Үржар ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 07 желтоқсандағы № 547 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 21 желтоқсанда № 5-18-136 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 692 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 18.12.2015 № 692 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына сәйкес, Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылауды Үржар ауданы әкімінің аппарат жетекшісі Ж.Қ. Сыркеевке жүктелсін.
3. Қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Қ. Байсинов
Келісілді:
Аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы А. Жұматаев
07 желтоқсан 2011 ж.
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 07 желтоқсандағы
№ 547 қаулысына қосымша
Үржар ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын
орналастыру орындары
№ р/с
А/о атауы
Орналастыру орындары
1
Ақжар ауылдық округ
Абылайхан даңғылы № 28, "Ғаmilу" дүкені
Амангелді ауылы
ауылдық фельдшерлік акушерлік пунктінің ғимараты
Қарамойыл ауылы
ауылдық фельдшерлік акушерлік пунктінің ғимараты
2
Алтыншоқы ауылдық округ
Д. Жұматаев көшесіндегі "Қазпошта" ғимаратының қабырғасы
Айтбай ауылы
Гагарин көшесіндегі орта мектептің жанында арнайы бөлінген орын
Лайбұлақ ауылы
Школьная көшесіндегі "Оралбек" дүкені ғимаратының қабырғасында
Текебұлақ ауылы
ауылдық фельдшерлік акушерлік пунктінің жанында арнайы бөлінген орын
3
Қаратұма ауылдық округ
ауыл орталығында хабарламалар үшін арнайы бөлінген орын, ауыл орталығында орналасқан "Анар" дүкені ғимаратының қабырғасында
4
Бақты ауылдық округ
Алтынсарин көшесіндегі № 1 Б. Сахариев атындағы орта мектебінің жанында арнайы бөлінген орын және клуб жанында арнайы бөлінген орын
5
Көлденең ауылдық округ
Ардагерлер көшесінде орналасқан "Мадина" дүкенінің жанында арнайы бөлінген орын
6
Салқынбел ауылдық округ
ауылдық мәдениет үйі жанында арнайы бөлінген орын, ауылдық Қазпошта ғимаратының қабырғасында
Қарабұйрат ауылы
ауылдық фельдшерлік акушерлік пункті ғимаратының қабырғасында
7
Қоңыршәулі ауылдық округ
Балғабаев көшесіндегі байланыс бөлімшесі ғимаратының алдында, Ақтанберді көшесіндегі Қазпошта бөлімшесі ғимаратының алдында, Балғабаев көшесіндегі орталық алаң
8
Благодарное ауылдық округ
Центральная көшесінде орналасқан "Жастар" үйінің жанында арнайы бөлінген орын
Қызыл-Жұлдыз ауылы
Набережная көшесіндегі ескі дүкен жанында арнайы бөлінген орын
9
Шолпан ауылдық округ
Ғ. Құлахметов көшесіндегі "Қасымбай" дүкенінің қабырғасында, С. Құлахметов көшесіндегі "Маржан" дүкенінің қабырғасында
10
Елтай ауылдық округ
ауыл орталығында орналасқан "Нұржан" дүкенінің жанында арнайы бөлінген орын
11
Көктерек ауылдық округ
Б. Момышұлы көшесіндегі № 5 ғимаратында орналасқан "Айзада" дүкенінің жанында арнайы бөлінген орын
Қайыңды ауылы
Бейбітшілік көшесіндегі № 23 үйінің жанында арнайы бөлінген орын
Қызылбұлақ ауылы
Орталық көшесіндегі № 19 үйінің жанында арнайы бөлінген орын
12
Қарабұлақ ауылдық округ
Найманбаев көшесі № 28 орналасқан ауылдық әкімдік ғимаратының жанындағы орын
Барлық-Арасан ауылы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по Урджарскому району
Постановление акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 07 декабря 2011 года N 547. Зарегистрировано Управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 21 декабря 2011 года за N 5-18-136. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 18 декабря 2015 года № 692
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 18.12.2015 № 692 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима Урджарского района Ж.К. Сыркеева.
3. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района К. Байсинов
Согласовано:
Председатель территориальной
избирательной комиссии А. Жуматаев
07 декабря 2011 года
Приложение к постановлению
акимата № 547
от 07 декабря 2011 года
Места для размещения агитационных печатных материалов
в Урджарском районе
№ п/н
Наименование с/о
Места для размещения
1
Акжарский сельский округ
проспект Абылайхана № 28, магазин "Ғаmilу"
село Амангельды
здание сельского фельдшерского акушерского пункта
село Карамойыл
здание сельского фельдшерского акушерского пункта
2
Алтыншокинский сельский округ
на стене здания "Казпочты" по улице Д. Жуматаева
село Айтбай
специально отведенное место возле средней школы по улице Гагарина
село Лайбулак
на стене здания магазина "Оралбек" по улице Школьная
село Текебулак
специально отведенное место возле сельского фельдшерского акушерского пункта
3
Каратуминский сельский округ
специально отведенное место для объявлений в центре села, на стене здания магазина "Анар", расположенного в центре села
4
Бахтинский сельский округ
специально отведенное место, расположенное возле средней школы имени Б. Сахариева, по улице Алтынсарина № 1 и в специально отведенном месте возле клуба
5
Колденененский сельский округ
специально отведенное место возле магазина "Мадина", расположенного по улице Ардагерлер
6
Салкынбельский сельский округ
специально отведенное место возле сельского дома культуры, на стене здания сельской Казпочты
село Карабуйрат
на стене здания сельского фельдшерского акушерского пункта
7
Коныршаулинский сельский округ
перед зданием отделения связи по улице Балгабаева, перед зданием отделения Казпочты по улице Актанберды, центральная площадь по улице Балгабева
8
Благодарненский сельский округ
специально отведенное место возле дома "Жастар", расположенного по улицы Центральная
село Кызыл жулдыз
специально отведенное место возле старого магазина по улице Набережная
9
Шолпанский сельский округ
на стене магазина "Касымбай" по улице Г. Кулахметова, на стене магазина "Маржан" по улице С. Кулахметова
10
Елтайский сельский округ
специально отведенное место возле магазина "Нуржан", расположенного в центре села
11
Коктерекский сельский округ
специально отведенное место возле магазина "Айзада", расположенного по улице Б. Момышулы № 5
село Кайынды
специально отведенное место возле дома № 23 по улице Бейбитшилик
село Кызылбулак
Специально отведенное место возле дома № 19 по улице Орталык
12
Карабулакский сельский округ
специально отведенное место возле здания сельского акимата по улице Найманбаева № 28
село Барлык-Арасан

Абай көшесіндегі № 15 үйінің алдында арнайы бөлінген орын, Абай көшесіндегі № 22 үйінің (бұрынғы ЖМК ғимараты) алдындағы орын
13
Жоғарғы Егінсу ауылдық округ
ауыл орталығындағы "Қазпошта" бөлімшесі ғимаратының алдында арнайы бөлінген орын, Егінсу орта мектебі жанында арнайы бөлінген орын
14
Жаңа Тілек ауылдық округ
Ленин көшесі бойында орналасқан "Нұр-дос", "Айерке", "Ерсерік" дүкендерінің қабырғаларында
Тасарық ауылы
С. Сейфуллин көшесіндегі "Әділет", "Ерзат" дүкендерінің қабырғаларында
15
Қаратал ауылдық округ
Жеңіс көшесіндегі № 1 Қаратал орта мектебі ғимаратының алдында арнайы бөлінген орын. Жеңіс көшесі № 1 Б орналасқан "Айбек" дүкенінің қабырғасында
Бекет ауылы
ауыл тұрғыны Мыстанова Канипаның Қабанбай көшесіндегі № 4 үйінің жанында арнайы бөлінген орын, Бөгенбай көшесіндегі № 8/2 ғимаратында орналасқан "Байтұрсын" ШҚ-ның алдында арнайы бөлінген орын
Бұғыбай ауылы
Қабанбай көшесіндегі № 1 ғимаратында орналасқан Бұғыбай негізгі мектебінің алдында арнайы бөлінген орын. Наурыз көшесіндегі № 2 А-дағы "Наурыз" дүкенінің қабырғаларында
16
Егінсу ауылдық округ
М. Әуезов көшесіндегі № 20 үйінің жанында арнайы бөлінген орын
Жанай ауылы
Қ. Рысқұлбеков көшесіндегі Жанай орта мектебінің жанында арнайы бөлінген орын
17
Қарақол ауылдық округ
Әзербаев көшесіндегі № 10 ғимаратында орналасқан орта мектебінің жанындағы арнайы тақта
Сағат ауылы
Заманбеков көшесіндегі № 115 ғимаратында орналасқан фельдшерлік акушерлік пунктінің жанында арнайы бөлінген орын
Абай ауылы
Құсайынов көшесіндегі № 45 орналасқан фельдшерлік акушерлік пунктінің жанында арнайы бөлінген орын
Сартерек ауылы
фельдшерлік акушерлік пунктінің жанында арнайы бөлінген орын
18
Көктал ауылдық округ
"Самал" жастар үйі ғимаратының қабырғаларында
19
Көкөзек ауылдық округ
Ленин көшесіндегі № 73 орналасқан ауылдық клубтың жанында арнайы бөлінген орын
20
Мақаншы ауылдық округ
Қабанбай және Найманбай көшелері қиылысындағы арнайы бөлінген орын, Қабанбай көшесі бойындағы ескі Мәдениет үйі ғимаратының алды
21
Ақшоқы ауылдық округ
Ә. Найманбаев көшесіндегі № 80 үйінің жанындағы ауыл саябағында арнайы бөлінген орын, Ә. Найманбаев көшесіндегі № 79 ғимаратында орналасқан орта мектептің жанында арнайы бөлінген орын
Подгорное ауылы
Орталық көшесіндегі № 5 орналасқан орта мектептің жанында арнайы бөлінген орын
22
Бестерек ауылдық округ
Ардагерлер көшесіндегі № 45 орталық дүкенінің жанында арнайы бөлінген орын
Қазымбет ауылы
"Гауһар" орталық дүкені ғимаратының жанында арнайы бөлінген орын
Ер Қабанбай ауылы
"Гауһария" орталық дүкенінің жанында арнайы бөлінген орын
23
Қабанбай ауылдық округ
"Алакөл" орталық дүкенінің жанында арнайы бөлінген орын
24
Үржар ауылдық округ
Абылайхан даңғылындағы № 76 "Дастархан" автобекетінің қабырғаларында, Абылайхан даңғылындағы № 89 "Қуаныш" базарының қоршауы бойында; Абылайхан даңғылындағы № 118 "Нұрсұлтан" сауда үйінің қабырғаларында; Абылайхан даңғылындағы № 147 "Артур" сауда үйінің қабырғаларында; Абылайхан даңғылындағы № 142 Тұрмыстық қызметтерін көрсету үйі қабырғаларында
Қызыл ту ауылы
Қазпошта бөлімшесі ғимаратының қабырғаларында
Бұрғон ауылы
ауылдық фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының қабырғаларында
25
Қарабұта ауылдық округ
Абай көшесіндегі Қазпошта бөлімшесінің жанында арнайы бөлінген орын.
26
Науалы ауылдық округ

специально отведенное место перед домом № 15 по улице Абая, перед домом № 22 по улице Абая (бывшее здание ПМК)
13
Жогаргы Егинсуйский сельский округ
специально отведенное место в центре села перед зданием отделения Казпочты, специально отведенное место возле Егинсуйской средней школы
14
Жана Тилекский сельский округ
на стенах магазинов "Нур-дос", "Айерке", "Ерсерик", расположенных вдоль улицы Ленина
село Тасарык
на стенах магазинов "Адлет", "Ерзат" по улице С. Сейфуллина
15
Каратальский сельский округ
перед зданием Каратальской средней школы по улице Женис № 1, на стенах магазина "Айбек", расположенного по улице Женис № 1 Б
село Бекет
специально отведенное место возле дома жителя села Мыстановой Канипы по улице Кабанбая № 4, специально отведенное место перед зданием К/Х "Байтұрсын" по улице Богенбая № 8/2
село Бугыбай
специально отведенное место перед зданием Бугыбайской основной школы по улице Кабанбая № 1, на стенах магазина "Наурыз" по улице Наурыз № 2 А
16
Егинсуйский сельский округ
специально отведенное место возле дома № 20 по улице М. Ауэзова
село Жанай
специально отведенное место около Жанайской средней школы по улице К. Рыскулбекова
17
Каракольский сельский округ
специальная доска, расположенная возле здания средней школы по улице Азербаева № 10
село Сагат
специально отведенное место возле здания фельдшерского акушерского пункта по улице Заманбекова № 115
село Абай
специально отведенное место возле фельдшерского акушерского пункта по улице Кусаинова № 45
село Сартерек
специально отведенное место возле фельдшерского акушерского пункта
18
Коктальский сельский округ
на стенах здания Дома молодежи "Самал"
19
Кокозекский сельский округ
специально отведенное место возле сельского клуба по улице Ленина № 73
20
Маканчинский сельский округ
специально отведенное место на пересечении улиц Кабанбая и Найманбая, перед зданием старого Дома культуры вдоль улицы Кабанбая
21
Акшокинский сельский округ
специально отведенное место перед сельским парком возле дома № 80 по улице А. Найманбаева, Специально отведенное место возле здания средней школы по улице А. Найманбаева № 79
село Подгорное
специально отведенное место возле средней школы по улице Орталык № 5
22
Бестерекский сельский округ
специально отведенное место возле центрального магазина по улице Ардагерлер № 45
село Казымбет
специально отведенное место возле здания центрального магазина "Гаухар"
село Ер Кабанбай
специально отведенное место возле здания центрального магазина "Гаухария"
23
Кабанбайский сельский округ
специально отведенное место возле центрального магазина "Алаколь"
24
Урджарский сельский округ
на стенах здания автовокзала "Дастархан", проспект Абылайхана № 76;
вдоль ограды рынка "Куаныш", проспект Абылайхана № 89; на стенах торгового дома "Нурсұлтан", проспект Абылайхана № 118;
на стенах торгового дома "Артур", проспект Абылайхана № 147; на стенах здания Дома быта, проспект Абылайхана № 142
село Кызыл ту
на стенах здания отделения "Казпочты"
село Бургон
на стенах здания фельдшерского акушерского пункта
25
Карабутинский сельский округ
специально отведенное место возле отделения "Казпочты" по улице Абая
26
Науалинский сельский округ

Рахметов көшесіндегі № 17 "Науалым" дүкенінің қабырғаларында, Рахметов көшесіндіге № 40 дүкенінің қабырғаларында
Малақ ауылы
ауылдық клуб ғимаратының жанында арнайы бөлінген орын
27
Ново-Андреевка ауылдық округ
"Нұр-Дос", "Тимур" орталық дүкендері ғимараттарының қабырғаларында
Покровка ауылы
"Баян сұлу" дүкенінің қабырғаларында
Некрасовка ауылы
"Әсем" орталық дүкенінің қабырғаларында
Благодатное ауылы
"Думан" орталық дүкенінің қабырғаларында

на стенах магазина "Науалым" по улице Рахметова № 17, на стенах магазина по улице Рахметова № 40
село Малак
специально отведенное место возле здания сельского клуба
27
Ново-Андреевский сельский округ
на стенах зданий центральных магазинов "Нур-Дос", "Тимур"
село Покровка
на стенах магазина "Баян сулу"
село Некрасовка
на стенах центрального магазина "Асем"
село Благодатное
на стенах центрального магазина "Думан"