Бақты ауылдық округі аймағында ірі қара және мүйізді ұсақ малдарынан бруцеллез індетінің шығуына байланысты шектеу қою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Бақты ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 10 наурыздағы N 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 25 наурызда N 5-18-111 тіркелді. Күші жойылды - Үржар ауданы Бақты ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 08 қарашадағы N 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Үржар ауданы Бақты ауылдық округі әкімінің 2011.11.08 N 10 шешімімен.
Қазақстан Республикасының «Ветеринария туралы» 2002 жылғы 10 шілдедегі № 339 Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасын басшылыққа ала отырып, Үржар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2010 жылғы 24 қарашадағы № 05-15-1042 ұсынысы негізінде Бақты ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бақты ауылдық округінің аймағында ірі қара және ұсақ мүйізді малдарының арасында бруцеллез індетінің шығуына байланысты, қолданыстағы заңнамаға сәйкес шектеу іс-шараларын енгізе отырып шектеу қойылсын.
2. Бақты ауылдық округінің мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы А. Қалиевқа (келісім бойынша) осы шектеу іс-шаралары талаптарының орындалуын бақылауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. «Тыныс» Бақты жанұя-дәрігерлік амбулаториясының аға дәрігері Л. Макибаеваға (келісім бойынша) Бақты ауылдық округі тұрғындарының медициналық байқауын өткізу ұсынылсын.
4. Үржар ауданы бойынша мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасының бастығы Б. Нигматуллинға (келісім бойынша) бруцеллез ауруына шалдыққан адамдарды дер кезінде анықтауға шаралар қабылдау ұсынылсын.
5. Бақты ауылдық округінің участкелік полиция инспекторы А. Ахмеровқа (келісім бойынша) сауықтыру іс-шараларын өткізуге көмек көрсету ұсынылсын.
6. Бақты ауылдық округінің мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық мал дәрігері С. Нурмухаметовқа сауықтыру іс-шараларын өткізуді ұйымдастырсын.
7. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
8. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бақты ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы                              М. Ахметқанов
Келісілді:
Бақты ауылдық округінің мемлекеттік
ветеринариялық-санитариялық инспекторы         А. Қалиев
10 наурыз 2011 жыл
«Тыныс» Бақты жанұя–дәрігерлік
амбулаториясының аға дәрігері                  Л. Макибаева
10 наурыз 2011 жыл
Үржар ауданы бойынша мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау басқармасының бастығы                Б. Нигматуллин
10 наурыз 2011 жыл
Бақты ауылдық округінің
учаскелік полиция инспекторы                   А. Ахмеров
10 наурыз 2011 жыл

Об установлении ограничения в связи со вспышкой бруцеллеза крупного и мелкого рогатого скота на территории Бахтинского сельского округа
Решение акима Бахтинского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 10 марта 2011 года N 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 25 марта 2011 года за N 5-18-111. Утратило силу решением акима Бахтинского сельского округа Урджарского района от 08 ноября 2011 года N 10
Сноска. Утратило силу решением акима Бахтинского сельского округа Урджарского района от 08.11.2011 N 10.
Руководствуясь подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан «О ветеринарии» от 10 июля 2002 года № 339, на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Урджарского района от 24 ноября 2010 года № 05-15-1042 аким Бахтинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничения в связи со вспышкой бруцеллеза среди крупного и мелкого рогатого скота на территории Бахтинского сельского округа с введением ограничительных мероприятий согласно действующего законодательства.
2. Рекомендовать государственному ветеринарно-санитарному инспектору Бахтинского сельского округа А. Калиеву (по согласованию) обеспечить контроль за исполнением требований данного ограничения.
3. Старшему врачу семейно-врачебной амбулатории Бахты «Тыныс» Л. Макибаевой (по согласованию) рекомендовать проведение медицинского осмотра населения Бахтинского сельского округа.
4. Начальнику Управления государственного санитарно–эпидемиологического надзора по Урджарскому району Б. Нигматуллину (по согласованию) рекомендовать принять меры своевременного выявления людей, больных бруцеллезом и их лечение.
5. Инспектору участковой полиции Бахтинского сельского округа А. Ахмерову (по согласованию) рекомендовать оказать содействие в проведении оздоровительных мероприятий.
6. Государственному ветеринарно-санитарному врачу Бахтинского сельского округа С. Нурмухаметову организовать проведение оздоровительных мероприятий.
7. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
8. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Бахтинского сельского округа              М. Ахметканов
Согласовано:
Государственный ветеринарно-санитарный
инспектор Бахтинского сельского округа          А. Калиев
10 марта 2011 года
Старший врач семейно-врачебной
амбулатории Бахты «Тыныс»                       Л. Макибаева
10 марта 2011 года
Начальник Управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
по Урджарскому району                           Б. Нигматуллин
10 марта 2011 года
Инспектор участковый полиции
Бахтинского сельского округа                    А. Ахмеров
10 марта 2011 года