Сайлау науқандары кезеңiнде үгiттiк баспа материалдарын орналастыруға орындар және кездесу өткізетін үй-жайлар белгiлеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 01 желтоқсандағы N 735 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Ұлан аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 09 желтоқсанда N 5-17-157 тіркелді. Күші жойылды (Ұлан ауданы әкімі аппаратының 2012 жылғы 07 мамырдағы N 04/04-20-1940 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Ұлан ауданы әкімі аппаратының 2012.05.07   N 04/04-20-1940 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi № 2464 «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 28-бабының 4, 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Ұлан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісіне, облыстық және аудандық мәслихаттары депутаттығына кандидаттары үшiн үгiттiк баспа материалдарын орналастыруға орындар және кездесу өткізетін үй-жайлар белгiленсiн.
2. Осы қаулының орындауын бақылау Ұлан ауданы әкiмiнiң орынбасары Д. Мусинге жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Ұлан ауданының әкімі                       Ж. Муратов
Келісілді:
Ұлан аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы              Г. Лутфуллина
01 желтоқсан 2011 ж.
Қосымша 1
2011 жылғы 01 желтоқсандағы
№ 735 аудан әкімдігінің
қаулымен бекітілген
Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісіне, облыстық және
аудандық мәслихаттары депутаттығына кандидаттары үшiн үгiттiк
баспа материалдарын орналастыруға орындар және кездесу
өткізетін үй-жайлар
Округ пен кент атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындар
Кездесу өтетін үй-жайлар
Аблакет ауылдық округі
Сағыр ауылының Пушкин атындағы орта мектебінің алдындағы тақта, Мамай Батыр ауылының Ломоносов атындағы орта мектебінің алдындағы тақта, Бестерек ауылының М. Горький атындағы орта мектебінің алдындағы тақта, Желдіөзек ауылының Орталық көшесіндегі № 18 үйінің алдындағы тақта
Сағыр ауылының Пушкин атындағы орта мектебінің акт залы, Мамай Батыр ауылының Ломоносов атындағы орта мектебінің акт залы, Желдіөзек ауылының мамандандырылған емдеу, алдын-алу кәсіпорынның акт залы
Айыртау ауылдық округі
Айыртау ауылындағы «Чингиз», «Назгүл», «Алтай» дүкендерінің алдындағы тақталар, Ново-Канайка ауылының облыстық жүйке ауруханасының алдындағы тақта
Айыртау ауылындағы клуб, Ново-Канайка ауылындағы клуб, Ұзын-Бұлақ ауылындағы жеке меншік үй
Алмасай ауылдық округі
Алмасай ауылының Абай атындағы орта мектебінің алдындағы тақта, Б. Өтепов ауылындағы клубтың алдындағы тақта
Алмасай ауылының Абай атындағы орта мектебінің акт залы, Б. Өтепов ауылындағы клуб
Азовое ауылдық округі
Ново-Азовое ауылының Центральная көшесіндегі тақта, Азовое ауылының Центральная көшесіндегі тақта, Бетқұдық ауылының Центральная көшесіндегі тақта

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч в период избирательных кампаний
Постановление акимата Уланского района Восточно-Казахстанской области от 01 декабря 2011 года N 735. Зарегистрировано Управлением юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 09 декабря 2011 года за N 5-17-157. Утратило силу (письмо аппарата акима Уланского района от 07 мая 2012 года № 04/04-20-1940)
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата акима Уланского района от 07.05.2012 № 04/04-20-1940).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Уланского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов и помещений для встреч кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов cогласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Уланского района Мусина Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уланского района                      Ж. Муратов
Согласовано:
Председатель территориальной
избирательной комиссии
Уланского района                           Г. Лутфуллина
01 декабря 2011 г.
Приложение 1
Утверждено
постановлением акимата района
от 01 декабря 2011 года № 735
Места для размещения агитационных печатных материалов и
помещений для встреч кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента
Республики Казахстан, областного и районного маслихатов
Наименование сельского округа и поселка
Размещаемые места агитационно-печатных материалов
Места проведения встреч
Аблакетский сельский округ
Щит перед средней школой имени Пушкина в селе Сагыр, щит перед средней школой имени Ломоносова в селе Мамай Батыр, щит перед средней школой имени М. Горького в селе Бестерек, щит по улице Центральная, дом № 18 в селе Желдиозек
Актовый зал средней школы имени Пушкина в селе Сагыр, актовый зал средней школы имени Ломоносова в селе Мамай Батыр, актовый зал лечебно-специализированного профилактического предприятия в селе Желдиозек
Айыртауский сельский округ
Щиты перед магазинами «Чингиз», «Назгүл», «Алтай» в селе Айыртау, щит перед областной психиатрической больницей в селе Ново-Канайка
Клуб в селе Айыртау, клуб в селе Ново-Канайка, частный дом в селе Узын-Булак
Алмасайский сельский округ
Щит перед средней школой имени Абая в селе Алмасай, щит перед клубом в селе Б. Утепова
Актовый зал средней школы имени Абая в селе Алмасай, клуб в селе Б. Утепова
Азовский сельский округ
Щит на улице Центральная в селе Ново-Азовое, щит на улице Центральная в селе Азовое, щит на улице Центральная в селе Беткудык

Азовое ауылының Ново-Азовое орта мектебінің акт залы, Азовое ауылындағы № 9 үй, Бетқұдық ауылындағы № 15 үй
Асубұлақ кенті
Асубұлақ кентіндегі Асубұлақ орта мектебінің алдындағы тақта, Асубұлақ кентіндегі учаскелік ауруханасының алдындағы тақта
Асубұлақ кентіндегі Асубұлақ орта мектебінің акт залы
Багратион ауылдық округі
Привольное ауылының Лут көшесіндегі тақта, Митрофановка ауылының Орталық көшесіндегі тақта
Привольное ауылындағы Привольное орта мектебінің акт залы, Митрофановка ауылындағы Лут атындағы орта мектебінің акт залы
Белогор кенті
Белогор кентіндегі О. Бөкеев атындағы орта мектебінің алдындағы тақта
Белогор кентіндегі О. Бөкеев атындағы орта мектебінің акт залы
Бозанбай ауылдық округі
Бозанбай ауылындағы мәдениет үйінің алдындағы тақта, Алғабас ауылындағы клубтың алдындағы тақта, Екатериновка ауылындағы клубтың алдындағы тақта, Қызылсу ауылындағы «Қызыл-су Агро» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің алдындағы тақта
Бозанбай ауылындағы мәдениет үйі, Алғабас ауылындағы клуб, Екатериновка ауылындағы фельдшерлік-акушерлік пункті, Қызыл-су ауылындағы «Қызыл-су Агро» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жатақханасы
Гагарин ауылдық округі
Гагарин ауылының Орталық көшесіндегі № 43 үйінің алдындағы тақта
Гагарин ауылындағы Гагарин орта мектебінің акт залы
Егінсу ауылдық округі
Ұлан ауылындағы «Дархан» дүкенінің алдындағы тақта
Ұлан ауылындағы клуб, Жанұзақ ауылындағы Башиков атындағы негізгі мектебінің акт залы, Борсақ ауылындағы Алтынсарин атындағы бастауыш мектеп
Каменка ауылдық округі
Тройницкое ауылындағы Тройницкое орта мектебінің алдындағы тақта
Каменка ауылындағы Каменка орта мектебінің акт залы, Тройницкое ауылындағы Тройницкое негізгі мектебінің акт залы
Молодежный кенті
Молодежный кентіндегі «Виктория» кафесінің жанындағы тақта
Аудандық мәдениет үйі
Огневка кенті
Огневка кентінің Панин көшесіндегі № 2 үйінің алдындағы тақта, Огневка кентіндегі пошта бөлімшесінің алдындағы тақта, Смолянка темір жол станция бөлімшесінің алдындағы тақта
Огневка кентіндегі Сейфуллин атындағы орта мектебінің акт залы
Өскемен ауылдық округі
Донское ауылындағы «Пчелка» дүкенінің алдындағы тақта, Макеевка ауылындағы «У Салимы» дүкенінің алдындағы тақта, Восточное ауылындағы «17 лет Октября» атындағы орта мектебінің алдындағы тақта
Донское ауылындағы Тохтаров атындағы орта мектебінің акт залы, Макеевка ауылындағы фельдшерлік-акушерлік пункт, Восточное ауылындағы «17 лет Октября» атындағы орта мектебінің акт залы
Саратовка ауылдық округі
Саратовка ауылындағы «Шығыс Қазақстан ауыл шаруашылық колледжінің» алдындағы тақта, Ново-Одесское ауылындағы клубтың алдындағы тақта
Саратовка ауылындағы «Шығыс Қазақстан ауыл шаруашылық колледжінің» акт залы, Ново-Одесское ауылындағы фельдшерлік-акушерлік пункт, Отрадное ауылындағы клуб
Тарғын ауылдық округі
Тарғын ауылындағы І. Айтықов атындағы орта мектебінің алдындағы тақта, І. Айтықов ауылындағы Қ. Қайсенов атындағы негізгі мектебінің алдындағы тақта, Жоғары Тайынты ауылындағы М. Таенов атындағы орта мектебінің алдындағы тақта
Жантас ауылындағы жеке меншік тұрғын үй, Тарғын ауылындағы І. Айтықов атындағы орта мектебінің акт залы, Манат ауылындағы Ақжолов орта мектебінің акт залы, І. Айтықов ауылындағы Қ. Қайсенов атындағы негізгі мектебінің акт залы, Жоғарғы Тайынты ауылының М. Таенов атындағы орта мектебінің акт залы
Таврия ауылдық округі
Таврия ауылының Октябрьская көшесіндегі тақта, Ақтөбе ауылындағы Ақтөбе негізгі мектебінің алдындағы тақта, Пролетарка ауылындағы Пролетарка негізгі мектебінің алдындағы тақта
Таврия ауылындағы клуб, Ақтөбе ауылындағы Ақтөбе негізгі мектебінің акт залы, Пролетарка ауылындағы Пролетарка негізгі мектебінің акт залы
Төлеген Тоқтаров ауылдық округі
Герасимовка ауылындағы клубтың алдындағы тақта, Украинка ауылындағы Украинка орта мектебінің алдындағы тақта
Герасимовка ауылындағы клуб, Украинка ауылындағы Украинка орта мектебінің акт залы

Актовый зал средней школы Ново-Азовое в селе Азовое, дом № 9 в селе Азовое, дом № 15 в селе Беткудык
поселок Асубулак
Щит перед Асубулакской средней школой в поселке Асубулук, щит перед участковой больницей в поселке Асубулак
Актовый зал Асубулакской средней школы в поселке Асубулак
Багратионовский сельский округ
Щит на улице Лут в селе Привольное, щит на центральной улице в селе Митрофановка
Актовый зал средней школы в селе Привольное, актовый зал средней школы имени Лута в селе Митрофановка
поселок Белогорский
Щит перед средней школы имени О. Бокеева в поселке Белогор
Актовый зал средней школы имени О. Бокеева в поселке Белогор
Бозанбайский сельский округ
Щит перед Домом культуры в селе Бозанбай, щит перед клубом в селе Алгабас, щит перед клубом в селе Екатериновка, щит перед офисом товарищества с ограниченной ответственностью «Қызыл-су Агро» в селе Кызылсу
Дом культуры в селе Бозанбай, клуб в селе Алгабас, фельдшерско- акушерский пункт в селе Екатериновка, общежитие товарищество с ограниченной ответственностью «Қызыл-су Агро» в селе Кызылсу
Гагаринский сельский округ
Щит по улице Центральная, дом № 43 в селе Гагарино
Актовый зал Гагаринской средней школы в селе Гагарино
Егинсуский сельский округ
Щит перед магазином «Дархан» в селе Уланское
Клуб в селе Уланское, актовый зал основной школы имени Башикова в селе Жанузак, начальная школа имени Алтынсарина в селе Бурсак
Каменский сельский округ
Щит перед Тройницкой средней школой в селе Тройницкое
Актовый зал Каменской средней школы в селе Каменка, актовый зал Тройницкой основной школы в селе Тройницкое
поселок Молодежный
Щит рядом с кафе «Виктория» в поселке Молодежный
Районный Дом культуры
поселок Огневка
Щит по улице Панина, дом № 2 в поселке Огневка, щит перед почтой в поселке Огневка, щит перед железнодорожным отделением станции Смолянка
Актовый зал средней школы имени Сейфуллина в поселке Огневка
Усть-Каменогорский сельский округ
Щит перед магазином «Пчелка» в селе Донское, щит перед магазином «У Салимы» в селе Макеевка, щит перед средней школой имени «17 лет Октября» в селе Восточное
Актовый зал средней школы имени Тохтарова в селе Донское, фельдшерско- акушерский пункт в селе Макеевка, актовый зал средней школы имени «17 лет Октября» в селе Восточное
Саратовский сельский округ
Щит перед «Восточно- Казахстанским сельскохозяйственным колледжем» в селе Саратовка, щит перед клубом в селе Ново-Одесское
Актовый зал «Восточно- Казахстанского сельскохозяйственного колледжа» в селе Саратовка, фельдшерско- акушерский пункт в селе Ново-Одесское, клуб в селе Отрадное
Таргынский сельский округ
Щит перед средней школой имени И. Айтыкова в селе Таргын, щит перед основной школой имени К. Кайсенова в селе И. Айтыкова, щит перед средней школой имени М. Таенова села Верхние Тайынты
Частный дом в селе Жантас, актовый зал средней школы имени И. Айтыкова в селе Таргын, актовый зал средней школы имени Акжолова в селе Манат, актовый зал основной школы имени К. Кайсенова в селе И. Айтыкова, актовый зал средней школы имени М. Таенова в селе Верхние Тайынты
Таврический сельский округ
Щит по улице Октябрьская в селе Таврия, щит перед Актюбинской основной школой в селе Актюба, щит перед Пролетарской основной школой в селе Пролетарка
Клуб в селе Таврия, актовый зал Актюбинской основной школы в селе Актюба, актовый зал Пролетарской основной школы в селе Пролетарка
Толеген Тохтаровский сельский округ
Щит перед клубом в селе Герасимовка, щит перед Украинской средней школы в селе Украинка
Клуб в селе Герасимовка, актовый зал Украинской средней школы в селе Украинка