Зайсан ауданы бойынша сайлау учаскелерінің шекараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімінің 2011 жылғы 24 ақпандағы N 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зайсан аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 01 сәуірде N 5-11-132 тіркелді. Күші жойылды - Зайсан ауданы әкімінің 2011 жылғы 27 сәуірдегі N 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Зайсан ауданы әкімінің 2011.04.27 N 7 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 37 бабының 3-тармағына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. Қосымшаға сәйкес Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің аппарат басшысы Н. Қараталовқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                   М. Сапарғалиева
Келісілді:
Зайсан аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы              С. Әндірбаев
Зайсан ауданы әкімінің
2011 жылғы 24 ақпандағы
№ 3 шешіміне қосымша
Зайсан ауданы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары
№ 591 сайлау учаскесі
Орталығы: Ломоносов атындағы орта мектеп, Зайсан қаласы, Манапов көшесі 6 үй, тел.: 21-260.
Шекаралары: Бөгенбай көшесіндегі № 2-27 үйлер (екі жағы), 30-54 үйлер (жұп сан жағы); Б. Сәтпаев көшесіндегі № 2-38 үйлер (екі жағы), 39-49 үйлер (тақ сан жағы); Шаймардан көшесіндегі № 1-23А үйлер (екі жағы); Ибраев көшесіндегі № 1/2-60 үйлер (екі жағы); Торайғыров көшесіндегі № 1-45 үйлер (екі жағы); Құнияров көшесіндегі № 1-42 үйлер (екі жағы); Желтоқсан көшесіндегі № 1-67 үйлер (екі жағы); Жайкенов көшесіндегі № 1-72 үйлер (екі жағы); Манапов көшесіндегі № 1/1-30 үйлер (екі жағы); Айтықов көшесіндегі № 1-17 үйлер (екі жағы), 23, 23А, 25, 27, 29; Қайсенов көшесіндегі № 1-48 үйлер (екі жағы); Астана көшесіндегі № 16-70 үйлер (екі жағы), 72/1-82 үйлер (жұп жағы); Абай көшесіндегі № 18-55 үйлер (екі жағы), 57-73 үйлер (тақ жағы); Малдыбаев көшесіндегі № 11, 13, 15-55 үйлер (екі жағы); Чигиров көшесіндегі № 1-50 үйлер (екі жағы); Жангелді көшесіндегі № 1-44 үйлер (екі жағы), 46, 48 үйлер; Тоқтаров көшесіндегі № 2-26 үйлер (жұп сан жағы).
№ 593 сайлау учаскесі
Орталығы: Х. Мұстафин атындағы орта мектеп, Зайсан қаласы Жангелді көшесі 52 үй, тел.: 21-995.
Шекаралары: Спамбетов көшесіндегі № 17-78/2 үйлер (екі жағы); Қабанбай көшесіндегі № 1-40 үйлер (екі жағы); Кондюрин көшесіндегі № 3-74 үйлер (екі жағы), № 60-1, 60-2, 60-3, 60-4, 60-5 үйлер; Құнияров көшесіндегі № 50, 52, 54, 57-63 үйлер (тақ сан жағы); Абай көшесіндегі № 56-68 үйлер (жұп сан жағы), 70-101 үйлер (тақ сан жағы); Кабеков көшесіндегі № 1-31 үйлер (екі жағы), 32-40 үйлер (жұп сан жағы); Құрманғазы көшесіндегі № 144 үйлер (екі жағы); Малдыбаев көшесіндегі № 52, 54, 56, 58, 59-86 үйлер (екі жағы), 87-105 үйлер (тақ сан жағы); Головченко көшесіндегі № 21-106 үйлер (екі жағы); Чигиров көшесіндегі № 51-74 үйлер (екі жағы), 75-89 үйлер (тақ сан жағы); Керімбаев көшесіндегі № 2-31 үйлер (екі жағы); Жангелді көшесіндегі № 45-64 үйлер (екі жағы), 65-79 үйлер (тақ сан жағы); Шаймардан көшесіндегі № 10/1-18/1 үйлер (жұп сан жағы); Манапов көшесіндегі № 32-43 үйлер (екі жағы); Победа көшесіндегі № 18-46 үйлер (екі жағы); Маңғыстау мөлтек ауданындағы Марғұлан көшесіндегі № 1-60 үйлер (екі жағы); Маңғыстау көшесіндегі 1, 3, 5, 7 үйлер; Тәуелсіз Қазақстан көшесіндегі № 1/2-38 үйлер (екі жағы); Шанин көшесіндегі № 1-25 үйлер (екі жағы); 14 Маусым көшесіндегі № 1-37 үйлер (екі жағы); Бірлік көшесіндегі 1, 2, 3 үйлер.
594 сайлау учаскесі

Об определении границ избирательных участков по Зайсанскому району
Решение акима Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 24 февраля 2011 года N 3. Зарегистрировано управлением юстиции Зайсанского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 01 апреля 2011 года за N 5-11-132. Утратило силу - решением акима Зайсанского района от 27 апреля 2011 года № 7
Сноска. Утратило силу - решением акима Зайсанского района от 27.04.2011 № 7.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», пункта 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» РЕШАЮ:
1. Согласно приложению определить границы избирательных участков по Зайсанскому району Восточно-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Караталова Н.С.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                               М. Сапаргалиева
Согласовано:
Председатель Зайсанской
районной избирательной комиссии            С. Андырбаев
Приложение к решению
акима Зайсанского района
от 24 февраля 2011 года № 3
Границы избирательных участков по Зайсанскому району
Избирательный участок № 591
Центр: Средняя школа им. Ломоносова, город Зайсан, ул. Манапова 6, тел.: 21-260.
Границы: ул. Богенбай № 2-27 дома (обе стороны), 30-54 дома (четная сторона); ул. Б. Сатпаева № 2-38 дома (обе стороны), 39-49 дома (нечетная сторона); ул. Шаймардан № 1-23А дома (обе стороны); ул. Ибраева № 1/2-60 дома (обе стороны); ул. Торайгырова 1-45 дома (обе стороны); ул. Куниярова № 1-42 дома (обе стороны); ул. Желтоксан № 1-67 дома (обе стороны); ул. Жайкенова № 1-72 дома (обе стороны); ул. Манапова № 1/1-30 дома (обе стороны); ул. Айтыкова № 1-17 дома (обе стороны), 23, 23а, 25, 27, 29 дома; ул. К. Кайсенова № 1-48 дома (обе стороны); ул. Астана № 16-70 дома (обе стороны), 72/1-82 (четная сторона); ул. Абая № 18-55 дома (обе стороны), 57-73 дома (нечетная сторона); ул. Малдыбаева № 11, 13, 15-55 дома (обе стороны); ул. Чигирова № 1-50 дома (обе стороны); ул. Жангелдина № 1-44 дома (обе стороны), 46, 48 дома; ул. Тохтарова № 2-26 дома (четная сторона).
Избирательный участок № 593
Центр: Средняя школа им. Х. Мустафиной, город Зайсан, ул. Жангелдина 52, тел.: 21-995.
Границы: ул. Спамбетова № 17-78/2 дома (обе стороны); ул. Кабанбая № 1-138 дома (обе стороны), 40 дом; ул. Кондюрина 3-74 дома (обе стороны), № 60-1, 60-2, 60-3, 60-4, 60-5 дома; ул. Куниярова № 50, 52, 54, 57, 63 дома (нечетная сторона); ул. Абая № 56-68 дома (четная сторона), 71-101 (нечетная сторона); ул. Кабекова № 1-31 дома (обе стороны), 32-40 дома (четная сторона); ул. Курмангазы № 1-144 дома (обе стороны); ул. Малдыбаева № 52-58, 59-86 дома (обе стороны), 87-105 дома (нечетная сторона); ул. Головченко № 21-106 дома (обе стороны); ул. Чигирова № 51-74 (обе стороны), 75-89 (нечетная сторона); ул. Керимбаева № 2-31 дома (обе стороны); ул. Жангелдина № 45-64 дома (обе стороны), 65-79 дома (нечетная сторона); ул. Шаймардан № 10/1-18/1 (четная сторона); ул. Манапова № 32-43 дома (обе стороны); ул. Победы № 18-46 дома (обе стороны); ул. Маргулан № 1-60 дома (обе стороны); ул. Мангыстау № 1-7 дома, ул. Казахстан № 1/2-38 дома (обе стороны); ул. Шанина № 1-25 дома (обе стороны); ул. 14 Маусым № 1-37 дома (обе стороны); ул. Бирлик 1, 2, 3 дома.
Избирательный участок № 594

Орталығы: М. Әуезов атындағы орта мектеп, Зайсан қаласы Бөгенбай көшесі 33 үй, тел.: 25-140.
Шекаралары: Ш. Уәлиханов көшесіндегі № 4-13 үйлер (екі жағы); Ю. Гагарин көшесіндегі № 4-12 үйлер (екі жағы); Баитов көшесіндегі № 2-30/2 үйлер (екі жағы); Жәнібек көшесіндегі № 1-57 үйлер (екі жағы); Сәрсенов көшесіндегі № 3-64/2 үйлер (екі жағы); Б. Сәтпаев көшесіндегі № 1-46 үйлер (екі жағы); Победа көшесіндегі № 1-17 үйлер (екі жағы), Астана көшесіндегі № 71-83 үйлер (тақ сан жағы), 84-155 үйлер (екі жағы); Абай көшесіндегі № 74-102/2 үйлер (жұп сан жағы), 103-129/2 үйлер (екі жағы); Малдыбаев көшесіндегі № 88-106 үйлер (жұп сан жағы), 107-151 үйлер (екі жағы); Шегір көшесіндегі № 76-90 үйлер (жұп сан жағы), 91-133 үйлер (екі жағы); Жангелді көшесіндегі № 66-80 үйлер (жұп жағы), 81-125 үйлер (екі жағы); Құнияров көшесіндегі № 56-64 үйлер (жұп сан жағы), 65-109 үйлер (екі жағы); Манапов көшесіндегі № 44-76А үйлер (екі жағы); Шаймардан көшесіндегі № 22, 28-81 үйлер (екі жағы).
№ 595 сайлау учаскесі
Орталығы: Ю. Гагарин атындағы орта мектеп, Зайсан қаласы Боқажанов көшесі 64 үй, тел.: 25-783.
Шекаралары: Заречный мөлтек ауданындағы Васильев, Боқажанов, Сауыр, Сарсекеев, Жамбыл, Мұқанов, Панфилов, Ақбасов, Кудинов, Алдияров, Аубакиров, Берденов, Космодемьянская, Қалимолдин, Тұраров, Пограничная, Мантеев, Жәнделі, Байсейітов, Мәметова, Естай Ақын, Достық, Бексейтов көшелеріндегі үйлер және Бөгенбай көшесіндегі № 31-55/3 үйлер (тақ сан жағы), 56/1-97 үйлер (екі жағы); Айтықов көшесіндегі № 20-30 үйлер (жұп сан жағы), 31-51 үйлер (екі жағы).
№ 596 сайлау учаскесі
Орталығы: Дауленов атындағы орта мектеп, Зайсан қаласы Ноғайбай көшесі 1 үй, тел.: 21-471.
Шекаралары: Ғабитов көшесіндегі № 1-42 үйлер (екі жағы); Ноғайбай көшесіндегі № 1/1-50/2 үйлер (екі жағы); Ақын Әсет көшесіндегі № 1-44/2 үйлер (екі жағы); Арғынбек көшесіндегі № 1/1-3б/3 үйлер (екі жағы); Үйдене көшесіндегі № 1/1-10/2 үйлер (екі жағы); Б. Момышұлы көшесіндегі № 1/1-19/2 үйлер (екі жағы); Молдағұлова көшесіндегі № 1-43/2 үйлер (екі жағы); Байзақов көшесіндегі № 1/1-20 үйлер (екі жағы); Байтұрсынов көшесіндегі № 1/1-20/3 үйлер (екі жағы); Глухов көшесіндегі № 1/1-25 үйлер (екі жағы); Шатанов көшесіндегі № 1/1-6 үйлер (екі жағы); Позиция көшесіндегі № 2-5 үйлер (екі жағы); Шәкәрім көшесіндегі № 1-16 үйлер (екі жағы); Астана көшесіндегі № 1-13 үйлер (екі жағы), 14, 15, 17А үйлер; Төлепбергенов көшесіндегі № 1-26/1 үйлер (екі жағы); Малдыбаев көшесіндегі № 1-12 үйлер (екі жағы); Спамбетов көшесі № 1, № 3 үйлер; Головченко көшесіндегі № 16/1-20 үйлер (жұп сан жағы); Абай көшесіндегі № 1-17 үйлер (екі жағы); Тоқтаров көшесіндегі № 1-31 үйлер (тақ сан жағы); Жақсылықов көшесіндегі № 1-50/2 үйлер (екі жағы), 51/1-73 үйлер (тақ жағы); Бұқар жырау көшесіндегі № 1-17 үйлер (екі жағы); Сүйінбай көшесіндегі № 1-41 үйлер (екі жағы); Т. Рысқұлов көшесіндегі № 2-30 үйлер (жұп сан жағы); Ахметов көшесіндегі № 1-17 үйлер (екі жағы); Ш. Айманов көшесіндегі № 2/1-40 үйлер (екі жағы); және Алмалы елді мекеніндегі үйлер.
№ 597 Сартерек сайлау учаскесі

Центр: Средняя школа им. Ауэзова, город Зайсан, ул. Богенбая 33, тел.: 25-140.
Границы: ул. Ш. Уалиханова № 4-13 дома (обе стороны); ул. Ю. Гагарина № 4-12 дома (обе стороны); ул. Баитова № 2-30/2 дома (обе стороны); ул. Жанибека № 1-57 дома (обе стороны); ул. Сарсенова № 3-64/2 дома (обе стороны); ул. Б. Сатпаева № 1-46 дома (обе стороны); ул. Победы № 1-17 дома (обе стороны); ул. Астана № 71-83 дома (нечетная сторона), 84-155 дома (обе стороны); ул. Абая № 74-102/2 дома (четная сторона), 103-129/2 дома (обе стороны); ул. Малдыбаева № 88-106 дома (четная сторона), № 107-151 дома (обе стороны); ул. Чигирова № 76-90 дома (четная сторона), № 91-133 дома (обе стороны); ул. Куниярова № 56-64 дома (четная сторона), № 65-109 дома (обе стороны); ул. Шаймардан № 22, 28-81 дома (обе стороны).
Избирательный участок № 595
Центр: Средняя школа им. Гагарина, город Зайсан, ул. Бокажанова 64, тел.: 25-783.
Границы: дома на ул. Васильева, Бокажанова, Сауыр, Сарсекеева, Жамбыла, Муканова, Панфилова, Акбасова, Кудинова, Алдиярова, Аубакирова, Берденова, Калимолдина, Турарова, Пограничной, Мантеева, Жандели, Естай акына, Достык, Бексейтова, ул. Богенбая № 31-55/3 дома (четная сторона), № 56/1-97 дома (обе стороны), ул. Айтыкова № 20-30 дома (четная сторона), № 31-51 дома (обе стороны).
Избирательный участок № 596
Центр: Средняя школа им. Дауленова, город Зайсан, ул. Ногайбая 1, тел.: 21-471.
Границы: ул. Габитова № 1-42 дома (обе стороны); ул. Ногайбай № 1/1-50/2 дома (обе стороны); ул. Акын-Асета № 1-44/2 дом (обе стороны); ул. Аргынбека № 1/1-3б/3 дома (обе стороны); ул. Уйдене № 1/1-10/2 дома (обе стороны); ул. Б. Момышулы № 1/1-19/2 дома (обе стороны); ул. Молдагуловой № 1-43/2 дома (обе стороны); ул. Байзакова № 1/1-20 дома (обе стороны); ул. Байтурсынова № 1/1-20/3 дома (обе стороны); ул. Глухова № 1/1-25 дома (обе стороны); ул. Позиции № 2-5 дома (обе стороны); ул. Шакарима № 1/1-6 дома (обе стороны); ул. Астана № 1-13 дома (обе стороны); ул. Толепбергенова № 1-26/1 дома (обе стороны); ул. Астана № 1-13 дома (обе стороны), 14, 15, 17а дома; ул. Спамбетова № 1, 3 дома; ул. Головченко № 16/1-20 дома (четная сторона); ул. Абая № 1-17 дома (обе стороны); ул. Тохтарова № 1-31 дома (нечетная сторона); ул. Ш. Айманова № 2/1-40 дома (обе стороны) и дома населенных пунктов Алмалы.
Сартерекский избирательный участок № 597

Орталығы: Сартерек ауылы, мектеп үйі, тел.:23-698.
Шекаралары: Сартерек ауылы және оған қарасты елді мекендер.
№ 598 Көгедай сайлау учаскесі
Орталығы: Көгедай ауылы, мектеп үйі, тел.: 24-062.
Шекаралары: Көгедай ауылы және оған қарасты елді мекендер.
№ 599 Шалқар сайлау учаскесі
Орталығы: Шалқар ауылы, мектеп үйі, тел.: 24-052.
Шекаралары: Шалқар ауылы және оған қарасты елді мекендер.
№ 600 Дайыр сайлау учаскесі
Орталығы: Дайыр ауылы, мектеп үйі, тел.: 24-319.
Шекаралары: Дайыр ауылы және оған қарасты елді мекендер.
№ 601 Жамбыл сайлау учаскесі
Орталығы: Жамбыл ауылы, мектеп үйі, тел.: 24-325.
Шекаралары: Жамбыл ауылы және оған қарасты елді мекендер.
№ 602 Көкжыра сайлау учаскесі
Орталығы: Көкжыра ауылы, мектеп үйі, тел.: 21-085.
Шекаралары: Көкжыра ауылы және оған қарасты елді мекендер.
№ 603 Біржан сайлау учаскесі
Орталығы: Біржан ауылы, мектеп үйі, тел.: 23-132.
Шекаралары: Біржан ауылы және оған қарасты елді мекендер.
№ 604 Қуаныш сайлау учаскесі
Орталығы: Қуаныш ауылы, мектеп үйі, тел.: 22-767.
Шекаралары: Қуаныш ауылы және оған қарасты елді мекендер.
№ 605 Ақарал сайлау учаскесі
Орталығы: Ақарал ауылы, мектеп үйі, тел.: 23-105.
Шекаралары: Ақарал ауылы және оған қарасты елді мекендер.
№ 606 Айнабұлақ сайлау учаскесі
Орталығы: Айнабұлақ ауылы, Айнабұлақ жанұялық емханасының ғимараты, тел.: 23-831.
Шекаралары: Айнабұлақ ауылы және оған қарасты елді мекендер.
№ 607 Сартұмсық сайлау учаскесі
Орталығы: Сартұмсық ауылы, жеке үй.
Шекаралары: Сартұмсық ауылы және оған қарасты елді мекендер.
№ 608 Жаңа-Тұрмыс сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңа-Тұрмыс ауылы, мектеп үйі
Шекаралары: Жаңа-Тұрмыс, Шүршітсу ауылдары және осы ауылдарға қарасты елді мекендер.
№ 609 Октябрь сайлау учаскесі
Орталығы: Октябрь ауылы, мектеп үйі, тел.: 21-126.
Шекаралары: Октябрь ауылы және оған қарасты елді мекендер.
№ 610 Кеңсай сайлау учаскесі
Орталығы: Кеңсай ауылы, мектеп үйі, тел.: 22-548.
Шекаралары: Кеңсай ауылы және оған қарасты елді мекендер.
№ 611 Саржыра сайлау учаскесі
Орталығы: Саржыра ауылы, мектеп үйі.
Шекаралары: Саржыра ауылы және оған қарасты елді мекендер.
№ 612 Жарсу сайлау учаскесі
Орталығы: Жарсу ауылы, мектеп үйі, тел.: 22-372.
Шекаралары: Жарсу ауылы және оған қарасты елді мекендер.
№ 613 Сарши сайлау учаскесі
Орталығы: Сарши ауылы, жеке үй.
Шекаралары: Сарши ауылы және оған қарасты елді мекендер.
№ 614 Бақасу сайлау учаскесі

Центр – село Сартерек, здание школы, тел.: 23-698.
Границы: село Сартерек и прилегающие к нему населенные пункты.
Когедайский избирательный участок № 598
Центр - село Когедай, здание школы, тел.: 20-906.
Границы: село Когедай и прилегающие к нему населенные пункты.
Шалкарский избирательный участок № 599
Центр – село Шалкар, здание школы, тел.: 20-921.
Границы: село Шалкар и прилегающие к нему населенные пункты.
Даировский избирательный участок № 600
Центр – село Даирово, здание школы, тел.: 24-388.
Границы: село Даирово и прилегающие к нему населенные пункты.
Жамбылский избирательный участок № 601
Центр – село Жамбыл, здание школы, тел.: 24-325.
Границы: село Жамбыл и прилегающие к нему населенные пункты.
Кокжиринский избирательный участок № 602
Центр – село Кокжыра, здание школы, тел.: 21-085.
Границы: село Кокжыра и прилегающие к нему населенные пункты.
Биржанский избирательный участок № 603
Центр – село Биржан, здание школы, тел.: 23-132.
Границы: село Биржан и прилегающие к нему населенные пункты.
Куанышский избирательный участок № 604
Центр – село Куаныш, здание школы, тел.: 22-767.
Границы: село Куаныш и прилегающие к нему населенные пункты.
Акаральский избирательный участок № 605
Центр – село Акарал, здание школы, тел.: 20-733.
Границы: село Акарал и прилегающие к нему населенные пункты.
Айнабулакский избирательный участок № 606
Центр - село Айнабулак, здание Айнабулакской врачебной амбулатории, тел.: 23-831.
Границы: село Айнабулак и прилегающие к нему населенные пункты.
Сартумсыкский избирательный участок № 607
Центр - село Сартумсык, частный дом.
Границы: село Сартумсык и прилегающие к нему населенные пункты.
Жана-Турмысский избирательный участок № 608
Центр – село Жана-Турмыс, здание школы.
Границы: село Жана-Турмыс, Чурчитсу и прилегающие к ним населенные пункты.
Кайнарский избирательный участок № 609
Центр – село Кайнар, здание школы, тел.: 27-220.
Границы: село Кайнар и прилегающие к нему населенные пункты.
Кенсайский избирательный участок № 610
Центр – село Кенсай, здание школы, тел.: 22-548.
Границы: село Кенсай и прилегающие к нему населенные пункты.
Саржиринский избирательный участок № 611
Центр – село Саржыра, здание школы, тел.: 20-702.
Границы: село Саржыра и прилегающие к нему населенные пункты.
Жарсуский избирательный участок № 612
Центр – село Жарсу, здание школы, тел.: 22-372.
Границы: село Жарсу и прилегающие к нему населенные пункты.
Сарчинский избирательный участок № 613
Центр – село Сарчи, частный дом.
Границы: село Сарчи и прилегающие к нему населенные пункты.
Бакасуиский избирательный участок № 614

Орталығы: Бақасу ауылы, мектеп үйі, тел.: 22-301.
Шекаралары: Бақасу ауылы және оған қарасты елді мекендер.
№ 615 Қарабұлақ сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, мектеп үйі, тел.: 23-998.
Шекаралары: Қарабұлақ ауылы және оған қарасты елді мекендер.
№ 616 Дауал сайлау учаскесі
Орталығы: Дауал ауылы, жеке үй.
Шекаралары: Дауал ауылы және оған қарасты елді мекендер.
№ 617 Мұқашы сайлау учаскесі
Орталығы: Мұқашы ауылы, жеке үй, тел.: 23-946.
Шекаралары: Мұқашы ауылы және оған қарасты елді мекендер.
№ 618 Қаратал сайлау учаскесі
Орталығы: Қаратал ауылы, мектеп үйі, тел.: 24-790.
Шекаралары: Қаратал ауылы және оған қарасты елді мекендер.
№ 619 Үлкен-Қаратал сайлау учаскесі
Орталығы: Үлкен-Қаратал ауылы, мектеп үйі, тел.: 24-770.
Шекаралары: Үлкен-Қаратал ауылы және оған қарасты елді мекендер.
№ 620 Шілікті сайлау учаскесі
Орталығы: Шілікті ауылы, мектеп, тел.: 8-72330-43-548.
Шекаралары: Шілікті ауылы және оған қарасты елді мекендер.
№ 621 Тасбастау сайлау учаскесі
Орталығы: Тасбастау ауылы, мектеп, тел.: 8-72330-43-485.
Шекаралары: Тасбастау ауылы және оған қарасты елді мекендер.
№ 622 Жалши сайлау учаскесі
Орталығы: Жалши ауылы, мектеп, тел.: 8-72330-43-494.
Шекаралары: Жалши ауылы және оған қарасты елді мекендер.
№ 623 Какен-Талды сайлау учаскесі
Орталығы: Какен-Талды ауылы, мектеп, тел.: 8-72330-43-422.
Шекаралары: Какен-Талды ауылы және оған қарасты елді мекендер.
№ 624 Қарасай сайлау учаскесі
Орталығы: Қарасай ауылы, мектеп, тел.: 8-72330-43-419.
Шекаралары: Қарасай ауылы және оған қарасты елді мекендер.
№ 625 жабық сайлау учаскесі
№ 627 жабық сайлау учаскесі
№ 628 жабық сайлау учаскесі
№ 1148 жабық сайлау учаскесі
Аппарат басшысы                           Н. Қараталов

Центр – село Бакасу, здание школы, тел.: 22-301.
Границы: село Бакасу и прилегающие к нему населенные пункты.
Карабулакский избирательный участок № 615
Центр – село Карабулак, здание школы, тел.: 23-998.
Границы: село Карабулак и прилегающие к нему населенные пункты.
Дауалский избирательный участок № 616
Центр – село Дауал, частный дом, тел.: 23-416.
Границы: село Дауал и прилегающие к нему населенные пункты.
Мукашинский избирательный участок № 617
Центр – село Мукаши, частный дом, тел:23-946.
Границы: село Мукаши и прилегающие к нему населенные пункты.
Каратальский избирательный участок № 618
Центр – село Каратал, здание школы, тел.: 24-790.
Границы: село Каратал и прилегающие к нему населенные пункты.
Улкен-Каратальский избирательный участок № 619
Центр – село Улкен-Каратал, здание школы, тел.: 20-910.
Границы: село Улкен-Каратал и прилегающие к нему населенные пункты.
Чиликтинский избирательный участок № 620
Центр – село Чиликты, здание школы, тел.: 8-230-43-548.
Границы: село Чиликты и прилегающие к нему населенные пункты.
Тасбастауский избирательный участок № 621
Центр – село Тасбастау, здание школы, тел.: 8-230-43-485.
Границы: село Тасбастау и прилегающие к нему населенные пункты.
Жалшинский избирательный участок № 622
Центр – село Жалши, здание школы, тел.: 8-230-43-494.
Границы: село Жалши и прилегающие к нему населенные пункты.
Какен-Талдинский избирательный участок № 623
Центр – село Какен-Талды, здание школы, тел.: 8-230-43-422.
Границы: село Какен-Талды и прилегающие к нему населенные пункты.
Карасайский избирательный участок № 624
Центр – село Карасай, здание школы, тел.: 8-230-43-416.
Границы: село Карасай и прилегающие к нему населенные пункты.
Закрытый избирательный участок № 625 Закрытый избирательный участок № 627 Закрытый избирательный участок № 628 Закрытый избирательный участок № 1148
Руководитель аппарата                       Н. Караталов