Күршім ауылының көшелерінің атауын өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Күршім ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 19 сәуірдегі N 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Күршім аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 06 мамырда N 5-14-127 тіркелді
Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес.
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Күршім ауылдық округі әкімінің 10.03.2021 № 1 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Күршім ауылының көшелерінің аттары:
1) Новая көшесі – Зарыпқан Көлбаев көшесі болып;
2) Приречная көшесі – Нұрахмет Жангүдеев көшесі болып;
3) Восточная көшесі – Советбек Ботақанов көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім ауылдық округінің әкімі
Э. Тоқаев

О переименовании улиц села Курчум
Решение акима Курчумского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 19 апреля 2011 года N 3. Зарегистрировано управлением юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 06 мая 2011 года за N 5-14-127
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан".
Сноска. Преамбула в редакции решения акима Курчумского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 10.03.2021 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Переименовать улицы села Курчум:
1) улица Новая – на улицу Зарыпхана Кульбаева;
2) улица Приречная – на улицу Нурахмета Жангудеева;
3) улица Восточная - на улицу Советбека Ботаканова.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Курчумского
сельского округа
Э. Токаев