Округтік сайлау учаскелерін құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімінің 2011 жылғы 22 қарашадағы N 54 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Күршім аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 30 қарашада N 5-14-142 тіркелді. Күші жойылды - Күршім ауданы әкімінің 2013 жылғы 01 шілдегі N 66 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Күршім ауданы әкімінің 01.07.2013 N 66 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. Күршім ауданы бойынша округтік сайлау учаскелері құрылсын және олардың шекаралары қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ.Т. Бахтияровқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім ауданы әкімінің
міндетін уақытша атқарушы                  М. Қалелов
Келісілді:
Күршім аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы              А. Рахман
22.11.2011 ж.
Күршім ауданы әкімінің
2011 жылғы 22 қарашадағы
№ 54 шешіміне қосымша
Күршім ауданы бойынша құрылған округтік сайлау учаскелері
және олардың шекаралары № 1 Шығыс сайлау округі
Орталығы: Күршім ауылы, Б. Момышұлы көшесі, 101 үй, Ю.А. Гагарин атындағы № 1 Күршім орта мектебі, код: 8-72-339, тел: 20-0-17;
Шекарасы: Күршім ауылының шығыс бөлігі, Күршім өзенінен Малдыбаев көшесінің Абылайхан көшесіне дейінгі тақ сан жағы; Абылайхан көшесінің Малдыбаев көшесінен бастап Білімбаев көшесіне дейінгі тақ сан жағы, Білімбаев көшесінің тақ сан жағы Абылайхан көшесінен бастап ауылдың оңтүстік шетіне дейін.
№ 725 сайлау учаскесі, Топтерек ауылы, Қабақ шаруашылық қонысы.
№ 2 Орталық сайлау округі
Орталығы: Күршім ауылы, Барақ батыр көшесі, 1 «а» үй, № 3 Күршім гимназиясы, код: 8-72-339, тел: 3-17-42;
Шекарасы: Күршім ауылының солтүстік батыс бөлігі, Малдыбаев көшесінің Күршім өзенінен Абылайхан көшесіне дейінгі жұп сан жағы; Абылайхан көшесінің Малдыбаев көшесінен бастап Духович көшесіне дейінгі жұп сан жағы; Духович көшесінің Абылайхан көшесінен бастап Барақ батыр көшесіне дейінгі жұп сан жағы; Зангин көшесі толығымен.
№ 3 Батыс сайлау округі
Орталығы: Күршім ауылы, Ибежанов көшесі, 76 үй, жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің ғимараты, код: 8-72-339, тел: 2-11-91;
Шекарасы: Күршім ауылының оңтүстік батыс бөлігі, Білімбаев көшесінің ауылдың оңтүстік шетінен бастап, Абылайхан көшесіне дейінгі жұп сан жағы; Абылайхан көшесінің Білімбаев көшесінен бастап Аңғышбаев көшесіне дейінгі жұп сан жағы, Аңғышбаев көшесі толығымен.
№ 4 Діңгек сайлау округі

Об образовании окружных избирательных участков
Решение акима Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 22 ноября 2011 года N 54. Зарегистрировано управлением юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 30 ноября 2011 года за N 5-14-142. Утратило силу решением акима Курчумского района от 01 июля 2013 года N 66
Сноска. Утратило силу решением акима Курчумского района от 01.07.2013 N 66.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» РЕШИЛ:
1. Образовать окружные избирательные участки по Курчумскому району и определить их границы согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Бахтиярова К.Т.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима
Курчумского района                         М. Калелов
Согласовано:
Председатель Курчумской
районной территориальной
избирательной комиссии                     А. Рахман
22.11.2011 г.
Приложение к решению
акима Курчумского района
№ 54 от 22 ноября 2011 года
Границы образованных окружных избирательных участков
по Курчумскому району Восточный избирательный округ № 1
Центр: село Курчум, улица Б. Момышулы, дом 101, Курчумская средняя школа № 1 имени Ю.А. Гагарина, код: 8-72-339, тел: 20-0-17;
В границах: восточная часть села Курчум, нечетная сторона улицы Малдыбаева от реки Курчум до улицы Абылайхана; нечетная сторона улицы Абылайхана от улицы Малдыбаева до улицы Билимбаева; нечетная сторона улицы Билимбаева от улицы Абылайхана до южной окраины села.
Избирательный участок № 725 село Топтерек, крестьянское поселение Кабак.
Центральный избирательный округ № 2
Центр: село Курчум, улица Барак батыра, дом 1 «а», Курчумская гимназия № 3, код: 8-72-339, тел: 3-17-42;
В границах: северо-западная часть села Курчум, четная сторона улицы Малдыбаева от реки Курчум до улицы Абылайхана; четная сторона улицы Абылайхана от улицы Малдыбаева до улицы Духовича; четная сторона улицы Духовича от улицы Абылайхана до улицы Барак батыра; улица Зангина полностью.
Западный избирательный округ № 3
Центр: село Курчум, улица Ибежанова, дом 76, здание отдела занятости и социальных программ, код: 8-72-339, тел: 2-11-91;
В границах: юго-западная часть села Курчум, четная сторона улицы Билимбаева от южной окраины села до улицы Абылайхана; четная сторона улицы Абылайхана от улицы Билимбаева до улицы Ангышбаева; улица Ангышбаева полностью.
Дынгекский избирательный округ № 4

Орталығы: Күршім ауылы, Тоқаев көшесі, 31 үй, № 5 Күршім орта мектебі, код: 8-72-339, тел: 3-19-69;
Шекарасы: Молодежная, МТС, Тоқаев көшелері Юбилейный мөлтек ауданы, балық өсіру шаруашылығы толығымен.
Күршім ауылының батыс бөлігі, Духович көшесінің Абылайхан көшесінен бастап, Барақ батыр көшесіне дейінгі жұп сан жағы, Пролетарская, Көлбаев көшелері толығымен.
№ 5 Құйған сайлау округі
Орталығы: Құйған ауылы, Құйған орта мектебі, код: 8-72-339, тел: 45-3-35;
Шекарасы: Құйған ауылдық округінің елді мекендері, Құйған, Қайыңды, Шірікаяқ, Қайнар, Қарабұлақ және Күршім ауылдық округінің Алғабас ауылы.
№ 6 Қалғұты сайлау округі
Орталығы: Қаратоғай ауылы, Қаратоғай орта мектебі, код: 8-72-339, тел: 44-3-87;
Шекарасы: Балықшы ауылдық округінің елді мекендері: Ақсуат, Жолнұсқау, Аманат.
Қалғұты ауылдық округінің елді мекендері: Қаратоғай, Ақши, Егіндібұлақ, Жылтау.
№ 7 Сарыөлең сайлау округі
Орталығы: Сарыөлең ауылы, Сарыөлең орта мектебі, код: 8-72-339, тел: 22-1-79;
Шекарасы: Сарыөлең ауылдық округінің елді мекендері: Сарыөлең, Барақ батыр, Бірлік ауылдары, Амангелді шаруашылық қонысы және Абай ауылдық округінің Теректібұлақ ауылы.
№ 8 Маралды сайлау округі
Орталығы: Маралды ауылы, Маралды орта мектебі, код: 8-72-330, тел: 53-4-72;
Шекарасы: Абай ауылдық округінің елді мекендері: Бурабай, Қойтас, Төсқайың.
Маралды ауылдық округінің елді мекендері: Маралды, Қыстау-Күршім, Үшбұлақ ауылдары, Алтай, Сарытау шаруашылық қоныстары.
№ 9 Теректі сайлау округі
Орталығы: Теректі ауылы, Крахмаль көшесі, 62 үй, Теректі ауылдық мәдениет үйі, код: 8-72-343, тел: 2-11-72;
Шекарасы: Теректі ауылының Заречная, Новосельская, Почтовая, Алтайэнерго, Тоқтаров, Әуезов, Крахмаль, Құдайбердиев, Асанов, Дәуленов, Абылайхан, Смағұлов, Арычная, Школьная, МТМ, Зеленая, Пионерская, Абай, Шоқақов, Кукин, Жақсылықов, Пограничная, Оекенов, Әбедимов, Мая, Марқакөл кеңшары, Бөкеев, Садовая көшелері және Ашалы шаруашылық қонысы.
№ 10 Теректі сайлау округі
Орталығы: Теректі ауылы, № 2 Теректі орта мектебі, Журба көшесі, 42 үй,  код: 8-72-343, тел: 2-16-54;
Шекарасы: Теректі ауылдық округінің елді мекендері: Қарашілік, Мойылды, Ақжайлау, Қарой, Қайнарлы, Былғары-Табыты.
Теректі ауылының Сейфуллин, Журба, Балауса, Байзақов, Қабанбай, Малдыбаев, Сатпаев, Даутпаев, Лесная, Б. Момышұлы көшелері.
№ 11 Төсқайың сайлау округі
Орталығы: Төсқайың ауылы, Төсқайың ауылдық клубы, код: 8-72-330, тел: 41-3-67;
Шекарасы: Ақбұлақ ауылдық округінің елді мекендері: Ақбұлақ, Майтерек, Теріскей Бөкенбай, Күнгей Бөкенбай, Алтай.
Төсқайың ауылдық округінің елді мекендері: Төсқайың, Балықтыбұлақ, Шанағаты, Бұғымүйіз, Ұрынхай, Жоғары Еловка шаруашылық қонысы, Қарағайлыбұлақ және Теректі ауылдық округінің Тентек ауылы.
№ 12 Қалжыр сайлау округі

Центр: село Курчум, улица Токаева, дом 31, Курчумская средняя школа № 5, код: 8-72-339, тел: 3-19-69;
В границах: улицы Молодежная, МТС, Токаева, микрорайон Юбилейный, нерестово-вырастное хозяйство полностью.
Западная часть села Курчум, четная сторона улицы Духовича от улицы Абылайхана до улицы Барак батыра; улицы Пролетарская, Колбаева полностью.
Куйганский избирательный округ № 5
Центр: село Куйган, Куйганская средняя школа, код: 8-72-339, тел: 45-3-35;
В границах: Куйганский сельский округ с населенными пунктами: Куйган, Кайнар, Чердояк, Кайынды, Карабулак и село Алгабас Курчумского сельского округа.
Калгутинский избирательный округ № 6
Центр: село Каратогай, Каратогайская средняя школа, код: 8-72-339, тел: 44-3-87;
В границах: Балыкшинский сельский округ с населенными пунктами: Аксуат, Жолнускау, Аманат.
Калгутинский сельский округ с населенными пунктами: Каратогай, Акши, Егиндибулак, Жылтау.
Сарыоленский избирательный округ № 7
Центр: село Сарыолен, Сарыоленская средняя школа, код: 8-72-3339, тел: 22-1-79;
В границах: Сарыоленский сельский округ с населенными пунктами: Сарыолен, Барак батыр, Бирлик, крестьянское поселение Амангельды и село Теректыбулак Абайского сельского округа.
Маралдинский избирательный округ № 8
Центр: село Маралды, Маралдинская средняя школа, код: 8-72-330, тел: 53-4-72;
В границах: Абайский сельский округ с населенными пунктами: Бурабай, Койтас, Тоскаин.
Маралдинский сельский округ с населенными пунктами: Маралды, Ушбулак, Кыстау-Курчум, крестьянские поселения Алтай, Сарытау.
Теректинский избирательный округ № 9
Центр: село Теректы, улица Крахмаля, дом 62, Теректинский сельский дом культуры, код: 8-72-343, тел: 2-11-72;
В границах: улицы села Теректы: Заречная, Новосельская, Почтовая, Алтайэнерго, Тохтарова, Ауэзова, Крахмаля, Кудайбердиева, Асанова, Дауленова, Абылайхана, Смагулова, Арычная, Школьная, МТМ, Зеленая, Пионерская, Абая, Шокакова, Кукина, Жаксылыкова, Пограничная, Оекенова, Абедимова, Мая, Маркаколь кеншары, Бокеева, Садовая и крестьянское поселение Ашалы.
Теректинский избирательный округ № 10
Центр: село Теректы, улица Журба, дом 42, Теректинская средняя школа № 2, код: 8-72-343, тел:2-16-54;
В границах: Теректинский сельский округ с населенными пунктами: Карашилик, Мойылды, Акжайлау, Карой, Кайнарлы, Былгары-Табыты.
Улицы села Теректы: Сейфуллина, Журбы, Балауса, Байзакова, Кабанбая, Малдыбаева, Сатпаева, Даутпаева, Лесная, Б. Момышулы.
Тоскаинский избирательный округ № 11
Центр: село Тоскаин, сельский клуб, код: 8-72-330, тел: 41-3-67;
В границах: Акбулакский сельский округ с населенными пунктами: Акбулак, Майтерек, Терискей Бокенбай, Кунгей Бокенбай, Алтай.
Тоскаинский сельский округ с населенными пунктами Тоскаин, Балыктыбулак, Шанагаты, Бугымуюз, Урунхайка, Карагайлыбулак, крестьянское поселение Верхняя Еловка, и село Тентек Теректинского сельского округа.
Калжырский избирательный округ № 12

Орталығы: Қалжыр ауылы, Қалжыр орта мектебі, код: 8-72-343, тел: 20-6-31;
Шекарасы: Қалжыр ауылдық округінің елді мекендері: Қалжыр, Оң жақ Қалжыр, Тақыр, Шеңгелді.
№ 13 Боран сайлау округі
Орталығы: Боран ауылы, Нұрғалиев көшесі, 20 үй, Құмаш Нұрғалиев атындағы гимназиясы, код: 8-72-343, тел: 22-4-40;
Шекарасы: Боран ауылдық округінің елді мекендері: Жиделі, Жаңаауыл, Қазақстан, Игілік.

Центр: село Калжыр, Калжырская средняя школа, код: 8-72-343, тел: 20-6-31;
В границах: Калжырский сельский округ с населенными пунктами: Калжыр, Право-Усть Калжыр, Такыр, Шенгелды.
Бурановский избирательный округ № 13
Центр: село Буран, улица Нургалиева, дом 20, гимназия имени Кумаша Нургалиева, код: 8-72-343, тел: 22-44-0;
В границах: Бурановский сельский округ с населенными пунктами: Буран, Жиделы, Жанааул, Казахстан, Игилик.