Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 28-2 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 3 қарашадағы N 35-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 9 қарашада N 3073 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 4 сәуірдегі N 2-13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.04.04.N 2-13 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-IV Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 20 қазандағы N 485-IV "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 қазандағы N 1203 "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 1350 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 28-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3058 тіркелген, 2010 жылғы 28 желтоқсандағы, 2011 жылғы 1 қаңтардағы, 2011 жылғы 6 қаңтардағы, 2011 жылғы 11 қаңтардағы, 2011 жылғы 13 қаңтардағы, 2011 жылғы 15 қаңтардағы, 2011 жылғы 18 қаңтардағы, 2011 жылғы 20 қаңтардағы "Приуралье" газетінде N 145, N 1-2, N 3, N 4, N 5, N 6, N 7, N 8, және 2010 жылғы 28 желтоқсандағы, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы, 2011 жылғы 6 қаңтардағы, 2011 жылғы 13 қаңтардағы "Орал өңірі" газетінде N 146, N 147, N 3, N 5 жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы "69 261 706" деген сан "73 389 163" деген санмен ауыстырылсын;
"33 091 412" деген сан "24 030 678" деген санмен ауыстырылсын;
"509 970" деген сан "709 954" деген санмен ауыстырылсын;
"7 418" деген сан "0" деген санмен ауыстырылсын;
"35 652 906" деген сан "48 648 531" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "70 490 122" деген сан "74 617 579" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік несиелендіру" жолындағы "2 759 681" деген сан "1 960 632" деген санмен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 28-2 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 3 ноября 2011 года N 35-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 ноября 2011 года за N 3073. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 4 апреля 2012 года N 2-13
Сноска. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 04.04.2012 N 2-13
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-IV, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, Законом Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" от 20 октября 2011 года N 485-IV и постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 октября 2011 года N 1203 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года N 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" от 13 декабря 2010 года N 28-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3058, опубликованное 28 декабря 2010 года,1 января 2011 года, 6 января 2011 года, 11 января 2011 года, 13 января 2011 года, 15 января 2011 года, 18 января 2011 года, 20 января 2011 года в газете "Приуралье" N 145, N 1-2, N 3, N 4, N 5, N 6, N 7, N 8 и 28 декабря 2010 года, 30 декабря 2010 года, 6 января 2011 года, 13 января 2011 года в газете "Орал өңірі" N 146, N 147, N 3, N 5), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "69 261 706" заменить цифрой "73 389 163";
цифру "33 091 412" заменить цифрой "24 030 678";
цифру "509 970" заменить цифрой "709 954";
цифру "7 418" заменить цифрой "0";
цифру "35 652 906" заменить цифрой "48 648 531";
в подпункте 2) цифру "70 490 122" заменить цифрой "74 617 579";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "2 759 681" заменить цифрой "1 960 632";

"бюджеттік кредиттер" жолындағы "3 666 044" деген сан "3 242 181" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелерді өтеу" жолындағы "906 363" деген сан "1 281 549" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-3 988 097" деген сан "-3 189 048" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "3 988 097" деген сан "3 189 048" деген санмен ауыстырылсын:
"қарыздар түсімі" жолындағы "3 666 044" деген сан "3 242 181" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" жолындағы "441 769" деген сан "816 955" деген санмен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
1) тармақшадағы "23 708 111" деген сан "23 780 525" деген санмен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "122 910" деген сан "122 880" деген санмен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "341 347" деген сан "391 375" деген санмен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта "188 849" деген сан "142 446" деген санмен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта "756 914" деген сан "756 806" деген санмен ауыстырылсын;
оныншы абзацта "881 667" деген сан "859 121" деген санмен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта "1 290 244" деген сан "1 248 861" деген санмен ауыстырылсын;
он екінші абзацта "156 413" деген сан "124 409" деген санмен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацта "16 772" деген сан "19 058" деген санмен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацта "1 955 098" деген сан "1 991 691" деген санмен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацта "320 014" деген сан "272 818" деген санмен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацта "48 926" деген сан "26 003" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма бірінші абзацта "280 596" деген сан "60 565" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма екінші абзацта "609 091" деген сан "674 107" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма төртінші абзацта "295 716" деген сан "277 966" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма бесінші абзацта "69 760" деген сан "94 962" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма алтыншы абзацта "1 703 842" деген сан "2 812 043" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма жетінші абзацта "1 243 600" деген сан "1 125 000" деген санмен ауыстырылсын, соның ішінде "Нұрлы-көш" бағдарламасы бойынша "118 600" деген сан "0" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма сегізінші абзацта "586 000" деген сан "880 005" деген санмен ауыстырылсын, "мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға – 880 005 мың теңге" деген сөзден кейін "оның ішінде "Жұмыспен қамту 2020" бағдарламасы бойынша - 294 005 мың теңге" деген сөздермен толықтырылсын;
отызыншы абзацта "2 387 737" деген сан "2 339 352" деген санмен ауыстырылсын;
отыз екінші абзацта "1 364 647" деген сан "1 396 199" деген санмен ауыстырылсын;
отыз үшінші абзацта "270 000" деген сан "269 254" деген санмен ауыстырылсын;

в строке "бюджетные кредиты" цифру "3 666 044" заменить цифрой "3 242 181";
в строке "погашение бюджетных кредитов" цифру "906 363" заменить цифрой "1 281 549";
в подпункте 5) цифру "-3 988 097 " заменить цифрой "-3 189 048";
в подпункте 6) цифру "3 988 097 " заменить цифрой "3 189 048";
в строке "поступление займов" цифру "3 666 044" заменить цифрой "3 242 181";
в строке "погашение займов" цифру "441 769" заменить цифрой "816 955";
2) в пункте 3:
в подпункте 1) цифру "23 708 111" заменить цифрой "23 780 525";
в абзаце третьем цифру "122 910" заменить цифрой "122 880";
в абзаце пятом цифру "341 347" заменить цифрой "391 375";
в абзаце восьмом цифру "188 849" заменить цифрой "142 446";
в абзаце девятом цифру "756 914" заменить цифрой "756 806";
в абзаце десятом цифру "881 667" заменить цифрой "859 121";
в абзаце одиннадцатом цифру "1 290 244" заменить цифрой "1 248 861";
в абзаце двенадцатом цифру "156 413" заменить цифрой "124 409";
в абзаце шестнадцатом цифру "16 772" заменить цифрой "19 058";
в абзаце восемнадцатом цифру "1 955 098" заменить цифрой "1 991 691";
в абзаце девятнадцатом цифру "320 014" заменить цифрой "272 818";
в абзаце двадцатом цифру "48 926" заменить цифрой "26 003";
в абзаце двадцать первом цифру "280 596" заменить цифрой "60 565";
в абзаце двадцать втором цифру "609 091" заменить цифрой "674 107";
в абзаце двадцать четвертом цифру "295 716" заменить цифрой "277 966";
в абзаце двадцать пятом цифру "69 760" заменить цифрой "94 962";
в абзаце двадцать шестом цифру "1 703 842" заменить цифрой "2 812 043";
в абзаце двадцать седьмом цифру "1 243 600" заменить цифрой "1 125 000", из них по программе "Нұрлы көш" цифру "118 600" заменить цифрой "0";
в абзаце двадцать восьмом цифру "586 000" заменить цифрой "880 005", после слов "на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда - 880 005 тыс. тенге" дополнить словами "из них по Программе занятость 2020 – 294 005 тыс. тенге";
в абзаце тридцатом цифру "2 387 737" заменить цифрой "2 339 352";
в абзаце тридцать втором цифру "1 364 647" заменить цифрой "1 396 199";
в абзаце тридцать третьем цифру "270 000" заменить цифрой "269 254";

отыз төртінші абзацта "394 414" деген сан "379 539" деген санмен ауыстырылсын;
отыз бесінші абзацта "3 037 863" деген сан "2 614 000" деген санмен ауыстырылсын, соның ішінде: "Нұрлы көш" бағдарламасы бойынша "423 863" деген сан "0" деген санмен ауыстырылсын;
отыз жетінші абзацта "1 087 850" деген сан "606 100" деген санмен ауыстырылсын;
қырық үшінші абзацта "727 481" деген сан "730 597" деген санмен ауыстырылсын;
қырық алтыншы абзацта "1 390" деген сан "940" деген санмен ауыстырылсын;
қырық жетінші абзацта "499 698" деген сан "494 794" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы қырық сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"спортқа дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттардың мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға - 362 мың теңге.";
3) 3-1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3-1. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (қалалық) бюджеттерге облыстық бюджет қаражаты есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 3 012 722 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
1 352 943 мың теңге – ағымдағы нысаналы трансферттер;
1 659 779 мың теңге – нысаналы даму трансферттері.
Аудандық (қалалық) бюджеттерге көрсетілген сомаларды бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүргізіледі.";
4) 9-тармақта "4 774 595" деген сан "4 269 551" деген санмен ауыстырылсын;
5) аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Т. Рысбеков
Облыстық мәслихат хатшысы        М. Құлшар
Мәслихаттың
2011 жылғы 3 қарашадағы
N 35-2 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
N 28-2 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған облыстық бюджет
мың теңге
Санаты
Сома
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер

в абзаце тридцать четвертом цифру "394 414" заменить цифрой "379 539";
в абзаце тридцать пятом цифру "3 037 863" заменить цифрой "2 614 000", из них по программе "Нұрлы көш" цифру "423 863" заменить цифрой "0";
в абзаце тридцать седьмом цифру "1 087 850" заменить цифрой "606 100";
в абзаце сорок третьем цифру "727 481" заменить цифрой "730 597";
в абзаце сорок шестом цифру "1 390" заменить цифрой "940";
в абзаце сорок седьмом цифру "499 698" заменить цифрой "494 794";
дополнить абзацами сорок восьмым следующего содержания:
"на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ-интернатов для одаренных в спорте детей - 362 тыс. тенге.";
3) пункт 3-1 изложить в следующей редакции:
"3-1. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (городскому) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 3 012 722 тыс. тенге, в том числе:
1 352 943 тыс. тенге – целевые текущие трансферты;
1 659 779 тыс. тенге – целевые трансферты на развитие.
Распределение указанных сумм районным (городскому) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области.";
4) в пункте 9 цифру "4 774 595" заменить цифрой "4 269 551";
5) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии              Т. Рысбеков
Секретарь областного маслихата   М. Құлшар
Приложение
к решению маслихата
от 3 ноября 2011 года N 35-2
Приложение 1
к решению маслихата
от 13 декабря 2010 года N 28-2
Областной бюджет на 2011 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

3 408
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
810 448
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
810 448
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 682
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Облыстық ауқымдағы азаматтық қорғаныстың іс-шаралары
11 666
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
463
006
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
44 337
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
728 300
271
Облыстың құрылыс басқармасы
0
002
Жұмылдыру дайындығы мен төтенше жағдайлардың объектілерін дамыту
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 316 943
1
Құқық қорғау қызметi
3 316 943
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
3 301 858
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2 862 001
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 110
005
Ақпараттық жүйелер құру
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
338 131
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
32 220
014
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
14 472
015
Қызмет жануарларын ұстауды ұйымдастыру
27 937
016
"Мак" операциясын өткізу
2 776
018
Қоғамдық тәртiптi сақтау және қауiпсiздiктi қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
798
019
Көші-кон полициясының қосымша штат санын ұстау, материалдық-техникалық жарақтандыру
19 058
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
2 355
271
Облыстың құрылыс басқармасы
15 085
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
15 085
04
Бiлiм беру

3 408
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
810 448
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
810 448
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
25 682
002
Создание информационных систем
004
Мероприятия гражданской обороны областного масштаба
11 666
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
463
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
44 337
125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
728 300
271
Управление строительства области
0
002
Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 316 943
1
Правоохранительная деятельность
3 316 943
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
3 301 858
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
2 862 001
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 110
005
Создание информационных систем
006
Капитальные расходы государственных органов
338 131
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
32 220
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
14 472
015
Организация содержания служебных животных
27 937
016
Проведение операции "Мак"
2 776
018
Обеспечение охраны общественного порядка во время проведения мероприятий международного значения за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
798
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции
19 058
020
Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
2 355
271
Управление строительства области
15 085
003
Развитие объектов органов внутренних дел
15 085
04
Образование

10 631 827
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
590 810
261
Облыстың білім басқармасы
590 810
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
391 375
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
199 435
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта бiлiм беру
2 463 071
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 100 503
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
847 557
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
252 946
261
Облыстың білім басқармасы
1 362 568
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
619 559
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
470 522
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
122 880
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
149 607
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
2 740 882
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
198 195
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
198 195
261
Облыстың білім басқармасы
2 542 687
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 492 203
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
25 000
047
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге
25 484
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
761 381

10 631 827
1
Дошкольное воспитание и обучение
590 810
261
Управление образования области
590 810
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
391 375
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
199 435
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2 463 071
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 100 503
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
847 557
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
252 946
261
Управление образования области
1 362 568
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
619 559
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
470 522
018
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
122 880
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
149 607
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
2 740 882
253
Управление здравоохранения области
198 195
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
198 195
261
Управление образования области
2 542 687
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 492 203
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
25 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
25 484
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
761 381

252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
10 410
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
10 410
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
18 583
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
18 583
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
261
Облыстың білім басқармасы
732 388
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
86 596
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алу
28 000
052
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
617 792
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
4 075 683
261
Облыстың білім басқармасы
1 103 821
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 862
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
31 846
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
34 307
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
339 402
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
190 574
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3 200
021
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" кабинеттері үшін жабдықтарды сатып алуға арналған облыстық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
023
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған облыстық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
029
Әдістемелік жұмыс
19 426
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
142 446
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
10 410
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
10 410
253
Управление здравоохранения области
18 583
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
18 583
060
Подготовка и переподготовка кадров
261
Управление образования области
732 388
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
86 596
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
617 792
060
Подготовка и переподготовка кадров
9
Прочие услуги в области образования
4 075 683
261
Управление образования области
1 103 821
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
53 862
002
Создание информационных систем
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
31 846
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
34 307
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
339 402
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
190 574
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
013
Капитальные расходы государственных органов
3 200
021
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение оборудования для кабинетов "Самопознания"
023
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами
дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и
профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
029
Методическая работа
19 426
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
142 446
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому

64 465
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
224 293
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 971 862
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
2 812 043
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
89 675
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
70 144
05
Денсаулық сақтау
14 315 465
1
Кең бейiндi ауруханалар
171 895
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
171 895
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
171 895
2
Халықтың денсаулығын қорғау
719 323
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
719 323
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
444 769
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
166 943
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
106 671
012
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2013 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы шеңберiнде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтiк бағдарламаларды iске асыру
940
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
0
3
Мамандандырылған медициналық көмек
3 830 521
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 830 521
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 022 049
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
83 798
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
88 863
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
78 219
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
118 745
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
235 214
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу

64 465
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
224 293
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
271
Управление строительства области
2 971 862
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
2 812 043
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
89 675
037
Строительство и реконструкция объектов образования
70 144
05
Здравоохранение
14 315 465
1
Больницы широкого профиля
171 895
253
Управление здравоохранения области
171 895
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
171 895
2
Охрана здоровья населения
719 323
253
Управление здравоохранения области
719 323
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
444 769
006
Услуги по охране материнства и детства
166 943
007
Пропаганда здорового образа жизни
106 671
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках
Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
940
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
0
3
Специализированная медицинская помощь
3 830 521
253
Управление здравоохранения области
3 830 521
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 022 049
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
83 798
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
88 863
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
78 219
022
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами
118 745
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
235 214
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения

015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
255 979
261
Облыстың білім басқармасы
500 464
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
466 964
037
Әлеуметтік сауықтандыру
33 500
271
Облыстың құрылыс басқармасы
0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
2
Әлеуметтiк көмек
126 989
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
126 989
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
126 989
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
527 921
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
519 166
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 999
004
Ақпараттық жүйелер құру
0
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
0
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
280
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
0
017
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
75 632
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
7 672
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
104 050
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
264 533
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
8 755
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
8 755
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 817 866
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 089 005
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 089 005
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
880 005
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими паталогиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
255 979
261
Управление образования области
500 464
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
466 964
037
Социальная реабилитация
33 500
271
Управление строительства области
0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
2
Социальная помощь
126 989
256
Управление координации занятости и социальных программ области
126 989
003
Социальная поддержка инвалидов
126 989
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
527 921
256
Управление координации занятости и социальных программ области
519 166
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
66 999
004
Создание информационных систем
0
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
0
007
Капитальные расходы государственных органов
280
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
75 632
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
7 672
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
104 050
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
264 533
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
265
Управление предпринимательства и промышленности области
8 755
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
8 755
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 817 866
1
Жилищное хозяйство
2 089 005
271
Управление строительства области
2 089 005
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
880 005
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

800 000
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 467
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
3 467
011
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
5 137 004
1
Ауыл шаруашылығы
1 144 786
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 049 824
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 067
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
69 627
004
Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетингтік жүйесін дамыту
007
Ақпараттық жүйелер құру
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
134 865
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
19 885
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
14 821
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
6 264
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
605 989
024
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) салу және қайта жағарту
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
144 306
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
94 962
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
94 962
2
Су шаруашылығы
2 212 135
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
3 520
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
3 520
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0

800 000
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
3 467
007
Развитие теплоэнергетической системы
3 467
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
5 137 004
1
Сельское хозяйство
1 144 786
255
Управление сельского хозяйства области
1 049 824
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
54 067
002
Поддержка семеноводства
69 627
004
Развитие информационно-маркетинговой системы сельского хозяйства
007
Создание информационных систем
010
Государственная поддержка племенного животноводства
134 865
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
19 885
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
14 821
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
6 264
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
605 989
024
Строительство и реконструкция государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
144 306
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
0
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
94 962
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
94 962
2
Водное хозяйство
2 212 135
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
3 520
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
3 520
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
0

267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы
23 240
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 240
002
Ақпараттық жүйелер құру
271
Облыстың құрылыс басқармасы
735 830
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 096
023
Ақпараттық жүйелер құру
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
41 834
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына арналған іс-шаралар жүргізу
644 900
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
20 604
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 604
002
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
003
Ақпараттық жүйелер құру
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12
Көлiк және коммуникация
3 140 116
1
Автомобиль көлiгi
2 338 730
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 338 730
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 338 730
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орта жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4
Әуе көлiгi
252 960
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
252 960
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуетасымалдарды субсидиялау
252 960
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
548 426
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
548 426
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 187
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
379 539
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын демеу қаржыландыру

267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
23 240
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
23 240
002
Создание информационных систем
271
Управление строительства области
735 830
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
49 096
023
Создание информационных систем
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
41 834
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
644 900
272
Управление архитектуры и градостроительства области
20 604
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
20 604
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
003
Создание информационных систем
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
12
Транспорт и коммуникации
3 140 116
1
Автомобильный транспорт
2 338 730
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 338 730
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2 338 730
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
4
Воздушный транспорт
252 960
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
252 960
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
252 960
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
548 426
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
548 426
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
42 187
002
Развитие транспортной инфраструктуры
379 539
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям

126 700
006
Ақпараттық жүйелер құру
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
014
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдардың қала және елді-мекендер көшелерін салу және қайта құру елді-мекендердің көшелері өткізу
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
13
Басқалар
3 398 728
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
48 385
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
48 385
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 385
006
Ақпараттық жүйелер құру
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9
Басқалар
3 350 343
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
128 245
009
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
128 245
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 901 727
012
Облыстың жергілікті атқарушы органының резерві
273 678
058
Батыс Қазақстан облысының облыстық бюджетіне өңірдің шығындарының орнын өтеуге және экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 628 049
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
261
Облыстың білім басқармасы
0
044
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
714 081
004
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
0
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
014
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
409 961
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
104 120
016
"Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы" бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
200 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
606 290
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту

126 700
006
Создание информационных систем
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
014
Строительство и реконструкция автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
13
Прочие
3 398 728
1
Регулирование экономической деятельности
48 385
265
Управление предпринимательства и промышленности области
48 385
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
48 385
006
Создание информационных систем
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
9
Прочие
3 350 343
256
Управление координации занятости и социальных программ области
128 245
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
128 245
257
Управление финансов области
1 901 727
012
Резерв местного исполнительного органа области
273 678
025
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) Западно-Казахстанской области на обеспечение компенсации потерь и экономической стабильности региона
1 628 049
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
0
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
261
Управление образования области
0
044
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
265
Управление предпринимательства и промышленности области
714 081
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
0
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
409 961
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
104 120
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
200 000
271
Управление строительства области
606 290
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"