"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 28/2-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 қыркүйектегі N 32/4-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 30 қыркүйекте N 5-9-155 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Глубокое аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 332 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Глубокое аудандық мәслихатының 2011.12.30 N 332 хаты).
Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 109 бабын, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасын, «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 27 қыркүйектегі 32/379-IV шешімін басшылыққа алып (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2555 болып тіркелген) Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Глубокое аудандық мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 28/2-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-9-142 болып тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтардағы № 1-2 «Ақ бұлақ» және 2011 жылғы 7 қаңтардағы № 1-2 «Огни Прииртышья» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа басылымда мазмұндалсын:
«1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) табыстар - 3656058,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1364920 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер - 4753 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер - 41602 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2244783,7 мың теңге;
2) шығындар - 3671274,9 мың тенге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 29187 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер - 29484 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 297 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо - 8729 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 8729 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджеттің (профицит) тапшылығы - -53132,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру 53132,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздардың түсімі – 29484 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 297 мың теңге;

О внесении изменений в решение от 29 декабря 2010 года № 28/2-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 сентября 2011 года N 32/4-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 30 сентября 2011 года за N 5-9-155. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Глубоковского районного маслихата от 30 декабря 2011 года № 332)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Глубоковского районного маслихата от 30.12.2011 № 332).
Руководствуясь статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 сентября 2011 года № 32/379-IV «О внесении изменений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2555), Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 29 декабря 2010 года № 28/2-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов под № 5-9-142, опубликовано в газетах «Ақ бұлақ» от 7 января 2011 года № 1-2, «Огни Прииртышья» от 7 января 2011 года № 1-2) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы - 3656058,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1364920 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4753 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 41602 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2244783,7 тысячи тенге;
2) затраты – 3671274,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29187 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 29484 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 297 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 8729 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 8729 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -53132,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 53132,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 29484 тысяч тенге;
погашение займов – 297 тысяч тенге;

бюджеттік қаражаттардың қалдықтарын пайдалану – 23945,2 мың теңге.»;
2) 4 тармақта:
бірінші және екінші абзацтар жаңа басылымда мазмұндалсын:
«Аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 338982, 7 мың теңге сомасында қарастырылсын, соның ішінде:
18886 мың теңге кейбір санаттағы азаматтарға материалдық көмек көрсетуге (Ұлы Отан соғысына қатысқандарға, Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға, қайтыс болған әскери қызметкерлердің отбасыларына);»;
бесінші, алтыншы, жетінші, сегізінші абзацтар жаңа басылымда мазмұндалсын:
«облысқа еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге 688 мың теңге;
аз қамтылған отбасыларына балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға 4641 мың теңге (оқу бағасы, стипендия, жатаханада тұру);
«Алтын алқа», «Күміс алқамен» марапатталған немесе бұрын «Батыр – ана» және 1, 2 дәрежелі «Ана даңқы» ордендерімен марапатталған көп балалы аналарға біржолғы материалдық көмек көрсетуге 3740 мың теңге;
4 және одан да көп кәмелетке толмаған балалармен бірге тұратын көп балалы аналарға біржолғы материалдық көмек көрсетуге 1285 мың теңге;»;
он екінші абзац жаңа басылымда мазмұндалсын:
"төтенше жағдайлардың алдын-алу және жою бойынша шараларын жүзеге асыруға 1800 мың теңге (су тасқынына қарсы шаралар);";
3) 6 тармақ жаңа басылымда мазмұндалсын:
«Ауылды елді мекендерде әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыруға 29484 мың теңге сомасында аудандық бюджетте республикалық бюджеттен несиелер қарастырылсын.»;
4) осы шешімнің 1234567 қосымшаларына сәйкес 1578101112 қосымшалары жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            А. Бурдаков
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Брагинец
Глубокое аудандық мәслихатының
2011 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 32/4-IV шешіміне
1 қосымша
Глубокое аудандық мәслихатының
2010 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 28/2-IV шешіміне
1 қосымша
Глубокое ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Санат
Сомасы,
мың теңге
Сынып
Кіші сынып
Атауы
I. Табыстар

используемые остатки бюджетных средств – 23945,2 тысяч тенге.»;
2) в пункте 4:
абзацы первый и второй изложить в новой редакции:
«Предусмотреть в районном бюджете целевые трансферты из областного бюджета в сумме 338982,7 тысячи тенге, в том числе:
18886 тысяч тенге на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам Великой Отечественной войны, инвалидам Великой Отечественной войны, лицам приравненным к участникам Великой отечественной войны и инвалидам Великой Отечественной войны, семьям погибших военнослужащих);»;
абзацы пятый, шестой, седьмой, восьмой изложить в новой редакции:
«688 тысяч тенге на оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью;
4641 тысяча тенге на обучение детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии);
3740 тысяч тенге на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками «Алтын алқа», «Күміс алқа» или получившие ранее звание «Мать-героиня» и награжденные орденом «Материнская слава» 1, 2 степени;
1285 тысяч тенге на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей;»;
абзац двенадцатый изложить в новой редакции:
"1800 тысяч тенге на реализацию мероприятий по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации (противопаводковые мероприятия);";
3) пункт 6 изложить в новой редакции:
«Предусмотреть в районном бюджете кредиты из республиканского бюджета в сумме 29484 тысячи тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.»;
4) приложения 1578101112 изложить в новой редакции согласно приложениям 1234567 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                         А. Бурдаков
Секретарь Глубоковского
районного маслихата                         А. Брагинец
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата
от 29 сентября 2011 года № 32/4-IV
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата
от 29 декабря 2010 года № 28/2-IV
Бюджет Глубоковского района на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы