Қазақстан Республикасының Президенттігіне барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2011 жылғы 25 ақпандағы N 907 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха ауданындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 5 наурызда N 5-8-128 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2011 жылғы 19 сәуірдегі N 930 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2011.04.19 N 930 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасы Президентiнiң кезектен тыс сайлауын тағайындау туралы» Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2011 жылғы 4 ақпандағы № 1149 Жарлығын, «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңының 28-бабы 6-тармағын орындауда, тиiстi сайлау комиссияларының және ауылдық (кенттiк) округ әкiмдерiнiң ұсынысын қарастырып, Бородулиха ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Президенттiгiне барлық кандидаттар үшiн үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орын белгiленсiн және барлық кандидаттар үшiн тең құқықтарды қамтамасыз ететiн стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкiмiнiң орынбасары Р. А. Атаеваға жүктелсiн.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 25 февраля 2011 года N 907. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 5 марта 2011 года за N 5-8-128. Утратило силу постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 19 апреля 2011 года N 930
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 19.04.2011 N 930.
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 4 февраля 2011 года № 1149 «О назначении внеочередных выборов Президента Республики Казахстан», пункта 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», рассмотрев предложения соответствующих избирательных комиссий и акимов сельских (поселкового) округов, акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан и оснастить их стендами, щитами, тумбами. На условиях, обеспечивающих равные права для всех кандидатов, согласно приложению.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Атаеву Р. А.

3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнiнен кейін он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмi                                          Т. Қасымов
Келiсiлдi:
Бородулиха ауданының аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы                        С. Лазурин
2011 жыл 25 ақпан
Бородулиха ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 25 ақпандағы № 907
қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттiгiне барлық кандидаттар үшiн үгiттiк баспа материалдарын орналастыру орындарының тiзбесi
Кенттік және ауылдық округтердің атаулары Сайлау
учаскелерінің
Қазақстан Республикасының Президенттiгiне барлық кандидаттар үшiн үгiттiк баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Бородулиха ауылдық округі

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                          Т. Касымов
Согласовано:
Председатель Бородулихинской
территориальной избирательной комиссии               С. Лазурин
25 февраля 2011 год
Приложение
к постановлению акимата
Бородулихинского района
25 февраля 2011 года
№ 907
Перечень мест для размещения агитационных печатных
материалов для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан
п/п
Наименование сельских и поселковых округов
Избирательных
участков
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан
1
Бородулихинский сельский округ

375
Бородулиха ауылы, Абай атындағы толық емес орта мектептiң алдыңғы жағы, көлемi 2х2 метр стенд, «Семей Орманы» МОТР ММ алдыңғы жағында, көлемi 2х2 метр стенд
376
Бородулиха ауылы, Николай Островский атындағы орта мектептiң алдыңғы жағында, көлемi 2х2 метр стенд, Қарттар мен мүгедектер үйiнiң фойесiнде,көлемi 2х2 метр стенд
377
Бородулиха ауылы, мәдениет үйi ғимаратының оңтүстiк жағында, көлемi 2х2 метр стенд
378
Знаменка ауылы, Беккердiң тұрғын үйiнiң кiре берiс есiгiнiң жанында
379
Успенка ауылы, Успенка толық емес орта мектебiнiң алдьңғы жағында, көлемi 2х2 метр стенд
380
Барышовка ауылы, Мартышкинаның тұрғын үйiне кiре берiс есiгiнiң жанында
381
Поднебесное ауылы, дүкенге кiре берiсте, көлемi 2х2 метр стенд
1144
Бородулиха ауылы, АIIБ ғимаратының алдыңғы жағында, көлемi 2х2 метр стенд
2
Бақы ауылдық округі
394
Аул станциясы, толық емес орта мектептiң солтүстік жағында, 1х2 метр стенд
395
Коростели ауылы, орта мектептiң оңтүстік жағында, 1х2 метр стенд.
396
Тарск ауылы, фельдшерлiк пункттiң батыс жағында, 1х2 метр стенд.
3
Дмитриевка ауылдық округі
382
Дмитриевка ауылы, Киров атындағы орта мектептiң алдыңғы жағында, көлемi 2х1,5 метр стенд.
383
Боровое ауылы, А. Я. Плицтiң тұрғын үйiнiң кiре берiс есiгiнiң жанында
4
Новодворовка ауылдық округі
397
Ивановка ауылы, орта мектептiң солтүстiк жағында, 2хI,5 метр стенд.
398
Березовка шипажайы, «Березовка» шипажайы асханасының алдыңғы жағында
399
Березовка подхозы, «Березовка» клубының алдыңғы жағында
5
Переменовка акылдық округі
400
Переменовка ауылы, орта мектептiң алдыңғы жағында, көлемi 1х2 метр стенд
401
Андроновка ауылы, бастауыш жалпы бiлiм беретiн мектептiң алдыңғы жағында, көлемi Iх2 метр стенд
402
Орловка ауылы, бастауыш мектептiң алдыңғы жағында, көлемi 1х2 метр стенд
6
Степной ауылдық округі
390
Шелехов ауылы, орта мектептiң алдыңғы жағының оң жағында, 2хЗ метр стенд.
391
Троицкое ауылы, фельдшерлiк пункттің алдыңғы жағында, көлемi 2х2,5 метр стенд.
392
Вознесеновка ауылы, В. В. Бетцтiң тұрғын үйiнiң алдынғы жағында
393
Орловка ауылы, толық емес орта мектептiң алдыңғы жағында, көлемi 2х2,5 метр стенд
7
Подборный ауылдық округі
384
Камышенка ауылы, дүкеннiң бұрынғы ғимаратының алдыңғы жағында, Iх1,5 метр стенд
385
Михайловка ауылы, медициналық пункттің алдыңғы жағында, көлемi 1х1,5 метр стенд
386
Романовка ауылы, медициналық пункттiң алдыңғы жағында, көлемi 1х1,5 метр стенд
8
Белағаш ауылдық округі
387
Белағаш ауылы, орта мектеп ғимаратының алдыңғы жағында, көлемi 2хЗ метр стенд
388
Зенковка ауылы, мектеп ғимаратының алдыңғы жағында, көлемi 2х3 метр стенд

375
село Бородулиха, на фасадной стороне неполной средней школы имени Абая, стенд размером 2х2 метра, на фасадной стороне ГУ «ЛГПР» Семей Орманы, стенд размером 2х2 метра
376
село Бородулиха, на фасадной стороне средней школы имени Николая Островского, стенд размером 2х2 метра, в фойе дома престарелых и инвалидов, стенд размером 2х2 метра
377
село Бородулиха, с южной стороны здания дома культуры, стенд размером 2х2 метра
378
село Знаменка, около входной двери жилого дома Беккер
379
село Успенка, на фасадной стороне Успенской неполной средней школы, стенд размером 2х2 метра
380
село Барышовка, около входной двери жилого дома Мартышкиной
381
село Поднебесное, около входа магазина, стенд размером 2х2 метра
1144
село Бородулиха, на фасадной стороне здания РОВД, стенд размером 2х2
2
Бакинский сельский округ
394
станция Аул, с северной стороны неполной школы, стенд 1х2 метра
395
село Коростели с южной стороны средней школы, стенд 1х2 метра
396
село Тарск, на западной стороне фельдшерского пункта, стенд 1х2 метра
3
Дмитриевский сельский округ
382
село Дмитриевка, на фасадной стороне средней школы имени Кирова стенд размером 2х1,5 метра
383
село Боровое, около входной двери жилого дома Плиц А. Я.
4
Новодворовский сельский округ
397
село Ивановка с северной стороны здания средней школы, стенд 2х1,5 метра
398
санаторий Березовка на фасадной стороне столовой санатория «Березовка»
399
подхоз Березовка на фасадной стороне клуба подхоза «Березовка»
5
Переменовский сельский округ
400
село Переменовка, на фасадной стороне средней школы, стенд размером 1х2 метра
401
село Андроновка, на фасадной стороне начальной общеобразовательной школы, стенд размером 1х2 метра
402
село Орловка, на фасадной стороне начальной школы, стенд размером 1х2 метра
6
Степной сельский округ
390
село Шелехово, на правой фасадной стороне от выхода из средней школы, стенд 2х3 метра
391
село Троицкое, на фасадной стороне фельдшерского пункта, стенд размером 2х2,5 метра
392
село Вознесеновка, на фасадной стороне жилого дома Бетц В. В.
393
село Орловка, на фасадной стороне неполной средней школы, стенд размером 2х2,5 метра
7
Подборный сельский округ
384
село Камышенка, на фасадной стороне бывшего здания магазина, стенд 1х1,5 метра
385
село Михайловка, на фасадной стороне медицинского пункта, стенд размером 1х1,5 метра
386
село Романовка, на фасадной стороне медицинского пункта, стенд размером 1х1,5 метра
8
Бель-Агачский сельский округ
387
село Бель-Агач, на фасадной стороне здания средней школы, стенд размером 2х3 метра
388
село Зенковка, на фасадной стороне здания школы, стенд размером 2х3 метра

389
Бековка ауылы, М. Базарбаевтардың тұрғын үйiнiң шыға берiс есiгiнiң жанында
9
Новопокровка ауылдық округі
405
Новопокровка ауылы, М.Әуезов атындағы орта мектептiң алдыңғы жағында, көлемi 1,5х3 стенд
406
Новопокровка ауылы, орта мектептiң алдыңғы жағында, көлемi 1,5х3 стенд
407
Сарноғай ауылы, фельдшерлiк пункттің алдыңғы жағында, көлемi 1,5х3 стенд
10
Петропавловка ауылдық округі
408
Петропавловка ауылы, орта мектептiң алдыңғы жағында, көлемi 2х4 метр стенд
409
Мещанка ауылы,толық емес орта мектептiң сол жағында, көлемi 2х3 метр стенд
410
Воскресеновка ауылы, Тұрғамбаеваның тұрғын үйiнiң шыға берiс есiгiнiң жанында
411
Изатулла ауылы, орман шаруашылығы конторының алдыңғы жағында, көлемi 2х2 метр стенд
11
Зубаир ауылдық округі
412
Зубаир ауылы, орта мектептiң алдыңғы жағында, көлемi 2х5 метр стенд.
413
Жана-Аул ауылы, «Кенжебай» шаруа қожалығы конторының алдыңғы жағында
414
Байтанат ауылы, бастауыш мектептiң алдыңғы жағында, көлемi 2х3 метр стенд
12
Андреевка ауылдық округі
425
Михайличенково ауылы, мектеп ғимаратының солтүстiгiнде, көлемi 1х2 стенд
426
Петроград ауылы, М. Ф. Турчинаның тұрғын үйiнiң солтүстiгiнде.
13
Уба-Форпост ауылдық округі
429
Уба-Форпост ауылы, колхоздың бұрынғы конторының ғимаратында, көлемi 2х5 метр стенд
430
Девятка ауылы, «Ернар» шаруа қожалығы кеңсесiнiң оңтүстiк жағында.
14
Новошульба ауылдық округі
415
Новошульба ауылы, Комаров атындағы орта мектептiң алдыңғы жағы, мектептен шыға берiсте оң жақта, көлемi 1х1,2 метр стенд.
416
Новошульба ауылы, Киров көшесi 73 бойынша «Керемет» дүкенiнiң бұрынғы ғимаратының алдыңғы жағында,1х1 метр стенд
417
Новошульба ауылы, «Красный партизан» ЖШС конторының алдыңғы жағында.
418
Потапенково ауылы, дүкеннiң бұрынғы ғимаратының алдыңғы жағында, көлемi 1х1 метр стенд.
419
Солоновка ауылы, ауылдық клуб ғимаратының алдыңғы жағында, көлемi 1х1 метр стенд.
420
Пролетарка ауылы, Пролетарка орта мектебiнiң алдыңғы жағы, мектептен шыға берiсте оң жақта, көлемi 1х1,5 метр стенд.
421
Ключики ауылы, дүкеннiң бұрынғы ғимаратының алдыңғы жағында, көлемi 1х1 метр стенд.
15
Ленин ауылдық округі
434
Песчанка ауылы, орта мектептiң орталық кiре берiсiнде, көлемi 1х2 метр стенд.
435
2 Пятилетка ауылы, орта мектептiң орталық кiре берiсiнде, көлемi 1х2 метр стенд.
437
Алексеевка ауылы, Тягловыхтың тұрғын үйінің кіре беріс есігінің жанында.
16
Жерновка ауылдық округі
422
Жерновка ауылы, МҮ батыс жағында, көлемi 2х5 метр стенд
423
Боровлянка ауылы, «Семей орманы» МОТР ММ конторының алдыңғы жағында, көлемi 2х4 метр стенд.
424
Пол-Лог ауылы, «Алмакос» шаруа қожалығының алдыңғы жағында
17
Красный Яр ауылдық округі

389
село Бековка, около входной двери жилого дома Базарбаевых М.
9
Новопокровский сельский округ
405
село Новопокровка, на фасадной стороне средней школы имени Ауэзова, стенд размером 1,5х3 метра
406
село Новопокровка, на фасадной стороне средней школы, стенд размером 1,5х3 метра
407
село Сарногай, на фасадной стороне фельдшерского пункта, стенд размером 1,5х3 метра
10
Петропавловский сельский округ
408
село Петропавловка, на фасадной стороне средней школы, стенд размером 2х4 метра
409
село Мещанка, на левой стороне здания неполной средней школы, стенд размером 2х3 метра
410
село Воскресеновка, около входной двери жилого дома Тургамбаевой
411
село Изатулла, на фасадной стороне конторы лесничества, стенд размером 2х2
11
Зубаирский сельский округ
412
село Зубаир, на фасадной стороне средней школы, стенд размером 2х5 метра
413
село Жана-Аул, на фасадной стороне конторы крестьянского хозяйства «Кенжебай».
414
село Байтанат, на фасадной стороне начальной школы, стенд размером 2х3
12
Андреевский сельский округ
425
село Михайличенково, здание школы с северной стороны, стенд размером 1х2 метра
426
село Петроградское, с северной стороны частного дома Турчиной М. Ф.
13
Уба-Форпостовский сельский округ
429
село Уба-Форпост, на здании бывшей конторы колхоза, стенд размером 2х5 метра
430
село Девятка, на южной стороне офиса крестьянского хозяйства «Ернар»
14
Новошульбинский сельский округ
415
село Новая Шульба, на фасадной стороне средней школы имени Комарова, с правой стороны от выхода из школы, стенд размером 1х1,2 метра
416
село Новая Шульба, на фасадной стороне бывшего здания магазина «Керемет» по улице Кирова 73, стенд 1х1 метр
417
село Новая Шульба, на фасадной стороне конторы ТОО «Красный партизан»
418
село Потапенково, на фасадной стороне бывшего здания магазина, стенд размером 1х1 метр
419
село Солоновка, на фасадной стороне здания сельского клуба, стенд размером 1х1 метр
420
село Пролетарка, на фасадной стороне Пролетарской средней школы, с правой стороны от выхода из школы 1х1,5 метра
421
село Ключики, на фасадной стороне бывшего здания магазина. Стенд размером 1х1 метра
15
Ленинский сельский округ
434
село Песчанка, у центрального входа средней школы, стенд размером 1х2 метра
435
село 2-ая Пятилетка, у центрального входа средней школы, стенд 1х2 метра
437
село Алексеевка, около входной двери жилого дома Тягловых.
16
Жерновский сельский округ
422
село Жерновка, с западной стороны Дома культуры, стенд 2х5 метра
423
село Боровлянка, на фасадной стороне конторы ГУ ГЛПР «Семей орманы», стенд 2х4 метра
424
село Пол-Лог, на фасадной стороне конторы крестьянского хозяйства «Алмакос».
17
Красноярский сельский округ

427
Красный Яр ауылы, «Оксана» дүкенi ғимаратының алдыңғы жағында, «Аида» дүкенi ғимаратының алдыңғы жағында
428
Речное ауылы, контордың бұрынғы ғимаратының алдыңғы жағында.
18
Таврия ауылдық округі
431
Буркотово ауылы, «Буркотовское» жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi ғимаратының алдыңда, көлемi 2х3 метр стенд.
432
Сахновка ауылы, «Сахновское» жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi гаражының солтүстiк жағында, көлемi 2х4 метр стенд
19
Жезкент кенттік округі
403
Жезкент кентi, № 2 орта мектептiң алдыңғы жағында, көлемi 2х6 метр стенд
404

427
село Красный Яр, на фасадной стороне здания магазина «Оксана», на фасадной стороне здания магазина «Аида»
428
село Речное, на фасадной стороне бывшего здания конторы
18
Таврический сельский округ
431
село Буркотово, перед зданием товарищество с ограниченной ответственностью «Буркотовское», стенд размером 2х3 метра
432
село Сахновка, на северной стороне гаража товарищество с ограниченной ответственностью «Сахновское», стенд размером 2х4 метра
19
Жезкентский поселковый округ
403
поселок Жезкент, на фасадной стороне средней школы № 2, стенд размером 2х6 метра
404

Жезкент кентi, № 1 орта мектептiң алдыңғы жағында, көлемi 2х6 метр стенд
1157
Жезкент кентi, музыка мектебiнiң алдыңғы жағында, көлемi 2х6 метр стенд
Әкім аппаратының басшысы                            С. Лазурин

поселок Жезкент, на фасадной стороне средней школы № 1, стенд размером 2х6 метра
1157
поселок Жезкент, на фасадной стороне музыкальной школы, стенд размером 2х6 метра
Руководитель аппарата акима
Бородулихинского района                              С. Лазурин