Сарыөлең ауылдық округінің Абақан қыстағына ветеринариялық режим белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 11 сәуірдегі N 2009 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Күршім аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 05 мамырда N 5-14-126 тіркелді. Күші жойылды - ШҚО Күршім ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 07 маусымдағы N 2089 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ШҚО Күршім ауданы әкімдігінің 2011.06.07 N 2089 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 18) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі «Ветеринария туралы» Заңының 10 бабы 2 тармағының 9) тармақшасына сәйкес Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарыөлең ауылдық округінің Абақан қыстағындағы ірі-қара малдарының арасынан құтыру ауруы шығуына байланысты шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Аудандық мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасына (келісім бойынша) жеке және заңды тұлғалармен орындауға міндетті санитарлық-эпидемиологиялық іс-шараларды ұйымдастыру және қадағалау ұсынылсын.
3. Сарыөлең ауылдық округінің әкіміне шектеу белгіленген аумақтан немесе аумаққа ауыл шаруашылығы жануарларын әкелу және осы аймақтан алып кету, ауыл шаруашылығы жануарлары шикізаттарын, өнімдерін дайындау және өткізу, еңбекті ұйымдастыру және басқа да әкімшілік шаруашылық шараларды Қазақстан Республикасының ветеринария саласындағы заңнамаларда белгіленген ережелерін сақтай отырып жүргізу тапсырылсын.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Д. Әлхановқа жүктелсін.
5. Қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім ауданының әкімі                       А. Сеитов
Келісілді:
ҚРДСММСЭҚК ШҚО департаментінің
Күршім ауданы бойынша
басқармасының бастығы                       Қ. Төлеуғазин
11.04.2011 ж.

Об установлении ветеринарного режима на зимовке Абакан Сарыоленского сельского округа
Постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 11 апреля 2011 года N 2009. Зарегистрировано управлением юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 05 мая 2011 года за N 5-14-126. Утратило силу - постановлением акимата Курчумского района ВКО от 07 июня 2011 года N 2089
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Курчумского района ВКО от 07.06.2011 N 2089.
В соответствии с подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан «О ветеринарии» от 10 июля 2002 года акимат Курчумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий на зимовке Абакан Сарыоленского сельского округа в связи с возникновением заболевания бешенства крупного рогатого скота.
2. Рекомендовать районному управлению государственного санитарно-эпидемиологического надзора (по согласованию) организовать и контролировать исполнение физическими и юридическими лицами обязательных санитарно-эпидемиологических мероприятий.
3. Поручить акиму Сарыоленского сельского округа проводить ввоз на территорию и вывоз с режимной территории сельскохозяйственных животных, заготовку и реализацию продукции, сырья животного происхождения, организацию труда и другие административно-хозяйственные мероприятия с соблюдением правил, установленных законодательными актами Республики Казахстан в области ветеринарии.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Альханова Д.
5. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Курчумского района                   А. Сеитов
Согласовано:
Начальник УДКГСЭН МЗ РК по ВКО
по Курчумскому району                     К. Толеугазин
11.04.2011 г.