2011 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 қыркүйектегі N 1240 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Көкпекті аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 қазанда N 5-15-87 тіркелді. Күші жойылды - Көкпекті ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 20 наурыздағы N 103 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Көкпекті ауданы әкімдігінің 2012.03.20 N 103 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об организации общественных работ в 2011 году
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 28 сентября 2011 года N 1240. Зарегистрировано управлением юстиции Кокпектинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 14 октября 2011 года за N 5-15-87. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района от 20 марта 2012 года № 103
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района от 20.03.2012 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7-бабының 5) тармақшасы20-бабы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережесінің 78-тармақтары негізінде, жұмысқа орналасуда қиыншылық көретін халықтың әртүрлі топтарын қолдау үшін және мемлекеттік кепілдік беру жүйесін кеңейту мақсатында, Көкпекті ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

На основании подпункта 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», пунктами 78 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан 19 июня 2001 года № 836, в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2011 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын ұйымдардың тізімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қаржыландыру көздері және нақты шарттары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Ұйымдардың басшыларына (келісім бойынша) жұмыскерлердің жеке санаттарына (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға, мүгедектерге, он сегіз жасқа толмаған жұмыскерлерге) толық емес жұмыс күнімен жұмыс істеуге мүмкіндік беру, сондай-ақ тиісті санаттың еңбек шарттарының ерекшелігін есепке ала отырып және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді түрлерін қолдану ұсынылсын.

1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2011 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ согласно приложению.
2. Рекомендовать руководителям организаций (по согласованию) предоставлять отдельным категориям работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидам, работникам, не достигшим 18 летнего возраста) возможность работать неполный рабочий день, а также применять гибкие формы организации рабочего времени с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.М.Ахметоваға жүктелсін.
4. «2010 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2010 жылғы 13 сәуірдегі № 5-15-66 болып тіркелген, «Жұлдыз» газетінің 2010 жылғы 24 сәуірдегі № 16 нөмірінде жарияланған) 2010 жылғы 16 наурыздағы № 558 қаулының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көкпекті ауданы әкімі                      Д. Мусин
Көкпекті ауданы әкімдігінің
28 қыркүйектегі 2011 ж.
№ 1240 қаулысына қосымша
2011 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын ұйымдардың тізімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қаржыландыру көздері және нақты шарттары
№ р/с
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыс түрлері
Атқарылатын жұмыстар көлемі
Сұраныс (жарияланған қажеттілік)
Ұсыныс (бекітілген)
Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
6
7
1
«Көкпекті ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, факс жіберуге, мәтіндерді теруге және басып шығаруға, хат-хабарларды жеткізуге көмек көрсету
600 құжат, 15-30 құжат
5
5
Көкпекті ауданының бюджеті
2
«Көкпекті селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, көріктендіру, қоғамдық тәртіпті сақтауға көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу, қоғамдық компанияларды өткізуге көмек көрсету
1 гектар,
8-12 құжат
67
67
Көкпекті ауданының бюджеті
3
«Бастаушы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, көріктендіру, қоғамдық тәртіпті сақтауға көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу, қоғамдық компанияларды өткізуге көмек көрсету
0,5 гектар, 3-5 құжат
10
10
Көкпекті ауданының бюджеті
4
«Белый селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, көріктендіру, қоғамдық тәртіпті сақтауға көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу, қоғамдық компанияларды өткізуге көмек көрсету
0,5 гектар, 3-5 құжат
10
10
Көкпекті ауданының бюджеті
5
«Биғаш селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, көріктендіру, қоғамдық тәртіпті сақтауға көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу, қоғамдық компанияларды өткізуге көмек көрсету
0,5 гектар, 3-5 құжат
10
10
Көкпекті ауданының бюджеті
6
«Казнаковка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, көріктендіру, қоғамдық тәртіпті сақтауға көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу, қоғамдық компанияларды өткізуге көмек көрсету
0,5 гектар, 3-5 құжат
10
10
Көкпекті ауданының бюджеті
7
«Қарағандыкөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, көріктендіру, қоғамдық тәртіпті сақтауға көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу, қоғамдық компанияларды өткізуге көмек көрсету
0,5 гектар, 3-5 құжат
5
5
Көкпекті ауданының бюджеті
8
«Көкжайық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, көріктендіру, қоғамдық тәртіпті сақтауға көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу, қоғамдық компанияларды өткізуге көмек көрсету
0,5 гектар, 3-5 құжат
10
10
Көкпекті ауданының бюджеті
9
«Қ. Аухадиев атындағы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, көріктендіру, қоғамдық тәртіпті сақтауға көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу, қоғамдық компанияларды өткізуге көмек көрсету
0,5 гектар, 3-5 құжат
10
10
Көкпекті ауданының бюджеті
10
«Мариногорка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, көріктендіру, қоғамдық тәртіпті сақтауға көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу, қоғамдық компанияларды өткізуге көмек көрсету
0,5 гектар, 3-5 құжат
10
10
Көкпекті ауданының бюджеті
11
«Миролюбовка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, көріктендіру, қоғамдық тәртіпті сақтауға көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу, қоғамдық компанияларды өткізуге көмек көрсету
0,5 гектар, 3-5 құжат
10
10
Көкпекті ауданының бюджеті
12
«Новотимофеевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, көріктендіру, қоғамдық тәртіпті сақтауға көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу, қоғамдық компанияларды өткізуге көмек көрсету
0,5 гектар, 3-5 құжат
10
10
Көкпекті ауданының бюджеті
13
«Палатцы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, көріктендіру, қоғамдық тәртіпті сақтауға көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу, қоғамдық компанияларды өткізуге көмек көрсету
0,5 гектар, 3-5 құжат
10
10
Көкпекті ауданының бюджеті
14
«Самар селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, көріктендіру, қоғамдық тәртіпті сақтауға көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу, қоғамдық компанияларды өткізуге көмек көрсету
1 гектар,
8-12 құжат
54
54
Көкпекті ауданының бюджеті
15
«Тассай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, көріктендіру, қоғамдық тәртіпті сақтауға көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу, қоғамдық компанияларды өткізуге көмек көрсету
0,5 гектар, 3-5 құжат
10
10
Көкпекті ауданының бюджеті
16
«Теректі селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, көріктендіру, қоғамдық тәртіпті сақтауға көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу, қоғамдық компанияларды өткізуге көмек көрсету
0,5 гектар, 3-5 құжат
10
10
Көкпекті ауданының бюджеті
17
«Үлкенбөкен селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, көріктендіру, қоғамдық тәртіпті сақтауға көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу, қоғамдық компанияларды өткізуге көмек көрсету
0,5 гектар, 3-5 құжат
10
10
Көкпекті ауданының бюджеті
18
«Үлгілімалшы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, көріктендіру, қоғамдық тәртіпті сақтауға көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу, қоғамдық компанияларды өткізуге көмек көрсету
0,5 гектар, 3-5 құжат
10
10
Көкпекті ауданының бюджеті
19
«Шұғылбай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, көріктендіру, қоғамдық тәртіпті сақтауға көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу, қоғамдық компанияларды өткізуге көмек көрсету
0,5 гектар, 3-5 құжат
5
5
Көкпекті ауданының бюджеті
20
«Көкпекті ауданының әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек көрсету
300 құжат,

3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Ахметову М.М..
4. Признать утратившим силу постановление от 16 марта 2010 года № 558 «Об организации общественных работ в 2010 году» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 апреля 2010 года за № 5-15-66, опубликовано в газете от 24 апреля 2010 года № 16 «Жулдыз»).
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кокпектинского района                 Д. Мусин
Приложение к постановлению
акимата Кокпектинского района
от 28 сентября 2011 года № 1240
ПЕРЕЧЕНЬ
организаций, в которых будут проводиться общественные работы
в 2011 году, виды, объемы, источники финансирования и
конкретные условия общественных работ
№ п/п
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объемы выполняемых работ
Спрос (заявленная потребность)
Предложение (утверждено)
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1
Государственное учреждение «Аппарат Акима Кокпектинского района»
Помощь в работе с текущими документами, отправления факсов, набор и распечатка текстов, доставка корреспонденции
600 документов, 15-30 документов
5
5
Бюджет Кокпектинского района
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Кокпектинского сельского округа»
Уборка территорий, благоустройство, помощь в охране общественного порядка, доставка корреспонденции, помощь в проведении общественных кампаний
1 гектар,
8-12 документов
67
67
Бюджет Кокпектинского района
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Бастаушинского сельского округа»
Уборка территорий, благоустройство, помощь в охране общественного порядка, доставка корреспонденции, помощь в проведении общественных кампаний
0,5 гектара,
3-5 документов
10
10
Бюджет Кокпектинского района
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Беленского сельского округа»
Уборка территорий, благоустройство, помощь в охране общественного порядка, доставка корреспонденции, помощь в проведении общественных кампаний
0,5 гектара,
3-5 документов
10
10
Бюджет Кокпектинского района
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Бигашского сельского округа»
Уборка территорий, благоустройство, помощь в охране общественного порядка, доставка корреспонденции, помощь в проведении общественных кампаний
0,5 гектара,
3-5 документов
10
10
Бюджет Кокпектинского района
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Казнаковского сельского округа»
Уборка территорий, благоустройство, помощь в охране общественного порядка, доставка корреспонденции, помощь в проведении общественных кампаний
0,5 гектара,
3-5 документов
10
10
Бюджет Кокпектинского района
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Карагандыкольского сельского округа»
Уборка территорий, благоустройство, помощь в охране общественного порядка, доставка корреспонденции, помощь в проведении общественных кампаний
0,5 гектара,
3-5 документов
5
5
Бюджет Кокпектинского района
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Кокжайыского сельского округа»
Уборка территорий, благоустройство, помощь в охране общественного порядка, доставка корреспонденции, помощь в проведении общественных кампаний
0,5 гектара,
3-5 документов
10
10
Бюджет Кокпектинского района
9
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа имени К. Аухадиева»
Уборка территорий, благоустройство, помощь в охране общественного порядка, доставка корреспонденции, помощь в проведении общественных кампаний
0,5 гектара,
3-5 документов
10
10
Бюджет Кокпектинского района
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Мариногорского сельского округа»
Уборка территорий, благоустройство, помощь в охране общественного порядка, доставка корреспонденции, помощь в проведении общественных кампаний
0,5 гектара,
3-5 документов
10
10
Бюджет Кокпектинского района
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Миролюбовского сельского округа»
Уборка территорий, благоустройство, помощь в охране общественного порядка, доставка корреспонденции, помощь в проведении общественных кампаний
0,5 гектара,
3-5 документов
10
10
Бюджет Кокпектинского района
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Новотимофеевского сельского округа»
Уборка территорий, благоустройство, помощь в охране общественного порядка, доставка корреспонденции, помощь в проведении общественных кампаний
0,5 гектара,
3-5 документов
10
10
Бюджет Кокпектинского района
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Палатцынского сельского округа»
Уборка территорий, благоустройство, помощь в охране общественного порядка, доставка корреспонденции, помощь в проведении общественных кампаний
0,5 гектара,
3-5 документов
10
10
Бюджет Кокпектинского района
14
Государственное учреждение «Аппарат акима Самарского сельского округа»
Уборка территорий, благоустройство, помощь в охране общественного порядка, доставка корреспонденции, помощь в проведении общественных кампаний
1 гектар,
8-12 документов
54
54
Бюджет Кокпектинского района
15
Государственное учреждение «Аппарат акима Тассайского сельского округа»
Уборка территорий, благоустройство, помощь в охране общественного порядка, доставка корреспонденции, помощь в проведении общественных кампаний
0,5 гектара,
3-5 документов
10
10
Бюджет Кокпектинского района
16
Государственное учреждение «Аппарат акима Теректинского сельского округа»
Уборка территорий, благоустройство, помощь в охране общественного порядка, доставка корреспонденции, помощь в проведении общественных кампаний
0,5 гектара,
3-5 документов
10
10
Бюджет Кокпектинского района
17
Государственное учреждение «Аппарат акима Улкенбокенского сельского округа»
Уборка территорий, благоустройство, помощь в охране общественного порядка, доставка корреспонденции, помощь в проведении общественных кампаний
0,5 гектара,
3-5 документов
10
10
Бюджет Кокпектинского района
18
Государственное учреждение «Аппарат акима Ульгулималшинского сельского округа»
Уборка территорий, благоустройство, помощь в охране общественного порядка, доставка корреспонденции, помощь в проведении общественных кампаний
0,5 гектара,
3-5 документов
10
10
Бюджет Кокпектинского района
19
Государственное учреждение «Аппарат акима Шугылбайского сельского округа»
Уборка территорий, благоустройство, помощь в охране общественного порядка, доставка корреспонденции, помощь в проведении общественных кампаний
0,5 гектара,
3-5 документов
5
5
Бюджет Кокпектинского района
20
Государственное учреждение «Управление юстиции Кокпектинского района» (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами
300 документов,

1 500 құжат
3
3
Көкпекті ауданының бюджеті
21
«Көкпекті ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Әскерге шақырылғандардың жеке істерін рәсімдеу жұмыстарына көмек, тіркемелерін, қызметтік карталарын шақыру құжаттарын, анықтамаларын, автобиографияларын рәсімдеу жұмыстарына көмек
30 іс,
25 құжат
3
3
Көкпекті ауданының бюджеті
22
ШҚО «Зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы» филиалының Көкпекті аудандық бөлімшесі (келісім бойынша)
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, зейнетақы істерімен жұмыста, зейнетақыны қайта есептеуде көмек, жүктілік және баланың тууына макеттерді қарастыру жұмыстарына көмек, хат-хабарларды жеткізу
15 құжат, 15 000 зейнетақы істері, 250-300 макет, 10-15 құжат
3
3
Көкпекті ауданының бюджеті
23
«Көкпекті ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Қоғамдық тәртіпті сақтауға көмек көрсету
18 учаскелік полиция пункті, 150 құжат, 20 құжат, 250 шаршы метр
25
25
Көкпекті ауданының бюджеті
24
ШҚО ТЖД «Өрт сөндіру қызметі және апаттық құтқару жұмыстары» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу
15-20 құжат,
2-4 хат
2
2
Көкпекті ауданының бюджеті
25
«Кәсіпкерлік бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек көрсету, аудан бойынша баға мониторингін жүргізу, хат-хабарларды жеткізу
15-20 құжат, 5 дүкен, 10-15 құжат
2
2
Көкпекті ауданының бюджеті
26
«Көкпекті ауданының салық басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Салық хабарламаларын тіркеуде көмек, мұрағатта заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің салық істерін мерзімі бойынша жою үшін, дайындау мұрағатқа қайта түскен салық істерін қалыптастыруға көмек, хат-хабарларды жеткізу
5 000 хабарлама, 1 500 салық құжаттары, 1 000 салық құжаттары, 3 000 хат-хабарламалар
3
3
Көкпекті ауданының бюджеті
27
«Жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Азаматтардың өтініштерін тіркеу жұмыстарына көмек, хат-хабарларды жеткізу
30 құжат,
15-20 хат
2
2
Көкпекті ауданының бюджеті
28
«Сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарларды жеткізу
15-20 құжат, 2-4 хат
2
2
Көкпекті ауданының бюджеті
29
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, компьютерде мәтін теру, хат-хабарларды жеткізу
15-20 құжат, 2-4 хат
3
3
Көкпекті ауданының бюджеті
30
«Көкпекті ауданының прокуратурасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Қадағалаудағы істермен жұмыста көмек, қадағалаудағы істерді, материалдарды тігуде көмек, кіріс хат-хабарламаларды тіркеу журналын жүргізуге көмек

1 500 документов
3
3
Бюджет Кокпектинского района
21
Государственное учреждение «Отдел по делам обороны Кокпектинского района» (по согласованию)
Помощь в работе по оформлению личных дел призывников, учетно-послужных карт, документов на призыв, анкет, автобиографий, справок
30 дел,
25 документов
3
3
Бюджет Кокпектинского района
22
Кокпектинское отделение ВКО филиала «Государственный центр по выплате пенсий (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, помощь в работе с пенсионными делами, перерасчете пенсий, помощь в работе по обработке макетов дел на рождение ребенка, по беременности и родам, доставка корреспонденции
15 документов, 15 000 пенсионных дел, 250-300 макетов, 10-15 документов
3
3
Бюджет Кокпектинского района
23
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Кокпектинского района» (по согласованию)
Оказание помощи участковым инспекторам полиции в предупреждении, выявлении фактов правонарушений, помощь в работе с архивными и текущими документами, картотекой, в редактировании документов, доставка корреспонденции, уборка помещений
18 участковых пунктов полиции, 150 документов, 20 документов, 250 квадратных метров
25
25
Бюджет Кокпектинского района
24
Государственное учреждение «Служба пожаротушения и аварийно спасательных работ» ДЧС ВКО (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции
15-20 документов, 2-4 письма
2
2
Бюджет Кокпектинского района
25
Государственное учреждение «Отдел предпринимательства»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, проведение мониторинга цен по району, доставка корреспонденции
15-20 документов,
10-15 документов
2
2
Бюджет Кокпектинского района
26
Государственное учреждение «Налоговое управление Кокпектинского района» (по согласованию)
Помощь в регистрации налоговых уведомлений, помощь в работе в архиве по подготовке налоговых юридических лиц и индивидуальных предпринимателей на уничтожение по сроку хранения, помощь при формировании вновь поступивших в архив налоговых дел, доставка корреспонденции
5 000 уведомлений, 1 500 налоговых дел, 1 000 налоговых дел, 3 000 писем
3
3
Бюджет Кокпектинского района
27
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений»
Помощь в работе по регистрации обращений граждан, доставка корреспонденции
30 обращений, 15-20 писем
2
2
Бюджет Кокпектинского района
28
Государственное учреждение «Отдел архитектуры, градостроительства и строительства»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции
15-20 документов, 2-4 письма
2
2
Бюджет Кокпектинского района
29
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции, набор текста на компьютере
15-20 документов,
2-4 письма
3
3
Бюджет Кокпектинского района
30
Государственное учреждение «Прокуратура Кокпектинского района» (по согласованию)
Помощь в работе с надзорными производствами, подшивка надзорных производств, материалов, помощь в ведении журнала входящей корреспонденции

50-100 материал, 50-80 құжат
2
2
Көкпекті ауданының бюджеті
31
«Білім беру бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сұраныстар бойынша ақпараттарды жинау және жинақтау, мектептермен құжат алмасуды жүргізу, хаттарды жіберу, хат-хабарларды жеткізу жұмыстарында көмек
50 білім беру мекемесі, 15-20 хат, 2-4 хат
4
4
Көкпекті ауданының бюджеті
32
«Көкпекті ауданының статистика басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Тіркеу, жинау, статистикалық есептерді тарату бойынша жұмыстарда көмек
230 кәсіпорын, 791 шаруашылық
2
2
Көкпекті ауданының бюджеті
33
«Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, компьютерде мәтін теру, хат-хабарларды жеткізу
15-20 құжат, 2-4 хат
3
3
Көкпекті ауданының бюджеті
34
«Экономика және бюджетті жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, компьютерде мәтін теру, хат-хабарларды жеткізу
15-20 құжат
2
2
Көкпекті ауданының бюджеті
35
«Ветеринария және ауыл шаруашылығы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарларды жеткізу
15-20 құжат, 2-4 хат
2
2
Көкпекті ауданының бюджеті
36
«Нұр Отан» ХДП Көкпекті аудандық филиалы (келісім бойынша)
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарларды жеткізу
15-20 құжат, 3 хатқа дейін
2
2
Көкпекті ауданының бюджеті
37
«№ 2 Медициналық бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттармен жұмыста көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу, аумақты жинау, жайларды жинау
15-20 құжат, 2-4 хат,
0,5 гектар, 11 315 шаршы метр
3
3
Көкпекті ауданының бюджеті
38
«Шығыс Қазақстан облысы бойынша қылмыстық атқару жүйесі комитетінің басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттармен жұмыста көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу, номенклатуралық нарядтардың тізімдерін жасау
15-20 құжат, 2-4 хат
1
1
Көкпекті ауданының бюджеті
3.
«Көкпекті ауданының көпсалалы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны» шаруашылық ету құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттармен жұмыста көмек көрсету, аумақты жинау, жайларды жинау
15-20 құжат, 2-4 хат,
0,5 гектар, 100 шаршы метр
12
12
Көкпекті ауданының бюджеті
40
«Самар көпсалалы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны» шаруашылық ету құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттармен жұмыста көмек көрсету, аумақты жинау, жайларды жинау
15-20 құжат,
2-4 хат,
0,5 гектар, 50 шаршы метр
12
12
Көкпекті ауданының бюджеті
41
«Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің ведомствосына қарасты ұйымдар: «Бос уақыт орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттармен жұмыста көмек көрсету, аумақты жинау, жайларды жинау, хат-хабарларды жеткізу
15-20 құжат, 2-4 хат,
0,5 гектар, 250 шаршы метр
7
7
Көкпекті ауданының бюджеті
42
«Білім беру бөлімі» мемлекеттік мекемесіне қарасты ұйымдар: «Октябрь мектеп-бала бақша кешені», «Шуақты Шұғыла бала бақшасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттармен жұмыста көмек көрсету, аумақты жинау, жайларды жинау, хат-хабарларды жеткізу
15-20 құжат, 2-4 хат,
2 гектар, 2 000 шаршы метр
5
5
Көкпекті ауданының бюджеті
43
ҚР АШМ агроөндірістік кешеніндегі мемлекеттік комитетінің инспекциясындағы «Республикалық ветеринарлық зертханасы» Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының ШҚО филиалы «Көкпекті ветеринарлық зертханасы» (келісім бойынша)
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттармен жұмыста көмек көрсету, аумақты жинау, жайларды жинау, хат-хабарларды жеткізу
15-20 құжат, 2-4 хат,
0,5 гектар, 80 шаршы метр
3
3
Көкпекті ауданының бюджеті
44
«ҚР ауыл шаруашылығы Министрлігінің агроөндірістік мемлекеттік инспекциясы комитетінің Көкпекті аудандық аумақтық инспекциясы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттармен жұмыста көмек көрсету, аумақты жинау, жайларды жинау, хат-хабарларды жеткізу
15-20 құжат, 2-4 хат,
0,5 гектар, 150 шаршы метр
1
1
Көкпекті ауданының бюджеті
45
«Шығыс Қазақстан облысының № 2 Халыққа қызмет көрсету орталығы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттармен жұмыста көмек көрсету, аумақты жинау, жайларды жинау, хат-хабарларды жеткізу
15-20 құжат, 2-4 хат,
0,5 гектар, 45 шаршы метр
4
4
Көкпекті ауданының бюджеті
46
«Көкпекті ауданының сот орындаушылар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттармен жұмыста көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу
15-25 құжат, 5-10 құжат
3
3
Көкпекті ауданының бюджеті
47
«ШҚО бойынша қазынашылық департаментінің Көкпекті аудандық басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттармен жұмыста көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу
15-25 құжат, 5-10 құжат
2
2
Көкпекті ауданының бюджеті
48
ҚР Әділет Министрлігінің тіркеу қызметі мен құқықтық көмек көрсету комитетінің «ШҚО бойынша жылжымайтын мүлік орталығы» АМКК Көкпекті аудандық филиалы (келісім бойынша)
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттармен жұмыста көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу
15-25 құжат, 5-10 құжат
2
2
Көкпекті ауданының бюджеті
49
«Ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарларды жеткізу
15-25 құжат, 5-10 құжат
1
1
Көкпекті ауданының бюджеті
50
«Көкпекті ауданының мәслихатының аппараты» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарларды жеткізу
5-10 құжат, 3-5 құжат
1
1
Көкпекті ауданының бюджеті
51
Көкпекті аудандық соты мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттармен жұмыста көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу

50-100 материалов, 50-80 документов
2
2
Бюджет Кокпектинского района
31
Государственное учреждение «Отдел образования»
Помощь в работе по сбору и своду информации по запросам, ведению переписки со школами, отправка писем, доставка корреспонденции
50 учреждений образований, 15-20 писем,
2-4 письма
4
4
Бюджет Кокпектинского района
32
Государственное учреждение «Управление статистики Кокпектинского района» (по согласованию)
Помощь в работе по регистрации, сбору, распространению статистической отчетности
230 предприятий в, 791 хозяйств
2
2
Бюджет Кокпектинского района
33
Государственное учреждение «Отдел культуры и развития языков»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции, набор текста на компьютере
15-20 документов,
2-4 письма
3
3
Бюджет Кокпектинского района
34
Государственное учреждение «Отдел экономики и бюджетного планирования»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции, набор текста на компьютере
15-20 документов
2
2
Бюджет Кокпектинского района
35
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства и ветеринарии»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции
15-20 документов,
2-4 письма
2
2
Бюджет Кокпектинского района
36
Кокпектинский филиал НДП «Нур Отан» (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции
10-15 документов,
до 3-х писем
2
2
Бюджет Кокпектинского района
37
Коммунальное государственное казенное предприятие «Медицинское объединение № 2» (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции, уборка территорий, уборка помещений
15-20 документов, 2-4 письма, 0,5 гектар, 11 315 квадратных метров
3
3
Бюджет Кокпектинского района
38
Государственное учреждение «Управление комитета уголовно-исполнительной системы по Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции, составлении описи номенклатурных нарядов
15-20 документов, 2-4 письма
1
1
Бюджет Кокпектинского района
39
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Многоотраслевое государственное коммунальное предприятие Кокпектинского района»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, уборка территорий, уборка помещений
15-20 документов, 2-4 письма, 0,5 гектар, 100 квадратных метров
12
12
Бюджет Кокпектинского района
40
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Самарское многоотраслевое государственное коммунальное предприятие»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, уборка территорий, уборка помещений
15-20 документов, 2-4 письма, 0,5 гектар, 50 квадратных метров
12
12
Бюджет Кокпектинского района
41
Подведомственные организации государственного учреждения «Отдел культуры и развития языков»: коммунальное государственное казенное предприятие «Центр досуга»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции, уборка территорий, уборка помещений
15-20 документов, 2-4 письма, 0,5 гектар, 250 квадратных метров
7
7
Бюджет Кокпектинского района
42
Подведомственные организации государственного учреждения «Отдел образования»: государственное учреждение «Комплекс Октябрьская школа-детский сад» коммунальное государственное казенное предприятие «Детский сад Шуакты Шугыла»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции, уборка территорий, уборка помещений
15-20 документов, 2-4 письма, 2 гектара,
2 000 квадратных метров
5
5
Бюджет Кокпектинского района
43
Филиал ВКО Республиканского государственного предприятия «Республиканская ветеринарная лаборатория» комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе МСХ РК-«Кокпектинская ветеринарная лаборатория» (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции, уборка территорий, уборка помещений, благоустройство
15-20 документов, 2-4 письма, 0,5 гектара, 80 квадратных метров
3
3
Бюджет Кокпектинского района
44
Государственное учреждение «Кокпектинская районная территориальная инспекция комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства РК» (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции, уборка территорий, уборка помещений
15-20 документов, 2-4 письма, 0,5 гектара, 150 квадратных метров
1
1
Бюджет Кокпектинского района
45
Государственное учреждение «Центр обслуживания населения № 2 Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции, уборка территорий, уборка помещений
15-20 документов, 2-4 письма, 0,5 гектара, 45 квадратных метров
4
4
Бюджет Кокпектинского района
46
Государственное учреждение «Отдел судоисполнителей Кокпектинского района» (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции
15-25 документов, 5-10 документов
4
4
Бюджет Кокпектинского района
47
Государственное учреждение «Кокпектинское районное управление департамента казначейства по ВКО» (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции
15-25 документов, 5-10 документов
2
2
Бюджет Кокпектинского района
48
Кокпектинский филиал РГКП «Центр по недвижимости по ВКО» Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства Юстиции РК (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции
15-25 документов, 5-10 документов
2
2
Бюджет Кокпектинского района
49
Государственное учреждение «Отдел внутренней политики»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции
15-25 документов, 5-10 документов
1
1
Бюджет Кокпектинского района
50
Государственное учреждение «Аппарат Кокпектинского районного маслихата»(по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции
5-10 документов,
3-5 документов
1
1
Бюджет Кокпектинского района
51
Государственное учреждение «Кокпектинский районный суд» (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции

600 құжат, 15-30 хат
2
2
Көкпекті ауданының бюджеті
Қоғамдық жұмыстардың нақты шарттары:
Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күнді құрайды, екі демалыс күн беріледі, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, еңбекақысы жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақыты арқылы, орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделігіне байланысты жұмыссыздың жеке шотына аудару жолымен жүзеге асырылады.
Еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, денсаулыққа мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зияндардың орынын толтыру, зейнетақы және әлеуметтік ақша аударулар Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жүргізіледі.
Қызметкерлердің жекелеген санаттары үшін (әйелдер және отбасылық міндеттері бар өзге адамдар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған адамдар) қоғамдық жұмыстардың шарттары сай келген санаттың еңбек шарттарының ерекшеліктерін ескерумен анықталады және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жұмысшы мен жұмыс беруші арасында жасалатын еңбек шарттарымен қарастырылады.
Аудан әкімі
аппаратының басшысы                        Р. Кемербаева

600 документов, 15-30 документов
2
2
Бюджет Кокпектинского района
Конкретные условия общественных работ:
Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий работ применяются гибкие формы организации рабочего времени. Оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, в зависимости от количества, качества и сложности выполняемой работы, отраженное в табеле учета рабочего времени, путем перечисления на лицевые счета безработных. Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием, социальные отчисления, выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, производится в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины и другие лица с семейными обязанностями, инвалидылица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
Руководитель аппарата акима района         Р. Кемербаева