"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 28/2-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 маусымдағы N 30/5-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 29 маусымда N 5-9-152 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Глубокое аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 332 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Глубокое аудандық мәслихатының 2011.12.30 N 332 хаты).
Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 109 бабын, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасын, «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 8 маусымдағы 30/353-IV шешімін басшылыққа алып (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2546 болып тіркелген) Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Глубокое аудандық мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 28/2-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-9-142 болып тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтардағы № 1-2 «Ақ бұлақ» және 2011 жылғы 7 қаңтардағы № 1-2 «Огни Прииртышья» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі басылымда мазмұндалсын:
«1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және  3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) табыстар - 3592741,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1319174 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер - 7551 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер - 20050 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2245966,7 мың теңге;
2) шығындар - 3607957,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 28280 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер - 28577 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 297 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо - 8729 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 8729 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджеттің (профицит) тапшылығы - -52225,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру 52225,2 мың теңге;
қарыздардың түсімі – 28577 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 297 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение от 29 декабря 2010 года № 28/2-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 июня 2011 года N 30/5-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 29 июня 2011 года за N 5-9-152. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Глубоковского районного маслихата от 30 декабря 2011 года № 332)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Глубоковского районного маслихата от 30.12.2011 № 332).
Руководствуясь статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 8 июня 2011 года № 30/353-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2546) Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 29 декабря 2010 года № 28/2-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов под № 5-9-142, опубликовано в газетах «Ақ бұлақ» от 7 января 2011 года № 1-2, «Огни Прииртышья» от 7 января 2011 года № 1-2) следующие изменения и дополнение:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы - 3592741,7 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1319174 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 7551 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 20050 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2245966,7 тысяч тенге;
2) затраты - 3607957,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 28280 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 28577 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 297 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 8729 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 8729 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -52225,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 52225,2 тысяч тенге;
поступление займов – 28577 тысяч тенге;
погашение займов – 297 тысяч тенге;

бюджеттік қаражаттардың қалдықтарын пайдалану – 23945,2 мың теңге.»;
2) 4 тармақта:
бірінші абзац жол келесі басылымда мазмұндалсын:
«Аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 340165, 7 мың теңге сомасында қарастырылсын, соның ішінде:»;
он тоғызыншы абзацпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«Жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету үшін бірінші кезектегі жұмыстарды жүргізу үшін 58526,7 мың теңге.»;
3) 6 тармақ келесі басылымда мазмұндалсын:
«Ауылды елді мекендерде әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыруға 28577 мың теңге сомасында аудандық бюджетте республикалық бюджеттен несиелер қарастырылсын.»;
4) осы шешімнің 1234567 қосымшаларына сәйкес 15678911 қосымшалары жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                     В. Сергиенко
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы                А. Брагинец
Глубокое аудандық мәслихатының
2011 жылғы 22 маусымдағы
№ 30/5-IV шешіміне
1 қосымша
Глубокое аудандық мәслихатының
2010 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 28/2-IV шешіміне
1 қосымша
Глубокое ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Санат
Сомасы,
мың теңге
Сынып
Кіші сынып
Атауы
I. Табыстар

используемые остатки бюджетных средств – 23945,2 тысяч тенге.»;
2) в пункте 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
«Предусмотреть в районном бюджете целевые трансферты из областного бюджета в сумме 340165,7 тысяч тенге, в том числе:»;
дополнить абзацем девятнадцатым следующего содержания:
«58526,7 тысяч тенге на проведение первоочередных работ для обеспечения бесперебойного теплоснабжения.»;
3) пункт 6 изложить в следующей редакции:
«Предусмотреть в районном бюджете кредиты из республиканского бюджета в сумме 28577 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.»;
4) приложения 15678911 изложить в следующей редакции согласно приложениям 1234567 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                      В. Сергиенко
Секретарь Глубоковского
районного маслихата                      А. Брагинец
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата
от 22 июня 2011 года № 30/5-IV
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата
от 29 декабря 2010 года № 28/2-IV
Бюджет Глубоковского района на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы