, 54–55, 57-64, 68, 72, 74, 78, 82, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104-106, 110, 112, 114, 116, 120, 122; Мичурин көшесі, үй №№ 1, 2-9, 11, 12, 14, 23; Новая көшесі, үй №№ 1-2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 24, 26, 28; Куйбышев көшесі, үй №№ 1, 3-6, 8-17, 19, 23-25, 27, 31-33, 37; Восточная көшесі, үй №№ 1, 3, 4-7, 8, 9, 10, 11-12; Комсомольская көшесі, үй №№ 1-2, 6-11, 13, 16, 19, 22, 23, 25-28, 30-31, 33-35, 37, 39-41, 44-47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63,65; Советская көшесі, үй №№ 3, 5, 7-8, 10, 16-22, 24, 25, 27-30, 32 ,33,35,45; Некрасов көшесі, үй №№ 1, 2 3, 4, 6, 7-9, 11-13, 15, 18, 20, 22, 24, 28; Молодежная көшесі, үй №№ 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Чехов көшесі, үй №№ 1, 3-4, 7-9, 14-17, 19-21, 26; Маяковский көшесі, үй №№ 4-6, 8, 10, 14, 16-22, 24-26, 28, 30, 32, 34, 36; Абай көшесі, үй №№ 1, 10, 12, 14, 16.
№ 456 Қара-Мырза сайлау учаскесі
Қара-Мырза ауылы, Лесная көшесі (нөмірсіз үй), орта мектеп.

Границы: ул. 50 лет Октября, дом №№ 6 а, 8, 8 а, 12, 14, 14 а, 16, 16 а, 18, 18 а, 20, 20/1, 20/2, 22, 22 а, 23, 23 а, 24, 25, 26 а, 27, 29, 31, 33, 35, 37-39, 39 а, 41 а, 41 б, ул. Боровая, дом №№ 1, 2, 2 а, 4, 5,5а, 6-8, 8 а, 9, 11-14, 14 а, 16-24, 26, 27, 29, 31; ул. Ленина, дом №№ 1 а, 2-5, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 8 б, 8 в, 9, 9 а, 10, 10 а, 11 а, 12, 12 а, 13, 13 а, 15, 15 а, 17, 17 а, 19, 23, 23 а, 25, 26, 29, 31, 33, 33/1, 34/1, 37, 41, 41 а, 42, 42 а, 46, 46 а, 48; ул. Комарова, дом №№ 1, 3, 17, 17 а, 18, 18 а, 20, 22, 22/1, 34, 36, 36/1, 38 а, 40 а, 41-44, 46, 48, 50; ул. 50 лет Октября, дом №№ 5, 6а, 8, 8 а, 12, 14, 14 а,16, 16 а, 18, 18 а, 20, 20/1, 20/2, 22, 22 а, 23, 23а, 24, 25, 26 а, 27, 29, 31, 33, 35, 37-39, 39 а, 41 а, 41 б; ул. Молодежная, дом №№ 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11; ул. Береговая, дом №№ 1, 3, 6.
Черемшанский избирательный участок № 454.
село Черемушки, ул. Ленина (без нумерации), неполная школа.
Границы: ул. Школьная, дом №№ 5, 6 а, 8, 8 а, 12, 14, 14 а, 16, 16 а, 18, 2, 20, 22, 25, 26, 34, 36, 38, 41, 42, 54, 56-58, 60, 66-69, 70 а, 92, 94, 96, 98; ул. Ленина, дом №№ 5, 6 а, 8, 8 а, 12, 14, 14 а, 16, 16 а, 18, 4-9, 11, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 36, 38, 40, 45-47, 49, 51, 53, 58, 75-78, 80, 82, 84; ул. Береговая, дом №№ 5, 6 а, 8, 8 а, 12, 14, 14 а, 16, 16 а, 18, 6, 8, 18, 20, 24, 28, 40, 52.
Канонерский избирательный участок № 455.
село Канонерка, ул. Маяковская дом № 27, средняя школа.
Границы: ул. Кирова, дом №№ 5, 6 а, 8, 8 а, 12, 14, 14 а, 16, 16 а, 18, 1, 2, 3 ,4, 5, 6-7, 9-15, 17, 19-22, 25-29, 31-33, 36, 38,40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 75; ул. Пушкина, дом №№ 5, 6 а, 8, 8 а, 12, 14, 14 а, 16, 16 а, 18, 2, 4-5, 7-10, 13-20; ул. М. Горького, дом №№ 5, 6а, 8, 8 а, 12, 14, 14 а, 16, 16 а, 18, 3, 5, 7-10, 12, 18, 20, 23, 26-27, 39-30, 32-33, 37, 39, 41, 43; ул. Ленина, дом №№ 5, 6 а, 8, 8 а, 12, 14, 14 а, 16, 16 а, 18, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-10, 12, 14-15, 18, 20-27, 29-31, 33-34, 38-40, 42, 44-53, 57-78, 80-86, 89, 91-97, 100, 103-108, 112, 116, 118, 120, 124, 128, 130, 135, 140, 142; ул. Титова, дом №№ 5, 6 а, 8, 8 а, 12, 14, 14 а, 16, 16 а, 18, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14,15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 26-28, 30-33, 37-40, 42, 43, 44, 46, 48; ул. Пионерская, дом №№ 5, 6 а, 8, 8 а, 12, 14, 14 а, 16, 16 а, 18, 2-6, 7, 8, 10, 11-18, 20, 22-28, 30; ул. Павлова, дом №№ 5, 6 а, 8, 8 а, 12, 14, 14 а, 16, 16 а, 18, 3, 6, 12, 17-19, 22-23, 25-26, 28, 30, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48; ул. Гагарина, дом №№ 1, 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12-14, 16-19, 21, 23, 26-33, 35, 37, 39-41, 47-48, 50, 52, 54–55, 57-64, 68, 72, 74, 78, 82, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104-106, 110, 112, 114, 116, 120, 122; ул. Мичурина, дом №№ 1, 2-9, 11, 12, 14, 23; ул. Новая, дом №№ 1-2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 24, 26, 28; ул. Куйбышева, дом №№ 1, 3-6, 8-17, 19, 23-25, 27, 31-33, 37; ул. Восточная, дом №№ 1, 3, 4-7, 8, 9, 10, 11-12; ул. Комсомольская, дом №№ 1-2, 6-11, 13, 16, 19, 22, 23, 25-28, 30-31, 33-35, 37, 39-41, 44-47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65; ул. Советская, дом №№ 3, 5, 7-8, 10, 16-22, 24, 25, 27-30, 32, 33, 35, 45; ул. Некрасова, дом №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7-9, 11-13, 15,18, 20, 22, 24, 28; ул. Молодежная, дом №№ 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; ул.Чехова, дом №№ 1, 3-4, 7-9, 14-17, 19-21, 26; ул. Маяковского, дом №№ 4-6, 8, 10, 14, 16-22, 24-26, 28, 30, 32, 34, 36; ул. Абая, дом №№ 1, 10, 12, 14, 16.
Кара-Мурзинский избирательный участок № 456.
село Кара-Мурза, ул. Лесная (без номера), средняя школа.

Шекарасы: Ленин көшесі, үй №№ 1, 2-3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18-25, 26, 27-29, 30, 31, 32, 33; Лесная көшесі, үй  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; Мичурин көшесі, үй №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9. 10; Пионерская көшесі, үй  №№ 1, 2-3, 5, 7, 9, 11, 13; Новая көшесі, үй №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15; Боровая көшесі, үй №№ 1-2, 3, 4-9, 11; Абай көшесі, үй  №№ 2, 3, 4, 5, 6-1-2, 7, 8, 10.
№ 457 Қарабаш сайлау учаскесі
Қарабаш кардоны (атаусыз көше, нөмірсіз үйлер).
Орман шаруашылық кеңсесі.
№ 458 М-Владимировка сайлау учаскесі
М-Владимировка ауылы, Школьная көшесі (нөмірсіз үй), орта мектеп.
Шекарасы: Елистратов көшесі, үй №№ 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37;
Ленин көшесі, үй №№ 1-6, 8-12, 16, 18-28, 30, 32, 34-35, 38, 40-42, 44-48, 50-55, 57-58, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 96, 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 115, 119, 121, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145; Молодежная көшесі,үй №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 15, 17; Лесная көшесі,үй №№ 1-12, 14, 16, 18, 20, 22; Рабочий переулок көшесі, үй №№ 1, 2, 3; Новая көшесі, үй №№ 1-8, 10-11, 12, 13; Крупская көшесі, үй №№ 2, 4-10, 12, 16-17, 19, 21-34, 36-38, 40, 43-46, 48-49, 51, 53, 55, 57, 59, 62-65, 67-69, 73, 76, 78-81, 83, 85, 87, 95, 97, 99, 101, 103, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 125, 127, 129; Гоголь көшесі, үй №№ 1-3, 5, 7, 11, 13; Киров көшесі, үй №№ 2-6; Корнев көшесі, үй  №№ 1-7, 9-25, 27-28, 30, 33, 35-37, 39, 41-42, 44, 46, 48-49, 53; Почтовая көшесі, үй №№ 1-2, 4, 8, 10-21, 23, 25, 31, 33;  Зеленая көшесі, үй №№ 4-6, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 27, 29; Садовая көшесі, үй №№ 1, 3-5, 7; Степная көшесі, үй №№ 3, 7, 15; 1 Май көшесі, үй №№ 2-3, 5-9, 11; Горький көшесі, үй №№ 1-5, 6, 8, 9, 10, 12, 14-15, 17, 19, 21, 23, 37, 41, 43, 45, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69; Школьная көшесі, үй №№ 3-5, 9-1-2, 10, 11, 14, 16; Гагарин көшесі, үй №№ 5, 7-8, 10-11, 13-19, 22, 24-30, 32-33, 35, 39, 43, 45, 47, 48, 50, 52, 54-57, 59, 62, 64, 68; Калинин көшесі, үй №№ 2-4, 7, 15, 17, 19-21, 23.
№ 459 Бозтал сайлау учаскесі
Бозтал ауылы (атаусыз көше, нөмірсіз үйлер).
№ 460 Семеновка сайлау учаскесі
Семеновка ауылы, Чернышевский көшесі (нөмірсіз үй), орта мектеп.
Шекарасы: Куйбышев көшесі, үй №№ 1-35, 41-61; Ленин көшесі, үй №№ 1-59; Гагарин көшесі, үй №№ 1-72; Абай көшесі, үй №№ 2-42; Степная көшесі, үй №№ 1-25; Киров көшесі, үй №№ 1-18; Ворошилов көшесі, үй №№ 2-16; Буденный көшесі, үй №№ 1-16; Чехов көшесі, үй №№ 2-18; Гоголь көшесі, үй №№ 1-23; Титов көшесі, үй №№ 1-16; Чернышевский көшесі, үй №№ 1-11; Целинная көшесі, үй №№ 2-13; Молодежная көшесі, үй №№ 1-22.
№ 461 Өндіріс сайлау учаскесі
Өндіріс ауылы, Абай көшесі, үй № 10, орта мектеп.

Границы: ул. Ленина, дом №№ 1, 2-3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18-25, 26, 27-29, 30, 31, 32, 33; ул. Лесная, дом №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; ул. Мичурина, дом №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10; ул. Пионерская, дом №№ 1, 2-3, 5, 7, 9, 11, 13; ул. Новая, дом №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15; ул. Боровая, дом №№ 1-2, 3, 4-9, 11; ул. Абая, дом №№ 2, 3, 4, 5, 6-1-2, 7, 8, 10.
Карабашинский избирательный участок № 457.
кардон Карабаш (без наименований улиц и нумераций домов), контора лесничества.
М-Владимировский избирательный участок № 458.
село М-Владимировка, ул. Школьная, (без нумерации), средняя школа.
Границы: ул. Елистратова, дом №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37; ул. Ленина, дом с №№ 1-6, 8-12, 16, 18-28, 30, 32, 34-35, 38, 40-42, 44-48, 50-55, 57-58, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 96, 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 115, 119, 121, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145; ул. Молодежная, дом с №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 15,17; ул. Лесная, дом №№ 1-12, 14, 16,18, 20, 22; ул. Рабочий переулок, дом с №№ 1, 2, 3;. ул. Новая, дом с №№ 1-8, 10-11, 12, 13; ул. Крупская, дом №№ 2, 4-10, 12, 16-17, 19, 21-34, 36-38, 40, 43-46, 48-49, 51, 53, 55, 57, 59, 62-65, 67-69, 73, 76, 78-81, 83, 85, 87, 95, 97, 99, 101, 103, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 125, 127, 129; ул. Гоголя, дом №№ 1-3, 5, 7, 11, 13; ул.Кирова, дом с №№ 2-6; ул. Корнева, дом №№ 1-7, 9-25, 27-28, 30, 33, 35-37, 39, 41-42, 44, 46, 48-49, 53; ул.Почтовая, дом №№ 1-2, 4, 8, 10-21, 23, 25, 31, 33; ул. Зеленая, дом №№ 4-6, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 27, 29; Садовая, дом №№ 1, 3-5, 7; ул. Степная, дом №№ 3, 7, 15; ул.1 Мая, дом №№ 2-3, 5-9, 11; ул. Горького, дом №№ 1-5, 6, 8, 9,10, 12, 14-15, 17, 19, 21, 23, 37, 41, 43, 45, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69; ул. Школьная, дом №№ 3-5, 9-1-2, 10, 11, 14, 16. ул. Гагарина, дом №№ 5, 7-8, 10-11, 13-19, 22, 24-30, 32-33, 35, 39, 43, 45, 47, 48, 50, 52, 54-57, 59, 62, 64, 68; ул. Калинина, дом №№ 2-4, 7, 15, 17, 19-21, 23.
Бозталский избирательный участок № 459.
село Бозтал (без наименований улиц и нумерации домов).
Семеновский избирательный участок № 460.
село Семеновка, ул. Чернышевского (без нумерации), средняя школа.
Границы: ул. Куйбышева, дом №№ 1-35, 41-61; ул. Ленина, дом №№ 1-59; ул. Гагарина, дом №№ 1-72; ул. Абая, дом №№ 2-42; ул.Степная, дом №№ 1-25; ул. Кирова, дом №№ 1-18; ул. Ворошилова, дом №№ 2-16; ул. Буденного, дом №№ 1-16; ул. Чехова, дом №№ 2-18; ул. Гоголя, дом №№ 1-23; ул. Титова, дом №№ 1-16; ул. Чернышевского, дом №№ 1-11; ул. Целинная, дом №№ 2-13; ул. Молодежная, дом №№ 1-22.
Ундрусинский избирательный участок № 461.
село Ундрус, ул. Абая № 10, средняя школа.

Шекарасы: А. Кашаубаев көшесі, үй №№ 1-20; С.Сейфуллин көшесі, үй №№ 1-14; 25 Партсъезда көшесі, үй №№ 2-18; Габбасова көшесі, үй №№ 1-19; Ергалиев көшесі, үй №№ 1-38; Иманов көшесі, үй №№ 1-41; Алтынсарин көшесі, үй №№ 1-19; Абай көшесі, үй №№ 3-31; Әуэзов көшесі, үй №№ 1-29; Новая көшесі, үй №№ 1-11.
№ 462 Семеновка орман шаруашылық сайлау учаскесі
Семеновка орман шаруашылығы (атаусыз көше, нөмірсіз үйлер), орман шаруашылығының кеңсесі.
№ 463 Дөнгелек сайлау учаскесі
Дөнгелек кардоны (атаусыз көше, нөмірсіз үйлер), орман шаруашылығының кеңсесі.
№ 464 Семияр сайлау учаскесі
Семияр ауылы М. Қаиырбаев көшесі, № 16, орта мектеп.
Шекарасы: Береговая көшесі, үй №№ 1, 3-1-2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 24, 26, 28; Мир көшесі, үй №№ 1-1-2, 2-5, 8, 10-13, 17-22, 24-29; Ленин көшесі, үй №№ 1-5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18-21, 23, 27, 31, 33, 35; Мелиораторлар көшесі, үй №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15; М. Қаиырбаев көшесі, үй №№ 1, 3, 2, 4-6, 8, 11, 14, 15, 19, 20-21, 23, 26, 28; Степная көшесі, үй №№ 2, 6, 11, 12, 14, 16, 18-21, 23; Абай көшесі, үй №№ 1-5, 9, 11-18, 33; А.Иманов көшесі, үй №№ 2, 4, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32/1, 34, 38, 42, 44, 46, 48; М. Горький көшесі, үй №№ 7, 8, 11, 13, 55, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40; Нуртазин көшесі, үй №№ 1-14, 16-20, 23, 25, 28, «Байбера» нүктесі үй № 1.
№ 465 Кривинка сайлау учаскесі
Кривинка ауылы, Ленин көшесі (нөмірсіз үй), орта мектеп.
Шекарасы: Ленин көшесі, үй №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 14-16, 20, 22, 26, 28, 30, 32-36, 39, 40-42, 44, 62, 64, 68, 70, 72, 74; Чичканов көшесі, үй №№ 1-8, 10-13, 15; Лесная көшесі, үй №№ 7, 9, 13, 15; Береговая көшесі, үй №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; Гагарин көшесі, үй №№ 1, 5, 7, 9-1-2, 11, 13, 15, 17, 21, 24-25, 27-29, 30-1-2, 31-37, 39-45, 47-51, 53, 55, 57, 59; Советская көшесі, үй №№ 4, 5, 6, 7, 8, 11-18, 20-27, 30-35, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59; К.Маркс көшесі, үй №№ 2-10, 11, 12-21, 23, 25, 37, 54; 1 подстанция үй № 1 және үй № 2 мал шаруашылығының нүктелері.
№ 466 Лесной сайлау учаскесі
Лесной ауылы, III-квартал, мектеп.
Шекарасы: 1-квартал №№ 1-7, 10-13, 15-19, 21-24, 26-29, 31, 32; 2-квартал №№ 2—5, 6, 7, 8, 9, 10-16, 18-22; 3-квартал №№ 2-5, 6 по 10, 12-14, 15, 16-17, 18 ,19, 20-24, 25, 27-32. № 1 үй Алтыбай нүктесі, № 1 үй Мұздықұдық нүктесі, № 1 үй Чумычкин нүктесі, № 1 үй Мұқатай нүктесі.
№ 467 Грачи сайлау учаскесі
Грачи ауылы, Абай көшесі (нөмірсіз үй).
№ 468 Сосновка сайлау учаскесі
Сосновка ауылы, Школьная көшесі, үй № 3, орта мектеп.

Границы: ул. А-Кашаубаева, дом №№ 1-20, ул. С. Сейфуллина, дом №№ 1-14; ул. 25 Партсъезда, дом №№ 2-18; ул. Габбасова, дом №№ 1-19; ул. Ергалиева, дом №№ 1-38; ул. Иманова, дом №№ 1-41; ул. Алтынсарина, дом №№ 1-19; ул. Абая, дом №№ 3-31; ул. Ауэзова, дом №№ 1-29; ул. Новая, дом №№ 1-11.
Семеновское лесничество избирательный участок № 462.
Семеновское лесничество (без наименований улиц и нумераций домов), контора лесничества.
Донгулекский избирательный участок № 463.
кардон Донгулек (без наименований улиц и нумераций домов), контора лесничества.
Семиярский избирательный участок № 464.
ул. М. Каирбаева № 16, средняя школа.
Границы: ул. Береговая, дом №№ 1, 3-1-2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 24, 26, 28; ул. Мира, дом №№ 1-1-2, 2-5, 8, 10-13, 17-22, 24-29; ул. Ленина, дом №№ 1-5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18-21, 23, 27, 31, 33, 35; ул. Мелиораторов, дом №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15; ул. Каирбаева, дом №№ 1, 3, 2, 4-6, 8, 11, 14, 15, 19, 20-21, 23, 26, 28; ул. Степная, дом №№ 2, 6, 11, 12, 14, 16, 18-21, 23; ул.Абая, дом №№ 1-5, 9, 11-18, 33; ул. А. Иманова, дом №№ 2, 4, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 42, 44, 46, 48; ул. М. Горького, дом №№ 7, 8, 11, 13, 55, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40; ул. Нуртазина, дом №№ 1 по 14, 16 по 20, 23, 25, 28, точка «Байбура» 1.
Кривинский избирательный участок № 465.
село Кривинка, ул. Ленина (без нумерации), средняя школа.
Границы: ул. Ленина, дом №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 14-16, 20, 22, 26, 28, 30, 32-36, 39, 40-42, 44, 62, 64, 68, 70, 72, 74; ул. Чичканова, дом №№ 1-8, 10-13, 15; ул. Лесная, дом №№ 7, 9, 13, 15; ул. Береговая, дом №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; ул. Гагарина, дом №№ 1, 5, 7, 9-1-2, 11, 13, 15, 17, 21, 24-25, 27-29, 30-1-2, 31-37, 39-45, 47-51, 53, 55, 57, 59; ул. Советская, дом №№ 4, 5, 6, 7, 8, 11-18, 20-27, 30-35, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59; ул. К. Маркса, дом №№ 2-10, 11, 12-21, 23, 25, 37, 54; подстанция дом № 1. Жив.точка дом № 1 и дом № 2.
Лесновский избирательный участок № 466.
село Лесное, III-квартал, школа.
Границы 1-квартал №№ 1-7, 10-13, 15-19, 21-24, 26-29, 31, 32. 2-квартал №№ 2-5, 6, 7, 8, 9, 10-16, 18-22; 3-квартал №№ 2-5, 6 по 10, 12-14, 15, 16-17, 18, 19, 20-24, 25, 27-32; точка Алтыбай дом №1, точка Муздыкудук дом № 1, точка Чумычкина дом № 1, точка Мукатай дом № 1.
Грачевский избирательный участок № 467.
село Грачи, ул. Абая (без нумераций домов).
Сосновский избирательный участок № 468.
село Сосновка, ул. Школьная, дом № 3 средняя школа.

Шекарасы: Школьная көшесі, үй №№ 1-3, 5-8, 10, 12, 14-15, 17-19, 21-22, 24-26, 30; Абай көшесі, үй №№ 2-8, 10-14, 18, 21-23, 25-38, 40, 42, 44; Тельман көшесі, үй №№ 1, 3-5, 6, 14; Пушкин көшесі, үй №№ 2-9, 11-12, 14, 16; Степная көшесі, үй №№ 1, 3, 5, 9; Советская көшесі, үй №№ 1-11, 13; Королев көшесі, үй №№ 8-13, 15-19, 21-26, 29, 31, 35, 39, 41-45, 49-55, 57, 59, 63-69, 71-77, 81-83, 87, 89, 91-93, 97-99, 101-113; Ленин көшесі, үй №№ 1-2, 7, 11-17, 23, 27-33, 36-46, 50-52, 54-58, 60-66, 70-78, 80, 87, 91-95, 100-115, 119, 121-129, 130-133, 136-141, 143-149, 151, 154; Чехов көшесі, үй №№ 3-15; Пионер көшесі, үй №№ 1-3, 5-12, 19; М.Горький көшесі, үй №№ 1-5, 8, 11, 13, 17, 19; Мир көшесі, үй №№ 1, 4, 6, 11, 13, 14, 16, 18, 1 Май көшесі, үй № 1; Гагарин көшесі, үй №№ 1-7, 10-14, 17, 19, 20-28, 31-33, 37-39, 41-45, 47-53, 56, 61-65, 70-71, 75, 77, 81, 89, 93, 97; 50 лет Октября көшесі, үй №№ 1, 5, 6; К.Маркс көшесі, үй №№ 22, 39, 45, 49.
№ 469 Қоянбай сайлау учаскесі
Қоянбай ауылы (атаусыз көше, нөмірсіз үй) орта мектеп.
Шекарасы: Абылайхан көшесі, үй №№ 1-8, 10-13, 15, 17, 19, 22, 29-32, 34-40, 42-47, 49, 53, 55, 57; Рысқұлов көшесі, үй №№ 1-4, 7-10, 12, 16, 18, 23, 26, 38, 30-38, 43-49, 52-53, 60, 62, 64; Абай көшесі, үй №№ 2, 3, 5, 12, 18, 20, 23, 25, 27, 29; 31; Сатпаев көшесі, үй №№ 2, 7-9, 11, 10, 12, 14, 13-19, 22-25, 31, 33, 35; Жамбыл көшесі, үй № 4, 6; А.Кашаубаев көшесі, үй №№ 1, 2-3, 5, 7-9, 8, 10, 12, 11, 13; С.Сейфуллин көшесі, үй №№ 1-2, 4, 6; Ш.Валиханов көшесі, үй №№ 3, 5, 7, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19; М.Қаиырбаев көшесі, үй  №№ 1, 3, 2, 4, 5, 7-10.
№ 470 Морозов сайлау учаскесі
Куйбышев көшесі, үй № 22, Морозов орман шаруашылығының кеңсесі.
Шекарасы: Куйбышев көшесі, үй №№ 1, 2, 4, 6, 5, 7, 9, 8, 11, 13, 12, 15, 16, 18, 28-35, 31, 33, 29, 35, 37, 39, 42-45, 46, 47, 50-53, 56-58; Боровая көшесі, үй №№ 2, 3, 4-6; Лесная көшесі, үй №№ 1-5, 7-12, 14, 16, 18, 20; Киров көшесі, үй №№ 1, 2-6, 8-9, 14-19, 21-23, 31, 33, 35, 37, 38.
№ 1129 сайлау учаскесі
Старая Крепость ауылы (атаусыз көше, нөмірсіз үйлер), «Лада» шаруақожалығының кеңсесі.
№ 1158 сайлау учаскесі
Бесқарағай ауылы, Сейфуллин көшесі үй № 106.
Шекарасы: Крупская көшесі, үй №№ 1-79, 2-72; Гоголь көшесі, үй №№ 7-23; Октябрьская көшесі, үй №№ 1-17, 4-10; Заозерная көшесі, үй №№ 11-23, 12-26; Лесная көшесі, үй №№ 1-9; Степная көшесі, үй №№ 1-41, 2-16; Болотная көшесі, үй № 1; Некрасов көшесі, үй №№1-9,2- 6; 8-Март көшесі, үй №№ 9-31, 2-28; Лермонтов көшесі, үй №№ 1-9, 8-30; Советская көшесі, үй №№ 1-11, 4-6; 40 лет Победы көшесі, үй №№ 1-9, 2-10; Южная көшесі, үй №№ 1-5, 2-12; Юность көшесі, үй №№ 1-5; Совхоз көшесі, үй №№ 1-19, 2-40; Киров көшесі, үй №№ 1-89, 2-54; Балапан нүктесі.

Границы: ул. Школьная, дом №№ 1-3, 5-8, 10, 12, 14-15, 17-19, 21-22, 24-26, 30; ул. Абая, дом №№ 2-8, 10-14, 18, 21-23, 25-38, 40, 42, 44; ул. Тельмана, дом №№ 1, 3-5, 6, 14; ул. Пушкина, дом №№ 2-9,11-12, 14, 16; ул. Степная, дом №№ 1, 3, 5, 9; ул.Советская, дом №№ 1-11, 13; ул. Королева, дом №№ 8-13, 15-19, 21-26, 29, 31, 35, 39, 41-45, 49-55, 57, 59, 63-69, 71-77, 81-83, 87, 89, 91-93, 97-99, 101-113; ул. Ленина, дом №№ 1-2, 7, 11-17, 23, 27-33, 36-46, 50-52, 54-58, 60-66, 70-78, 80, 87, 91-95, 100-115, 119, 121-129, 130-133, 136-141, 143-149, 151, 154; ул. Чехова, дом №№ 3-15; ул. Пионерская, дом №№ 1-3, 5-12, 19; ул. М. Горького, дом №№ 1-5, 8, 11, 13, 17, 19; ул. Мира, дом №№ 1, 4, 6, 11, 13, 14, 16, 18, ул. 1 Мая, дом № 1; ул. Гагарина, дом №№ 1-7, 10-14, 17, 19, 20-28, 31-33, 37-39, 41-45, 47-53, 56, 61-65, 70-71, 75, 77, 81, 89, 93, 97; ул. 50 лет Октября, дом №№ 1. 5. 6; ул. К. Маркса, дом №№ 22, 39, 45, 49.
Коянбайский избирательный участок № 469
село Коянбай, (без наименований улиц и нумераций домов), средняя школа.
Границы: ул. Аблайхана, дом №№ 1-8, 10-13, 15, 17, 19, 22, 29-32, 34-40, 42-47, 49, 53, 55, 57; ул. Рыскулова, дом №№ 1-4, 7-10, 12, 16, 18, 23, 26, 38, 30-38, 43-49, 52-53, 60, 62, 64; ул. Абая, дом №№ 2, 3, 5, 12, 18, 20, 23, 25, 27, 29; 31; ул. Сатпаева, дом №№ 2, 7-9, 11, 10, 12, 14, 13-19, 22-25, 31, 33, 35; ул. Жамбыла, дом №№ 4, 6; ул. А. Кашаубаева, дом №№ 1, 2-3, 5, 7-9, 8, 10, 12, 11, 13; ул. Сейфуллина, дом №№ 1-2, 4, 6; ул. Ч. Валиханова, дом №№ 3, 5, 7, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19; ул. Каирбаева, дом №№ 1, 3, 2, 4, 5, 7-10.
Морозовский избирательный участок № 470.
ул.Куйбышева, дом № 22, контора Морозовского лесничества.
Границы: ул. Куйбышева, дом №№ 1, 2, 4, 6, 5, 7, 9, 8, 11, 13, 12, 15, 16, 18, 28-35, 31, 33, 29, 35, 37, 39, 42-45, 46, 47, 50-53, 56-58; ул. Боровая, дом №№ 2, 3, 4-6; ул. Лесная, дом №№ 1-5, 7-12, 14, 16, 18, 20; ул. Кирова, дом №№ 1, 2-6, 8-9, 14-19, 21-23, 31, 33, 35, 37, 38.
Избирательный участок № 1129
Село Старая Крепость, (без наименований улиц и нумерации домов), контора крестьянского хозяйства «Лада».
Избирательный участок № 1158
село Бескарагай, ул. Сейфуллина, дом № 106
Границы: ул. Крупской, дом с №№ 1 по 79, с 2 по 72; ул. Гоголя, дом с №№ 7 по 23; ул. Октябрьская, дом с №№ 1 по 17; с №№ 4 по 10; ул. Заозерная, дом с №№ 11-23; 12-26 ул. Лесная, дом с №№ 1-9; ул. Степная, дом с №№ 1-41; 2-16; ул. Болотная, дом № 1; ул. Некрасова, дом с №№ 1-9; 2-6; ул. 8-Марта, дом с №№ 9-31; 2-28; ул. Лермонтова, дом с № 1-9; 8-30; ул. Советская, дом с №№ 1-11; 4-6; ул.40 лет Победы, дом с №№ 1-9, 2-10; ул. Южная, дом с №№ 1-5; 2-12; ул. Юности, дом с №№ 1-5; ул. Совхозная, дом с №№ 1-19; 2-40; ул. Кирова, дом с № 1-89; 2-54; точка Балапан.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары К. К. Мирашевқа жүктелсін.
3. Шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                      К. БАЙГОНУСОВ
КЕЛІСІЛГЕН:
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы                           Е. Рахметуллин

2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Мирашева К. К.
3. Решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                      К. БАЙГОНУСОВ
СОГЛАСОВАНО:
Председатель районной территориальной
избирательной комиссии                           Е. Рахметуллин