"2011-2013 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" 2010 жылғы 30 желтоқсандағы N 33/2-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2011 жылғы 20 маусымдағы N 37/6-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 27 маусымда N 5-12-122 тіркелді. Күші жойылды - Зырян аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 сәуірдегі N 07-07-134 хаты
Ескерту. Күші жойылды - Зырян аудандық мәслихатының 2012.04.20  N 07-07-134 хаты.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 08 маусымдағы 30/353-IV шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 2546) Зырян ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы» 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 33/2-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5-12-114, «Көктас таңы» газетінің 2011 жылғы 01 ақпандағы № 1, «Пульс Зыряновска» газетінің 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 1 сандарында жарияланған), мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) бірінші тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"2011-2013 жылдарға арналған Зырян ауданы бюджетінің 12,  3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2011 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 3720957 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1809266 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11172 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 23954 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 1876565 мың теңге;
2) шығындар - 4007494,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 30335,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 31166,4 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 831 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -316873 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 316873 мың теңге.";
2) 9 тармақта:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын: «2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен 597346 мың теңге сомасында трансферттер қаралғаны ескерілді, соның ішінде:»;
он бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын: «ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсынуға несиелер - 22862 мың теңге;»;

О внесении изменений и дополнений в решение от 30 декабря 2010 года № 33/2-IV "О бюджете Зыряновского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 20 июня 2011 года № 37/6-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 27 июня 2011 года № 5-12-122. Утратило силу - письмо маслихата Зыряновского района от 20 апреля 2012 года № 07-07-134
Сноска. Утратило силу - письмо маслихата Зыряновского района от 20.04.2012 № 07-07-134.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 08 июня 2011 года № 30/353-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2546) маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение «О бюджете Зыряновского района на 2011-2013 годы» от 30 декабря 2010 года № 33/2-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-114, опубликовано в газете «Көктас таңы» от 01 февраля 2011 года № 1, «Пульс Зыряновска» от 28 января 2011 года № 1) следующие изменения и дополнения:
1) пункт первый изложить в новой редакции:
«Утвердить бюджет Зыряновского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 3720957 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1809266 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11172 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 23954 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1876565 тысяч тенге;
2) затраты – 4007494,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30335,4 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 31166,4 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 831 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -316873 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 316873 тысячи тенге.»;
2) в пункте 9:
абзац первый изложить в следующей редакции: «Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены трансферты из республиканского бюджета в сумме 597346 тысяч тенге, в том числе:»;
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции: «кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов сферы сельских населенных пунктов – 22862 тысячи тенге;»;

3) 10 тармақта:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын: «2011 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен 215024 мың теңге сомасында трансферттер қаралғаны ескерілсін, соның ішінде:»;
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын «мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек көрсетуге - 55307 мың теңге;»;
бесінші абзац келесі редакцияда жазылсын: «кейбір дәрежедегі (ҰОС қатысушыларына, ҰОС мүгедектеріне, ҰОС қатысушылары мен ҰОС мүгедектері, әскери қызметте қайтыс болғандардың отбасыларына) материалдық көмек көрсетуге - 26384 мың теңге;»;
алтыншы абзац келесі редакцияда жазылсын: "«Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен марапатталған не бұрын «Ардақты ана» атағын алған және 1, 2 дәрежелі «Ана даңқы» орденімен марапатталған көп балалы аналарға біржолғы материалдық көмек көрсетуге - 3285 мың теңге;";
жетінші абзац келесі редакцияда жазылсын: «бірге тұратын кәмелетке толмаған 4 не одан да көп баласы бар көп балалы аналарға біржолғы материалдық көмек көрсетуге - 1410 мың теңге;»;
оныншы абзац келесі редакцияда жазылсын: «облыс алдында зор еңбегі бар зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге - 608 мың теңге;»;
он алтыншы, он жетінші абзацтар келесі мазмұнмен қосылсын:
«үздіксіз жылумен жабдықтауды қамтамасыз етуге алдыңғы кезектегі жұмыстар жүргізуге - 37811 мың теңге;
жолдарды ағымдағы жөндеуге - 19743 мың теңге.»;
4) аталған шешімнің 15679111213 қосымшалары осы шешімнің 12345678 қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                        В. Выходцев
Зырян ауданының
мәслихат хатшысы                      Г. Денисова
Зырян ауданы мәслихатының
2011 жылғы 20 маусымдағы
№ 37/6-IV шешіміне
1 қосымша
Зырян ауданы мәслихатының
2010 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 33/2-IV шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кірістер атауы
I. Кірістер

3) в пункте 10:
абзац первый изложить в следующей редакции: «Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в сумме 215024 тысячи тенге, в том числе:»;
абзац четвертый изложить в следующей редакции: «социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан - 55307 тысяч тенге;»;
абзац пятый изложить в следующей редакции: «оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих) - 26384 тысячи тенге;»;
абзац шестой изложить в следующей редакции: «оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получавшие ранее звание "Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" 1, 2 степени - 3285 тысяч тенге;»;
абзац седьмой изложить в следующей редакции: «оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей – 1410 тысяч тенге;»;
абзац десятый изложить в новой редакции: «оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью – 608 тысяч тенге;»;
добавить абзацем шестнадцатым, семнадцатым следующего содержания:
«проведение первоочередных работ для обеспечения бесперебойного теплоснабжения - 37811 тысяч тенге;
текущий ремонт дорог - 19743 тысячи тенге.»;
4) приложения 15679111213 к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложениям 12345678 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                         В. Выходцев
Секретарь маслихата
Зыряновского района                         Г. Денисова
Приложение 1
к решению маслихата
Зыряновского района
от 20 июня 2011 года № 37/6-ІV
Приложение 1
к решению маслихата
Зыряновского района
от 30 декабря 2010 года № 33/2-ІV
Бюджет района на 2011 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
I. Доходы

7921
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
9230
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
7178
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
2052
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
32489
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
7349
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7349
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
18701
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14960
003
Жастар саясаты саласында өңірлік бағдарламаларды iске асыру
3151,5
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
589,5
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
6439
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6139
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
45792,2
1
Ауыл шаруашылығы
19810,2
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
4063,2
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
4063,2
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
15747
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15497
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
50
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
200
6
Жер қатынастары
9701
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9701
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9701
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
16281
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
7427
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
7427

7921
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
9230
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
7178
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
2052
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
32489
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
7349
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
7349
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
18701
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
14960
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
3151,5
006
Капитальные расходы государственных органов
589,5
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
6439
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6139
004
Капитальные расходы государственных органов
300
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо-охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
45792,2
1
Сельское хозяйство
19810,2
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
4063,2
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
4063,2
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
15747
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
15497
003
Капитальные расходы государственных органов
50
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
200
6
Земельные отношения
9701
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9701
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9701
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
16281
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
7427
008
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии занятости и переподготовка кадров
7427