2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 220 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы N 231 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Ұлан аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 30 наурызда N 5-17-146 тіркелді. Күші жойылды (ШҚО Ұлан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 214 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (ШҚО Ұлан аудандық мәслихатының 2011.12.23 N 214 хаты).
Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 11 наурыздағы № 27/336-IV «2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 17 наурызда № 2543 нөмірімен тіркелген, «Рудный Алтай» газетінің 2011 жылғы 10 қаңтардағы № 2, 2011 жылғы 12 қаңтардағы № 3 және 14 қаңтардағы № 4, «Дидар» газетінің 2011 жылғы 8 қаңтардағы № 2, 2011 жылғы 11 қаңтардағы № 3 және 13 қаңтардағы № 4 сандарында жарияланған) сәйкес Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Ұлан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 220 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылдың 31 қаңтарында тіркелген нөмірі 5-17-143, «Ұлан таңы» газетінің 2011 жылғы 11 қаңтардағы № 2, 2011 жылғы 26 қаңтардағы № 5 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет, соның ішінде 2011 жылға № 1 қосымшаға сәйкес мынандай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2928817 мың теңге, оның ішінде:
трансферттер түсімдері - 2297121 мың теңге;
2) шығындар - 2937897,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 15260 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -58346,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 58346,7 мың теңге.";
2) 6 тармақта «48914 мың теңге» сандары «52775 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
3) 12 тармақта:
бірінші абзацтағы «96997 мың теңге» сандары «106407 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы «38722 мың теңге» сандары «41502 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«білім беру объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеуге – 56673 мың теңге;»;
келесі мазмұндағы сегізінші, тоғызыншы және оныншы абзацтармен толықтырылсын:
"Т. Тоқтаров атындағы орта мектебі мемлекеттік мекемесіне  сыртқы кәріз жүйелеріне ағымдағы жөндеуге - 2307 мың теңге;
электронды оқулықтар сатып алуға - 2100 мың теңге;
"Ауылдың өркендеуі – Қазақстанның өркендеуі" эстафеталық марафонды өткізуге - 2223 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнений в решение от 29 декабря 2010 года № 220 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 марта 2011 года N 231. Зарегистрировано управлением юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 30 марта 2011 года за N 5-17-146. Утратило силу (письмо Уланского районного маслихата от 23 декабря 2011 года № 214)
Сноска. Утратило силу (письмо Уланского районного маслихата от 23.12.2011 № 214).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 марта 2011 года № 27/336-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2543 от 17 марта 2011 года, опубликовано в газете «Рудный Алтай» № 2 от 10.01.2011 года, № 3 от 12.01.2011 года и № 4 от 14.01.2011 года, в газете «Дидар» № 2 от 08.01.2011 года, № 3 от 11.01.2011 года и № 4 от 13.01.2011 года) Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 29 декабря 2010 года № 220 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-17-143, опубликовано в газете «Уланские зори» от 8 января 2011 года № 2, от 26 января 2011 года № 5, от 13 января 2011 года № 4) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2010-2013 годы, в том числе на 2011 год согласно приложению № 1 в следующих объемах:
1) доходы - 2928817 тысяч тенге, в том числе:
поступлениям трансфертов – 2297121 тысяч тенге;
2) затраты – 2937897,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 15260 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -58346,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 58346,7 тысяч тенге.";
2) в пункте 6 «48914 тысяч тенге» заменить цифрами «52775 тысяч тенге»;
3) в пункте 12:
в абзаце первом цифры «96997 тысяч тенге» заменить цифрами «106407 тысяч тенге»;
в абзаце втором цифры «38722 тысяч тенге» заменить цифрами «41502 тысяч тенге»;
абзац третий изложить в следующей редакции:
"на капитальный и текущий ремонт объектов образования - 56673,0 тысяч тенге;";
дополнить абзацами восьмым, девятым и десятым следующего содержания:
«текущий ремонт наружных сетей канализации «Средней школы имени Т. Тохтарова» – 2307 тысяч тенге;
на приобретение электронных учебников - 2100 тысяч тенге;
на проведение марафона эстафеты «Расцвет села – расцвет Казахстана» – 2223 тысяч тенге.»;

4) 14 тармақта:
екінші абзацтағы «29003 мың теңге» сандары «31331 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы «5220 мың теңге» сандары «5508 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы «22340 мың теңге» сандары «22126 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы «3064 мың теңге» сандары «2850 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы оныншы абзацпен толықтырылсын:
«мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға - 10093 мың теңге.»;
5) келесі мазмұндағы 14-1 тармақпен толықтырылсын:
«14-1. Аудандық бюджетте «Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасы шеңберінде мынадай іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен берілетін 16203 мың теңге сомасында трансферті ескерілсін:
жалақыны ішінара субсидиялауға – 9724 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 6479 мың теңге.»;
6) мынадай мазмұндағы 16-1 тармақпен толықтырылсын:
«16-1. Аудандық бюджетте «Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен берілетін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға 31000 мың теңге ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал ету қаралсын.»;
7) 20 тармақта:
бірінші абзацтағы «13300 мың теңге» сандары «15260 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы «1300» сандары «1960» сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
""Ұлан мал дәрігері" КМК – 1300 мың теңге.";

4) в пункте 14:
в абзаце втором цифры «29003 тысяч тенге» заменить цифрами «31331 тысяч тенге»;
в абзаце третьем цифры «5220 тысяч тенге» заменить цифрами «5508 тысяч тенге»;
в абзаце пятом цифры «22340 тысяч тенге» заменить цифрами «22126 тысяч тенге»;
в абзаце восьмом цифры «3064 тысяч тенге» заменить цифрами «2850 тысяч тенге»;
дополнить абзацем десятым следующего содержания:
«10093 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования.»;
5) дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
«14-1. Предусмотреть в районном бюджете целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию следующих мероприятий в рамках «Программа занятости 2020» в сумме 16203 тысяч тенге:
частичное субсидирование заработной платы – 9724 тысяч тенге;
создание центров занятости – 6479 тысяч тенге.»;
6) дополнить пунктом 16-1 следующего содержания:
«16-1. Предусмотреть в районном бюджете целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры на реализацию мероприятий «Программа занятости 2020» в сумме 31000 тысяч тенге в рамках содействия развитию предпринимательства на селе.»;
7) в пункте 20:
в абзаце первом цифры «13300 тысяч тенге» заменить цифрами «15260 тысяч тенге»;
в абзаце втором цифры «1300 тысяч тенге» заменить цифрами «1960 тысяч тенге»;
дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
«КГП «Ұлан мал дәрігер» - 1300 тысяч тенге.»;

8) аталған шешімнің 1678 қосымшалары осы шешімнің 123, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                       А. Барков
Аудандық мәслихат хатшысы             Д. Турсунбаев
Ұлан аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 18 наурыздағы
№ 231 шешіміне № 1 қосымша
Ұлан аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 220 шешіміне № 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты

8) приложения 1, 6, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        А. Барков
Секретарь районного маслихата              Д. Турсунбаев
Приложение № 1
к решению Уланского
районного маслихата
от 18 марта 2011 года № 231
Приложение № 1
к решению Уланского
районного маслихата
от 29 декабря 2010 года № 220
Бюджет района на 2011 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)

117,0
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
95,0
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
3055,0
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
101,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
9928,0
1
Мемлекеттік баж
9928,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
7011,0
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
1771,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
300,0
06
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергенi үшiн мемлекеттік баж
8,0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
12,0
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
555,0
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
27,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж

117,0
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
95,0
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
3055,0
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
101,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
9928,0
1
Государственная пошлина
9928,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
7011,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1771,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
300,0
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
8,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
12,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
555,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
27,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей,  аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)

7926,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7926,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
31331,0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
31331,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
31331,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20755,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20755,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
20755,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7736,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
13019,0
12
Көлiк және коммуникация
53325,0
1
Автомобиль көлiгi
53325,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
53325,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
53325,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
53325,0
13
Басқалар
51914,0
9
Басқалар
51914,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3744,0
022
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
3744,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
3744,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13980,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13880,0
014
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
100,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8800,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
8800,0
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
4800,0
101
Шұғыл шығындарға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві

7926,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7926,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
31331,0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
31331,0
9
475
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
31331,0
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20755,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20755,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
20755,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7736,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
13019,0
12
Транспорт и коммуникации
53325,0
1
Автомобильный транспорт
53325,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
53325,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
53325,0
015
За счет средств местного бюджета
53325,0
13
Прочие
51914,0
9
Прочие
51914,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3744,0
023
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
3744,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
3744,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13980,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
13880,0
013
Капитальные расходы государственных органов
100,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8800,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
8800,0
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)
4800,0
101
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты

8856,0
2
Ауғанстанда қаза тапқандар отбасына материалдық көмек көрсетуге
120,0
3
Қазақстан Республикасы алдында еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге
72,0
4
Облыс алдында еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге
672,0
5
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатаханада тұруы)
23592,0
6
«Алтын Алқа», «Күміс Алқа» белгілерімен марапатталған немесе бұрын «Батыр Ана» атағын алған және 1, 2 дәрежелі «Ана даңқы» орденімен марапатталған көп балалы аналарға бір реттік көмек көрсетуге
6140,0
7
4 немесе одан көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге
2050,0
Барлығы:
41502,0
Ұлан ауданының экономика және
қаржы бөлімі бастығының м.а              Г. Курмашева

8856,0
2
На оказание материальной помощи семьям, погибших в Афганистане
120,0
3
На оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед Республикой Казахстан
72,0
4
На оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью
672,0
5
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии
23592,0
6
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям награжденным подвесками "Алтын алқа","Күміс алқа"или получившие ранее звание "Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" 1, 2 степени
6140,0
7
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
2050,0
Всего:
41502,0
И.о начальника отдела
экономики и финансов
Уланского района                           Г. Курмашева