Сайлау учаскелерін құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімінің 2011 жылғы 22 қарашадағы N 55 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Күршім аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 30 қарашада N 5-14-143 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімінің 2015 жылғы 05 қарашадағы N 14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімінің 05.11.2015 N 14 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. Күршім ауданы бойынша сайлау учаскелері құрылсын және олардың шекаралары қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ.Т. Бахтияровқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім ауданы әкімінің
міндетін уақытша атқарушы М. Қалелов
Келісілді:
Күршім аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы А. Рахман
22.11.2011 ж.
Күршім ауданы әкімінің
2011 жылғы 22 қарашадағы
№ 55 шешіміне қосымша
Күршім ауданы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары және саны
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімінің 29.06.2015 № 10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 719 Шығыс сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 1 Ю. Гагарин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Күршім ауылы, Бауыржан Момышұлы көшесі, 101 үй
Шекарасы: Күршім ауылының шығыс бөлігі, Күршім өзенінен Малдыбаев көшесінің Абылайхан көшесіне дейінгі тақ санды жағы; Абылайхан көшесінің Малдыбаев көшесінен бастап Білімбаев көшесіне дейінгі тақ санды жағы, Білімбаев көшесінің Абылайхан көшесінен бастап ауылдың оңтүстік шетіне дейінгі тақ санды жағы.
№ 720 Орталық сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 3 Күршім мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Күршім ауылы, Барақ батыр көшесі, 1а үй
Шекарасы: Күршім ауылының солтүстік батыс бөлігі, Малдыбаев көшесінің Күршім өзенінен Абылайхан көшесіне дейінгі жұп санды жағы; Абылайхан көшесінің Малдыбаев көшесінен бастап Духович көшесіне дейінгі жұп санды жағы; Духович көшесінің Абылайхан көшесінен бастап Барақ батыр көшесіне дейінгі тақ санды жағы; Зангин көшесі толығымен.
№ 721 Мектеп сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің ғимараты, Күршім ауылы, Ибежанов көшесі, 76 үй
Шекарасы: Күршім ауылының оңтүстік батыс бөлігі, Білімбаев көшесінің ауылдың оңтүстік шетінен бастап Абылайхан көшесіне дейінгі жұп санды жағы; Абылайхан көшесінің Білімбаев көшесінен бастап Аңғышпаев көшесіне дейінгі жұп санды жағы, Аңғышпаев көшесі толығымен.
№ 722 Батыс сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков
Решение акима Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 22 ноября 2011 года N 55. Зарегистрировано управлением юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 30 ноября 2011 года за N 5-14-143. Утратило силу - решением акима Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 05 ноября 2015 года № 14
Сноска. Утратило силу - решением акима Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 05.11.2015 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Курчумскому району и определить их границы согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Бахтиярова К.Т.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима
Курчумского района М. Калелов
Согласовано:
Председатель Курчумской
районной территориальной
избирательной комиссии А. Рахман
22.11.2011 г.
Приложение к решению
акима
Курчумского района № 55
от 22 ноября 2011 года
Границы и количества избирательных участков по Курчумскому району
Сноска. Приложение - в редакции решения акима Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 29.06.2015 № 10 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.).
Восточный избирательный участок № 719
Центр: коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №1 имени Ю.Гагарина", село Курчум, улица Бауыржана Момышулы дом 101
В границах: восточная часть села Курчум, нечетная сторона улицы Малдыбаева от реки Курчум до улицы Абылайхана, нечетная сторона улицы Абылайхана от улицы Малдыбаева до улицы Билимбаева, нечетная сторона улицы Билимбаева от улицы Абылайхана до южной окраины села.
Центральный избирательный участок № 720
Центр: коммунальное государственное учреждение "Курчумская школа-гимназия № 3", село Курчум, улица Барак батыра 1 "а"
В границах: северо-западная часть села Курчум, четная сторона улицы Малдыбаева от реки Курчум до улицы Абылайхана, четная сторона улицы Абылайхана от улицы Малдыбаева до улицы Духовича, нечетная сторона улицы Духовича от улицы Абылайхана до улицы Барак-батыра, улица Зангина полностью.
Школьный избирательный участок № 721
Центр: государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Курчумского района Восточно-Казахстанской области" село Курчум, улица Ибежанова 76
В границах: юго-западная часть села Курчум, четная сторона улицы Билимбаева от южной окраины села до улицы Абылайхана; четная сторона улицы Абылайхана от улицы Билимбаева до улицы Ангышбаевой, улица Ангышбаева полностью.
Западный избирательный участок № 722

Орталығы: "№ 4 Н.Островский атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Күршім ауылы, Духович көшесі, 20 үй
Шекарасы: Күршім ауылының батыс бөлігі, Духович көшесінің Абылайхан көшесінен бастап Барақ батыр көшесіне дейінгі жұп санды жағы; Пролетарская, Новая көшелері толығымен.
№ 723 Діңгек сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 5 Күршім орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Күршім ауылы, Тоқаев көшесі, 31 үй
Шекарасы: Молодежная, МТС, Тоқаев, Юбилейная, Қабанбай батыр, Павлодар, Көкшетау, Журба, Бірлік, көшелері, Бауыржан Момышұлы тұйық көшесі; Бұқтырма шабақ өсіру шаруашылығы толығымен.
№ 724 Алғабас сайлау учаскесі
Орталығы: "Алғабас орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Алғабас ауылы
№ 725 Топтерек сайлау учаскесі
Орталығы: "Топтерек негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Топтерек ауылы, Қабақ шаруашылық қонысы
№ 726 Құйған сайлау учаскесі
Орталығы: "Құйған орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Құйған ауылы
№ 727 Қайыңды сайлау учаскесі
Орталығы: "Қайыңды орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қайыңды ауылы
№ 728 Қайнар сайлау учаскесі
Орталығы: "Қайнар негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қайнар ауылы, Шірікаяқ шаруашылық қонысы
№ 729 Қарабұлақ сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарабұлақ негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы
№ 730 Ақсуат сайлау учаскесі
Орталығы: "Ақсуат орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы : Ақсуат ауылы
№ 731 Жолнұсқау сайлау учаскесі
Орталығы: "Жолнұсқау негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Жолнұсқау ауылы
№ 732 Аманат сайлау учаскесі
Орталығы: "Мөнекей орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Аманат ауылы
№ 733 Бурабай сайлау учаскесі
Орталығы: "Бурабай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Бурабай ауылы
№ 734 Қойтас сайлау учаскесі
Орталығы: "Қойтас орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қойтас ауылы
№ 735 Теректібұлақ сайлау учаскесі
Орталығы: "Теректібұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Теректібұлақ ауылы, Төсқайың шаруашылық қонысы
№ 736 Қалғұты сайлау учаскесі
Орталығы: "Қаратоғай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қаратоғай ауылы, Еңбек шаруашылық қонысы
№ 737 Ақши сайлау учаскесі
Орталығы: "Ақши негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Ақши ауылы
№ 738 Егіндібұлақ сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақсан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы "Фельдшерлік пункт" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Шекарасы: Егіндібұлақ ауылы
№ 739 Жылтау сайлау учаскесі
Орталығы: Орталық көшесі 7 үй
Шекарасы: Жылтау ауылы
№ 740 Сарыөлең сайлау учаскесі
Орталығы: "Балдәурен" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Шекарасы: Сарыөлең ауылы, Амангелді шаруашылық қонысы
№ 741 Барақ батыр сайлау учаскесі
Орталығы: "Барақ батыр негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Барақ батыр ауылы
№ 742 Бірлік сайлау учаскесі
Орталығы: "Бірлік негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Бірлік ауылы
№ 743 Маралды сайлау учаскесі
Орталығы: "Маралды орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Маралды ауылы, Алтай шаруашылық қонысы
№ 744 Үшбұлақ сайлау учаскесі
Орталығы: "Үшбұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Үшбұлақ ауылы, Сарытау шаруашылық қонысы
№ 745 Қыстау-Күршім сайлау учаскесі
Орталығы: "Қыстау-Күршім негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қыстау-Күршім ауылы
№ 746 Теректі сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің "Мәдениет үйі" мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Теректі ауылы, Крахмаль көшесі, 62 үй
Шекарасы: Теректі ауылының Заречная, Новосельская, Почтовая, Алтайэнерго, Тохтаров, Әуезов, Крахмаль, Құдайбердиев, Асанов, Дәуленов, Абылайхан, Смағұлов, Арычная, Школьная, МТМ, Зеленая, Пионерская, Абай, Шоқақов, Кукин, Жақсылықов, Пограничная, Оекенов, Әбедимов, Май, Марқакөл кеңшары, Бөкеев, Садовая көшелері, Ашалы шаруашылық қонысы.
№ 1162 Теректі сайлау учаскесі
Орталығы: "Күршім" колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Теректі ауылы, Журба көшесі, 42 үй
Шекарасы: Теректі ауылының Сейфуллин, Журба, Балауса, Байзақов, Қабанбай, Малдыбаев, Сәтбаев, Дәуітбаев, Лесная, Бауыржан Момышұлы көшелері
№ 747 Тентек сайлау учаскесі
Орталығы: "Тентек бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Тентек ауылы
№ 748 Қарашілік сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарашілік негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қарашілік ауылы
№ 749 Мойылды сайлау учаскесі
Орталығы: Орталық көшесі 20 үй
Шекарасы: Мойылды ауылы
№ 750 Ақжайлау сайлау учаскесі
Орталығы: "Ақжайлау негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Ақжайлау ауылы
№ 751 Қарой сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарой орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қарой ауылы
№ 752 Қайнарлы сайлау учаскесі
Орталығы: "Қайнарлы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қайнарлы ауылы
№ 753 Былғары-Табыты сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақсан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы "Фельдшерлік пункт" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Шекарасы: Былғары-Табыты ауылы
№ 754 Қалжыр сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің "Қалжыр ауылдық клубы" мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекарасы: Қалжыр ауылы
№ 755 Оң жақ Қалжыр сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің "Оң жақ Қалжыр ауылдық клубы" мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекарасы: Оң жақ Қалжыр ауылы
№ 756 Тақыр сайлау учаскесі
Орталығы: "Тақыр негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Тақыр ауылы
№ 757 Шеңгелді сайлау учаскесі
Орталығы: "Шеңгелді негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Шеңгелді ауылы
№ 758 Боран сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің "Боран ауылдық клубы" мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекарасы: Боран ауылы
№ 759 Жиделі сайлау учаскесі
Орталығы: "Жиделі негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Жиделі ауылы
№ 760 Игілік сайлау учаскесі
Орталығы: "Игілік негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Игілік ауылы
№ 761 Жаңаауыл сайлау учаскесі
Орталығы: "Жаңаауыл негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Жаңаауыл ауылы
№ 762 Қазақстан сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қазақстан ауылы
№ 763 Ақбұлақ сайлау учаскесі
Орталығы: Ақбұлақ ауылының жастар үйі
Шекарасы: Ақбұлақ ауылы, Майтерек шаруашылық қонысы
№ 764 Теріскей-Бөкенбай сайлау учаскесі
Орталығы: "Теріскей-Бөкенбай негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Теріскей-Бөкенбай ауылы
№ 765 Күнгей-Бөкенбай сайлау учаскесі
Орталығы: "Күнгей-Бөкенбай негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Күнгей-Бөкенбай ауылы
№ 766 Алтай сайлау учаскесі
Орталығы: "Алтай негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Алтай ауылы
№ 767 Төсқайың сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің "Төсқайың ауылдық клубы" мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекарасы: Төсқайың ауылы
№ 768 Балықтыбұлақ сайлау учаскесі
Орталығы: "Балықтыбұлақ бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Балықтыбұлақ ауылы
№ 769 Шанағаты сайлау учаскесі
Орталығы: "Шанағаты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Шанағаты ауылы
№ 770 Бұғымүйіз сайлау учаскесі
Орталығы: "Бұғымүйіз бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Бұғымүйіз ауылы
№ 771 Ұрынхай сайлау учаскесі
Орталығы: "Ұрынхай негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Ұрынхай ауылы, Қарағайлыбұлақ, Жоғары Еловка шаруашылық қоныстары
№ 1150 уақытша ұстау изоляторының сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан Республикасы Ішкі Істер Министрлігі Шығыс Қазақстан облысы Ішкі істер Департаменті Күршім ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Күршім ауылы, Новая көшесі, 10
Шекарасы: Ішкі істер бөлімінің уақытша ұстау изоляторы
№ 772 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитеті "Шығыс" шекара қызметі өңірлік басқармасының 2535 әскери бөлімі
Шекарасы: Күршім ауылы, Көлбаев көшесі, 2
№ 773 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің "Шығыс" шекара қызметі өңірлік басқармасы 2535 әскери бөлімінің "Алқабек" шекаралық заставасы
Шекарасы: "Алқабек" шекаралық заставасы
№ 774 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің "Шығыс" шекара қызметі өңірлік басқармасы 2535 әскери бөлімінің "Қарашілік" шекаралық заставасы
Шекарасы: "Қарашілік" шекаралық заставасы
№ 775 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің "Шығыс" шекара қызметі өңірлік басқармасы 2535 әскери бөлімінің "Теректі" шекаралық комендатурасы
Шекарасы: "Теректі" шекаралық комендатурасы
№ 776 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің "Шығыс" шекара қызметі өңірлік басқармасы 2535 әскери бөлімінің "Мойылды" шекаралық заставасы
Шекарасы: "Мойылды" шекаралық заставасы
№ 777 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің "Шығыс" шекара қызметі өңірлік басқармасы 2535 әскери бөлімінің "Төсқайың" шекаралық комендатурасы
Шекарасы: "Төсқайың" шекаралық комендатурасы

Центр: коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 4 имени Н.Островского", село Курчум, улица Духовича 20
В границах: западная часть села Курчум, четная сторона улицы Духовича от улицы Абылайхана до улицы Барак батыра, улицы Пролетарская, Новая полностью.
Дынгекский избирательный участок № 723
Центр: коммунальное государственное учреждение "Курчумская средняя школа №5", село Курчум, улица Токаева 31
В границах: улицы Молодежная, МТС, С.Токаева, Юбилейная, Кабанбая батыра, Павлодарская, Кокшетавская, Журбы, Бирлик, переулок Бауыржана Момышулы, нерестово-вырастное хозяйство полностью.
Алгабасский избирательный участок № 724
Центр- коммунальное государственное учреждение "Алгабасская средняя школа"
В границах: село Алгабас
Топтерекский избирательный участок № 725
Центр-коммунальное государственное учреждение "Топтерекская основная средняя школа"
В границах: село Топтерек, крестьянское поселение Кабак
Куйганский избирательный участок № 726
Центр – коммунальное государственное учреждение "Куйганская средняя школа"
В границах: село Куйган
Кайындинский избирательный участок № 727
Центр: коммунальное государственное учреждение "Каиндинская средняя школа"
В границах: село Кайынды
Кайнарский избирательный участок № 728
Центр: коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Фельдшерский пункт" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата
В границах: село Кайнар, крестьянское поселение Чердояк
Карабулакский избирательный участок № 729
Центр: коммунальное государственное учреждение "Карабулакская основная средняя школа"
В границах: село Карабулак
Аксуатский избирательный участок № 730
Центр: коммунальное государственное учреждение "Аксуатская средняя школа"
В границах: село Аксуат
Жолнускауский избирательный участок № 731
Центр: коммунальное государственное учреждение "Жолнускауская основная средняя школа"
В границах: село Жолнускау
Аманатский избирательный участок № 732
Центр: коммунальное государственное учреждение "Монукойская средняя школа"
В границах: село Аманат
Бурабайский избирательный участок № 733
Центр: коммунальное государственное учреждение "Бурабайская средняя школа"
В границах: село Бурабай
Койтасский избирательный участок № 734
Центр: коммунальное государственное учреждение "Койтасская средняя школа"
В границах: село Койтас
Теректыбулакский избирательный участок № 735
Центр: коммунальное государственное учреждение "Теректыбулакская средняя школа"
В границах: село Теректыбулак, крестьянское поселение Тоскаин
Калгутинский избирательный участок № 736
Центр: коммунальное государственное учреждение "Каратогайская средняя школа"
В границах: село Каратогай, крестьянское поселение Енбек
Акчийский избирательный участок № 737
Центр: коммунальное государственное учреждение "Акчийская основная средняя школа"
В границах: село Акчий
Егиндыбулакский избирательный участок № 738
Центр: коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Фельдшерский пункт" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата
В границах: село Егиндыбулак
Жылтауский избирательный участок № 739
Центр: улица Центральная дом 7
В границах: село Жылтау
Сарыоленский избирательный участок № 740
Центр: коммунальное государственное предприятие "Балдаурен"
В границах: село Сарыолен, крестьянское поселение Амангельды
Барак батырский избирательный участок № 741
Центр: коммунальное государственное учреждение "Барак батырская основная средняя школа"
В границах: село Барак батыр
Бирликский избирательный участок № 742
Центр: коммунальное государственное учреждение "Бирликская основная средняя школа"
В границах: село Бирлик
Маралдинский избирательный участок № 743
Центр: коммунальное государственное учреждение "Маралдинская средняя школа"
В границах: село Маралды, крестьянское поселение Алтай
Ушбулакский избирательный участок № 744
Центр: коммунальное государственное учреждение "Ушбулакская средняя школа"
В границах: село Ушбулак, крестьянское поселение Сарытау
Кыстав-Курчумский избирательный участок № 745
Центр: коммунальное государственное учреждение "Кыстау-Курчумская основная средняя школа"
В границах: село Кыстав-Курчум
Теректинский избирательный участок № 746
Центр: коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области, село Теректы, улица Крахмаля 62
В границах: улицы Заречная, Новосельская, Почтовая, Алтайэнерго, Тохтарова, Ауэзова, Крахмаля, Кудайбердиева, Асанова, Дауленова, Аблайхана, Смагулова, Арычная, Школьная, МТМ, Зеленая, Пионерская, Абая, Шокакова, Кукина, Жаксылыкова, Пограничная, Оекенова, Абедимова, Мая, Маркаколь Кеншары, Бокеева, Садовая села Теректы и крестьянское поселение Ашалы полностью.
Теректинский избирательный участок № 1162
Центр: коммунальное государственное учреждение "Курчумский колледж", село Теректы улица Журбы 42
В границах: улицы Сейфуллина, Журбы, Балауса, Байзакова, Кабанбая, Малдыбаева, Сатпаева, Даутпаева, Лесная, Б.Момышулы села Теректы.
Тентекский избирательный участок № 747
Центр: коммунальное государственное учреждение "Тентекская начальная школа"
В границах: село Тентек
Карачиликский избирательный участок № 748
Центр: коммунальное государственное учреждение "Карачиликская основная средняя школа"
В границах: село Карачилик
Мойылдинский избирательный участок № 749
Центр: улица Центральная дом 20
В границах: село Мойылды
Акжайлауский избирательный участок № 750
Центр: коммунальное государственное учреждение "Акжайлауская основная средняя школа"
В границах: село Акжайлау
Каройский избирательный участок № 751
Центр: коммунальное государственное учреждение "Каройская средняя школа"
В границах: село Карой
Кайнарлинский избирательный участок № 752
Центр: коммунальное государственное учреждение "Кайнарлинская основная средняя школа"
В границах: село Кайнарлы
Былгары-Табытинский избирательный участок № 753
Центр: коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Фельдшерский пункт" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата
В границах: село Былгары-Табыты
Калжырский избирательный участок № 754
Центр: коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб" Управления культуры Восточно- Казахстанской области
В границах: село Калжыр
Право-Усть-Калжырский избирательный участок № 755
Центр: коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб" Управления культуры Восточно- Казахстанской области
В границах: село Право-усть Калжыр
Такырский избирательный участок № 756
Центр: коммунальное государственное учреждение "Такырская основная средняя школа"
В границах: село Такыр
Шенгельдинский избирательный участок № 757
Центр: коммунальное государственное учреждение "Шенгельдинская основная средняя школа"
В границах: село Шенгельды
Бурановский избирательный участок № 758
Центр: коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб" Управления культуры Восточно- Казахстанской области
В границах: село Буран
Жиделинский избирательный участок № 759
Центр: коммунальное государственное учреждение "Жиделинская основная средняя школа"
В границах: село Жиделы
Игиликский избирательный участок № 760
Центр: коммунальное государственное учреждение "Игиликская основная средняя школа"
В границах: село Игилик
Жанааулский избирательный участок № 761
Центр: коммунальное государственное учреждение "Жанааулская основная средняя школа"
В границах: село Жанааул
Казахстанский избирательный участок № 762
Центр: коммунальное государственное учреждение "Казахстанская основная средняя школа"
В границах: село Казахстан
Акбулакский избирательный участок № 763
Центр: дом молодежи села Акбулак
В границах: село Акбулак, крестьянское поселение Майтерек
Терискей-Бокенбайский избирательный участок № 764
Центр: коммунальное государственное учреждение "Терискей-Бокенбайская основная средняя школа"
В границах: село Терискей-Бокенбай
Кунгей-Бокенбайский избирательный участок № 765
Центр: коммунальное государственное учреждение "Кунгей-Бокенбайская основная средняя школа"
В границах: село Кунгей-Бокенбай
Алтайский избирательный участок № 766
Центр: коммунальное государственное учреждение "Алтайская основная средняя школа"
В границах: село Алтай
Тоскаинский избирательный участок № 767
Центр: коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб" Управления культуры Восточно- Казахстанской области
В границах: село Тоскаин
Балыктыбулакский избирательный участок № 768
Центр: коммунальное государственное учреждение "Балыктыбулакская начальная школа"
В границах: село Балыктыбулак
Шанагатинский избирательный участок № 769
Центр: коммунальное государственное учреждение "Шанагатинская основная средняя школа"
В границах: село Шанагаты
Бугымуизский избирательный участок № 770
Центр: коммунальное государственное учреждение "Бугымуюзская начальная школа"
В границах: село Бугымуюз
Урунхайский избирательный участок № 771
Центр: коммунальное государственное учреждение "Урунхайская основная средняя школа"
В границах: село Урунхайка, крестьянские поселения Карагайлыбулак, Верхняя Еловка
Избирательный участок изолятора временного содержания № 1150
Центр: государственое учреждение "Отдел внутренних дел Курчумского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства Внутренних дел Республики Казахстан", село Курчум, улица Новая 10
В границах: изолятор временного содержания село Курчум
Избирательный участок № 772
Центр: воинская часть 2535 региональное управление "Шығыс" пограничной службы Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан, село Курчум, улица Кульбаева 2
В границах: воинской части 2535
Избирательный участок № 773
Центр: пограничная застава "Алкабек" региональное управление "Шығыс" пограничной службы Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан
В границах: пограничной заставы "Алкабек"
Избирательный участок № 774
Центр: пограничная застава "Карашилик" региональное управление "Шығыс" пограничной службы Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан
В границах: пограничной заставы "Карашилик"
Избирательный участок № 775
Центр: пограничная комендатура "Теректы" региональное управление "Шығыс" пограничной службы Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан
В границах: пограничной комендатуры "Теректы"
Избирательный участок № 776
Центр: пограничная застава "Моилды" региональное управление "Шығыс" пограничной службы Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан
В границах: пограничной заставы "Моилды"
Избирательный участок № 777
Центр: пограничная комендатура "Тоскаин" региональное управление "Шығыс" пограничной службы Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан
В границах: пограничной заставы "Тоскаин"