Жоғары оқу орындарының, колледждер мен кәсіптік лицейлердің түлектерін әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар ұйымдастыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 31 наурыздағы N 584 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 мамырда N 7-1-206 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 15 желтоқсандағы N 3166 қаулысымен

Об организации дополнительных мер по социальной защите выпускников высших учебных заведений, колледжей и профессиональных лицеев
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 31 марта 2011 года N 584. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 мая 2011 года N 7-1-206. Утратило силу - постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 15 декабря 2011 года N 3166

Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2011.12.15 N 3166 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы", 2004 жылғы 7 шілдедегі "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы" Заңдарын басшылыққа алып, халықты жұмыспен қамтуға негізделген шараларды жүзеге асыру мақсатында, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 15.12.2011 N 3166
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", от 7 июля 2004 года "О государственной молодежной политике в Республике Казахстан", в целях осуществления мероприятии способствующих занятости населения, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Жоғары оқу орындарының, колледждер мен кәсіптік лицейлердің жұмыссыз түлектері үшін мекемелер, ұйымдар және кәсіпорындарда қосымшаға сәйкес, әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар ұйымдастырылсын.
2. Жастар практикасын өткізу жөніндегі іс-шараларды қаржыландыру жергілікті бюджет қаражаты мен республикалық бюджеттің мақсатты трансферттері есебінен жүзеге асырылады.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 қаңтардан туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.

1. Организовать дополнительные меры по социальной защите (молодежная практика) для безработных выпускников высших учебных заведений, колледжей и профессиональных лицеев в учреждениях, организациях и предприятиях согласно приложению.
2. Финансирование мероприятий по проведению молодежной практики осуществить за счет средств местного бюджета и целевых трансфертов республиканского бюджета.
3. Данное постановление вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 1 января 2011 года.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. С. Сафималиевке жүктелсін.
Қала әкімі                       С. Оразов
Қосымша
Орал қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 31 наурыздағы
N 584 қаулысымен бекітілді
Жоғары оқу орындарының, колледждер
мен кәсіптік лицейлердің жұмыссыз түлектері
үшін мекемелер, ұйымдар және кәсіпорындардың
ТІЗБЕСІ
1
2
1
"Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының балалар мен жасөспірімдердің туризм және экология орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
2
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "N 5 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
3
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "N 2 қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
4
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "N 4 қалалық емхана" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
5
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасының "N 1 балалар жасөспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
6
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасының "Су спорты түрлері бойынша балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
7
Орал қаласы әкімдігі Орал қаласының білім беру бөлімінің N 16 "Лесная Сказка" мектепке дейінгі ұйым" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
8
"Батыс Қазақстан облыстық білім басқармасының Орал газ, мұнай және салалық технологиялар колледжі" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
9
Орал қалалық білім басқармасының Балалар мен жастардың экология және туризм "Атамекен" қалалық орталығы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
10
Орал қаласы әкімдігінің "Іс басқармасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
11
"Орал қаласы әкімдігінің Орал қаласы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Орал Құрылыс Жөндеу Сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
12
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "N 1 қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
13
"Орал қаласының Деркөл кенттік округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
14
"Орал қаласының Зачаганск кенттік округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
15
"Батыс Қазақстан облысының ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесі
16
"Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігінің Діни істер комитеті Батыс Қазақстан облысының Діни істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
17
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Балалардың құқықтарын қорғау Комитетінің Батыс Қазақстан облысының Балалардың құқықтарын қорғау департаменті" мемлекеттік мекемесі
18
"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Бақылау және әлеуметтік қорғау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Бақылау және әлеуметтік қорғау департаменті" мемлекеттік мекемесі
19
"Батыс Қазақстан облысының Статистика департаменті" мемлекеттік мекемесі
20
"Қылмыстық–атқару жүйесі комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Қылмыстық-атқару жүйесі департаменті" мемлекеттік мекемесі
21
"Батыс Қазақстан облысы Әділет департаменті" мемлекеттік мекемесі
22
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Батыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі
23
"Батыс Қазақстан облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі
24
"Батыс Қазақстан облыстық тілдерді дамыту басқармасы" мемлекеттік мекемесі
25
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Батыс Қазақстан облыстық сотының кеңсесі" мемлекеттік мекемесі
26
"Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) Ақтөбе және Батыс Қазақстан облыстары бойынша өңіраралық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі
27
"Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаменті" мемлекеттік мекемесі
28
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Орал қаласы бойынша салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
29
"Батыс Қазақстан облысының мәдениет басқармасының тарихи-өлкетану облыстық мұражайы" мемлекеттік мекемесі
30
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Батыс Қазақстан облысы Төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесі
31
"Орал қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
32
"Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
33
"Орал қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
34
"Орал қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
35
"Орал қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі (мектептер, гимназиялар, бақшалар)
36
"Орал қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
37
"Орал қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
38
"Орал қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
39
"Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету бөлімшесі" мемлекеттік мекемесі
40
"Қазақстан Республикасы мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Батыс Қазақстан облысы бойынша басқармасы" мемлекеттік мекемесі
41
"Батыс Қазақстан облысының мұрағаттар және құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесі
42
"Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Орал қаласының ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
43
"Батыс Қазақстан облысының мәдениет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
44
"Батыс Қазақстан облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекеме
45
"Батыс Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі
46
"Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі
47
"Батыс Қазақстан облысының құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесі
48
"Батыс Қазақстан облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
49
"Батыс Қазақстан облысының энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
50
"Орал қалалық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
51
"Орал қаласының белгілі тұрағы жоқ тұлғаларға арналған әлеуметтік бейімделу орталығы" мемлекеттік мекемесі
52
"Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Жайық-Каспий экология департаменті" мемлекеттік мекемесінің Батыс Қазақстан облыстық филиалы
53
"Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөніндегі Агенттігінің "Жер ресурстарын және жерге орналастыру мемлекеттік ғылыми-өндірістік орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының шаруашылық жүргізу құқығындағы Батыс Қазақстан еншілес мемлекеттік кәсіпорны"
54
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университеті" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
55
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық- техникалық университеті" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
56
Орал орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі
57
"Қазақстан Республикасы Әділет министрілігінің Сот сараптамасы орталығы" мемлекеттік мекемесінің "Батыс Қазақстан облыстық ғылыми-өндірістік сот сараптамасы зертханасы" филиалы
58
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті түзеу мекемелерінің "Еңбек" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынның "Еңбек-Орал" филиалы"
59
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі мемлекеттік мүлік және жекешелендіру Комитетінің "Батыс" өңіраралық мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті" мемлекеттік мекемесінің Батыс Қазақстан облысы бойынша филиалы

4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сафималиева А. С.
Аким города                      С. Оразов
Приложение
Утверждено
постановлением акимата
города Уральска
от 31 марта 2011 года N 584
ПЕРЕЧЕНЬ
учреждении, организации и предприятий
в которых организованы дополнительные меры
для безработных выпускников высших учебных
заведений, колледжей и профессиональных лицеев
1
2
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Западно-Казахстанский областной центр детско-юношеского туризма и экологии"
2
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника N 5" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская поликлиника N 2" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская поликлиника N 4" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детско-юношеская спортивная школа N 1" Управления туризма, физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области"
6
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детско-юношеская спортивная школа по водным видам спорта" Управления туризма, физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области
7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация N 16 "Лесная сказка" отдела образования города Уральска акимата города Уральска
8
Государственное коммунальное казенное предприятие "Уральский колледж газа, нефти и отраслевых технологий Западно-Казахстанского областного управления образования"
9
Государственное коммунальное казенное предприятие городской центр детского туризма и экологии "Атамекен" отдела образования города Уральска акимата города Уральска
10
Государственное коммунальное казенное предприятия "Управление делами" акимата города Уральск
11
Государственное коммунальное предприятие "Орал Құрылыс Жөндеу Сервис" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Уральска акимата города Уральска"
12
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника N 1" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области"
13
Государственное учреждение "Аппарат Акима Деркульского поселкового округа города Уральска"
14
Государственное учреждение "Аппарат Акима Зачаганского поселкового округа города Уральска"
15
Государственное учреждение (государственный орган) "Управление внутренней политики Западно-Казахстанской области"
16
Государственное учреждение "Департамент по делам религий по Западно- Казахстанской области Комитета по делам религии Министерства культуры Республики Казахстан"
17
Государственное учреждение "Департамент по защите прав детей Западно-Казахстанской области Комитета по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан"
18
Государственное учреждение "Департамент по контролю и социальной защите Комитета по контролю и социальной защите Министерства труда и социальной защите населения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области"
19
Государственное учреждение "Департамент статистики по Западно-Казахстанской области"
20
Государственное учреждение "Департамент уголовно-исполнительной системы по Западно-Казахстанской области Комитета уголовно-исполнительной системы"
21
Государственное учреждение "Департамент юстиции Западно-Казахстанской области"
22
Государственное учреждение "Западно-Казахстанская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
23
Государственное учреждение "Западно-Казахстанское областное Управление координации занятости и социальных программ"
24
Государственное учреждение "Западно-Казахстанское областное управление по развитию языков"
25
Государственное учреждение "Канцелярия Западно-Казахстанского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)"
26
Государственное учреждение "Межрегиональная инспекция Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) по Актюбинской и Западно-Казахстанской областям"
27
Государственное учреждение "Налоговое управление Департамент по Западно-Казахстанской области"
28
Государственное учреждение "Налоговое управление по городу Уральск Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан"
29
Государственное учреждение "Областной историко-краеведческий музей управления культуры Западно-Казахстанской области"
30
Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан"
31
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Уральска"
32
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ"
33
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Уральска"
34
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков города Уральска"
35
Государственное учреждение "Отдел образования города Уральска" (школы, гимназии, детские сады)
36
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства города Уральска"
37
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства города Уральска"
38
Государственное учреждение "Отдел строительства города Уральска"
39
Государственное учреждение "Отделение социальной помощи нуждающимся гражданам на дому"
40
Государственное учреждение "Управление Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Западно-Казахстанской области"
41
Государственное учреждение "Управление архивов и документации Западно-Казахстанской области"
42
Государственное учреждение "Управление внутренних дел города Уральска Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области"
43
Государственное учреждение "Управление культуры Западно-Казахстанской области"
44
Государственное учреждение "Управление предпринимательства и промышленности по Западно-Казахстанской области"
45
Государственное учреждение "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Западно-Казахстанской области"
46
Государственное учреждение "Управление сельского хозяйства по Западно-Казахстанской области"
47
Государственное учреждение "Управление строительства Западно-Казахстанской области"
48
Государственное учреждение "Управление экономики и бюджетного планирования по Западно-Казахстанской области"
49
Государственное учреждение "Управление энергетики и коммунального хозяйства по Западно-Казахстанской области"
50
Государственное учреждение "Уральский городской отдел внутренней политики"
51
Государственное учреждение "Центр социальной адаптации для лиц, не имеющих определенного места жительства города Уральска"
52
Западно-Казахстанский областной филиал государственного учреждения "Жайык-Каспийский департамент экологии Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан"
53
Западно-Казахстанское дочернее государственное предприятие на праве хозяйственного ведения Республиканского государственного предприятия "Государственный научно-производственный центр земельных ресурсов и землеустройства" Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
54
Республиканское Государственное казенное предприятие "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова" Министерства образования и науки Республики Казахстан
55
Республиканское Государственное казенное предприятие "Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангир хана" Министерства образования и науки Республики Казахстан
56
Уральское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
57
Филиал Государственного учреждения "Центр судебной экспертизы Министерства юстиции Республики Казахстан" "Западно-Казахстанская областная научно-производственная лаборатория судебной экспертизы"
58
Филиал "Енбек-Орал" Республиканского государственного предприятия "Енбек" на праве хозяйственного ведения исправительных учреждений Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства Юстиции Республики Казахстан
59
Филиал по Западно-Казахстанской области государственного учреждения "Межрегиональный департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан "Батыс"