2011 жылғы 14 наурыздағы "Көкпекті ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" № 24 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімінің 2011 жылғы 18 қарашадағы N 30 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Көкпекті аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 18 қарашада N 5-15-90 тіркелді. Күші жойылды - Көкпекті ауданы әкімінің 2014 жылғы 17 ақпандағы N 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Көкпекті ауданы әкімінің 17.02.2014 N 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 23 бабын, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Заңының 21 бабына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. Аудан әкімінің 2011 жылғы 14 наурыздағы «Көкпекті ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы» № 24 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 5-15-83, «Жұлдыз» газетінің 2011 жылғы 3 сәуірдегі № 26, «Новая жизнь» газетінің 2011 жылғы 3 сәуірде № 26 жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Аудан әкімінің 2011 жылғы 14 наурыздағы «Көкпекті ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы» № 24 шешімнің қосымшасы осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Д. Мусин
Келісілді:
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы                     А. Әкімова
2011 жыл 18 қараша
Көкпекті ауданы әкімінің
2011 жылғы 18 қарашадағы
№ 30 шешіміне қосымша
Көкпекті ауданы әкімінің
2011 жылғы 14 наурыздағы
№ 24 шешіміне қосымша
Сайлау учаскелері № Көкпекті сайлау учаскесі
Орталығы - Көкпекті ауылы, Абылайхан көшесі, № 46 (Көкпекті орта мектебі).
Шекаралары: Уәлиханов көшесі № 1 үйден № 94 үйге дейін, Қабанбай батыр көшесі № 1 үйден № 104 үйге дейін, Горная көшесі № 2 үйден № 62 үйге дейін, Южная көшесі № 4 үйден № 12 үйге дейін, Маяковского көшесі № 29 үйден № 41 үйге дейін, Төлебаев көшесі № 26 үйден № 53 үйге дейін, Әуезов көшесі № 34 үйден № 51 үйге дейін, Төлегенов көшесі № 9 үйден № 47 үйге дейін, Аймауытов көшесі № 42 үйден № 47 үйге дейін, Весенняя көшесі № 10 үйден № 60 үйге дейін, Восточная көшесі № 14/1, № 14/2, № 19 үй, Суворов көшесі № 34 үйден № 60 үйге дейін, Пушкин көшесі № 58 үйден № 76 үйге дейін, Абылайхан көшесі № 31 үйден № 44 үйге дейін, Лермонтов көшесі № 5 үйден № 39 үйге дейін, Сейфуллин көшесі № 7 үйден № 32 үйге дейін, Абишев көшесі № 24 үйден № 59 үйге дейін, Аухадиев көшесі № 10 үйден № 45 үйге дейін, Ырғызбай көшесі № 8 үйден № 41 үйге дейін, Болғанбаев көшесі № 34, № 48 үйлер, Бейсенбаев көшесі № 1 үйден № 10 үйге дейін, Фахрутдинов көшесі № 1 үйден № 9 үйге дейін, Телевышка көшесі № 1 үйден № 4 үйге дейін, Больничный городок көшесі № 1 үйден № 6 үйге дейін, Абай көшесі № 1 үйден № 75 үйге дейін.
№ 784 Зареченский сайлау учаскесі
Орталығы - Көкпекті ауылы, Садовая көшесі, № 6 («Бал- Ерке» бала-бақша ғимараты).

О внесении изменения в решение от 14 марта 2011 года № 24 "Об образовании избирательных участков по Кокпектинскому району"
Решение акима Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 18 ноября 2011 года N 30. Зарегистрировано управлением юстиции Кокпектинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 18 ноября 2011 года за N 5-15-90. Утратило силу решением акима Кокпектинского района от 17 февраля 2014 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Кокпектинского района от 17.02.2014 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Кокпектинского района «Об образовании избирательных участков по Кокпектинскому району» от 14 марта 2011 года № 24 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-15-83, опубликовано в газетах «Новая жизнь» от 3 апреля 2011 года № 26, «Жұлдыз» от 3 апреля 2011 года № 26) следующее изменение:
приложение к решению акима Кокпектинского района от 14 марта 2011 года № 24 «Об образовании избирательных участков по Кокпектинскому району» изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Д. Мусин
Согласовано:
Председатель районной
территориальной избирательной
комиссии                                   А. Акимова
18.11.2011 год
Приложение к решению акима
Кокпектинского района
от 18 ноября 2011 года № 30
Приложение к решению акима
Кокпектинского района
от 14 марта 2011 года № 24
Избирательные участки Кокпектинский избирательный участок №
Центр - село Кокпекты, улица Аблайхана, № 46 (здание Кокпектинской средней школы).
В границах: улица Валиханова с дома № 1 по дом № 94, улица Кабанбай батыра с дома № 1 по дом № 104, улица Горная с дома № 2 по дом № 62, улица Южная с дома № 4 по дом № 12, улица Маяковского с дома № 29 по дом № 41, улица Тулебаева с дома № 26 по дом № 53, улица Ауэзова с дома № 34 по дом № 51, улица Толегенова с дома № 9 по дом № 47, улица Аймаутова с дома № 42 по дом № 47, улица Весенняя с дома № 10 по дом № 60, улица Восточная дома № 14/1, № 14/2, № 19, улица Суворова с дома № 34 по дом № 60, улица Пушкина с дома № 58 по дом № 76, улица Аблайхана с дома № 31 по дом № 44, улица Лермонтова с дома № 5 по дом № 39, улица Сейфуллина с дома № 7 по дом № 32, улица Абишева с дома № 24 по дом № 59, улица Аухадиева с дома № 10 по дом № 45, улица Ыргызбая с дома № 8 по дом 41, улица Болганбаева дома № 34, 48, улица Бейсенбаева с дома № 1 по дом № 10, улица Фахрутдинова с дома № 1 по дом № 9, Телевышка с дома № 1 по дом № 4, Больничный городок с дома № 1 по дом № 6, улица Абая с дома № 1 по дом № 75.
Зареченский избирательный участок № 784
Центр - село Кокпекты, улица Садовая № 6 (здание детского сада «Бал-Ерке»).

Шекаралары: Саяхимов көшесі № 5 үйден № 52 үйге дейін, Байтұрсынов көшесі № 1 үйден № 21 үйге дейін, Би Боранбай көшесі № 1 үйден № 42 үйге дейін, Желтоқсан көшесі № 1 үйден № 26 үйге дейін, А. Күшімбаев көшесі № 1 үйден № 31 үйге дейін, Береговая көшесі № 1 үйден № 29 үйге дейін, Строителей көшесі № 1 үйден № 11 үйге дейін, Садовая көшесі № 1 үйден № 17 үйге дейін, Ж. Шайжүнісов көшесі № 1 үйден № 20 үйге дейін, Константинов көшесі № 1 үйден № 14 үйге дейін.
№ 785 Орталық сайлау учаскесі
Орталығы - Көкпекті ауылы, Жұмабаев көшесі, № 44 (Мәдениет үйінің ғимараты).
Шекаралары: Бакин көшесі № 1 үйден № 42 үйге дейін, Раев көшесі № 1 үйден № 73 үйге дейін, Жұмабаев көшесі № 1 үйден № 92 үйге дейін, Астана көшесі № 1 үйден № 97 үйге дейін, Шериаздан көшесі № 1 үйден № 105 үйге дейін, Авдеев көшесі № 1 үйден № 70 үйге дейін, Цепура көшесі № 1 үйден № 57 үйге дейін, Братская көшесі № 2 үйден № 52 үйге дейін, Абишев көшесі № 14 үйден № 19 үйге дейін, Пушкин көшесі № 1 үйден № 16 үйге дейін, Аймауытов көшесі № 8 үйден № 47 үйге дейін, Чапаев көшесі № 17 үйден № 49 үйге дейін, Әуезов көшесі № 6 үйден № 16 үйге дейін.
№ 786 Ажа сайлау учаскесі
Орталығы - Ажа ауылы (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Ажа ауылы 48 үй.
№ 787 Ұзынбұлақ сайлау учаскесі
Орталығы - Ұзынбұлақ ауылы (клуб ғимараты).
Шекаралары: Ұзынбұлақ ауылы 45 үй.
№ 788 Шәріптоғай сайлау учаскесі
Орталығы - Шәріптоғай ауылы (орта мектеп ғимараты).
Шекаралары: Шәріптоғай ауылы 70 үй.
№ 789 Толағай сайлау учаскесі
Орталығы - Толағай ауылы (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Толағай ауылы 58 үй.
№ 790 Қарағандыкөл сайлау учаскесі
Орталығы - Қарағандыкөл ауылы (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Қарағандыкөл ауылы 74 үйлер.
№ 791 Мамай сайлау учаскесі
Орталығы - Мамай ауылы (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Мамай ауылы 74 үйлер.
№ 792 Тассай сайлау учаскесі
Орталығы - Тассай ауылы (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Уәлиханов көшесі № 1 үйден № 40 үйге дейін, Горная көшесі № 1 үйден № 30 үйге дейін, Әуезов көшесі № 1 үйден № 27 үйге дейін, Ленин көшесі № 1 үйден № 58 үйге дейін, Ғабдуллин көшесі № 1 үйден № 37 үйге дейін, Абай көшесі № 1 үйден № 69 үйге дейін. Жанабаз учаскесі № 4 үй.
№ 793 Қайнар сайлау учаскесі
Орталығы – Қайнар ауылы (бұрынғы мектеп ғимараты).
Шекаралары: Қайнар ауылы 39 үй.
№ 794 Ақсу сайлау учаскесі
Орталығы - Ақсу ауылы (бұрынғы мектеп ғимараты).
Шекаралары: Ақсу ауылы 29 үй.
№ 795 Үшкөмей сайлау учаскесі
Орталығы - Үшкөмей ауылы (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Үшкөмей ауылы 57 үй.
№ 796 Самық сайлау учаскесі
Орталығы - Самық ауылы (шаруа қожалығының кеңсе ғимараты).
Шекаралары: Самық ауылы 5 үй.
№ 797 Биғаш сайлау учаскесі
Орталығы - Биғаш ауылы, Мира көшесі, 2 (мектеп ғимараты).

В границах: улица Саяхимова с дома № 5 по дом № 52, улица Байтурсынова с дома № 1 по дом № 21, улица Боранбая с дома № 1 по дом № 42, улица Желтоксан с дома № 1 по дом № 26, улица А. Кушумбаева с дома 1 по дом № 31, улица Береговая с дома № 1 по дом № 29, улица Строителей с дома № 1 по дом № 11, улица Садовая с дома № 1 по дом № 17, улица Ж. Чайжунусова с дома № 1 по дом № 20, улица Константинова с дома № 1 по дом № 14.
Центральный избирательный участок № 785
Центр - село Кокпекты, улица Жумабаева № 44 (здание Дома культуры).
В границах: улица Бакина с дома № 1 по дом № 42, улица Раева с дома № 1 по дом № 73, улица Жумабаева с дома № 1 по дом № 92, улица Астана с дома № 1 по дом № 97, улица Шериаздана с дома № 1 по дом № 105, улица Авдеева с дома № 1 по дом № 70, улица Цепуры с дома № 1 по дом № 57, улица Братская с дома № 2 по дом № 52, улица Абишева с дома № 14 по дом 19, улица Пушкина с дома № 1 по дом № 16, улица Аймаутова с дома № 8 по дом № 35, улица Чапаева с дома № 17 по дом № 49, улица Ауэзова с дома № 6 по дом № 16.
Ажайский избирательный участок № 786
Центр - село Ажа (здание школы).
В границах: село Ажа, 48 домов.
Узунбулакский избирательный участок № 787
Центр - село Узунбулак (здание клуба).
В границах: село Узунбулак, 45 домов.
Шариптогайский избирательный участок № 788
Центр - село Шариптогай (здание школы).
В границах: село Шариптогай, 70 домов.
Толагайский избирательный участок № 789
Центр - село Толагай (здание школы).
В границах: село Толагай, 58 домов.
Карагандыкольский избирательный участок № 790
Центр - село Карагандыколь (здание школы).
В границах: село Карагандыколь, 74 дома.
Мамайский избирательный участок № 791
Центр - село Мамай (здание школы).
В границах: село Мамай, 74 дома.
Тассайский избирательный участок № 792
Центр - село Тассай (здание школы).
В границах: улица У. Валиханова с дома № 1 по дом № 40, улица Горная с дома № 1 по дом № 30, улица Ауэзова с дома № 1 по дом № 27, улица Ленина с дома 1 по дом № 58, улица Габдуллина с дома № 1 по дом № 37, улица Абая с дома № 1 по дом № 69, участок Жанабаза, 4 дома.
Кайнарский избирательный участок № 793
Центр - село Кайнар (здание бывшей школы).
В границах: село Кайнар, 39 домов.
Аксусский избирательный участок № 794
Центр - село Аксу (здание бывшей школы).
В границах: село Аксу, 29 домов.
Ушкумейский избирательный участок № 795
Центр - село Ушкумей (здание школы).
В границах: село Ушкумей, 57 домов.
Самыкский избирательный участок № 796
Центр - село Самык (здание конторы крестьянского хозяйства).
В границах: село Самык, 5 домов.
Бигашский избирательный участок № 797
Центр - село Бигаш, улица Мира, 2 (здание школы).

Шекаралары: 50 лет Октября көшесі № 1 үйден № 36 үйге дейін, Коминтерн көшесі № 1 үйден № 26 үйге дейін, Советская көшесі № 1 үйден № 18 үйге дейін, Амангелді көшесі № 1 үйден № 4 үйге дейін, Степная көшесі № 1 үйден № 9 үйге дейін, Мир көшесі № 1 үйден № 5 үйге дейін, Абай көшесі № 1 үйден № 7 үйге дейін.
№ 798 Қарғалы сайлау учаскесі
Орталығы - Қарғалы ауылы (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Қарғалы ауылы 15 үй, Комсомол ауылы 20 үй.
№ 799 Егінбұлақ сайлау учаскесі
Орталығы - Егінбұлақ ауылы (бұрынғы мектеп ғимараты).
Шекаралары: Егінбұлақ ауылы 25 үй.
№ 800 Үлкенбөкен сайлау учаскесі
Орталығы - Үлкенбөкен ауылы, Калинин көшесі, № 3 (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Беловых көшесі № 1 үйден № 14 үйге дейін, № 17 үйден № 26 үйге дейін Осипов көшесі № 1 үйден № 15 үйге дейін, № 17 үйден № 27 үйге дейін, № 29 үйден № 46 үйге дейін, Ленин көшесі № 1 үйден № 22 үйге дейін, № 25 үйден № 33 үйге дейін, Почтовая көшесі № 1 үйден № 28 үйге дейін, Пушкин көшесі № 1 үйден № 17 үйге дейін, Киров көшесі № 1 үйден № 32 үйге дейін, Калинин көшесі № 2 үйден № 21 үйге дейін, Ключевая көшесі № 1 үйден № 13 үйге дейін, № 16 үйден № 20 үйге дейін, № 22 үйден № 31 үйге дейін, Крупская көшесі № 1 үйден № 3 үйге дейін, № 5 үйден № 33 үйге дейін, Гоголь көшесі № 1 үйден № 8 үйге дейін, № 11 үйден № 14 үйге дейін, Жамбыл көшесі № 1 үйден № 9 үйге дейін, Новостройка көшесі № 1 үйден № 3 үйге дейін, Абай көшесі № 1 үйден № 2 үйге дейін, № 4 үйден № 9 үйге дейін, № 10 үйден № 14 үйге дейін, Константинов көшесі № 1 үйден № 22 үйге дейін, Базарная көшесі № 1 үйден № 15 үйге дейін, Воропаев көшесі № 1 үйден № 21 үйге дейін, Степная көшесі № 1 үйден № 6 үйге дейін, № 10 үйден № 12 үйге дейін.
№ 801 Училище сайлау учаскесі
Орталығы - Үлкенбөкен ауылы (лицей ғимараты).
Шекаралары: Базарная алаңы көшесі № 1 үйден № 19 үйге дейін, Заречная көшесі № 1 үйден № 17 үйге дейін, Тельман көшесі № 2 үйден № 26 үйге дейін, Сатпаев көшесі № 1 үйден № 25 үйге дейін, Племстанция № 1, Тентек № 1, үйден № 3 үйге дейін.
№ 802 Жансары сайлау учаскесі
Орталығы - Жансары ауылы (бұрынғы мектеп ғимараты).
Шекаралары: Жансары ауылы 42 үй.
№ 803 Ақтас сайлау учаскесі
Орталығы - Ақтас ауылы (бұрынғы мектеп ғимараты).
Шекаралары: Ақтас ауылы 39 үй.
№ 804 Аухадиев сайлау учаскесі
Орталығы - Преображенка ауылы, Садовая көшесі, № 7 (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Предгорная көшесі № 1 үйден № 60 үйге дейін, Ленин көшесі № 1 үйден № 162 үйге дейін, Береговая көшесі № 1 үйден № 25 үйге дейін, Советская көшесі № 1 үйден № 112 үйге дейін, Куйбышев көшесі № 1 үйден № 61 үйге дейін, Садовая көшесі № 1 үйден № 74 үйге дейін, Заречная көшесі № 1 үйден № 56 үйге дейін, Гагарин көшесі № 1 үйден № 21 үйге дейін.
№ 805 Черноярка сайлау учаскесі
Орталығы - Черноярка ауылы (селолық клуб ғимараты).
Шекаралары: Черноярка ауылы 42 үй.
№ 806 Воздвиженка сайлау учаскесі
Орталығы - Воздвиженка ауылы (клуб ғимараты).
Шекаралары: Воздвиженка ауылы 97 үй.
№ 807 Малобуконь сайлау учаскесі
Орталығы - Малая-Буконь ауылы (клуб ғимараты).
Шекаралары: Малая-Буконь ауылы 21 үй.
№ 808 Теректі сайлау учаскесі
Орталығы - Теректі ауылы (мектеп ғимараты).

В границах: улица 50 лет Октября с дома № 1 по дом № 36, улица Коминтерна с дома № 1 по дом № 26, улица Советская с дома № 1 по дом № 18, улица Амангельды с дома № 1 по дом № 4, улица Степная с дома № 1 по дом № 9, улица Мира с дома № 1 по дом № 5, улица Абая с дома № 1 по дом № 7.
Каргалинский избирательный участок № 798
Центр - село Каргалы (здание школы).
В границах: село Каргалы, 15 домов, село Комсомол, 20 домов.
Егинбулакский избирательный участок № 799
Центр - село Егинбулак (здание бывшей школы).
В границах: село Егинбулак, 30 домов.
Улкенбокенский избирательный участок № 800
Центр - село Улкенбокен, улица Калинина, № 3 (здание школы).
В границах: улица Беловых с дома № 1 по дом № 21, улица Калинина с дома № 2 по дом № 17, улица Осипова с дома № 1 по дом № 15, с дома № 17 по дом № 26, с дома № 29 по дом № 32, с дома № 34 по дом № 42, улица Ленина с дома № 1 по дом № 22, с дома № 25 по дом № 33, улица Почтовая с дома № 1 по дом № 28, улица Пушкина с дома № 1 по дом № 18, улица Кирова с дома № 1 по дом № 30, улица Калинина с дома № 2 по дом № 17, улица Ключевая с дома № 1 по дом № 13, с дома № 16 по дом № 20, с дома № 22 по дом № 38, улица Крупской с дома № 1 по дом № 3, с дома № 5 по дом № 32, улица Гоголя с дома № 1 по дом № 14, улица Джамбула с дома № 1 по дом № 9, улица Новостройка с дома № 1 по дом № 3, улица Абая с дома № 1 по дом № 2, с дома № 4 по дом № 9, с дома № 11 по дом № 12, улица Константинова с дома № 1 по дом № 22, улица Базарная с дома № 1 по дом № 15, улица Воропаева с дома № 1 по дом № 21, улица Степная с дома № 1 по дом № 12.
Училищенский избирательный участок № 801
Центр - село Улкенбокен (здание профессионального лицея № 12).
В границах: улица Базарная площадь с дома № 1 по дом № 19, улица Заречная с дома № 1 по дом № 17, улица Тельмана с дома № 2 по дом № 26, улица Сатпаева с дома № 1 по дом № 25, Племстанция, дом № 1, Тентек с дома № 1 по дом № 3.
Жансаринский избирательный участок № 802
Центр - село Жансары (здание бывшей школы).
В границах: село Жансары, 42 дома.
Актасский избирательный участок № 803
Центр - село Актас (здание бывшей школы).
В границах: село Актас, 39 домов.
Аухадиевский избирательный участок № 804
Центр - село Преображенка, улица Садовая, № 7 (здание школы).
В границах: улица Предгорная с дома № 1 по дом № 60, улица Ленина с дома № 1 по дом № 162, улица Береговая с дома № 1 по дом № 25, улица Советская с дома № 1 по дом № 112, улица Куйбышева с дома № 1 по дом № 61, улица Садовая с дома № 1 по дом № 74, улица Заречная с дома № 1 по дом № 56, улица Гагарина с дома № 1 по дом № 21.
Черноярский избирательный участок № 805
Центр - село Черноярка (здание клуба).
В границах: село Черноярка. 42 дома.
Воздвиженский избирательный участок № 806
Центр - село Воздвиженка (здание клуба).
В границах: село Воздвиженка, 97 домов.
Малобуконский избирательный участок № 807
Центр - село Малая-Буконь (здание клуба).
В границах: село Малая-Буконь, 21 дом.
Теректинский избирательный участок № 808
Центр - село Теректы (здание школы).

Шекаралары: Коммунистическая көшесі № 1 үйден № 73 үйге дейін, 1 Май көшесі № 1 үйден № 35 үйге дейін, Заречная көшесі № 1 үйден № 14 үйге дейін, Новая көшесі № 1 үйден № 16 үйге дейін, Новостройка көшесі № 1 үйден № 17 үйге дейін, Тельман көшесі № 1 үйден № 7 үйге дейін, Маметек көшесі № 1 үйден № 37 үйге дейін, Школьная көшесі № 1 үйден № 12 үйге дейін, Лесхоз көшесі № 1 үйден № 2 үйге дейін.
№ 809 Өрнек сайлау учаскесі
Орталығы - Қызыл – Жұлдыз ауылы (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Қызыл – Жұлдыз ауылы 19 үй, Өрнек ауылы 12 үй, Саршығанақ 1 үй.
№ 810 Каменка сайлау учаскесі
Орталығы - Каменка ауылы (бұрынғы мектеп ғимараты).
Шекаралары: Каменка ауылы 15 үй.
№ 811 Шұғылбай сайлау учаскесі
Орталығы - Шұғылбай ауылы (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Шұғылбай ауылы 129 үй.
№ 812 Мелитополь сайлау учаскесі
Орталығы - Мелитополь ауылы (бұрынғы мектеп ғимараты).
Шекаралары: Мелитополь ауылы 28 үй.
№ 813 Көкжайық сайлау учаскесі
Орталығы - Көкжайық ауылы (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Абай көшесі № 1 үйден № 32 үйге дейін, Момышұлы көшесі № 1 үйден № 17 үйге дейін, Авдеев көшесі № 1 үйден № 18 үйге дейін, Ленин көшесі № 1 үйден № 37 үйге дейін, Южная көшесі № 1 үйден № 3 үйге дейін, Достық көшесі № 1 үйден № 31 үйге дейін, Чайковского көшесі № 1 үйден № 43 үйге дейін, Саяхимов көшесі № 1 үйден № 90 үйге дейін, Әуезов көшесі № 1 үйден № 39 үйге дейін, Жұмыскер № 5 үй, Талапкер № 7 үй.
№ 814 Ақ-Ой сайлау учаскесі
Орталығы - Ақ - Ой ауылы (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Ақ – Ой ауылы 70 үй, Қарамойыл ауылы 68 үй.
№ 816 Үлгілімалшы сайлау учаскесі
Орталығы - Үлгілімалшы ауылы (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Қаптағай Батыр көшесі № 1 үйден № 14 үйге дейін, Жамбыл көшесі № 1 үйден № 15 үйге дейін, Маметек би көшесі № 1 үйден № 19 үйге дейін, Ленин көшесі № 1 үйден № 31 үйге дейін, Сейфуллин көшесі № 1 үйден № 25 үйге дейін, Т. Әубәкіров көшесі № 1 үйден № 16 үйге дейін, М. Мәметова көшесі № 1 үйден № 11 үйге дейін, Қойгелді көшесі № 1 үйден № 9 үйге дейін, Саяхимов көшесі № 1 үйден № 16 үйге дейін, Көкжалбарақ батыр көшесі № 1 үйден № 41 үйге дейін, Абылайхан көшесі № 1 үйден № 18 үйге дейін, Қабанбай батыр көшесі № 1 үйден № 15 үйге дейін, Дәулетбай 8 үй.
№ 817 Нұра сайлау учаскесі
Орталығы - Нұра ауылы (бұрынғы мектеп ғимараты).
Шекаралары: Нұра ауылы 28 үй.
№ 818 Сүлеймен сайлау учаскесі
Орталығы - Сүлеймен ауылы (бұрынғы мектеп ғимараты).
Шекаралары: Сүлеймен ауылы 36 үй.
№ 820 Абай сайлау учаскесі
Орталығы - Самар ауылы, Букетов көшесі, № 68 (Мәдениет үйінің ғимараты).
Шекаралары: Советская көшесі № 178 үйден № 369 үйге дейін, Астана көшесі № 124 үйден № 264 үйге дейін, Мир көшесі № 1 үйден № 16 үйге дейін, Строительная көшесі № 1 үйден № 14 үйге дейін, Бакраев көшесі № 1 үйден № 41 үйге дейін, Тимуровский бұрылысы № 12 үйден № 51 үйге дейін, Октябрьский бұрылысы № 32 үйден № 61 үйге дейін, Комсомольский бұрылысы № 19 үйден № 60 үйге дейін, Букетов бұрылысы № 33 үйден № 63 үйге дейін, Абай бұрылысы № 6 үйден № 54 үйге дейін, Алтынсарин көшесі № 1 үйден № 18 үйге дейін, 70 лет Октября көшесі № 1 үйден № 16 үйге дейін, Карибай көшесі № 2 үйден № 9 үйге дейін, Колхозная көшесі № 1 үйден № 3 үйге дейін, М. Мәметова көшесі № 17 үйден № 21 үйге дейін, Б. Момышұлы көшесі № 1 үйден № 6 үйге дейін, Новоселов көшесі № 1 үйден № 25 үйге дейін, Центральная көшесі № 1 үйден № 25 үйге дейін, Пионерский бұрылысы № 3 үйден № 41 үйге дейін, Сейфуллин көшесі № 10 үйден № 15 үйге дейін, Солнечная көшесі № 18 үйден № 32 үйге дейін, Полынин көшесі № 7 үй, Яроцский көшесі № 1 үйден № 29 үйге дейін.
№ 821 Самар сайлау учаскесі
Орталығы - Самар ауылы, Горохов көшесі, 57 (Болғанбаев атындағы мектеп ғимараты).

В границах: улица Коммунистическая с дома № 1 по дом № 73, улица 1 Мая с дома № 1 по дом № 35, улица Заречная с дома № 1 по дом № 14, улица Новая с дома № 1 по дом № 16, улица Новостройка с дома № 1 по дом № 17, улица Тельмана с дома № 1 по дом № 7, улица Маметек с дома № 1 по дом № 37, улица Школьная с дома № 1 по дом № 12, улица Лесхозовская с дома № 1 по дом № 2.
Орнекский избирательный участок № 809
Центр - село Кызыл-Жулдыз (здание школы).
В границах: село Кызыл-Жулдыз, 19 домов, село Орнек, 12 домов, Сарчигинак, 1 дом.
Каменский избирательный участок № 810
Центр - село Каменка (здание бывшей школы).
В границах: село Каменка, 15 домов.
Шугылбайский избирательный участок № 811
Центр - село Шугылбай (здание школы).
В границах: село Шугылбай, 129 домов.
Мелитопольский избирательный участок № 812
Центр - село Мелитополь (здание бывшей школы).
В границах: село Мелитополь, 28 домов.
Кокжайыкский избирательный участок № 813
Центр - село Кокжайык (здание школы).
В границах: улица Абая с дома № 1 по дом № 40, улица Момышулы с дома № 1 по дом № 21, улица Авдеева с дома № 1 по дом № 25, улица Ленина с дома № 1 по дом № 48, улица Южная с дома № 1 по дом № 4, улица Достык с дома № 1 по дом № 11, улица Чайковского с дома № 1 по дом № 58, улица Саяхимова с дома № 1 по дом № 80, улица Ауэзова с дома № 1 по дом № 30, Жумыскер, 5 домов, Талапкер, 7 домов.
Акойский избирательный участок № 814
Центр - село Ак-Ой (здание школы).
В границах: село Ак-Ой, 70 домов, село Карамойыл, 68 домов.
Ульгулималшинский избирательный участок № 816
Центр - село Ульгулималши (здание школы).
В границах: улица Каптагай Батыр с дома № 1 по дом № 14, улица Джамбыла с дома № 1 по дом № 15, улица Маметек би с дома № 1 по дом № 19, улица Ленина с дома № 1 по дом № 31, улица Сейфуллина с дома № 1 по дом № 25, улица Т. Аубакирова с дома № 1 по дом № 16, улица М. Маметовой с дома № 1 по дом № 11, улица Койгельды с дома № 1 по дом № 9, улица Саяхимова с дома № 1 по дом № 16, улица Кокжалбарак батыра с дома № 1 по дом № 41, улица Аблайхана с дома № 1 по дом № 18, улица Кабанбай батыра с дома № 1 по дом № 15, Даулетбай, 5 домов.
Нуранский избирательный участок № 817
Центр - село Нура (здание бывшей школы).
В границах: село Нура, 28 домов.
Сулейменский избирательный участок № 818
Центр - село Сулеймен (здание бывшей школы).
В границах: село Сулеймен, 36 домов.
Абайский избирательный участок № 820
Центр - село Самарское, улица Букетова, № 68 (здание Дома культуры).
В границах: улица Советская с дома № 178 по дом № 369, улица Астана с дома № 124 по дом № 264, улица Мира с дома № 1 по дом № 16, улица Строительная с дома № 1 по дом № 14, улица Бакраева с дома № 1 по дом № 41, переулок Тимуровский с дома № 12 по дом № 51, переулок Октябрьский с дома № 32 по дом № 61, переулок Комсомольский с дома № 19 по дом № 60, переулок Букетова дома № 33 по дом № 63, переулок Абая с дома № 6 по дом № 54, улица Алтынсарина с дома № 1 по дом № 18, улица 70 лет Октября с дома № 1 по дом № 16, улица Карибая с дома № 2 по дом № 9, улица Колхозная с дома № 1 по дом № 3, улица М. Маметовой с дома № 17 по дом № 21, улица Б. Момышулы с дома № 1 по дом № 6, улица Новоселов с дома № 1 по дом № 25, улица Центральная с дома № 1 по дом № 25, переулок Пионерский с дома № 3 по дом № 41, улица Сейфуллина с дома № 10 по дом № 15, улица Солнечная с дома № 18 по дом № 32, улица Полынина, дом № 7, улица Яроцского с дома № 1 по дом № 29.
Самарский избирательный участок № 821
Центр - село Самарское, улица Горохова, № 57 (здание школы имени Болганбаева).

Шекаралары: Глухенко көшесі № 1 үйден № 26 үйге дейін, Шарабарин көшесі № 1 үйден № 24 үйге дейін, Лоскутов көшесі № 1 үйден № 67 үйге дейін, Алтайская көшесі № 1 үйден № 35 үйге дейін, Фонов көшесі № 1 үйден № 116 үйге дейін, Береговая көшесі № 1 үйден № 75 үйге дейін, Горохов көшесі № 1 үйден № 70а үйге дейін, Казахстанская көшесі № 1 үйден № 44 үйге дейін, Советская көшесі № 3 үйден № 148 үйге дейін, Горный бұрылысы № 1 үйден № 39 үйге дейін, Красноармейский бұрылысы № 19а үйден № 62 үйге дейін, Первомайский бұрылысы № 40 үйден № 60 үйге дейін, Асламов бұрылысы № 18 үйден № 67 үйге дейін, Букетов бұрылысы № 30 үйден № 64 үйге дейін, Астана көшесі № 1 үйден № 122 үйге дейін, Пролетарский бұрылысы № 18 үйден № 20 үйге дейін.
№ 822 Букетов сайлау учаскесі
Орталығы - Самар ауылы, Асламов көшесі, № 18 (Бастауыш мектеп ғимараты).
Шекаралары: Ключевая көшесі № 1 үйден № 19 үйге дейін, Әубәкіров көшесі № 1 үйден № 107 үйге дейін, Әубәкіров өту жолындағы № 1, № 2, № 3, № 4 үйлер, Болғанбаев көшесі № 1 үйден № 178 үйге дейін, Подгорный бұрылысы № 1, № 2, № 3 үйлер, Красноармейский бұрылысы № 3 үйден № 18 үйге дейін, Горный бұрылысы № 1 үй, Первомайский бұрылысы № 1 үйден № 39 үйге дейін, Асламов бұрылысы № 1 үйден № 12 үйге дейін, Букетов бұрылысы № 1 үйден № 28 үйге дейін, Комсомольский бұрылысы № 1 үйден № 16 үйге дейін, Октябрьский бұрылысы № 1 үйден № 31 үйге дейін, Тимуровский бұрылысы № 1 үйден № 11 үйге дейін, Добролюбовка 3 үй.
№ 823 Пантелеймоновка сайлау учаскесі
Орталығы - Пантелеймоновка ауылы (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Пантелеймоновка ауылы 67 үй.
№ 824 Қайынды сайлау учаскесі
Орталығы - Қайынды ауылы (орман шаруашылығының кеңсе ғимараты).
Шекаралары: Қайынды ауылы 34 үй.
№ 825 Миролюбовка сайлау учаскесі
Орталығы - Миролюбовка ауылы (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Асламов көшесі № 1 үйден № 107 үйге дейін, Верхний бұрылысы № 1 үйден № 17 үйге дейін, Юбилейный бұрылысы № 1 үйден № 20 үйге дейін, Горный бұрылысы № 1 үйден № 6 үйге дейін, Почтовый бұрылысы № 1 үйден № 3 үйге дейін, Школьный бұрылысы № 1 үйден № 9 үйге дейін, Молодежный бұрылысы № 1 үйден № 9 үйге дейін, Краснодарский бұрылысы № 1 үйден № 13 үйге дейін, Казахстанский бұрылысы № 1 үйден № 18 үйге дейін, Лесной бұрылысы № 1 үйден № 16 үйге дейін, Степной бұрылысы № 1 үйден № 12 үйге дейін.
№ 826 Раздольное сайлау учаскесі
Орталығы - Раздольное ауылы (селолық клуб ғимараты).
Шекаралары: Раздольное ауылы 103 үй.
№ 827 Палатцы сайлау учаскесі
Орталығы - Палатцы ауылы (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Мамайка көшесі № 1 үйден № 14 үйге дейін, Комсомольская көшесі № 1 үй, Больничная көшесі № 1 үйден № 6 үйге дейін, Рабочая көшесі № 1 үйден № 33 үйге дейін, Строительная көшесі № 1 үйден № 25 үйге дейін, Советская көшесі № 1 үйден № 41 үйге дейін, 40 лет Октября көшесі № 1 үйден № 27 үйге дейін, Мир көшесі № 1 үйден № 23 үйге дейін, Юбилейная көшесі № 1 үйден № 12 үйге дейін, Заречная көшесі № 1 үйден № 6 үйге дейін, Школьная көшесі № 1 үйден № 6 үйге дейін, Абай көшесі № 1 үйден № 14 үйге дейін, Горький көшесі № 1 үйден № 5 үйге дейін, Гагарин көшесі № 1 үйден № 8 үйге дейін, Совхозная көшесі № 1 үйден № 12 үйге дейін, Труд көшесі № 1 үйден № 18 үйге дейін.
№ 828 Песчанка сайлау учаскесі
Орталығы - Песчанка ауылы (селолық клуб ғимараты).
Шекаралары: Песчанка ауылы 40 үй.
№ 829 Подгорное сайлау учаскесі
Орталығы - Подгорное ауылы ( клуб ғимараты).

В границах: улица Глухенко с дома № 1 по дом № 26, улица Шарабарина с дома № 1 по дом № 24, улица Лоскутова с дома № 1 по дом № 67, улица Алтайская с дома № 1 по дом № 35, улица Фонова с дома № 1 по дом № 116, улица Береговая с дома № 1 по дом № 75, улица Горохова с дома № 1 по дом № 70 а, улица Казахстанская с дома № 1 по дом № 44, улица Советская с дома № 3 по дом № 148, переулок Горный с дома № 1 по дом № 39, переулок Красноармейский с дома № 19 а по дом № 62, переулок Первомайский с дома № 40 по дом № 60, переулок Асламова с дома № 18 по дом № 67, переулок Букетова с дома № 30 по дом № 64, улица Астана с дома № 1 по дом № 122, переулок Пролетарский с дома № 18 по дом № 20.
Букетовский избирательный участок № 822
Центр - село Самарское, переулок Асламова, 18 (здание Самарской начальной школы).
В границах: улица Ключевая с дома № 1 по дом № 19, улица Аубакирова с дома № 1 по дом № 107, улица Аубакирова проезды дома № 1, 2, 3, 4, улица Болганбаева с дома № 1 по дом № 178, переулок Подгорный, дома № 1, 2, 3, переулок Красноармейский с дома № 3 по дом № 18, переулок Горный, дом № 1, переулок Первомайский с дома № 1 по дом № 39, переулок Асламова с дома № 1 по дом № 12, переулок Букетова с дома № 1 по дом № 28, переулок Комсомольский с дома № 1 по дом № 16, переулок Октябрьский с дома № 1 по дом № 31, переулок Тимуровский с дома № 1 по дом № 11, Добролюбовка, 3 дома.
Пантелеймоновский избирательный участок № 823
Центр - село Пантелеймоновка (здание школы).
В границах: село Пантелеймоновка, 67 домов.
Каиндинский избирательный участок № 824
Центр - село Каинды (здание конторы лесхоза).
В границах: село Каинды, 34 домов.
Миролюбовский избирательный участок № 825
Центр - село Миролюбовка (здание школы).
В границах: улица Асламова с дома № 1 по дом № 107, переулок Верхний с дома № 1 по дом № 17, переулок Юбилейный с дома № 1 по дом № 20, переулок Горный с дома № 1 по дом № 6, переулок Почтовый с дома № 1 по дом № 3, переулок Школьный с дома № 1 по дом № 9, переулок Молодежный с дома № 1 по дом № 9, переулок Краснодарский с дома № 1 по дом № 13, переулок Казахстанский с дома № 1 по дом № 18, переулок Лесной с дома № 1 по дом № 16, переулок Степной с дома № 1 по дом № 12.
Раздольненский избирательный участок № 826
Центр - село Раздольное (здание клуба).
В границах: село Раздольное, 103 дома.
Палатцынский избирательный участок № 827
Центр - село Палатцы (здание школы).
В границах: улица Мамайка с дома № 1 по дом № 14, улица Больничная с дома № 1 по дом № 6, улица Рабочая с дома № 1 по дом № 33, улица Строительная с дома № 1 по дом № 25, улица Советская с дома № 1 по дом № 41, улица 40 лет Октября с дома № 1 по дом № 27, улица Мира с дома № 1 по дом № 23, улица Юбилейная с дома № 1 по дом № 12, улица Заречная с дома № 1 по дом № 6, улица Школьная с дома № 1 по дом № 6, улица Абая с дома № 1 по дом № 14, улица Горького с дома № 1 по дом № 5, улица Гагарина с дома № 1 по дом № 8, улица Совхозная с дома № 1 по дом № 12, ул. Труда с дома № 1 по дом № 18.
Песчанский избирательный участок № 828
Центр - село Песчанка (здание клуба).
В границах: село Песчанка, 40 домов.
Подгорненский избирательный участок № 829
Центр - село Подгорное (здание клуба).

Шекаралары: Октябрьская көшесі № 1 үйден № 9 үйге дейін, Фонов көшесі № 1 үйден № 35 үйге дейін, Яроцкого көшесі № 1 үйден № 43 үйге дейін, Седнев көшесі № 1 үйден № 21 үйге дейін.
№ 830 Қарақол сайлау учаскесі
Орталығы - Қарақол ауылы (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Солнечная көшесі № 1 үйден № 5 үйге дейін, Молдағұлова көшесі № 1 үйден № 58 үйге дейін, Гайдар көшесі № 1 үйден № 23 үйге дейін, Обуховских коммунаров көшесі № 1 үйден № 12 үйге дейін, Летний бұрылысы № 1 үйден № 4 үйге дейін.
№ 831 Новотимофеевка сайлау учаскесі
Орталығы - Новотимофеевка ауылы (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Комсомольская көшесі № 1 үйден № 39 үйге дейін, Мир көшесі № 1 үйден № 37 үйге дейін, Стасси көшесі № 1 үйден № 43 үйге дейін, Больничная көшесі № 1 үйден № 29 үйге дейін, Шоссейная көшесі № 1 үйден № 17 үйге дейін, Почтовая көшесі № 1 үйден № 13 үйге дейін, Космодемьянская көшесі № 1 үйден № 12 үйге дейін, Чапаев көшесі № 1 үйден № 10 үйге дейін, Киров көшесі № 1 үйден № 21 үйге дейін, Ленин көшесі № 1 үйден № 25 үйге дейін, Береговая көшесі № 1 үйден № 22 үйге дейін.
№ 832 Новостройка сайлау учаскесі
Орталығы - Новостройка ауылы ( бұрынғы мектеп ғимараты).
Шекаралары: Новостройка ауылы 65 үй.
№ 833 Казнаковка сайлау учаскесі
Орталығы - Казнаковка ауылы, Гагарин көшесі, № 28 (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Құлұджұн көшесі № 1 үйден № 8 үйге дейін, Әубәкіров көшесі № 1 үйден № 27 үйге дейін, Кеңес көшесі № 1 үйден № 22 үйге дейін, Мир көшесі № 1 үйден № 22 үйге дейін, Гагарин көшесі № 1 үйден № 26 үйге дейін, Көкжалбарақ көшесі № 1 үйден № 37 үйге дейін, Байтұрсынов көшесі № 1 үйден № 35 үйге дейін, Жуандық көшесі № 1 үйден № 23 үйге дейін.
№ 834 Көкжыра сайлау учаскесі
Орталығы - Көкжыра ауылы, Школьная көшесі, 3 (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Абай көшесі № 1 үйден № 56 үйге дейін, Рахметов көшесі № 1 үйден № 16 үйге дейін, Школьная көшесі № 1 үйден № 30 үйге дейін, Жуандық көшесі № 1 үйден № 15 үйге дейін, Амангелді көшесі № 1 үйден № 13 үйге дейін, Ленин көшесі № 1 үйден № 40 үйге дейін.
№ 835 Бастаушы сайлау учаскесі
Орталығы - Бастаушы ауылы (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Абай көшесі № 1 үйден № 28 үйге дейін, Наурыз көшесі № 1 үйден № 13 үйге дейін, Мектеп көшесі № 1 үйден № 28 үйге дейін, Қабанбай көшесі № 1 үйден № 24 үйге дейін, Ш. Уәлиханов көшесі № 1 үйден № 3 үйге дейін, Ленин көшесі № 1 үйден № 23 үйге дейін, Абылайхан көшесі 1 үй, Рысқұлов көшесі № 1 үйден № 23 үйге дейін, Жамбыл көшесі № 1 үйден № 16 үйге дейін, Жуандық көшесі № 1 үйден № 19 үйге дейін, Больничный көшесі № 1 үйден № 9 үйге дейін, Строительный көшесі № 1 үйден № 17 үйге дейін, Новостройка көшесі № 1 үйден № 45 үйге дейін.
№ 836 Көкжота сайлау учаскесі
Орталығы - Көкжота ауылы (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Абай көшесі № 1 үйден № 34 үйге дейін, Қабанбай көшесі № 1 үйден № 26 үйге дейін, Мектеп көшесі № 1 үйден № 33 үйге дейін.
№ 837 Мариногорка сайлау учаскесі
Орталығы - Мариногорка ауылы, Школьная көшесі, № 45 (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Зеленая көшесі № 1 үйден № 45 үйге дейін, Әубәкіров көшесі № 1 үйден № 9 үйге дейін, Школьная көшесі № 1 үйден № 66 үйге дейін, Пролетарская көшесі № 1 үйден № 60 үйге дейін, Советский бұрылысы № 1 үйден № 17 үйге дейін, Мир бұрылысы № 1 үйден № 15 үйге дейін, Молодежная көшесі № 1 үйден № 17 үйге дейін.
№ 838 Московка сайлау учаскесі
Орталығы - Московка ауылы (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Центральная көшесі № 1 үйден № 68 үйге дейін, Первая көшесі № 1 үйден № 6 үйге дейін, Глазуново 6 үй.
№ 839 Малороссийка сайлау учаскесі
Орталығы - Малороссийка ауылы (мектеп ғимараты).

В границах: улица Октябрьская с дома № 1 по дом № 9, улица Фонова с дома № 1 по дом № 35, улица Яроцкого с дома № 1 по дом № 43, улица Седнева с дома № 1 по дом № 21.
Караколский избирательный участок № 830
Центр - село Каракол (здание школы).
В границах: улица Солнечная с дома № 1 по дом № 5, улица Молдагуловой с дома № 1 по дом № 58, улица Гайдара с дома № 1 по дом № 23, улица Обуховских коммунаров с дома № 1 по дом № 12, переулок Летний с дома № 1 по дом № 4.
Новотимофеевский избирательный участок № 831
Центр - село Новотимофеевка (здание школы).
В границах: улица Комсомольская с дома № 1 по дом № 39, улица Мира с дома № 1 по дом № 37, улица Стасси с дома № 1 по дом № 43, улица Больничная с дома № 1 по дом № 29, улица Шоссейная с дома № 1 по дом № 17, улица Почтовая с дома № 1 по дом № 13, улица Космодемьянской с дома № 1 по дом № 12, улица Чапаева с дома № 1 по дом № 10, улица Кирова с дома № 1 по дом № 21, улица Ленина с дома № 1 по дом № 25, улица Береговая с дома № 1 по дом № 22.
Новостроевский избирательный участок № 832
Центр - село Новостройка (здание бывшей школы).
В границах: село Новостройка, 65 домов.
Казнаковский избирательный участок № 833
Центр - село Казнаковка, улица Гагарина, № 28 (здание школы).
В границах: улица Кулуджун с дома № 1 по дом № 8, улица Аубакирова с дома № 1 по дом № 27, улица Кенес с дома № 1 по дом № 22, улица Мира с дома № 1 по дом № 22, улица Гагарина с дома № 1 по дом № 26, улица Кокжал Барака с дома № 1 по дом № 37, улица Байтурсунова с дома № 1 по дом № 35, улица Жуандыка с дома № 1 по дом № 23.
Кокжыринский избирательный участок № 834
Центр - село Кокжыра, улица Школьная, № 3 (здание школы).
В границах: улица Абая с дома № 1 по дом № 56, улица Рахметова с дома № 1 по дом № 16, улица Школьная с дома № 1 по дом № 30, улица Жуандыка с дома № 1 по дом № 15, улица Амангельды с дома № 1 по дом № 13, улица Ленина с дома № 1 по дом № 40.
Бастаушинский избирательный участок № 835
Центр - село Бастауши (здание школы).
В границах: село Бастауши, улица Абая с дома № 1 по дом № 28, улица Наурыз с дома № 1 по дом № 13, улица Школьная с дома № 1 по дом № 28, улица Кабанбая с дома № 1 по дом № 24, улица Ш. Валиханова с дома № 1 по дом № 3, улица Ленина с дома № 1 по дом № 23, улица Аблайхана дом № 1, улица Рыскулова с дома № 1 по дом № 23, улица Жамбыла с дома № 1 по дом № 16, улица Жуандык с дома № 1 по дом № 19, улица Больничная с дома № 1 по дом № 9, улица Строительная с дома № 1 по дом № 17, улица Новостройка с дома № 1 по дом № 45.
Кокжотинский избирательный участок № 836
Центр - село Кокжота (здание школы).
В границах: улица Абая с дома № 1 по дом № 34, улица Кабанбая с дома № 1 по дом № 24, улица Школьная с дома № 1 по дом № 28.
Мариногорский избирательный участок № 837
Центр - село Мариногорка, улица Школьная, № 45 (здание школы).
В границах: улица Зеленая с дома № 1 по дом № 50, переулок Аубакирова с дома № 1 по дом № 10, улица Школьная с дома № 1 по дом № 66, улица Пролетарская с дома № 1 по дом № 60, переулок Советский с дома № 1 по дом № 17, переулок Мира с дома № 1 по дом № 19, улица Молодежная с дома № 1 по дом № 19.
Московский избирательный участок № 838
Центр - село Московка (здание школы).
В границах: улица Центральная с дома № 1 по дом № 89, улица Первая с дома № 1 по дом № 6, Глазуново, 6 домов.
Малоросийсский избирательный участок № 839
Центр - село Малороссийка (здание школы).

Шекаралары: Школьная көшесі № 1 үйден № 49 үйге дейін, Больничный көшесі № 1 үйден № 17 үйге дейін, Чапаев көшесі № 1 үйден № 16 үйге дейін.
№ 840 Белое сайлау учаскесі
Орталығы - Белое ауылы, Центральная көшесі, № 46 (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Октябрьская көшесі № 1 үйден № 65б үйге дейін, Мир көшесі № 1 үйден № 36 үйге дейін, Верхняя көшесі № 1 үйден № 12 үйге дейін, Новая көшесі № 1 үйден № 86 үйге дейін, Центральная көшесі № 2 үйден № 93 үйге дейін.
№ 841 Жаңажол сайлау учаскесі
Орталығы - Жаңажол ауылы, Комсомольская көшесі, № 1 (бұрынғы мектеп ғимараты).
Шекаралары: Центральная көшесі № 1 үйден № 43 үйге дейін, Комсомольская көшесі № 1 үйден № 20 үйге дейін.
№ 842 Қараткөл сайлау учаскесі
Орталығы - Қараткөл ауылы, Киров көшесі, № 30 (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Әуезов көшесі № 1 үйден № 49 үйге дейін, Киров көшесі № 1 үйден № 60 үйге дейін.
№ 843 Қойтас сайлау учаскесі
Орталығы - Қойтас ауылы, Школьная көшесі, 15 (бұрынғы мектеп ғимараты).
Шекаралары: Абай көшесі № 1 үйден № 11 үйге дейін, Школьная көшесі № 1 үйден № 48 үйге дейін.

В границах: улица Школьная с дома № 1 по дом № 49, улица Больничная с дома № 1 по дом № 16, улица Чапаева с дома № 1 по дом № 17.
Беленский избирательный участок № 840
Центр - село Белое, улица Центральная, № 46 (здание школы).
В границах: улица Октябрьская с дома № 1 по дом № 67, улица Мира с дома № 1 по дом № 36, улица Верхняя с дома № 1 по дом № 12, улица Новая с дома № 1 по дом № 86, улица Центральная с дома № 2 по дом № 93.
Жанажолский избирательный участок № 841
Центр - село Жанажол, улица Комсомольская, 1 (здание бывшей школы).
В границах: улица Центральная с дома № 1 по дом № 43, улица Комсомольская с дома № 1 по дом № 20.
Караткульский избирательный участок № 842
Центр - село Караткуль, улица Кирова, № 30 (здание школы).
В границах: улица Ауэзова с дома № 2 по дом № 49, улица Кирова с дома № 1 по дом № 60.
Койтасский избирательный участок № 843
Центр - село Койтас, улица Школьная, № 15 (здание бывшей школы).
В границах: улица Абая с дома № 1 по дом № 11, улица Школьная с дома № 1 по дом № 48.