"2011 жылға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 27/2 шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 маусымдағы N 31-5/1) шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Көкпекті аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 29 маусымда N 5-15-86 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Көкпекті аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 желтоқсандағы N 238 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Көкпекті аудандық мәслихатының 2011.12.29 N 238 хаты).
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2011 жылғы 8 маусымдағы № 30/353-IV (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 14 маусымдағы № 2546 тіркелген) шешіміне сәйкес Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2011 жылға арналған аудандық бюджет туралы» Көкпекті аудандық мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 27-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген № 5-15-79, «Жұлдыз» газетінің 2011 жылғы 27 қаңтардағы № 6, 2011 жылғы 6 ақпандағы № 9 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер – 2875015,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 353605,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 359321,0 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығыстар - 2870375,5 мың теңге;»;
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік кредит беру - 29031,0 мың теңге;»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профицит) - -31191,5 мың теңге;»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 31191,5 мың теңге.»;
2) 7 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«азаматтардың жеке категорияларына (ҰОС ардагерлеріне, соғыс мүгедектеріне, соғыс ардагерлері және соғыс мүгедектерімен теңестірілгендерге, соғыс жесірлеріне) материалдық көмек көрсетуге - 6541,0 мың теңге;»;
13) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«ауылдық елді мекендер сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға бюджеттік кредиттер - 21909,0 мың теңге;»;

О внесении изменений и дополнений в решение от 29 декабря 2010 года № 27-2 "О районном бюджете на 2011 год"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 июня 2011 года N 31-5/1). Зарегистрировано управлением юстиции Кокпектинского района департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 29 июня 2011 года за N 5-15-86. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Кокпектинского районного маслихата от 29 декабря 2011 года № 238)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Кокпектинского районного маслихата от 29.12.2011 № 238).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 8 июня 2011 года № 30/353-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 июня 2011 года за № 2546) «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата «О районном бюджете на 2011 год» от 29 декабря 2010 года № 27-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-15-79, опубликовано в газете «Жұлдыз» от 27 января 2011 года № 6, от 6 февраля 2011 года № 9) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции
«доходы – 2875015,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 353605,0 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 359321,0 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в новой редакции:
«расходы - 2870375,5 тысяч тенге;»;
подпункт 3) изложить в новой редакции:
«чистое бюджетное кредитование - 29031,0 тысяч тенге;»;
подпункт 5) изложить в новой редакции:
«дефицит (профицит) бюджета - -31191,5 тысяч тенге;»;
подпункт 6) изложить в новой редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31191,5 тысяч тенге.»;
2) в пункте 7:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
«на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам Великой Отечественной войны, инвалидам Великой Отечественной войны, лицам, приравненным к участникам Великой Отечественной войны и инвалидам Великой Отечественной войны, семьям погибших военнослужащих) - 6541,0 тысяч тенге;»;
подпункт 13) изложить в новой редакции:
«бюджетные кредиты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов - 21909,0 тысяч тенге;»;

3) аталған шешімнің 12 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
4) «2011 жылға арналған аудандық бюджет туралы» нормативтік құқықтық актінің атауы «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» жаңа редакцияда жазылсын;
5) 7 тармақ 2 қосымшаға сәйкес мынадай мазмұндағы 28-29 тармақшаларымен толықтырылсын:
«28) Самар ауылындағы Мир көшесі, 14 үй мекен-жайындағы «№ 1 Самар орта мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының төбесін күрделі жөндеуге – 13 358,0 мың теңге;
29) Самар ауылындағы Мәдениет үйі ғимаратын күрделі жөндеуге – 28000,0 мың теңге.».
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                         К. Қожаева
Көкпекті аудандық
мәслихатының хатшысы                    Р. Беспаев
Көкпекті аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 маусымдағы
№ 31-5/1) сессия шешіміне
1 қосымша
Көкпекті аудандық мәслихатының
2010 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 27-2 сессия шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санат
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Сыныпша
Кірістер атауы
І. КІРІСТЕР

3) приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
4) заголовок нормативного правового акта «О районном бюджете на 2011 год» изложить в новой редакции «О районном бюджете на 2011-2013 годы»;
5) дополнить пункт 7 подпунктами 28), 29) согласно приложения 2 следующего содержания:
«28) на капитальный ремонт кровли здания государственного учреждения «Самарская средняя школа № 1» по ул. Мира, 14 в с. Самарское – 13358,0 тысяч тенге;
29) на капитальный ремонт здания Дома культуры с. Самарское – 28000,0 тысяч тенге.».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                         К. Кожаева
Секретарь Кокпектинского
районного маслихата                         Р. Беспаев
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 21 июня 2011 года № 31-5/1)
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 29 декабря 2010 года № 27-2
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
І. ДОХОДЫ

1 751 954,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
64 221,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
64 221,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 625 873,0
003
Жалпы білім беру
1 609 522,0
006
Балаларға қосымша білім беру
16 351,0
010
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен білім берудің мемлекеттік жүйесіне оқытудың жаңа технологияларын енгізу
0,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
61 860,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 627,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 124,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16 002,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
4 715,0
012
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
80,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8 316,0
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
6 707,0
021
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 289,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
0,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
0,0
05
Денсаулық сақтау
47,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
47,0
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
47,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
258 507,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
225 290,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
35 364,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12 887,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
31 210,0
006
Тұрғын үй көмегі
8 000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
64 807,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету

1 751 954,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
64 221,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
64 221,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 625 873,0
003
Общеобразовательное обучение
1 609 522,0
006
Дополнительное образование для детей
16 351,0
010
Внедрение новых технологий обучения в государственной системе образования за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
0,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
61 860,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7 627,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
6 124,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16 002,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
4 715,0
012
Капитальные расходы государственных органов
80,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8 316,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
6 707,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
12 289,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
0,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
0,0
05
Здравоохранение
47,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
47,0
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
47,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
258 507,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
225 290,0
002
Программа занятости
35 364,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12 887,0
005
Государственная адресная социальная помощь
31 210,0
006
Жилищная помощь
8 000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
64 807,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

15 986,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 336,0
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
150,0
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
500,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10 010,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 600,0
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
0,0
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 410,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0,0
010
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
0,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
39 297,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
39 297,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7 838,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
7 838,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қалалық құрылысты игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 511,0
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
327,0
12
Көлiк және коммуникация
60 838,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
60 118,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
60 118,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
720,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдауын ұйымдастыру
720,0
13
Басқалар
18 911,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
6 908,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 758,0
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
150,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
860,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
860,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

15 986,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
15 336,0
003
Капитальные расходы государственных органов
150,0
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
500,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10 010,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 600,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
0,0
007
Капитальные расходы государственных органов
1 410,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0,0
010
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной
занятости и переподготовки кадров
0,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
39 297,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
39 297,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7 838,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
7 838,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7 511,0
015
Капитальные расходы государственных органов
327,0
12
Транспорт и коммуникации
60 838,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
60 118,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
60 118,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
720,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
720,0
13
Прочие
18 911,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
6 908,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6 758,0
004
Капитальные расходы государственных органов
150,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
860,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
860,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

28272
6
«Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен марапатталған немесе бұрын «Ардақты ана» атағын алған және «Ана даңқы» 1,2 деңгейлі орденімен марапатталған көп балалы аналарға бір жолғы материалдық көмек беруге
8900
7
4 немесе одан да көп бірге тұратын кәмелеттік жасқа толмаған балалары бар көп балалы аналарға бір жолғы материалдық көмек көрсетуге
2950
8
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
39297
9
Ауылдық елді мекендер сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
3707
10
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
20485
11
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстауға
25287
12
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге
20000
13
Ауылдық елді мекендер сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға бюджеттік кредиттер
21909
14
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
31926
15
Арнайы әлеуметтік көмекке
2876
16
Жетім балаларды күтіп ұстауға
8316
17
Бизнестің жол картасы- 2020
312
18
Тассай ауылының су құбыры желілерінің және қондырғыларының құрылысы" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
4500
19
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен,бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
6707
20
Самар ауылындағы Болғанбаев атындағы орта мектепті күрделі жөндеуді аяқтауға
7416
21
Көкпекті ауылындағы Мәдениет үйін күрделі жөндеу жұмыстарын аяқтауға
41199
22
Электрондық оқулықтар сатып алуға
1800
23
Жалпы білім беру мектептерін толық телефондандыруды ұйымдастыруға
966
24
«Ауылдың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі» марафон- эстафетасын өткізуге
2223
25
Жалақыны ішінара субсидиялауға, қоныс аударуға субсидиялар беруге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер соның ішінде:
12550
Жалақыны ішінара субсидиялау
7150
Жұмыспен қамту орталықтарын құру
5400
26
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12289
27
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

28272
6
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" 1, 2 степени
8900
7
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
2950
8
На проведение противоэпизоотических мероприятий
39297
9
Для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
3707
10
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
20485
11
Ремонт инженерно-коммуникационной
инфраструктуры и благоустройство населенных
пунктов в рамках реализации cтратегии
региональной занятости и переподготовки кадров
25287
12
На капитальный и текущий ремонт объектов образования и культуры в рамках реализации региональных проектов в 2011 году (Дорожная карта)
20000
13
Бюджетные кредиты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
21909
14
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
31926
15
На реализацию предоставления специальных социальных услуг
2876
16
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8316
17
"Дорожная карта бизнеса - 2020"
312
18
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Строительство водопроводных сетей и сооружений с. Тассай Кокпектинского района"
4500
19
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
6707
20
На завершение капитального ремонта здания государственного учреждения «Средняя школа имени Болганбаева» в с. Самарское
7416
21
На завершение работ по капитальному ремонту Дома Культуры в с. Кокпекты
41199
22
На приобретение электронных учебников
1800
23
На организацию полной телефонизации общеобразовательных школ
966
24
На проведение марафона-эстафеты "Расцвет села - расцвет Казахстана"
2223
25
На частичное субсидирование заработной платы, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости
12550
Частичное субсидирование заработной платы
7150
Создание центров занятости
5400
26
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
12289
27
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020