"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 34/2-ІV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 қыркүйектегі N 39/6-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 05 қазанда N 5-19-155 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 245 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 2011.12.30 N 245 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310–IV шешімге өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 27 қыркүйектегі № 32/379–IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 27 қыркүйегінде № 2555 тіркелген) сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шемонаиха аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 34/2-IV  шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-19-137 тіркелген, «Уба-Информ» газетінде 2011 жылы 14 қаңтарда № 2 санында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1) кірістер - 2 397 362,2 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 1 396 573 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 614 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 8 025 мың теңге;
трансферттер түсімі – 989 150,2 мың теңге;
2) шығындар - 2 423 708,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 17 212 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17 509 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 297 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 31 268 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 31 268 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -74826,3 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру - 74826,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыз түсімі – 13 058 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 297 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарын пайдалану - 62 065,3 мың теңге.»;
6-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«6. 2011 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2 200 мың теңге сомасымен бекітілсін.»;
8-тармақта:
1), 4) және 5)–тармақшалар келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение от 27 декабря 2010 года № 34/2-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 сентября 2011 года N 39/6-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 05 октября 2011 года за N 5-19-155. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 30 декабря 2011 года № 245)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 30.12.2011 № 245).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 сентября 2011 года № 32/379-IV «О внесении изменений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 сентября 2011 года за № 2555) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 27 декабря 2010 года № 34/2- IV «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-137, опубликовано в газете «Уба-Информ» от 14 января 2011 года № 2) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 2 397 362,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 396 573 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 614 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 025 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 989 150,2 тысяч тенге;
2) затраты – 2 423 708,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 212 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17 509 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 297 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 31 268 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 31 268 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - - 74826,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита - 74826,3 тысяч тенге, том числе:
поступление займов - 13 058 тысяч тенге;
погашение займов - 297 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 62 065,3 тысяч тенге.»;
пункт 6 изложить в следующей редакции:
«6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 2 200 тысяч тенге.»;
в пункте 8:
подпункты 1), 4) и 5) изложить в следующей редакции:

«1) 16 896 мың теңге - азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушыларына, ҰОС мүгедектеріне, ҰОС қатысушылары мен ҰОС мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға, қаза тапқан әскери қызметкерлердің отбасына);»;
«4) 542 мың теңге - облысқа ерен еңбегі сіңген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге;»;
«5) 3 448 мың теңге – табысы аз отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға ( оқу ақысы, стипендиялар, жатақханада тұру);»;
10-тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
«1) 11 286,2 мың теңге - «Первомайский к. суалғы имараттар кешенін қайта жаңарту жобасын түзету» жобасына сорғы станциясының және таза су резервуарлардың құрылысын аяқтауға.»;
12-тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
«1) 13 058 мың теңге - ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін.»;
13-тармақта:
1), 2), 3), 4), 5), 6) және 7)-тармақшалар келесі редакцияда жазылсын:
«1) 5 қосымшаға сәйкес, 108 736 мың теңге сомасында қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттiң, ауыл (село) әкiмiнің қызметiн қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер;»;
«2) 6 қосымшаға сәйкес, 872 мың теңге сомасында мемлекеттік органдардың күрделі шығындарына;»;
«3) 7 қосымшаға сәйкес, 685 мың теңге сомасында селолық жерлерде балаларды мектепке дейін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыруға;»;
«4) 8 қосымшаға сәйкес, 44 613 мың теңге сомасында елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға;»;
«5) 9 қосымшаға сәйкес, 7 341 мың теңге сомасында елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге;»;
«6) 10 қосымшаға сәйкес, 1 056 мың теңге сомасында жерлеу орындарын күтіп-ұстауға және туысы жоқ адамдарды жерлеуге;»;
«7) 11 қосымшаға сәйкес, 81 725 мың теңге сомасында аудандық маңызы бар қаланың, кенттiң, ауыл (село), ауылдық (селолық) округіндегі автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз етуге;»;
аталған шешімнің 1567891011 қосымшалары осы шешімнің 12345678 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы                       Ә. Баяндинов
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2011 жылғы 30 қыркүйектегі
№ 39/6-IV шешiмiне 1 қосымша
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2010 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 34/2-IV шешiмiне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санат
Сома
(мың теңге)
Сынып
Сыныпша
Кiрiстер атауы
I. КІРІСТЕР

«1) 16 896 тысяч тенге - на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих);»;
«4) 542 тысяч тенге - на оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью;»;
«5) 3 448 тысяч тенге - для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии);»;
подпункт 1) пункта 10 изложить в следующей редакции:
«1) 11 286,2 тысяч тенге - на завершение строительства насосной станции и резервуаров чистой воды к проекту «Корректировка проекта реконструкции комплекса водозаборных сооружений в п. Первомайский.»;
подпункт 1) пункта 12 изложить в следующей редакции:
«1) 13 058 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.»;
в пункте 13:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5),6) и 7) изложить в следующей редакции:
«1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села) в сумме 108 736 тысяч тенге, согласно приложению 5;»;
«2) затраты на капитальные расходы государственных органов в сумме 872 тысяч тенге, согласно приложению 6;»;
«3) на организацию подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности в сумме 685 тысяч тенге, согласно приложению 7;»;
«4) на освещение улиц населенных пунктов в сумме 44 613 тысяч тенге, согласно приложению 8;»;
«5) на обеспечение санитарии населенных пунктов в сумме 7 341 тысяч тенге, согласно приложению 9;»;
«6) на содержание мест захоронений и погребение безродных в сумме 1 056 тысяч тенге, согласно приложению 10;»;
«7) на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в сумме 81 725 тысяч тенге, согласно приложению 11;»;
приложения 1567891011 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345678 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
секретарь Шемонаихинского
районного маслихата                        А. Баяндинов
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 30 сентября 2011 года № 39/6-IV
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 27 декабря 2010 года № 34/2-IV
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1. ДОХОДЫ