2011 жылдың 03 сәуіріне тағайындалған Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын өткізу үшін сайлау учаскелерінің құрылуы туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімінің 2011 жылғы 4 ақпандағы N 5 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 21 ақпанда N 5-12-116 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Зырян ауданы әкімінің 2011 жылғы 21 маусымдағы N 02-06/658 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Зырян ауданы әкімінің 2011.06.21 N 02-06/658 хаты).
«Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын тағайындау туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 04 ақпандағы № 1149 Жарлығына, Қазақстан Республикасы Орталығы сайлау комиссиясының 2011 жылғы 04 ақпандағы № 16/22 Қаулысына, «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1, 2 тармақтарын басшылыққа ала отырып, 2011 жылдың 03 сәуіріне тағайындалған Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын өткізу үшін, ШЕШТІ:
1. Келесі сайлау учаскелерінің шекарасы құрылсын:
№ 631 сайлау учаскесі
Орталығы: Зырян қаласы, Водопроводный көшесі 4, «Востокпроммонтаж» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Партизанская көшесі, А. Толстой көшесі, Высоцкий көшесі, Канавная көшесі, Поздняков көшесі, Л. Толстой көшесі, 8 Март көшесі, Кошевой көшесі, Водопроводная көшесі, Водопроводный тар көшесі, Кутузов көшесі.
№ 639 сайлау учаскесі
Орталығы: Зырян қаласы, Комсомол көшесі 9, Зырян ауданы бойынша қорғаныс істері бөлімі.
Шекарасы: Киров көшесі 4-20 (жұп жағы), Комсомол көшесі 3-19 (тақ жағы), 16-24 (жұп жағы), Стаханов көшесі 34, Горький көшесі 77, Калинин тар көшесі, Комендантский тар көшесі, Совет тар көшесі.
№ 642 сайлау учаскесі
Орталығы: Зырян қаласы, Брилин көшесі 31, «№ 11 жалпы білім беру орта мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: М. Горький көшесі 7-61 (тақ жағы), 6-16 (жұп жағы), 20-24 (жұп жағы), 30, 32/1-32/15, 38/1-38/4, 38-54 (жұп жағы), 69, 71, 73, 75, Комсомольская көшесі 32, 34, 36, Фрунзе көшесі 46-76 (жұп жағы), Ленин көшесі 71-77 (тақ жағы), Тимофеев көшесі 54-70 (жұп жағы), 53-67 (тақ жағы), Котовский тар көшесі, Степной тар көшесі, Строительный тар көшесі, Садовый тар көшесі 15, 17, 19, Бочарников көшесі 30-34 (жұп жағы), 25-39 (тақ жағы), Брилин көшесі 28, 30, 32, 33, 42, 44, Космонавтов көшесі 1-5, Молодежная көшесі 1-6.
№ 643 сайлау учаскесі
Орталығы: Зырян қаласы, Совет көшесі 60, «Қазмырыш» ЖШС «Мәдениет орталығы» мекемесі.

Об образовании избирательных участков для проведения внеочередных выборов Президента Республики Казахстан, назначенных на 03 апреля 2011 года
Решение акима Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 04 февраля 2011 года N 5. Зарегистрировано управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 21 февраля 2011 года за N 5-12-116. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо акима Зыряновского района от 21 июня 2011 года № 02-06/658)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо акима Зыряновского района от 21.06.2011  № 02-06/658).
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 04 февраля 2011 года № 1149 «О назначении внеочередных выборов Президента Республики Казахстан», Постановлением Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 04 февраля 2011 года № 16/22, руководствуясь пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан», для проведения внеочередных выборов Президента Республики Казахстан, назначенных на 03 апреля 2011 года, РЕШИЛ:
1. Образовать следующие избирательные участки в границах:
Избирательный участок № 631
Центр: город Зыряновск, улица Водопроводная, 4, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью «Востокпроммонтаж».
В границах: улицы Партизанской, улицы А. Толстого, улицы Высоцкого, улицы Канавной, улицы Позднякова, улицы Л. Толстого, улицы 8 Марта, улицы О. Кошевого, улицы Водопроводной, переулок Водопроводного, улицы Кутузова.
Избирательный участок № 639
Центр: город Зыряновск, улица Комсомольская 9, объединенный отдел по делам обороны Зыряновского района.
В границах: улицы Кирова 4-20 (четная сторона), улицы Комсомольской 3-19 (нечетная сторона), 16-24 (четная сторона), улицы Стахановской 34, улицы Горького 77, переулка Калининского, переулка Комендантского, переулка Советского.
Избирательный участок № 642
Центр: город Зыряновск, улица Брилина, 31, государственное учреждение «Общеобразовательная средняя школа № 11».
В границах: улицы М. Горького 7-61 (нечетная сторона), 6-16 (четная сторона), 20-24 (четная сторона), 30, 32/1-32/15, 38/1-38/4, 38-54 (четная сторона), 69, 71, 73, 75, улицы Комсомольской 32, 34, 36, улицы Фрунзе 46-76 (четная сторона), улицы Ленина 71-77 (нечетная сторона), улицы Тимофеева 54-70 (четная сторона), 53-67 (нечетная сторона), переулка Котовского, переулка Степного, переулка Строительного, переулка Садового 15, 17, 19, улицы Бочарникова 30-34 (четная сторона), 25-39 (нечетная сторона), улицы Брилина 28, 30, 32, 33, 42, 44, улицы Космонавтов 1-5, улицы Молодежной 1-6.
Избирательный участок № 643
Центр: город Зыряновск, улица Советская 60, учреждение «Центр культуры».

Шекарасы: Молодежная көшесі 7, Коммунистическая көшесі 1, 3, 5, 9, Курчатов көшесі 1, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 5, 6, Солнечная көшесі 18-22 (жұп жағы).
№ 644 сайлау учаскесі
Орталығы: Зырян қаласы, Солнечная көшесі 13, «№ 6 жалпы білім беру орта мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Космонавтов көшесі 6-10 (жұп жағы), 7-11 (тақ жағы), Коммунистическая көшесі 11-27 (тақ жағы), 14-18 (жұп жағы), Молодежная көшесі 8-19, Солнечная көшесі 3, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 16, Тоқтаров көшесі 4, Валиханов көшесі 16.
№ 647 сайлау учаскесі
Орталығы: Зырян қаласы, Курчатов көшесі 10, «№ 10 кәсіптік лицей» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Комаров көшесі 10-12 (жұп жағы), 9, 9/1, 10/1, 10/2, 10/3, Курчатов көшесі № 7-9 соңына дейін, Промышленная көшесі, Вавилов көшесі, Монтажный тар көшесі, Березовский тар көшесі, Горный тар көшесі, Центральный тар көшесі, Южный тар көшесі, Дачный тар көшесі.
№ 648 сайлау учаскесі
Орталығы: Зырян қаласы, Комаров көшесі 8, «№ 9 жалпы білім беру орта мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Комаров көшесі 4, 6, 6/1, 6/2, Солнечная көшесі 2, 4, 4/2, 8/1, 12, Космонавтов көшесі 17/1, 18/1, 12-18.
№ 650 сайлау учаскесі
Орталығы: Зырян қаласы, Панфилов көшесі, 7, «Тілдерді оқыту орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: А. Матросов көшесі 80-140 (жұп жағы), 89-141 (тақ жағы), Брилин көшесі 53/1, 61, 63, Бухтарминская көшесі 103-133 (тақ жағы), 124, 126, 128, 130, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, Панфилов көшесі 1-13 (тақ жағы), 2-10 (жұп жағы), З. Космодемьянская көшесі 3-7 (тақ жағы), 6, 8/1, 9,10, Горький атындағы алаң 1-6, Крылов көшесі 1, 3, 5, 7, 9, Фабричная көшесі 66, 68, Маяковский көшесі 69, 71, 71/1, 71/2, 71/3, 86, 88.
№ 651 сайлау учаскесі
Орталығы: Зырян қаласы, Бухтарминская көшесі 127, «№ 1 коррекциялық мектеп-интернат» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: А. Матросов көшесі 1-87 (тақ жағы), 2-78 (жұп жағы), Бухтарминская көшесі 1-101 (тақ жағы), 2-122 (жұп жағы), Шевченко көшесі, Орджоникидзе көшесі, Фабричная көшесі 1-63 (тақ жағы), 2-64 (жұп жағы), Тишинская көшесі, Маяковский көшесі 1-67 (тақ жағы), 2-84 (жұп жағы), Ленин көшесі 59, 60, 60А, Пороховой тар көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12.
№ 652 сайлау учаскесі
Орталығы: Зырян қаласы, Ломоносов көшесі 59, «№ 7 жалпы білім беру орта мектебі» мемлекеттік мекемесі.

В границах: улицы Молодежной 7, улицы Коммунистической 1, 3, 5, 9, улицы Курчатова 1, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 5, 6, улицы Солнечной 18-22 (четная сторона).
Избирательный участок № 644
Центр: город Зыряновск, улица Солнечная 13, государственное учреждение «Средняя общеобразовательная школа № 6».
В границах: улицы Космонавтов 6-10 (четная сторона), 7-11 (нечетная сторона), улицы Коммунистической 11-27 (нечетная сторона), 14-18 (четная сторона) улицы Молодежной 8-19, улицы Солнечной 3, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 16, улицы Тохтарова 4, Валиханова 16.
Избирательный участок № 647
Центр: город Зыряновск, улица Курчатова 10, государственное учреждение «Профессиональный лицей № 10».
В границах: улицы Комарова 10-12 (четная сторона), 9, 9/1, 10/1, 10/2, 10/3, улицы Курчатова с № 7-9 до конца, улицы Промышленной, улицы Вавилова, переулка Монтажного, переулка Березовского, переулка Горного, переулка Центрального, переулка Южного, переулка Дачного.
Избирательный участок № 648
Центр: город Зыряновск, улица Комарова 8, государственное учреждение «Средняя общеобразовательная школа № 9».
В границах: улицы Комарова 4, 6, 6/1, 6/2, улицы Солнечной 2, 4, 4/2, 8/1, 12, улицы Космонавтов 17/1, 18/1, 12-18.
Избирательный участок № 650
Центр: город Зыряновск, улица Панфилова 7, коммунальное государственное казенное предприятие «Центр обучения языкам».
В границах: улицы А. Матросова 80-140 (четная сторона), 89-141 (нечетная сторона), улицы Брилина 53/1,61, 63, улицы Бухтарминской 103-133 (нечетная сторона), 124, 126, 128, 130, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, улицы Панфилова 1-13 (нечетная сторона), 2-10 (четная сторона), улицы З. Космодемьянской 3-7 (нечетная сторона), 6, 8/1, 9, 10, площадь имени Горького 1-6, улицы Крылова 1, 3, 5, 7, 9, улицы Фабричной 66, 68, улицы Маяковского 69, 71, 71/1, 71/2, 71/3, 86, 88.
Избирательный участок № 651
Центр: город Зыряновск, улица Бухтарминская 127, государственное учреждение «Коррекционная школа–интернат № 1».
В границах: улицы А. Матросова 1-87 (нечетная сторона), 2-78 (четная сторона), улицы Бухтарминской 1-101 (нечетная сторона), 2-122 (четная сторона), улицы Шевченко, улицы Орджоникидзе, улицы Фабричной 1-63 (нечетная сторона), 2-64 (четная сторона), улицы Тишинской, улицы Маяковского 1-67 (нечетная сторона), 2-84 (четная сторона), улицы Ленина 59, 60, 60А, переулка Порохового 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12.
Избирательный участок № 652
Центр: город Зыряновск, улица Ломоносова 59, государственное учреждение «Средняя общеобразовательная школа № 7».

Шекарасы: Чайковский көшесі 2-40 (жұп жағы), 1-5 (тақ жағы), Кузнечная көшесі 1-13, 21-23, Пешеходный тар көшесі, Ломоносов көшесі 3-81 (тақ жағы), 2-94 (жұп жағы), Акционерная көшесі 1-26, 27, 29, 31, 33, Северная көшесі 2-36 (жұп жағы), Ворошилов көшесі 2-112 (жұп жағы), 1-113 (тақ жағы), Целинная көшесі 1-21 (тақ жағы), 2-28 (жұп жағы), Дзержинский көшесі 1-79 (тақ жағы), 2-62 (жұп жағы), Пугачев көшесі 1-51 (тақ жағы), 2-50 (жұп жағы), Коллективная көшесі, Шолохов көшесі 37-49 (тақ жағы), Фурманов көшесі 24-32 (жұп жағы), 21-29 (тақ жағы), Шахтостроителей көшесі 34-36 (жұп жағы), 25-39 (тақ жағы), 47, Менделеев көшесі 5-97 (тақ жағы), 6-82 (жұп жағы), Западная көшесі, Зубовский тар көшесі, Островский көшесі 2-34 (жұп жағы), 1-29 (тақ жағы), Островский тар көшесі 2-6 (жұп жағы), 1-7 (тақ жағы), Павлов көшесі, Коммунальная көшесі, Геологическая көшесі 1-23 (тақ жағы), 24, 26, 28, 36, Ленин көшесі 3, 26, 29, Пороховой тар көшесі 7, 9, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22.
№ 653 сайлау учаскесі
Орталығы: Зырян қаласы, Панфилов көшесі 21/1, «Валентина» туристік фирмасы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Панфилов көшесі 12- 22 (жұп жағы), 21/1, 23, Пушкин көшесі, Гоголь көшесі, Крылов көшесі 11-45 (тақ жағы), 4-36 (жұп жағы), Чехов көшесі, Зеленая көшесі, Победа көшесі, Свобода көшесі, Чайковский көшесі 7-23 (тақ жағы), 42-60 (жұп жағы), Ворошилов көшесі 112/1, 114, 116, 115-125, (тақ жағы), Островский көшесі 31-57 (тақ жағы), 36-68 (жұп жағы), Островский тар көшесі 9-29 (тақ жағы), 7А, 8-26 (жұп жағы), Кузнечная көшесі 14-20, С. Разин көшесі, Брилин көшесі 80, 82, Менделеев көшесі 80.
№ 654 сайлау учаскесі
Орталығы: Зырян қаласы, Лениногорская көшесі 1, Зырян ауданы әкімшілігінің көп салалы мемлекеттік коммуналдық шаруашылық кәсіпорны.
Шекарасы: Лениногорская көшесі, Қазақстан көшесі, Циолковский көшесі, Металлургов көшесі, Черняховский көшесі, Луначарский көшесі, Ушаков көшесі, Добролюбов көшесі, Ватутин көшесі.
№ 1161 сайлау учаскесі
Орталығы: Зырян қаласы, Ломоносов көшесі 59, «№ 7 жалпы білім беру орта мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Геологическая көшесі 38-74 (жұп жағы), 25-65 (тақ жағы), Мир көшесі, Акционерная көшесі 28-34, Шахтостроителей көшесі 44-64 (жұп жағы), 49-59 (тақ жағы), Целинная көшесі № 30-ден соңына дейін, № 23-ден соңына дейін, Дзержинский көшесі № 81-ден соңына дейін, № 64-ден соңына дейін, Пугачев көшесі № 53, 52-ден соңына дейін, Ломоносов көшесі № 83, 96- ден соңына дейін, Интернациональная көшесі 8-26 (жұп жағы), 34, 9-19 (тақ жағы), Шостакович көшесі, Северный тар көшесі, Северная көшесі 27-49 (тақ жағы), 40-58 (жұп жағы), Ленин көшесі 1, 11, 40, Шолохов көшесі 28-40 (жұп жағы).
№ 656 сайлау учаскесі
Орталығы: Зырян қаласы, Лермонтов көшесі 4, «МагмаВест» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жалдаған («Востокшахтострой» АҚ Зырян шахта құрылыс басқармасының бұрынғы әкімшілік ғимараты).

В границах: улицы Чайковского 2-40 (четная сторона), 1-5 (нечетная сторона), улицы Кузнечной 1-13, 21-23, переулка Пешеходного, улицы Ломоносова 3-81 (нечетная сторона), 2-94 (четная сторона), улицы Акционерной 1-26, 27, 29, 31, 33, улицы Северной 2-36 (четная сторона), улицы Ворошилова 2-112 (четная сторона), 1-113 (нечетная сторона), улицы Целинной 1-21 (нечетная сторона), 2-28 (четная сторона), улицы Дзержинского 1-79 (нечетная сторона), 2-62 (четная сторона), улицы Пугачева 1-51 (нечетная сторона), 2-50 (четная сторона), улицы Коллективной, улицы Шолохова 37-49 (нечетная сторона), улицы Фурманова 24-32 (четная сторона), 21-29 (нечетная сторона), улицы Шахтостроителей 34-36 (четная сторона), 25-39 (нечетная сторона), 47, улицы Менделеева 5-97 (нечетная сторона), 6-82(четная сторона), улицы Западная, переулка Зубовского, улицы Островского 2-34 (четная сторона), 1-29 (нечетная сторона), переулка Островского 2-6 (четная сторона), 1-7 (нечетная сторона), улицы Павлова, улицы Коммунальной, улицы Геологической 1-23 (нечетная сторона), 24, 26, 28, 36, улицы Ленина 3, 26, 29, переулка Порохового 7, 9, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22.
Избирательный участок № 653
Центр: город Зыряновск, улица Панфилова 21/1, товарищество с ограниченной ответственностью «Турфирма «Валентина».
В границах: улицы Панфилова 12-22 (четная сторона), 21/1, 23, улицы Пушкина, улицы Гоголя, улицы Крылова 11-45 (нечетная сторона), 4-36 (четная сторона), улицы Чехова, улицы Зеленой, улицы Победы, улицы Свободы, улицы Чайковского 7-23 (нечетная сторона), 42-60 (четная сторона), улицы Ворошилова 112/1, 114, 116, 115-125 (нечетная сторона), улицы Островского 31-57 (нечетная сторона), 36-68 (четная сторона), переулка Островского 9-29 (нечетная сторона), 7А, 8-26 (четная сторона), улицы Кузнечной 14-20, улицы С. Разина, улицы Брилина 80, 82, улицы Менделеева 80.
Избирательный участок № 654
Центр: город Зыряновск, улица Лениногорская 1, Многоотраслевое государственное коммунальное хозяйственное предприятие акимата Зыряновского района.
В границах: улицы Лениногорской, улицы Казахстанской, улицы Циолковского, улицы Металлургов, улицы Черняховского, улицы Луначарского, улицы Ушакова, улицы Добролюбова, улицы Ватутина.
Избирательный участок № 1161
Центр: город Зыряновск, улица Ломоносова 59, государственное учреждение «Средняя общеобразовательная школа № 7».
В границах: улицы Геологической 38-74 (четная сторона), 25-65 (нечетная сторона), улицы Мира, улицы Акционерной 28-34, улицы Шахтостроителей 44-66 (четная сторона), 49-59 (нечетная сторона), улицы Целинной с № 30 до конца, с № 23 до конца, улицы Дзержинского с № 81 до конца, с № 64 до конца, улицы Пугачева с №№ 53, 52 до конца, улицы Ломоносова с №№ 83, 96 до конца, улицы Интернациональной 8-26 (четная сторона), 34, 9-19 (нечетная сторона), улицы Шостаковича, переулка Северного, улицы Северной 27-49 (нечетная сторона), 40-58 (четная сторона), улицы Ленина 1, 11, 40, улицы Шолохова 28-40 (четная сторона).
Избирательный участок № 656
Центр: город Зыряновск, улица Лермонтова 4, здание, арендуемое товариществом с ограниченной ответственностью «Магма-Вест» (бывшее административное здание Зыряновского шахтостройуправления АО «Востокшахтострой»).

Шекарасы: Геологическая көшесі 2-22 (жұп жағы), Интернациональная көшесі 2-6 (жұп жағы), 1-7 (тақ жағы), Шолохов көшесі 1-35 (тақ жағы), 2-16 (жұп жағы), Лермонтов көшесі 2, 10-24, Кольцов көшесі, Абай көшесі, Шахтостроителей көшесі 2-32 (жұп жағы), 3, 7, 13-17 (тақ жағы), Фурманов көшесі 1-19 (тақ жағы), 2-22 (жұп жағы), У. Громов көшесі, Жамбыл көшесі, Чапаев көшесі, Северная көшесі 1, 3, 5.
№ 658 сайлау учаскесі
Орталығы: Зырян қаласы, Панфилов көшесі 19, «Зырян ауданының № 1 медициналық бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Құрамында: «Зырян ауданының № 1 медициналық бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, «Туберкулезге қарсы диспансер» мемлекеттік мекемесі, «Перзентхана» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
№ 1139 сайлау учаскесі
Орталығы: Зырян қаласы, М. Горький көшесі 34, Зырян қала-аудан ішкі істер бөлімінің уақытша қамау изоляторы.
№ 632 сайлау учаскесі
Орталығы: Зырян қаласы Рудная көшесі, «Естуі мен сөйлеуі нашар балаларға арналған коррекциялық № 2 мектеп-интернат» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Кирзаводская көшесі, Нахимов көшесі, Никольников көшесі, Суворов көшесі, Суворов тар көшесі, Бауман көшесі, Силовая көшесі, М. Мәметова көшесі, Красная речка көшесі.
№ 633 сайлау учаскесі
Орталығы: Зырян қаласы Рудная көшесі, 26, «№ 2 бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рудная көшесі 1-29, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 36-46 (жұп жағы), 41-51 (тақ жағы), Коммунаров көшесі, Тимошенко көшесі, Рабочая көшесі, Чкалов көшесі, Утренний тар көшесі, Горняк бульвары, Звездный тар көшесі, Малахитовый тар көшесі, Юбилейный тар көшесі, Маслянский тар көшесі, Прохладный тар көшесі, Лесной тар көшесі, Восточный тар көшесі, Рябиновый тар көшесі, Тихий тар көшесі, Цветочный тар көшесі, Алтайская көшесі, Бажов көшесі, Малея көшесі, Гастелло көшесі, Охотский тар көшесі, Вторушинский тар көшесі, Октябрьская көшесі, Карьерный тар көшесі, Малиновый тар көшесі, Тропинский тар көшесі № 62-ден № 114 (жұп жағы), № 45-ден № 113-ге дейін (тақ жағы).
№ 635 сайлау учаскесі
Орталығы: Зырян қаласы, Жақсыбаев көшесі 9, «№ 8 жалпы білім беру орта мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Красный спорт көшесі, Калининская көшесі 2/3, 1-63 (тақ жағы), 2-16 (жұп жағы), 16а, 18-62 (жұп жағы), 76, Тропинский тар көшесі 1-43 (тақ жағы), 2-60 (жұп жағы), Пролетарская көшесі 1-73 (тақ жағы), 2-82 (жұп жағы), 84/1, Киров көшесі 25-49 (тақ жағы), 74, 74/2, 76, 76/1, Жақсыбаев көшесі 3-5 (тақ жағы), 2-8 (жұп жағы), Базарный тар көшесі.
№ 636 сайлау учаскесі
Орталығы: Зырян қаласы, Пролетарская көшесі 96а, «Мектеп- лицей» мемлекеттік мекемесі.

В границах: улицы Геологической 2-22 (четная сторона), улицы Интернациональной 2-6 (четная сторона), 1-7 (нечетная сторона), улицы Шолохова 1-35 (нечетная сторона), 2-16 (четная сторона), улицы Лермонтова 2, 10-24, улицы Кольцова, улицы Абая, улицы Шахтостроителей 2-32 (четная сторона), 3, 7, 13-17 (нечетная сторона), улицы Фурманова 1-19 (нечетная сторона), 2-22 (четная сторона), улицы У. Громовой, улицы Джамбула, улицы Чапаева, улицы Северной 1, 3, 5.
Избирательный участок № 658
Центр: город Зыряновск, улица Панфилова 19, казенное государственное коммунальное предприятие «Медицинское объединение № 1 Зыряновского района».
В составе: казенное государственное коммунальное предприятие «Медицинское объединение № 1 Зыряновского района», государственное учреждение «Противотуберкулезный диспансер», казенное государственное коммунальное предприятие «Родильный дом».
Избирательный участок № 1139
Центр: город Зыряновск, улица М. Горького 34, изолятор временного содержания Зыряновского районного-городского отдела внутренних дел.
Избирательный участок № 632
Центр: город Зыряновск, улица Рудная 2 государственное учреждение «Коррекционная школа-интернат № 2 для детей с нарушением слуха и речи».
В границах: улицы Кирзаводской, улицы Нахимова, улицы Никольникова, улицы Суворова, переулка Суворова, улицы Баумана, улицы Силовой, улицы М. Маметовой, улицы Красная речка.
Избирательный участок № 633
Центр: город Зыряновск, улица Рудная, 26, государственное учреждение «Начальная школа № 2».
В границах: улицы Рудной 1–29, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/10, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 36-46 (четная сторона), 41-51 (нечетная сторона), улицы Коммунаров, улицы Тимошенко, улицы Рабочей, улицы Чкалова, переулка Утреннего, бульвара Горняков, переулка Звездного, переулка Малахитового, переулка Юбилейного, переулка Маслянского, переулка Прохладого, переулка Лесного, переулка Восточного, переулка Рябинового, переулка Тихого, переулка Цветочного, улицы Алтайской, улицы Бажова, улицы Малея, улицы Гастелло, переулка Охотского, переулка Вторушинского, улицы Октябрьской, переулка Карьерного, переулка Малинового, переулка Тропинского с № 62 до № 114 (по четной стороне), с № 45 до № 113 (по нечетной стороне).
Избирательный участок № 635
Центр: город Зыряновск, улица Жаксыбаева 9, государственное учреждение «Средняя общеобразовательная школа № 8».
В границах: улицы Красный спорт, улицы Калининской 2/3, 1-63 (нечетная сторона), 2-16 (четная сторона), 16а, 18-62 (четная сторона), 76, переулок Тропинский 1-43 (нечетная сторона), 2-60 (четная сторона), улицы Пролетарской 1-73 (нечетная сторона), 2-82 (четная сторона), 84/1, улицы Кирова 25-49 (нечетная сторона), 74, 74/2, 76, 76/1, улицы Жаксыбаева 3-5 (нечетная сторона), 2-8 (четная сторона), переулка Базарного.
Избирательный участок № 636
Центр: город Зыряновск, улица Пролетарская 84, государственное учреждение «Школа-лицей».

Шекарасы: Тимофеевская көшесі 132-144 (жұп жағы), 125-149 (тақ жағы), Зыряновская көшесі, Грибакин көшесі, Пролетарская көшесі 88, 90, Ленин көшесі 88, 92, 94, 96, Совет көшесі 11-35 (тақ жағы), Школьный тар көшесі, Зыряновский тар көшесі, Жақсыбаев көшесі 9, 15-49 (тақ жағы), 10, 14-36 (жұп жағы), Садовая көшесі, Первомайская көшесі 1-5, 13-21 (тақ жағы), 4-22 (жұп жағы), Клубный тар көшесі, Пионерский тар көшесі, Бурнашов бульвары 2, 3, 6, 8, 10, 12, 14, 16.
№ 638 сайлау учаскесі
Орталығы: Зырян қаласы, Бурнашов бульвары 1, «№ 1 бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Киров көшесі 26-72 (жұп жағы), 72/2, 3-21 (тақ жағы), Совет көшесі 37-43 (тақ жағы), Калининская көшесі 84-100 (жұп жағы), Бульварный тар көшесі 3-9 (тақ жағы), 4-8(жұп жағы), Бурнашов бульвары 5-13 (тақ жағы), 13/1, 18, 20, 22, 26, Жақсыбаев көшесі 7, 11, 12, 13.
№ 640 сайлау учаскесі
Орталығы: Зырян қаласы, Ленин көшесі 74, Зырян ауданы білім беру бөлімінің «Балалар музыка мектебі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Совет көшесі 2-58(жұп жағы), Бочарников көшесі 4-24 (жұп жағы), 1-15 (тақ жағы), Фрунзе көшесі 1-53 (тақ жағы), 2-44 (жұп жағы), Ленин көшесі 64-86 (жұп жағы), Ленин көшесі 79-89 (тақ жағы), Стахановская көшесі 1-35 (тақ жағы), 4, 4/1, 10-28 (жұп жағы), Брилин көшесі 4-26 (жұп жағы), 3-19 (тақ жағы), Первомайский тар көшесі, Малиновский тар көшесі, Садовый тар көшесі 1-9, Промежуточный тар көшесі, Горький көшесі 1, Тимофеев көшесі 2-52 (жұп жағы), 1-49 (тақ жағы), Болотный тар көшесі, Красный Крест көшесі 1-13 (тақ жағы), 2-16 (жұп жағы), Щетников көшесі 1-15 (тақ жағы), 2-20 (жұп жағы), Чернышевский тар көшесі.
№ 657 сайлау учаскесі
Орталығы: Грехово кенті, Зырян қаласы, Коллонтай көшесі 27, «№ 2 медициналық бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, медициналық пункт.
Шекарасы: Грехово кенті.
№ 692 сайлау учаскесі
Орталығы: Серебрянск қаласы, Привокзальный көшесі, 20, Серебрянск аралық жолының кеңсесі.
Шекарасы: Пристанский көшесі, Песчаный көшесі, Шоссейный көшесі, Сухой лог көшесі, Маслозавод көшесі, Гражный көшесі, Строительный көшесі, Путейский көшесі, Продольный көшесі, 91-й километр көшесі, Клубный көшесі, Вокзальный көшесі, Предгорный көшесі, Железнодорожный көшесі, Привокзальный көшесі, Обуховский көшесі, Нагорный көшесі, Воробьев көшесі, Станционный көшесі, Лесной көшесі.
№ 693 сайлау учаскесі

В границах: улицы Тимофеевской 132-144 (четная сторона), 125-149 (нечетная сторона), улицы Зыряновской, улицы Грибакина, улицы Пролетарской 88, 90, улицы Ленина 88, 92, 94, 96, улицы Советской 11-35 (нечетная сторона), переулка Школьного, переулка Зыряновского, улицы Жаксыбаева 9, 15-49 (нечетная сторона), 10, 14-36 (четная сторона), улицы Садовой, улицы Первомайской 1-5, 13-21 (нечетная сторона), 4-22 (четная сторона), переулка Клубного, переулка Пионерского, бульвара Бурнашова 2, 3, 6, 8, 10, 12, 14, 16.
Избирательный участок № 638
Центр: город Зыряновск, бульвар Бурнашова, 1, государственное учреждение «Начальная школа № 1».
В границах: улицы Кирова 26-72 (четная сторона), 72/2, 3-21 (нечетная сторона), улицы Советской 37-43 (нечетная сторона), улицы Калининской 84-100 (четная сторона), переулка Бульварного 3-9 (нечетная сторона), 4-8 (четная сторона), бульвара Бурнашова 5-13 (нечетная сторона), 13/1, 18, 20, 22, 26, улицы Жаксыбаева 7, 11, 12, 13.
Избирательный участок № 640
Центр: город Зыряновск, улицы Ленина 74, казенное государственное коммунальное предприятие «Детская музыкальная школа» Отдела образования Зыряновского района.
В границах: улицы Советской 2-58 (четная сторона), улицы Бочарникова 4-24 (четная сторона), 1-15 (нечетная сторона), улицы Фрунзе 1-53 (нечетная сторона), 2-44 (четная сторона), улицы Ленина 64-86 (четная сторона), улицы Ленина 79-89 (нечетная сторона), улицы Стахановской 1-35 (нечетная сторона), 4, 4/1, 10-28 (четная сторона), улицы Брилина 4-26 (четная сторона), 3-19 (нечетная сторона), переулка Первомайского, переулка Малиновского, переулка Садового 1-9, переулка Промежуточного, улицы Горького 1, улицы Тимофеева 2-52 (четная сторона), 1-49 (нечетная сторона), переулка Болотного, улицы Красный Крест 1-13 (нечетная сторона), 2-16 (четная сторона), улицы Щетникова 1-15 (нечетная сторона), 2-20 (четная сторона), переулка Чернышевского.
Избирательный участок № 657
Центр: поселок Грехово, город Зыряновск, улица Коллонтай 27, Казенное государственное коммунальное предприятие «Медицинское объединение № 2 Зыряновского района», Медицинский пункт.
В границах: поселка Грехово.
Избирательный участок № 692
Центр: город Серебрянск, улица Привокзальная 20, контора Серебрянской дистанции пути.
В границах: улицы Пристанской, улицы Песчаной, улицы Шоссейной, улицы Сухой лог, улицы Маслозаводской, улицы Гаражной, улицы Строительной, улицы Путейской, улицы Продольной, улицы 91-й километр, улицы Клубной, улицы Вокзальной, улицы Предгорной, улицы Железнодорожной, улицы Привокзальной, улицы Обуховской, улицы Нагорной, улицы Воробьева, улицы Станционной, улицы Лесной.
Избирательный участок № 693

Орталығы: Серебрянск қаласы, Ленин көшесі 2, «№ 2 Серебрянск орталау мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ленин көшесі 1-37, Веденеев көшесі, Садовый көшесі, Чайкиной көшесі, Инюшин көшесі, Панфилов көшесі, Тохтаров көшесі, Графтио көшесі, Пушкин көшесі, Мир көшесі.
№ 694 сайлау учаскесі
Орталығы: Серебрянск қаласы, Почтовый көшесі, 3, «Жетімдерге арналған Серебрянск интернат-үйі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Коммунальный көшесі, Октябрьск көшесі, Пионерский көшесі, Иртыш көшесі, Серебрянск көшесі 1-91, Матросов көшесі 1-76, 78, 80, 80а, 82, 84, 86, Тимофеев көшесі 1-75, 76, 78, 80, 82, 84, әрі-қарай 88-ден 118-ге дейін (жұп жағы), Первомайский көшесі, Бұқтырма көшесі, Савельев көшесі, Родниковый көшесі, Сельский көшесі, Логовой көшесі, Почтовый көшесі, Гвардейский көшесі, Степной көшесі, Ленин көшесі 44-52 (тақ жағы), Комсомольский көшесі 1-10, Коммунальный тар көшесі, Чкалов көшесі 1-6, Гоголь көшесі 22, 24, 25, 26, 27-35, Речной көшесі 21, 23, 28.
№ 1140 сайлау учаскесі
Орталығы: Серебрянск қаласы, Почтовый көшесі 8, Серебрянск полиция бөлімінің уақытша ұстау изоляторы.
№ 695 сайлау учаскесі
Орталығы: Серебрянск қаласы, Некрасов көшесі 26, «№ 4 Серебрянск орта мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Некрасов көшесі 1-47, Комсомольский көшесі 11-64, Чкалов көшесі 7-15, Серебрянск көшесі 92-115, Матросов көшесі 77, 79, 81, 83, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, Узкий тар көшесі 4, 6, 8, Тимофеев көшесі 77-89 (тақ жағы), Ленин көшесі 39-51 (тақ жағы), Гоголь көшесі 1, 2, 3, 4а, 5-25, Ушанов көшесі, Речной көшесі 2, 4, 8, 10, 12, 14.
№ 696 сайлау учаскесі
Орталығы: Серебрянск қаласы, Серебрянск көшесі 146, « №1 Серебрянск орталау мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Тимофеев көшесі 70/1, 80/1, 82/1, 84/1, 86, 86/1, 88/1, 90/1, 92/1, 136, 141, Речной көшесі 17, Новый көшесі 23, Серебрянск көшесі 122, 124, 126, 138, 142, 148, 150, 152, 154, 156, 158.
№ 697 сайлау учаскесі
Орталығы: Серебрянск қаласы, Серебрянск көшесі 157, «Зырян орталығы кітапхана жүйесі» мемлекеттік мекемесінің № 4 филиалы.
Шекарасы: Комсомольский көшесі 41, 43, 64, 66, 70, 72, 80, 82, 84, 86, Серебрянск көшесі 151, 153, 155, 159, 161, 163, Некрасов көшесі 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, Речной көшесі 3.
№ 698 сайлау учаскесі
Орталығы: Серебрянск қаласы, Серебрянск орман шаруашылығының кеңсесі
Шекарасы: Орман шаруашылығы, Поперечный көшесі 1, Поперечный көшесі 2, Береговой көшесі, Молодежный көшесі, Ключевой көшесі, «Химик» шағын ауданы, 85-й километр көшесі, Серебрянск қаласының әскери бөлімі.
№ 715 сайлау учаскесі
Орталығы: Феклистовка ауылы, Школьный көшесі 1, «Феклистовка ауылының Кировск орта мектебі».
Шекарасы: Феклистовка ауылы, Кировск қонысы.
№ 716 сайлау учаскесі
Орталығы: Северное ауылы, «Северное орталау мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Северное ауылы.
№ 718 сайлау учаскесі
Орталығы: Ермаковка ауылы, кітапхана-клубы.
Шекарасы: Ермаковка ауылы.
№ 700 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңа Бұқтырма кенті, «№ 2 Жаңа-Бұқтырма орта мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: 4-ші көшесі 23, 24, 25, 6-шы көшесі 13, 26А, 26Б, 26В, 7-ші көшесі 27, 28А, 28Б, 29Б, Молодежный көшесі 1-16, 18, Садовый көшесі 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, Тенистый көшесі 1-8, 10-12, 14-26, Солнечный көшесі 1, 2, 20, 2-ші шағын аудан 1, 2, 23, 46, 81, 119, Строитель көшесі 1, 2.
№ 701 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңа Бұқтырма кенті, «Цементник» Мәдениет үйі.
Шекарасы: 1-ші көшесі 12, 14, 15,17, 2-ші көшесі, 7, 8, 9, 16, 3-ші көшесі 1, 2, 5-ші көшесі 18, 19, 20, 21, Заводской көшесі 1-18, 20, 22, 26, 24, 27, 28, 28А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, Больничный көшесі 15, 15А, 16-ты пәтерлі үй.
№ 702 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңа Бұқтырма кенті, «Зырян ауданы Серебрянск қаласының № 3 медициналық бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.

Центр: город Серебрянск, улица Ленина 2, Государственное учреждение «Серебрянская неполная средняя школа № 2».
В границах: улицы Ленина-1-37, улицы Веденеева, улицы Садовой улицы Чайкиной, улицы Инюшина, улицы Панфилова, улицы Тохтарова, улицы Графтио, улицы Пушкина, улицы Мира.
Избирательный участок № 694
Центр: город Серебрянск, улица Почтовая 3, Государственное учреждение «Серебрянский дом-интернат для детей-сирот».
В границах: улицы Коммунальной, улицы Октябрьской, улицы Пионерской, улицы Иртышской, улицы Серебрянской 1-91, улицы Матросова 1-76, 78, 80, 80а, 82, 84, 86, улицы Тимофеева 1-75, 76, 78, 80, 82, 84, далее с 88 по 118 (четная сторона), улицы Первомайской, улицы Бухтарминской, улицы Савельева, улицы Родниковой, улицы Сельской, улицы Логовой, улицы Почтовой, улицы Гвардейской, улицы Степной, улицы Ленина 44-52 (четная сторона), улицы Комсомольской 1-10, переулка Коммунального, улицы Чкалова 1-6, улицы Гоголя 22, 24, 25, 26, 27-35, улицы Речной 21, 23, 28.
Избирательный участок № 1140
Центр: город Серебрянск, улица Почтовая 8, изолятор временного содержания Серебрянского отдела полиции.
Избирательный участок № 695
Центр: город Серебрянск, улица Некрасова 26, Государственное учреждение «Серебрянская средняя школа № 4».
В границах: улицы Некрасова 1-47, улицы Комсомольской 11-64, улицы Чкалова 7-15, улицы Серебрянской 92-115, улицы Матросова 77, 79, 81, 83, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, переулка Узкого 4, 6, 8, улицы Тимофеева 77-89 (нечетная сторона), улицы Ленина 39-51 (нечетная сторона), улицы Гоголя 1, 2, 3, 4а, 5-25, улицы Ушанова, улицы Речной 2, 4, 8, 10, 12, 14.
Избирательный участок № 696
Центр: город Серебрянск, улица Серебрянская 146, Государственное учреждение «Серебрянская средняя школа № 1».
В границах: улицы Тимофеева 70/1, 80/1, 82/1, 84/1, 86, 86/1, 88/1, 90/1, 92/1, 136, 141, улицы Речной 17, улицы Новой 23, улицы Серебрянской 122, 124, 126, 138, 142, 148, 150, 152, 154, 156, 158.
Избирательный участок № 697
Центр: город Серебрянск, улица Серебрянская, 157, Филиал № 4 Государственного учреждения «Зыряновская центральная библиотечная система».
В границах: улицы Комсомольской 41, 43, 64, 66, 70, 72, 80, 82, 84, 86, улицы Серебрянской 151, 153, 155, 159, 161, 163, улицы Некрасова 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, улицы Речной  3.
Избирательный участок № 698
Центр: город Серебрянск, контора Серебрянского лесничества.
В границах: Лесхоза, улицы 1-ой Поперечной, улицы 2-ой Поперечной, улицы Береговой, улицы Молодежной, улицы Ключевой, микрорайона «Химик», улицы 85-й километр, войсковой части города Серебрянска.
Избирательный участок № 715
Центр: село Феклистовка, улица Школьная 1, Государственное учреждение «Кировская средняя школа села Феклистовка».
В границах: села Феклистовка, поселения Кировское.
Избирательный участок № 716
Центр: село Северное, Государственное учреждение «Северная неполная средняя школа».
В границах: села Северное.
Избирательный участок № 718
Центр: село Ермаковка, библиотека-клуб.
В границах: села Ермаковка.
Избирательный участок № 700
Центр: поселок Новая Бухтарма, Государственное Учреждение «Ново-Бухтарминская средняя школа № 2».
В границах: улицы 4-ой 23, 24, 25, улицы 6-ой 13, 26А, 26б, 26В, улицы 7-ой 27, 28А, 28Б, 29Б, улицы Молодежной 1-16, 18, улицы Садовой 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, улицы Тенистой 1-8, 10-12, 14-26, улицы Солнечной 1, 2, 20, 2-го - микрорайона 1, 2, 23, 46, 81,119, улицы Строителей 1, 2.
Избирательный участок № 701
Центр: поселок Новая Бухтарма, Дом Культуры «Цементник».
В границах: улицы 1-ой 12, 14, 15, 17, улицы 2-ой 7, 8, 9, 16, улицы 3-ей 1, 2, улицы 5-ой 18, 19, 20, 21, улицы Заводской 1-18, 20, 22, 26, 24, 26, 27, 28, 28А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, улицы Больничной  15, 15А, 16-квартирного дома.
Избирательный участок № 702
Центр: поселок Новая Бухтарма, Коммунальное государственное казенное предприятие «Медицинское объединение № 3 города Серебрянска Зыряновского района».

Шекарасы: Коммунистический көшесі., Октябрьский көшесі, Больничный көшесі 3, 3А, 4, 5, 7, 9, 10, 13, 14, Совхозный көшесі, Бұқтырма көшесі, Юбилейный көшесі, Ленин көшесі, Октябрьдің 50 жылдығы көшесі, Киров көшесі, Комсомольский көшесі, Речной көшесі, Совет көшесі, Селезнев тар көшесі.
№ 703 сайлау учаскесі
Орталығы: «Көгілдір бұғазы» демалу үйі, судан-құтқару бекеті.
Шекарасы: «Көгілдір бұғазы» демалу үйі.
№ 704 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңа Бұқтырма кентінің Александровка ауылы, медициналық пункті.
Шекарасы: Жаңа Бұқтырма кентінің Александровка ауылы.
№ 705 сайлау учаскесі
Орталығы: Березовка ауылы, медициналық пункті.
Шекарасы: Березовка ауылы.
№ 706 сайлау учаскесі
Орталығы: Сажаевка ауылы, «Бұқтырма цемент компаниясы» акционерлік қоғамы тау цехінің кеңсесі.
Шекарасы: Сажаевка ауылы.
№ 707 сайлау учаскесі
Орталығы: Бұқтырма бекеті, «Бұқтырма» теміржол бекетінің вокзалы.
Шекарасы: Бұқтырма бекеті.
№ 708 сайлау учаскесі
Орталығы: Селезневка бекеті, «Селезневка» теміржол бекетінің вокзалы.
Шекарасы: Селезневка бекеті.
№ 709 сайлау учаскесі
Орталығы: Октябрск кенті, Киров көшесі 4, «Октябрск орта мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Октябрск кенті.
№ 710 сайлау учаскесі
Орталығы: Прибрежный кенті, «Первомайский орта мектебі».
Шекарасы: Прибрежный кенті.
№ 711 сайлау учаскесі
Орталығы: Заводинка ауылы, медициналық пункті.
Шекарасы: Заводинка ауылы.
№ 712 сайлау учаскесі
Орталығы: Первороссийск ауылы, Фрунзе көшесі, 10, «Первороссийск орта мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Первороссийск ауылы.
№ 713 сайлау учаскесі
Орталығы: Дородница ауылы, «Дородница орталау мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Дородница ауылы.
№ 714 сайлау учаскесі
Орталығы: Васильевка ауылы, «Васильевка орталау мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Васильевка ауылы.
№ 674 сайлау учаскесі
Орталығы: Восточное ауылы, Центральный көшесі, 36-2, медициналық пункті.
Шекарасы: Восточное ауылы, Алтын-Сай ауылы.
№ 677 сайлау учаскесі
Орталығы: Маяк ауылы, Школьный көшесі 3, «Маяк орта мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Маяк ауылы.
№ 678 сайлау учаскесі
Орталығы: Ленинск ауылы, «Алтай» шаруа қожалығының кеңсесі.
Шекарасы: Бедаревка ауылы, Ленинск ауылы.
№ 685 сайлау учаскесі
Орталығы: Малеевка ауылы, Бухтарминский көшесі 100, «Малеевка ауылының Леснопристань орта мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бухтарминский көшесі, Тимофеев көшесі, Горный көшесі, Совхозный көшесі, Ново-Совхозный көшесі, Калининский тар көшесі, Береговой көшесі, Сплавный көшесі, Школьный тар көшесі, Октябрьский тар көшесі, Гаражный көшесі, Лесхозный тар көшесі, Больничный тар көшесі, Малеевский көшесі 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 31, 34, 37, 21А, 23А, 39, 40, 42-47, Ново-Калиновск қонысы.
№ 686 сайлау учаскесі
Орталығы: Малеевка ауылы, Степной көшесі, «Муса» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Степной тар көшесі, Степной көшесі, Зеленый көшесі, Интернациональный көшесі, Западный көшесі, Фурманов көшесі, Заводской көшесі, Малевский көшесінің № 48 бастап аяғына дейін, Набережный көшесі, Проходный көшесі, Озерный көшесі, Строитель көшесі.
№ 687 сайлау учаскесі
Орталығы: Путинцево ауылы, Матросов көшесі 3, «Путинцево орта мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Путинцево ауылы.
№ 688 сайлау учаскесі
Орталығы: Богатырево ауылы, медициналық пункті.
Шекарасы: Богатырево ауылы.
№ 689 сайлау учаскесі
Орталығы: Быково ауылы, «Быково орталау мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Быково ауылы.
№ 675 сайлау учаскесі
Орталығы: Березовское ауылы, Совет көшесі 1, «Агро-Алтай» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесі.
Шекарасы: Березовское ауылы, Ландман ауылы.
№ 676 сайлау учаскесі
Орталығы: Подорленок ауылы, Солнечный көшесі, «Подорленок орталау мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Подорленок ауылы.
№ 679 сайлау учаскесі
Орталығы: Соловьево ауылы, Копылов көшесі 18, «Соловьево орта мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Соловьево ауылы.
№ 680 сайлау учаскесі
Орталығы: Ново-Крестянка ауылы, Центральный көшесі 1, «Ново-Крестянка орталау мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ново-Крестянка ауылы.
№ 681 сайлау учаскесі
Орталығы: Средигорное ауылы, Центральный көшесі, 25, «Средигорное орта мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Средигорное ауылы.
№ 682 сайлау учаскесі
Орталығы: Андреевка ауылы, «Андреевка шағын комплектілі орталау мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Андреевка ауылы.
№ 683 сайлау учаскесі
Орталығы: Александровка ауылы, «Александровка шағын комплектілі орталау мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Александровка ауылы.
№ 684 сайлау учаскесі
Орталығы: Шірікқайың ауылы, «Шірікқайың орта мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шірікқайың ауылы.
№ 664 сайлау учаскесі
Орталығы: Тұрғысын ауылы, Коммунаров көшесі 25, «Тұрғысын орта мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Тұрғысын ауылы.
№ 665 сайлау учаскесі
Орталығы: Крестовка ауылы, Совет көшесі 31, «Крестовка шағын комплектілі мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Крестовка ауылы.
№ 667 сайлау учаскесі
Орталығы: Чапаев ауылы, Победа көшесі 2, «Чапаев орта мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Чапаев ауылы.
№ 668 сайлау учаскесі
Орталығы: Пролетарка ауылы, медициналық пункті.
Шекарасы: Пролетарка ауылы.
№ 669 сайлау учаскесі
Орталығы: Орловка ауылы, Центральный көшесі, 45, «Орловка орталау мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Орловка ауылы.
№ 670 сайлау учаскесі
Орталығы: Бородино ауылы, Бородино ауылының клубы.
Шекарасы: Бородино ауылы.
№ 671 сайлау учаскесі
Орталығы: Никольск ауылы, Мәдениет Үйі.
Шекарасы: Никольск ауылы.
№ 672 сайлау учаскесі
Орталығы: Алтайка ауылы, пошта байланысының бөлімшесі.
Шекарасы: Алтайка ауылы.
№ 673 сайлау учаскесі
Орталығы: Кремнюха ауылы, «Кремнюха орталау мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Кремнюха ауылы.
№ 660 сайлау учаскесі
Орталығы: Парыгино ауылы, Центральный көшесі, Мәдениет Үйі.
Шекарасы: Парыгино ауылы.
№ 661 сайлау учаскесі
Орталығы: Парыгино ауылы, 50 лет Казахстана көшесі, «Лесовичек» жауапкершілігі шектеулі серіктестігімен жалға алған үй-жайы.

В границах: улицы Коммунистической, улицы Октябрьской, улицы Больничной 3, 3А, 4, 5, 7, 9, 10, 13, 14, улицы Совхозной, улицы Бухтарминской, улицы Юбилейной, улицы Ленина, улицы 50 лет Октября, улицы Кирова, улицы Комсомольской, улицы Речной, улицы Советской, переулка Селезнева.
Избирательный участок № 703
Центр: Дом отдыха «Голубой залив», Водно-спасательная станция.
В границах: Дома отдыха «Голубой залив».
Избирательный участок № 704
Центр: село Александровка поселка Новая Бухтарма, медицинский пункт.
В границах: села Александровка поселка Новая Бухтарма.
Избирательный участок № 705
Центр: село Березовка, медицинский пункт.
В границах: села Березовка.
Избирательный участок № 706
Центр: село Сажаевка, контора горного цеха акционерного общества «Бухтарминская цементная компания».
В границах: села Сажаевка.
Избирательный участок № 707
Центр: станция Бухтарма, вокзал железнодорожной станции «Бухтарма».
В границах: станции Бухтарма.
Избирательный участок № 708
Центр: станция Селезневка, вокзал железнодорожной станции «Селезневка».
В границах: станции Селезневка.
Избирательный участок № 709
Центр: поселок Октябрьский, улица Кирова 4, Государственное учреждение «Октябрьская средняя школа».
В границах: поселка Октябрьский.
Избирательный участок № 710
Центр: поселок Прибрежный, Государственное учреждение «Первомайская средняя школа»
В границах: поселка Прибрежный.
Избирательный участок № 711
Центр: село Заводинка, медицинский пункт.
В границах: села Заводинка.
Избирательный участок № 712
Центр: село Первороссийское, улица Фрунзе 10, Государственное учреждение «Первороссийская средняя школа».
В границах: села Первороссийское.
Избирательный участок № 713
Центр: село Дородница, Государственное учреждение «Дородницкая неполная средняя школа».
В границах: села Дородница.
Избирательный участок № 714
Центр: село Васильевка, Государственное учреждение «Васильевская неполная средняя школа».
В границах: села Васильевка.
Избирательный участок № 674
Центр: село Восточное, улица Центральная 36-2, медицинский пункт.
В границах: села Восточное, села Алтын-Сай.
Избирательный участок № 677
Центр: село Маяк, улица Школьная 3, Государственное учреждение «Маякская средняя школа».
В границах: села Маяк.
Избирательный участок № 678
Центр: село Ленинск, контора крестьянского хозяйства «Алтай».
В границах: села Бедаревка, села Ленинск.
Избирательный участок № 685
Центр: село Малеевск, улица Бухтарминская 100, Государственное учреждение «Леснопристанская средняя школа села Малеевск».
В границах: улицы Бухтарминской, улицы Тимофеева, улицы Горной, улицы Совхозной, улицы Ново-Совхозной, переулка Калининского, улицы Береговой, улицы Сплавной, переулка Школьного, переулка Октябрьского, улицы Гаражной, переулка Лесхозного, переулка Больничного, улицы Малеевской 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 31, 34, 37, 21А, 23А, 39, 40, 42-47, поселения Ново-Калиновск.
Избирательный участок № 686
Центр: с. Малеевск, улица Степная, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью «Муса».
В границах: переулка Степного, улицы Степной, улицы Зеленой, улицы Интернациональной, улицы Западной, улицы Фурманова, улицы Заводской, улицы Малеевской с № 48 до конца, улицы Набережной, улицы Проходной, улицы Озерной, улицы Строителей.
Избирательный участок № 687
Центр: село Путинцево, улица Матросова 3, Государственное учреждение «Путинцевская средняя школа».
В границах: села Путинцево.
Избирательный участок № 688
Центр: село Богатырево, медицинский пункт.
В границах: села Богатырево.
Избирательный участок № 689
Центр: село Быково, Государственное учреждение «Быковская неполная средняя школа».
В границах: села Быково.
Избирательный участок № 675
Центр: село Березовское, улица Советская 1, контора товарищества с ограниченной ответственностью «Агро-Алтай».
В границах: села Березовское, села Ландман.
Избирательный участок № 676
Центр: село Подорленок, улица Солнечная, Государственное учреждение «Подорловская неполная средняя школа».
В границах: села Подорленок.
Избирательный участок № 679
Центр: село Соловьево, улица Копылова 18, Государственное учреждение «Соловьевская средняя школа».
В границах: села Соловьево.
Избирательный участок № 680
Центр: село Ново-Крестьянка, улица Центральная 1, Государственное учреждение «Ново-Крестьянская неполная средняя школа».
В границах: села Ново-Крестьянка.
Избирательный участок № 681
Центр: село Средигорное, улица Центральная 25, Государственное учреждение «Средигорненская средняя школа».
В границах: села Средигорное.
Избирательный участок № 682
Центр: село Андреевка, Государственное учреждение «Андреевская малокомплектная неполная школа».
В границах: села Андреевка.
Избирательный участок № 683
Центр: село Александровка, Государственное учреждение «Александровская малокомплектная неполная школа».
В границах: села Александровка.
Избирательный участок № 684
Центр: село Чиркаин, Государственное учреждение «Чиркаинская средняя школа».
В границах: села Чиркаин.
Избирательный участок № 664
Центр: село Тургусун, улица Коммунаров 25, Государственное учреждение «Тургусунская средняя школа».
В границах: села Тургусун.
Избирательный участок № 665
Центр: село Крестовка, улица Советская 31, Государственное учреждение «Крестовская малокомплектная школа».
В границах: села Крестовка.
Избирательный участок № 667
Центр: село Чапаево, улица Победы 2, Государственное учреждение «Чапаевская средняя школа».
В границах: села Чапаево.
Избирательный участок № 668
Центр: село Пролетарка, медицинский пункт.
В границах: села Пролетарка.
Избирательный участок № 669
Центр: село Орловка, улица Центральная 45, Государственное учреждение «Орловская неполная средняя школа».
В границах: села Орловка.
Избирательный участок № 670
Центр: село Бородино, клуб села Бородино.
В границах: села Бородино.
Избирательный участок № 671
Центр: село Никольск, Дом культуры.
В границах: села Никольск.
Избирательный участок № 672
Центр: село Алтайка, отделение почтовой связи.
В границах: села Алтайка.
Избирательный участок № 673
Центр: село Кремнюха, Государственное учреждение «Кремнюшенская неполная средняя школа».
В границах: села Кремнюха.
Избирательный участок № 660
Центр: село Парыгино, улица Центральная, Дом Культуры
В границах: села Парыгино.
Избирательный участок № 661
Центр: село Парыгино, улица 50 лет Казахстана, арендуемое помещение товарищества с ограниченной ответственностью «Лесовичек».

Шекарасы: «Парыгино–1» ауданы: 50 лет Казахстана көшесі, Школьный көшесі, Гаражный көшесі, Солнечный көшесі, Бухтарминский көшесі, Проходный көшесі, Пролетарский көшесі, Горный көшесі, Степной көшесі, Октябрьский көшесі, Коммунальный көшесі, Бобровка қонысы.
№ 662 сайлау учаскесі
Орталығы: Баяновск ауылы, Центральный көшесі, медициналық пункті.
Шекарасы: Баяновск ауылы, Теплый Ключ қонысы.
№ 663 сайлау учаскесі
Орталығы: Кутиха ауылы, Школьный көшесі, медициналық пункті.
Шекарасы: Кутиха ауылы.
№ 666 сайлау учаскесі
Орталығы: Снегирево ауылы, «Снегирево шағын комплектілі мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Снегирево ауылы.
№ 690 сайлау учаскесі
Орталығы: Зубовск кенті, Целинный көшесі 16, «Элеватор» ЖШС кеңсесі.
Шекарасы: Мир көшесі, Заречный көшесі, Әуезов көшесі, Дорожный көшесі, Молодежный көшесі, Совет көшесі, Целинный көшесі, Новый көшесі, нефтебаза үйлері, Казаченко көшесі, М. Мәметова көшесі, Березовский көшесі, Тохтаров көшесі, Садовый көшесі, Береговой тар көшесі, Элеваторный тар көшесі.
№ 691 сайлау учаскесі
Орталығы: Зубовск кенті, Железнодорожный көшесі 1, «Зубовка орта мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: С. Лазо көшесі, Бочарников көшесі, Дамбовый көшесі, Усть-Березовский көшесі, П. Морозов көшесі, Дубинин көшесі, Дубинин тар көшесі, Привокзальный көшесі, Гагарин көшесі, Железнодорожный көшесі, Макаренко көшесі, Луговой көшесі, Широкий тар көшесі.
2. Осы шешім алғаш жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Зырян ауданының әкімі                     Е. Сәлімов
Келісілді:
Зырян аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы             А. Жүнісов

В границах района «Парыгино–1»: улица 50 лет Казахстана, улица Школьная, улица Гаражная, улица Солнечная, улица Бухтарминская, улица Проходная, улица Пролетарская, улица Горная, улица Степная, улица Октябрьская, улица Коммунальная, поселение Бобровка.
Избирательный участок № 662
Центр: с. Баяновск, улица Центральная, медицинский пункт.
В границах: села Баяновск, поселения Теплый Ключ.
Избирательный участок № 663
Центр: село Кутиха, улица Школьная, медицинский пункт.
В границах: села Кутиха.
Избирательный участок № 666
Центр: село Снегирево, Государственное учреждение «Снегиревская малокомплектная школа».
В границах: села Снегирево.
Избирательный участок № 690
Центр: поселок Зубовск, улица Целинная 16, контора товарищества с ограниченной ответственностью «Элеватор».
В границах: улицы Мира, улицы Заречной, улицы Ауэзова, улицы Дорожной, улицы Молодежной, улицы Советской, улицы Целинной, улицы Новой, дома нефтебазы, улицы Казаченко, улицы Маметовой, улицы Березовской, улицы Тохтарова, улицы Садовой, переулка Берегового, переулка Элеваторного.
Избирательный участок № 691
Центр: поселок Зубовск, улица Железнодорожная 1, Государственное учреждение «Зубовская средняя школа».
В границах: улицы Лазо, улицы Бочарникова, улицы Дамбовой, улицы Усть-Березовской, улицы Морозова, улицы Дубинина, переулка Дубинина, улицы Привокзальной, улицы Гагарина, улицы Железнодорожной, улицы Макаренко, улицы Луговой, переулка Широкого.
2. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования.
Аким Зыряновского района                   Е. Салимов
Согласовано:
Председатель Зыряновской районной
территориальной избирательной
комиссии                                   А. Жунусов