2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 35-2 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 28 маусымдағы № 39-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 7 шілдеде № 7-1-209 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 27 ақпандағы № 3-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2012.02.27 № 3-3 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 1 тармағына және 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-1-200 тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтарда, 2011 жылғы 20 қаңтарда, 2011 жылғы 27 қаңтарда, 2011 жылғы 3 ақпанда, 2011 жылғы 10 ақпанда "Жайық үні" газетінің № 2, № 3, № 4, № 5, № 6 және 2011 жылғы 13 қаңтарда, 2011 жылғы 20 қаңтарда, 2011 жылғы 27 қаңтарда, 2011 жылғы 3 ақпанда, 2011 жылғы 10 ақпанда "Пульс города" газетінің № 2, № 3, № 4, № 5, № 6 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 15 485 795 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 380 341 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 73 409 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 657 284 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер – 5 374 761 мың теңге;
2) шығындар – 16 622 005 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 000 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 1 000 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 136 210 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 136 210 мың теңге:
қарыздар түсімі – 2 320 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – -420 174 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 236 384 мың теңге.";
8-тармақта:
тоғызыншы абзацта:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 27 декабря 2010 года № 35-2 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 28 июня 2011 года № 39-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 7 июля 2011 года № 7-1-209. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27 февраля 2012 года № 3-3
Сноска. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27.02.2012 № 3-3
В соответствии с пунктом 1 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О городском бюджете на 2011-2013 годы" от 27 декабря 2010 года N 35-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-1-200, опубликованное 13 января 2011 года, 20 января 2011 года, 27 января 2011 года, 3 февраля 2011 года, 10 февраля 2011 года в газете "Жайық үні" N 2, N 3, N 4, N 5, N 6 и 13 января 2011 года, 20 января 2011 года, 27 января 2011 года, 3 февраля 2011 года, 10 февраля 2011 года в газете "Пульс города" N 2, N 3, N 4, N 5, N 6) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 485 795 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 380 341 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 73 409 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 657 284 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 374 761 тысяч тенге;
2) затраты – 16 622 005 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 000 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 1 000 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 136 210 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 136 210 тысяч тенге:
поступление займов – 2 320 000 тысяч тенге;
погашение займов – -420 174 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 236 384 тысяч тенге.";
в пункте 8:
в абзаце девятом:

"217 570" саны "283 630" санымен ауыстырылсын;
жиырма үшінші абзацта:
"10 730" саны "18 569" санымен ауыстырылсын;
жиырма бесінші абзацта:
"500 000" саны "1 000 000" санымен ауыстырылсын;
жиырма жетінші абзацта:
"47 600" саны "77 600" санымен ауыстырылсын;
"жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 10 730 мың теңге;" деген сөздерден кейін келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге – 19 573 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласында 5-шағын ауданда 290 орындық балабақша құрылысына – 367 993 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласында 5-шағын ауданда 290 орындық балабақша құрылысына – 367 993 мың теңге;";
"коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 47 600 мың теңге;" деген сөздерден кейін келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілер үшін қоғамдық көлікте жеңілдікпен жүруге – 50 000 мың теңге;
тұрғын үйлерді және коммуналдық меншіктегі объектілерді жөндеу-қалпына келтіру жұмыстарына – 297 897 мың теңге;
"Жасыл-Ел" жастар еңбек жасақтары сарбаздарын ұстауға – 7 501 мың теңге;
Деркөл ауылындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешені құрылысының 1-кезеңін аяқтауға – 41 834 мың теңге.";
8-2-тармақта:
"305 382" саны "420 174" санымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет және қаржы жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
3. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының
кезекті 39-шы сессиясының
төрағасы                         Ә. Қ. Истелюев
Орал қалалық мәслихатының
хатшысы                          Ә. Қ. Истелюев

цифры "217 570" заменить цифрами "283 630";
в абзаце двадцать третьем:
цифры "10 730" заменить цифрами "18 569";
в абзаце двадцать пятом:
цифры "500 000" заменить цифрами "1 000 000";
в абзаце двадцать седьмом:
цифры "47 600" заменить цифрами "77 600";
после слов "на создание центров занятости в рамках Программы занятости 2020 – 10 730 тысяч тенге;" дополнить абзацами следующего содержания:
"на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 19 573 тысяч тенге;
на строительство детского сада на 290 мест в 5 микрорайоне в городе Уральск Западно-Казахстанской области – 367 993 тысяч тенге;
на строительство детского сада на 290 мест в 5 микрорайоне в городе Уральск Западно-Казахстанской области – 367 993 тысяч тенге;";
после слов "на развитие коммунального хозяйства – 47 600 тысяч тенге;" дополнить абзацами следующего содержания:
"на льготный проезд на общественном транспорте обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения – 50 000 тысяч тенге;
на ремонтно-восстановительные работы жилых домов и объектов коммунальной собственности – 297 897 тысяч тенге;
на содержание бойцов молодежных трудовых отрядов "Жасыл Ел" –
7 501 тысяч тенге;
на завершение строительства 1-этапа физкультурного оздоровительного комплекса в поселке Деркул – 41 834 тысяч тенге.";
в пункте 8-2:
цифры "305 382" заменить цифрами "420 174";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по экономике, бюджету и финансам.
3. Данное решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель 39-ой очередной
сессии Уральского городского
маслихата                        А. К. Истелюев
Секретарь Уральского
городского маслихата             А. К. Истелюев
Приложение 1
к решению Уральского городского маслихата