Шемонаиха ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 ақпандағы № 319 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 04 наурызда № 5-19-143 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 тамыздағы № 209 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 17.08.2017 № 209 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес, Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ҚАБЫЛДАЙДЫ:
1. Шемонаиха ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Шемонаиха қаласы, кенттер және ауылдық округ әкімдері аталған орындарды қалқандар, стендтермен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Д. Колтуноваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха ауданы әкімінің
міндетін атқарушы Г. Акулов
Келісілді:
Шемонаиха аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы В. Попов
Қосымша
Шемонаиха ауданы
әкімдігінің қаулысына
2011 жылғы 28 ақпандағы № 319
Шемонаиха ауданы бойынша
үгіттік баспа материалдарды орналастыруға
арналған орындар
Елді мекендердің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
1
Шемонаиха қаласы
Урицкий көшесі, 11, С.С. Ахметжанов жеке кәсіпкердің "Атамекен" кафесінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Астафьева көшесі, 63 "Дәріхана 10" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Молодежная көшесі, 19 "Шемонаиха ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд
3-ықшам ауданы, 28А үй, Қ. Нұрғалиев атындағы колледжінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Интернациональная көшесі, 1 аудандық телекоммуникация байланысы ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд (келісім бойынша)
3 үй, 3-ықшам ауданы, Гуманитарлық-техникалық колледжінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд (келісім бойынша)
2
Первомайский кенті
Металлургтер көшесі, 1а "Первомайка медико-әлеуметтік мекемесі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Металлургтер көшесі, 5 "Д. Карбышев атындағы Первомайка мектеп-балабақша" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд
Ленин көшесі, 1 Оқу-өндірістік комбинатының ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд (келісім бойынша)
3
Барашки ауылы
Целинная көшесі, 8 "Барашевка негізгі орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд (келісім бойынша)
4
Ново-Ильинка
Центральная көшесі, 96 Мәдениет Үйінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд
5
Усть-Таловка кенті
Советская көшесі, 12, О.Г. Поляков жеке кәсіпкердің "Хлебный" дүкенінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд (келісім бойынша)
6
Половинка ауылы
5018 Әскери бөлімшесінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд (келісім бойынша)
7
Березовка ауылы
Южная көшесі, 8, О.В. Шенгальц жеке кәсіпкердің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Верх-Уба ауылдық округі
8
Верх-Уба ауылы
Совхозный тұйық көшесі, 21 "Верх-Уба ауылдық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд
Мир көшесі, 4 "А" Мәдениет Үйінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд
Киров көшесі, 42 "Верх-Уба ММ орман шаруашылығы" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Выдриха ауылдық округі
9
Выдриха ауылы
Центральная көшесі, 72 "Выдрихалық" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Центральная көшесі, 64 "А" "Санаторий Уба" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Центральный көшесі, 204 "Выдрихинское" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің машина-тракторлық шеберхана ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд (келісім бойынша)

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по Шемонаихинскому району
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 28 февраля 2011 года № 319. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 04 марта 2011 года за № 5-19-143. Утратило силу - постановлением акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 17 августа 2017 года № 209
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 17.08.2017 № 209 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов по Шемонаихинскому району согласно приложению.
2. Акимам города Шемонаиха, поселков и сельских округов оснастить указанные места информационными стендами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Колтунову Т.Д.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Шемонаихинского района Г. Акулов
Согласовано:
Председатель
Шемонаихинской районной
избирательной комиссии В. Попов
Приложение
к постановлению акимата
Шемонаихинского района
от 28 февраля 2011 года
№ 319
Места для размещения
агитационных печатных материалов
по Шемонаихинскому району
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Шемонаиха
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию кафе "Атамекен", индивидуального предпринимателя Ахметжанова С.С., улица Урицкого 11 (с согласия)
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию товарищества с ограниченной ответственностью "Аптека 10", улица Астафьева, 63 (с согласия)
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Шемонаихинского района", улица Молодежная, 19
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию колледжа им. К. Нургалиева, микрорайон 3, дом 27А (с согласия)
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию районного узла телекоммуникаций, улица Интернациональная, 1 (по согласованию)
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Гуманитарно-технического колледжа, микрорайон 3, дом 3 (с согласия)
2
поселок Первомайский
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Первомайское медико-социальное учреждение", улица Металлургов, 1а (с согласия)
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Первомайская школа - детский сад им. Д. Карбышева", улица Металлургов, 5
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию учебно-производственного комбината, улица Ленина, 1 (с согласия)
3
село Барашки
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Барашевская основная средняя школа", улица Целинная, 8
4
село Ново-Ильинка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Дома Культуры, улица Центральная, 96
5
поселок Усть-Таловка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию магазина "Хлебный" индивидуального предпринимателя "Полякова О.Г.", улица Советская, 12 (с согласия)
6
село Половинка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Воинской части 5518 (с согласия)
7
село Березовка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию магазина "Центральный" индивидуального предпринимателя Шенгальц О.В., улица Южная, 8 (с согласия)
Верх-Убинский сельский округ
8
село Верх-Уба
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Аппарат акима Верх-Убинского сельского округа", переулок Совхозный, 21
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Дома Культуры, улица Мира, 4 "А"
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Верх-Убинское ГУ лесного хозяйства", улица Кирова, 42, (с согласия)
Выдрихинский сельский округ
9
село Выдриха
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию товарищества с ограниченной ответственностью "Выдрихинское", улица Центральная, 72 (с согласия)
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Санаторий Уба", улица Центральная, 64 "А" (с согласия)
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию машинотракторной мастерской товарищества с ограниченной ответственностью "Выдрихинское", улица Центральная, 204 (с согласия)

Центральная көшесі, 1А "Выдрихинское" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің № 1 бөлімі ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Новая көшесі, 16 "Выдрихалық" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің № 2 бөлімі ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд (келісім бойынша)
А.С. Иванов көшесі, 1 "А. Иванов атындағы мектеп балабақша Выдрихалық кешені" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд
Волчанка ауылдық округі
10
Волчанка ауылы
Победы көшесі, 101 "С.А. Карабанов" жеке кәсіпкердің "Азық-түлік" дүкенінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд (келісім бойынша)
11
Березовка ауылы
Центральная көшесі, 3 "Березовское-Агро" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд (келісім бойынша)
12
Кандыковка ауылы

Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию отделения № 1 товарищества с ограниченной ответственностью "Выдрихинское", улица Центральная, 1 "А" (с согласия)
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию отделения № 2 товарищества с ограниченной ответственностью "Выдрихинское", улица Новая 16, (с согласия)
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Выдрихинский комплекс "Школа детский сад им. А. Иванова", улица А.С. Иванова, 1
Волчанский сельский округ
10
село Волчанка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию магазина "Продукты" индивидуального предпринимателя Карабанова С.А., улица Победы, 101 (с согласия)
11
село Березовка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию товарищества с ограниченной ответственностью "Березовское-Агро", улица Центральная, 3 (с согласия)
12
село Кондыковка

Полевая көшесі, 6-1 меншікті үйге жататын аумақта ақпараттық стенд (келісіммен)
13
Большая Речка ауылы
Колхозная көшесі, 30 "В.В. Зиновьев" жеке кәсіпкердің "Орион" дүкеннің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Вавилонский ауылдық округі
14
Камышинка ауылы
Мир көшесі, 28 Мәдениет Үйінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд (келісім бойынша)
15
Пруггерово ауылы
Школьная көшесі, 25 "Пруггерово негізгі орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд
16
Сугатовка ауылы
Школьная көшесі, 2 "Мектеп балабақша кешені" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд
17
Кенюхово ауылы
Советская көшесі, 36 "Кенюхово бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд
18
Горкунова ауылы
Р. Люксембург көшесі, 32 "Горкунова бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд
Зевакино ауылдық округі
19
Зевакино ауылы
Ленин көшесі, 59 "БИС" шаруа қожалығының әкімшілік ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Каменевка ауылдық округі
20
Рассыпное ауылы
Школьная көшесі, 9 "Шемонаихалық орталық аудандық кітапхана" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд
21
Коневка ауылы
Молодежное көшесі, 2 "Коневское" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд (келісім бойынша)
22
Рулиха ауылы
Центральная көшесі, 37 Мәдениет Үйінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд
Центральная көшесі, 54 "Шемонаихалық орталық аудандық кітапхана" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд
Октябрьский ауылдық округі
23
Октябрьское ауылы
В. Зубко көшесі, 2 Мәдениет Үйінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд
24
Луговое ауылы
Школьная көшесі, 1 "А" "Воробьев Н и Ко" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің № 2 бөлімі ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Разин ауылдық округі
25
Красная Шемонаиха ауылы
Новосельская көшесі, 26 Мәдениет Үйінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд
26
Медведка ауылы
Молодежная көшесі, 1 Мәдениет Үйінің ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд
27
Белый камень ауылы
Центральная көшесі, 2 "А" "Белокаменское" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің № 2 бөлімі ғимаратына жататын аумақта ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Ішкі саясат бөлімінің бастығы Т. Степанова

Информационный стенд на территории, прилегающей к частному дому, улица Полевая, 6-1 (с согласия)
13
село Большая Речка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию магазина "Орион" индивидуального предпринимателя Зиновьева В.В., улица Колхозная, 30 (с согласия)
Вавилонский сельский округ
14
село Камышинка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Дома Культуры, улица Мира, 28
15
село Пруггерово
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Пруггеровская основная средняя школа", улица Школьная, 25
16
село Сугатовка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Школа комплекс детский сад", улица Школьная, 2
17
село Кенюхово
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Кенюховская начальная школа", улица Советская, 36
18
село Горкунова
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Горкуновская начальная школа", улица Р. Люксембург, 32
Зевакинский сельский округ
19
село Зевакино
Информационный стенд на территории, прилегающей к административному зданию крестьянского хозяйства "БИС", улица Ленина, 59 (с согласия)
Каменевский сельский округ
20
село Рассыпное
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Шемонаихинская центральная районная библиотека", улица Школьная, 9
21
село Коневка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию товарищества с ограниченной ответственностью "Коневское", улица Молодежная, 2 (с согласия)
22
село Рулиха
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Дома Культуры, улица Центральная, 37
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Шемонаихинская центральная районная библиотека", улица Центральная, 54
Октябрьский сельский округ
23
село Октябрьское
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Дома Культуры, улица В. Зубко, 2
24
село Луговое
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию отделения № 2 коммандитного товарищества "Воробьев Н и Ко", улица Школьная, 1 "А" (с согласия)
Разинский сельский округ
25
село Красная Шемонаиха
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Дома Культуры, улица Новосельская, 26
26
село Медведка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Дома Культуры, улица Молодежная, 1
27
село Белый камень
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию товарищества с ограниченной ответственностью "Белокаменское" улица Центральная, 2 "А"
Начальник отдела
внутренней политики Т. Степанова