"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 34/2-ІV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2011 жылғы 19 наурыздағы N 35/4-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 29 наурызда N 5-19-144 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 245 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 2011.12.30 N 245 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексінің 109–бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310–IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 11 наурыздағы № 27/336–IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 17 наурызда № 2543 тіркелген) шешіміне сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2011–2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шемонаиха аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 34/2-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-137 тіркелген, «Уба-Информ» газетінде 2011 жылы 14 қаңтарда № 2 санында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1)–тармақшада:
«2332186» сандары «2305868» сандарымен ауыстырылсын;
«5190» сандары «20190» сандарымен ауыстырылсын;
«1032186» сандары «990868» сандарымен ауыстырылсын;
2)–тармақшадағы «2340389,7» сандары «2339549,3» сандарымен ауыстырылсын;
4)–тармақшада:
«15577» сандары «23933» сандарымен ауыстырылсын;
«15577» сандары «23933» сандарымен ауыстырылсын;
5)–тармақшада:
«-45738,7» сандары «-79572,3» сандарымен ауыстырылсын;
6)–тармақшада:
«45738,7» сандары «79572,3» сандарымен ауыстырылсын;
«23780,7» сандары «57614,3» сандарымен ауыстырылсын;
2) 8–тармақта:
1)–тармақшада:
«18000» сандары «17335» сандарымен ауыстырылсын;
5)–тармақшада:
«5093» сандары «4598» сандарымен ауыстырылсын;
6)–тармақшада:
«1150» сандары «1350» сандарымен ауыстырылсын;
8–тармақ мынадай тармақшамен толықтырылсын:
"11) 2223 мың теңге «Ауылдың гүлденуі – Қазақстанның гүлденуі» марафон–эстафетаны өткізуге.";

О внесении изменений и дополнений в решение от 27 декабря 2010 года № 34/2-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19 марта 2011 года N 35/4-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 29 марта 2011 года за N 5-19-144. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 30 декабря 2011 года № 245)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 30.12.2011 № 245).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 марта 2011 года № 27/336-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 марта 2011 года за № 2543) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 27 декабря 2010 года № 34/2-IV «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-137, опубликовано в газете «Уба-Информ» от 14 января 2011 года № 2) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «2332186» заменить цифрами «2305868»;
цифры «5190» заменить цифрами «20190»;
цифры «1032186» заменить цифрами «990868»;
в подпункте 2):
цифры «2340389,7» заменить цифрами «2339549,3»;
в подпункте 4):
цифры «15577» заменить цифрами «23933»;
цифры «15577» заменить цифрами «23933»;
в подпункте 5):
цифры «-45738,7» заменить цифрами «-79572,3»;
в подпункте 6):
цифры «45738,7» заменить цифрами «79572,3»;
цифры «23780,7» заменить цифрами «57614,3»;
2) в пункте 8:
в подпункте 1):
цифры «18000» заменить цифрами «17335»;
в подпункте 5):
цифры «5093» заменить цифрами «4598»;
в подпункте 6):
цифры «1150» заменить цифрами «1350»;
пункт 8 дополнить подпунктом:
"11) 2223 тысяч тенге на проведение марафона-эстафеты «Расцвет села - расцвет Казахстана.";

3) 9–тармақта:
1)–тармақшада:
«11441» сандары «11500» сандарымен ауыстырылсын;
2)–тармақшада:
«3275» сандары «3439» сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақ мынадай тармақшалармен толықтырылсын:
"7) 11475 мың теңге - мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға;
8) 10626 мың теңге, оның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялауға – 4147 мың теңге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 6479 мың теңге;
9) 20000 мың теңге жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік–коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, оның ішінде:
ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал ету шеңберінде 20000 мың теңге.";
4) 11-тармақта:
1)–тармақшада:
«170000» сандары «85095» сандарымен ауыстырылсын;
5) аталған шешімнің 15678911 қосымшалары осы шешімнің 1234567 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
6) 1314-қосымшалар алынып тасталсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            С. Руденко
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы                       Ә. Баяндинов
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2011 жылғы 19 наурыздағы
№ 35/4-IV шешiмiне
1 қосымша
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2010 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 34/2-IV шешiмiне
1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санат
Сома
(мың теңге)
Сынып
сыныпша
Кiрiстер атауы
I. КІРІСТЕР

3) в пункте 9:
в подпункте 1):
цифры «11441» заменить цифрами «11500»;
в подпункте 2):
цифры «3275» заменить цифрами «3439»;
пункт 9 дополнить подпунктами:
"7) 11475 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
8) 10626 тысяч тенге, в том числе на:
частичное субсидирование заработной платы 4147 тысяч тенге, создание центров занятости - 6479 тысяч тенге;
9) 20000 тысяч тенге - на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
в рамках содействия развитию предпринимательства на селе 20000 тысяч тенге.";
4) в пункте 11:
в подпункте 1):
цифры «170000» заменить цифрами «85095»;
5) приложения 15678911 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234567 к настоящему решению;
6) приложения 1314 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        С. Руденко
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата                        А. Баяндинов
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 19 марта 2011 года № 35/4-IV
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 27 декабря 2010 года № 34/2-IV
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1. ДОХОДЫ