Қазақстан Республикасы Президентіне үміткерлердің үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 01 наурыздағы N 105 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 11 наурызда N 5-18-110 тіркелді. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар ауданы әкімі аппаратының 2011 жылғы 13 мамырдағы N 04-12/942 хаты)
Ескерту. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар ауданы әкімі аппаратының 2011.05.13 N 04-12/942 хаты).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 2 тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлау үшін аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Ауылдық округ әкімдері орындарды қалқандар, стендтермен жарықтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудандық ішкі саясат бөлімінің бастығына С. Жунусоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                          Қ. Байсинов
Келісілді:
Аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы                    А. Жұматаев
28 ақпан 2011 жыл
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 01 наурыздағы
№ 105 қаулысына қосымша
ҚР Президентінің үміткерлердің үгіт-насихат материалдарының
орналасу орындары
№ р/с
А/о атауы
Орналастыру орындары
1
Ақжар
Абылайхан даңғылы № 28 «Ғаmilу» дүкенінің қабырғасы
Амангелді ауылы
Ауылдық фельдшерлік акушерлік пункт ғимараты
Қарамойыл ауылы
Ауылдық фельдшерлік акушерлік пункт ғимараты
2
Алтыншоқы
Д. Жұматаев көшесіндегі «Қазпошта» ғимаратының сыртқы қабырғасы
Айтбай ауылы
Гагарин көшесіндегі орта мектеп аумағындағы арнайы орынға
Лайбұлақ ауылы
Школьная көшесіндегі «Оралбек» дүкенінің қабырғасына
Текебұлақ ауылы
Ауылдық фельдшерлік-акушерлік пункт ғимараты жанындағы арнайы орынға орналасады
3
Қаратұма
Ауыл орталығындағы хабарламалар үшін арнайы орынға, орталықтағы «Анар» дүкенінің қабырғасына
4
Бақты
Алтынсарин көшесі № 1 В үйдегі Б. Сахариев атындағы орта мектебінің және ауылдық клуб жанындағы арнайы орындарда орналасады
5
Көлденең
Ардагерлер көшесіндегі «Мадина» дүкенінің алдындағы арнайы орынға орналасады
6
Салқынбел
Ауылдық мәдениет үйі кіре берісіндегі арнайы орынға, ауылдық пошта ғимараты қабырғасына
Қарабұйрат ауылы
Ауылдық фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының қабырғасына
7
Қоңыршәулі
Балғабаев көшесі байланыс бөлімшесі ғимаратының алды, Ақтанберді көшесі пошта бөлімшесі ғимаратының алды, Балғабаев көшесіндегі орталық алаң
8
Благодарное
Центральная көшесінің бойындағы «Жастар» үйінің жанындағы арнайы орында орналасады
Қызыл жұлдыз ауылы
Набережная көшесіндегі ескі дүкен алдындағы арнайы орында орналасады
9
Шолпан
Ғ. Құлахметов көшесіндегі «Қасымбай» дүкені қабырғасына, С. Құлахметов көшесіндегі «Маржан» дүкені қабырғасына
10
Елтай
Ауыл ортасындағы «Нұржан» сауда дүкенінің жанындағы арнайы орында орналасады
11
Көктерек
Б. Момышұлы көшесі № 5 үй «Айзада» дүкені сыртында арнайы орын белгіленді
Қайыңды ауылы
Бейбітшілік көшесі № 23 үйдің жанына щит қойылған
Қызылбұлақ ауылы
Орталық көшесі № 19 үйдің жанына щит қойылған
12
Қарабұлақ
Найманбаев көшесі № 28 үй а/о әкімдігінің жанындағы арнайы орында орналасады
Барлық-Арасан ауылы
Абай көшесі № 15 үйдің алдындағы орын,
Абай көшесі № 22 үйдің (бұрынғы ПМК ғимараты) алдындағы орын
13
Жоғарғы Егінсу
Ауыл ортасындағы «Қазпошта» мекемесі ғимаратының алдындағы арнайы орын, Егінсу орта мектебі аумағындағы арнайы орынға орналасады
14
Жаңа Тілек
Ленин көшесі бойындағы «Нұр-дос», «Айерке», «Ерсерік» дүкендерінің қабырғаларына
Тасарық ауылы
Н. Байкенов, С. Сейфуллин көшелеріндегі «Әділет», «Ерзат» дүкендерінің қабырғаларына
15
Қаратал

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Постановление акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 01 марта 2011 года N 105. Зарегистрировано управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 11 марта 2011 года за N 5-18-110. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима Урджарского района от 13 мая 2011 года № 04-12/942)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима Урджарского района от 13.05.2011 № 04-12/942).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», в связи с внеочередными выборами Президента Республики Казахстан, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению.
2. Акимам сельских округов оснастить указанные места щитами, стендами.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на начальника районного отдела внутренней политики С. Жунусову.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                               К. Байсинов
Согласовано:
Председатель территориальной
избирательной комиссии                    А. Жуматаев
28 февраля 2011 года
Приложение
к постановлению акимата
№ 105 от 01 марта 2011 года
Места для размещения агитационных печатных материалов
№ п/п
Наименование с/о
Места для размещения
1
Акжар
Проспект Абылайхана № 28, магазин «Ғаmilу»
село Амангельды
Здание сельского фельдшерского акушерского пункта
село Карамойыл
Здание сельского фельдшерского акушерского пункта
2
Алтыншокы
На здании «Казпочты» по улице Д. Жуматаева
село Айтбай
Специально отведенное место возле средней школы по улице Гагарина
село Лайбулак
На здании магазина «Оралбек» по улице Школьная
село Текебулак
Специально отведенное место возле сельского ФАП
3
Каратума
Специально отведенное место для объявлений в центре села, на здании магазина «Анар» в центре села
4
Бахты
Возле здания средней школы Б. Сахариева по улице Алтынсарина № 1 и в специально отведенном месте возле клуба
5
Колденен
Специально отведенное место возле магазина «Мадина», расположенного по улице Ардагерлер
6
Салкынбель
Специально отведенное место возле сельского дома культуры, на здании сельской Казпочты
село Карабуйрат
На здании сельского фельдшерско-акушерского пункта
7
Коныршаули
Перед зданием отделения связи по улице Балгабаева, перед зданием отделения Казпочты по улице Актанберды, Центральная площадь по улице Балгабаева
8
Благодарное
Специально отведенное место вдоль улицы Центральная возле дома «Жастар»
село Кызыл жулдыз
Специально отведенное место возле старого магазина по улице Набережная
9
Шолпан
На здании магазина «Касымбай» по улице Г. Кулахметова, на наружной стене здания магазина «Маржан» по улице С. Кулахметова
10
Ельтай
Специально отведенное место в центре села возле магазина «Нуржан»
11
Коктерек
Специально отведенное место возле магазина «Айзада» по улице Б. Момышулы
село Кайынды
Возле дома № 23 по улице Бейбитшилик
село Кызылбулак
Возле дома № 19 по улице Орталык
12
Карабулак
Специально отведенное место возле здания сельского акимата по улице Найманбаева № 28
село Барлык-Арасан
Перед домом № 15 по улице Абая, перед домом № 22 по улице Абая (бывшее здание ПМК)
13
Жогаргы Егинсу
Специально отведенное место в центре села перед зданием отделения Казпочты,
специально отведенное место возле Егинсуйской средней школы
14
Жана Тилек
На наружных стенах магазинов «Нур-дос», «Айерке», «Ерсерик», расположенных вдоль улицы Ленина
село Тасарык
На наружных стенах магазинов «Адлет», «Ерзат» по улице С. Сейфуллина
15
Каратал

Жеңіс көшесі № 1 үй Қаратал ОМ алды, Жеңіс көшесі № 1Б «Айбек» сауда дүкенінің қабырғасы
Бекет ауылы
Ауыл тұрғыны Мыстанова Қанипаның Қабанбай көшесі № 4 үйінің жаны, «Байтұрсын» ЖШҚ әкімшілік үйінің алды Бөгенбай көшесі № 8/2
Бұғыбай ауылы
Бұғыбай НМ ғимаратының алдында арнайы орын. Қабанбай көшесі № 1 үй, Наурыз көшесі № 2А үй «Наурыз» сауда дүкенінің қабырғасы
16
Егінсу
М. Әуезов көшесі № 20 үйдің аумағынан арнайы орын
Жанай ауылы
Қ. Рысқұлбеков көшесіндегі Жанай орта мектебінің аумағынан арнайы орын жасалды
17
Қарақол
Әзербаев көшесі № 10 үйі орта мектеп ғимаратының жанында арнайы тақта орналасқан
Сағат ауылы
Заманбеков көшесі № 115 үй фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының алдындағы арнайы орында орналасады
Абай ауылы
Құсайынов көшесі № 45 үй фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының алдындағы арнайы орында орналасқан
Сартерек ауылы
Фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының алдындағы арнайы орын
18
Көктал
«Самал» жастар үйі ғимаратының қабырғасы
19
Көкөзек
Ленин көшесі № 73 үйдегі ауылдық клуб ғимаратындағы арнайы орында орналасады
20
Мақаншы
Қабанбай және Найманбай көшелері қиылысындағы арнайы орын, Қабанбай көшесі бойындағы ескі Мәдениет үйі ғимараты алдындағы орында орналасады
21
Ақшоқы
Ә. Найманбай көшесі № 80 үйдің алдында ауылдық саябақта арнайы орын жасалды, Ә. Найманбай көшесі № 79 үйдің орта мектептің аумағында орналасады
Подгорное ауылы
Орталық көшесі № 5 үйдің ауыл мектебінің аумағында
22
Бестерек
Ардагерлер көшесі № 45 үйдің жанындағы орталық дүкендердің жаны
Қазымбет ауылы
Ауыл орталығындағы «Гауһар» дүкенінің қасындағы орында
Ер Қабанбай ауылы
Ауыл орталығындағы «Гауһария» дүкенінің қасындағы орында
23
Қабанбай
Ауыл орталығындағы «Алакөл» сауда үйі алдындағы арнайы орын
24
Үржар
«Дастархан» автобекетінің қабырғасына, Абылайхан даңғылы 76; «Қуаныш базары» қоршауына, Абылайхан даңғылы 89;
«Нұрсұлтан» сауда үйінің қабырғасына (ЦОН), Абылайхан даңғылы 118; «Артур» сауда үйінің қабырғасына, Абылайхан даңғылы 147;
Тұрмыс қызметін көрсету үйі қабырғасына; Абылайхан даңғылы 142 орналасады
Қызыл ту ауылы
Ауылдық пошта ғимаратының қабырғасына
Бұрғон ауылы
Ауылдық фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының қабырғасына
25
Қарабұта
Абай көшесінде орналасқан пошта бөлімшесі жанындағы арнайы орында орналасады
26
Науалы
Рахметов көшесі № 17 үйдегі «Науалым» сауда дүкеніне, Рахметов көшесі № 40 үйдегі дүкенге орналасады
Малақ ауылы
Амангелді көшесіндегі ауылдық клуб ғимараты алдындағы арнайы орында
27
Ново-Андреевка
Ауыл орталығындағы «Нұр-Дос», «Тимур» дүкендерінің қабырғасына
Покровка ауылы
Ауыл орталығындағы «Баян сұлу» дүкенінің қабырғасына
Некрасовка ауылы
Ауыл орталығындағы «Әсем» дүкенінің қабырғасына
Благодатное ауылы
Ауыл орталығындағы «Думан» дүкенінің қабырғасына

Перед зданием Каратальской средней школы по улице Женис № 1, на наружных стенах магазина «Айбек» по улице Женис № 1Б
село Бекет
Возле дома жителя села Мыстановой Канипы по улице Кабанбая № 4, перед зданием К/Х «Байтурсын» по улице Богенбая № 8/2
село Бугыбай
Специально отведенное место перед зданием Бугыбайской основной школы по улице Кабанбая № 1, на наружных стенах магазина «Наурыз» по улице Наурыз № 2А
16
Егинсу
Специально отведенное место возле дома № 20 по улице М. Ауэзова
село Жанай
Специально отведенное место около Жанайской средней школы по улице К. Рыскулбекова
17
Каракол
Специальная доска, расположенная возле здания средней школы по улице Азербаева № 10
село Сагат
Возле здания фельдшерского-акушерского пункта по улице Заманбекова № 115
село Абай
Специально отведенное место возле фельдшерского-акушерского пункта по улице Кусаинова № 45
село Сартерек
Специально отведенное место возле фельдшерского-акушерского пункта
Коктал
На стенах здания Дома молодежи «Самал»
19
Кокозек
Специально отведенное место возле сельского клуба по улице Ленина № 73
20
Маканшы
Специально отведенное место на пересечении улиц Кабанбая и Найманбая, перед зданием старого Дома культуры вдоль улицы Кабанбая
21
Акшокы
Специально отведенное место перед сельским парком возле дома № 80 по улице А. Найманбаева, возле здания средней школы по улице А. Найманбаева № 79
село Подгорное
Возле средней школы по улице Орталык № 5
22
Бестерек
Возле здания центрального магазина по улице Ардагерлер № 45
село Казымбет
Возле здания центрального магазина «Гаухар»
село Ер Кабанбай
Возле здания центрального магазина «Гаухария»
23
Кабанбай
Специально отведенное место возле центрального магазина «Алаколь»
24
Урджар
На наружных стенах здания автовокзала «Дастархан», проспект Абылайхана № 76; вдоль ограды рынка «Куаныш», проспект Абылайхана № 89; на наружных стенах торгового дома «Нурсұлтан» (ЦОН), проспект Абылайхана № 118; на наружных стенах торгового дома «Артур», проспект Абылайхана № 47; на стенах здания Дома быта, проспект Абылайхана № 142
село Кызыл ту
На наружных стенах здания отделения «Казпочты»
село Бургон
На наружных стенах здания фельдшерского-акушерского пункта
25
Карабута
Специально отведенное место возле отделения «Казпочты» по улице Абая
26
Науалы
На наружных стенах магазина «Науалым» по улице Рахметова № 17, на наружных стенах магазин, расположенного по улице Рахметова № 40
село Малак
Специально отведенное место возле здания сельского клуба
27
Ново-Андреевка
На наружных стенах зданий центральных магазинов «Нур-Дос», «Тимур»
село Покровка
На наружных стенах магазина «Баян сулу»
село Некрасовка
На наружных стенах центрального магазина «Асем»
село Благодатное
На наружных стенах здания центрального магазина «Думан»