Орал қаласы бойынша жекелеген санаттағы азаматтар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 7 шілдедеге № 1572 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінда 2011 жылғы 2 тамызда № 7-1-211 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 14 казандағы № 3304 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 14.10.2016 ж. № 3304 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін бір пайыз мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 01.11.2013 № 3425 қаулысымен.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. Сафималиевке жүктелсін.
Қала әкімі С. Оразов

Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категорий граждан по городу Уральск
Постановление акимата города Уральск Западно-Казахстанской области от 7 июля 2011 года № 1572. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 августа 2011 года № 7-1-211. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 14 октября 2016 года № 3304
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 14.10.2016 г. № 3304.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата города Уральск Западно-Казахстанской области от 01.11.2013 № 3425.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сафималиева А. С.
Аким города С. Уразов