2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 35-2 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 қарашадағы № 42-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 22 қарашада № 7-1-217 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 27 ақпандағы № 3-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2012.02.27 № 3-3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 1 тармағына және 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Орал қалалық мәслихатыШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-1-200 тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтарда, 2011 жылғы 20 қаңтарда, 2011 жылғы 27 қаңтарда, 2011 жылғы 3 ақпанда, 2011 жылғы 10 ақпанда "Жайық үні" газетінің № 2, № 3, № 4, № 5, № 6 және 2011 жылғы 13 қаңтарда, 2011 жылғы 20 қаңтарда, 2011 жылғы 27 қаңтарда, 2011 жылғы 3 ақпанда, 2011 жылғы 10 ақпанда "Пульс города" газетінің № 2, № 3, № 4, № 5, № 6 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 16 148 405 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 090 243 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 98 876 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 756 711 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер – 6 202 575 мың теңге;
2) шығындар – 17 284 615 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 000 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 1 000 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 136 210 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 136 210 мың теңге:
қарыздар түсімі – 2 320 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – -420 174 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 236 384 мың теңге.";
8-тармақта:
үшінші абзацта:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 27 декабря 2010 года № 35-2 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 15 ноября 2011 года № 42-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 ноября 2011 года № 7-1-217. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27 февраля 2012 года № 3-3
Сноска. Утратило силу - Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27.02.2012 № 3-3
В соответствии с пунктом 1 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О городском бюджете на 2011-2013 годы" от 27 декабря 2010 года № 35-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-1-200, опубликованное 13 января 2011 года, 20 января 2011 года, 27 января 2011 года, 3 февраля 2011 года, 10 февраля 2011 года в газете "Жайық үні" № 2, № 3, № 4, № 5, № 6 и 13 января 2011 года, 20 января 2011 года, 27 января 2011 года, 3 февраля 2011 года, 10 февраля 2011 года в газете "Пульс города" № 2, № 3, № 4, № 5, № 6) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 148 405 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 090 243 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 98 876 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 756 711 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 202 575 тысяч тенге;
2) затраты – 17 284 615 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 000 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 1 000 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 136 210 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 136 210 тысяч тенге:
поступление займов – 2 320 000 тысяч тенге;
погашение займов – -420 174 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 236 384 тысяч тенге.";
в пункте 8:
в абзаце третьем:

"16 388" саны "16 384" санымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"91 201" саны "123 568" санымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"87 948" саны "72 047" санымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"26 603" саны "22 603" санымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"2 528" саны "2 102" санымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"817 500" саны "802 525" санымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"283 630" саны "284 134" санымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта:
"137 985" саны "462 985" санымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"31 541" саны "31 457" санымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта:
"43 019" саны "42 820" санымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта:
"43 712" саны "43 511" санымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта:
"59 650" саны "59 374" санымен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацта:
"175 295" саны "174 463" санымен ауыстырылсын;
он жетінші абзацта:
"18 836" саны "18 760" санымен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацта:
"135 000" саны "134 254" санымен ауыстырылсын;
жиырма екінші абзацта:
"53 664" саны "33 644" санымен ауыстырылсын;
"Деркөл ауылындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешені құрылысының 1-кезеңін аяқтауға – 41 834 мың теңге;" деген сөздерден кейін келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Кердері көшесінен Есқалиев көшесіне дейінгі Короленко көшесіндегі диаметрі 400 мм су құбырын қайта құруға – 7 060 мың теңге;
Достық-Дружба даңғылынан Чагано-Набережная көшесіне дейінгі Еуразия даңғылындағы диаметрі 400 мм су құбырын қайта құруға – 10 397 мың теңге;
Есқалиев, А. Стрижаченко, Красная, Бебеля, Достық, Средняя көшелері бойынша диаметрі 160 мм су құбырларын қайта құруға – 10 465 мың теңге;
Әбілқайыр хан даңғылына өту жолымен диаметрі 1000 мм су құбырынан Әбілқайыр хан даңғылындағы диаметрі 600 мм су құбырына дейінгі С. Датұлы көшесіндегі су құбырын қайта құруға – 14 857 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының Евразия даңғылынан Пугачев көшесіне дейінгі Есқалиев көшесіндегі су құбырын қайта құруға – 42 241 мың теңге;
Кердері көшесінен Аманжолов көшесіне дейін Фрунзе көшесіндегі диаметрі 225 мм су құбырын қайта құруға – 4 370 мың теңге;
Орал қаласының 5, 6, 7, 8, 9 жаңа шағын аудандарды сумен жабдықтауға (Орал жерасты су кен орындарының жерасты сутартқыш алаңшасынан "Восток" шағынауданының қосу камерасына дейін су құбыры) 2 телім (6 шағынаудан ) – 8 293 мың теңге;
Орал қаласының Евразия даңғылы бойымен 3-канализациялық сорғы станциясынан Чагано-Набережная көшесіне дейін учаскедегі өздігінен ағатын кәріздік коллекторды қайта құруға – 15 000 мың теңге;
Ружейников көшесінен Мясокомбинат-Затон ауданына дейінгі жылу желілерін қайта құруға – 15 000 мың теңге;

цифры "16 388" заменить цифрами "16 384";
в абзаце четвертом:
цифры "91 201" заменить цифрами "123 568";
в абзаце пятом:
цифры "87 948" заменить цифрами "72 047";
в абзаце шестом:
цифры "26 603" заменить цифрами "22 603";
в абзаце седьмом:
цифры "2 528" заменить цифрами "2 102";
в абзаце восьмом:
цифры "817 500" заменить цифрами "802 525";
в абзаце девятом:
цифры "283 630" заменить цифрами "284 134";
в абзаце десятом:
цифры "137 985" заменить цифрами "462 985";
в абзаце двенадцатом:
цифры "31 541" заменить цифрами "31 457";
в абзаце тринадцатом:
цифры "43 019" заменить цифрами "42 820";
в абзаце четырнадцатом:
цифры "43 712" заменить цифрами "43 511";
в абзаце пятнадцатом:
цифры "59 650" заменить цифрами "59 374";
в абзаце шестнадцатом:
цифры "175 295" заменить цифрами "174 463";
в абзаце семнадцатом:
цифры "18 836" заменить цифрами "18 760";
в абзаце девятнадцатом:
цифры "135 000" заменить цифрами "134 254";
в абзаце двадцать втором:
цифры "53 664" заменить цифрами "33 644";
после слов "на завершение строительства 1-этапа физкультурного оздоровительного комплекса в поселке Деркул – 41 834 тысяч тенге;" дополнить абзацами следующего содержания:
"на реконструкцию водопровода диаметром 400 мм по улице Короленко от улицы Кердери до улицы Ескалиева – 7 060 тысяч тенге;
на реконструкцию водопровода по проспекту Евразия от проспекта Достык-Дружба до улицы Чагано-Набережная диаметром 400 мм – 10 397 тысячи тенге;
на реконструкцию водопровода по улицам Ескалиева, А. Стрижаченко, Красная, Бебеля, Достык, Средняя диаметром 160 мм – 10 465 тысячи тенге;
на реконструкцию водопровода по улице С. Датова от водопровода диаметром 1000 мм до проспекта Абулхаир хана с переходом проспекта Абулхаир хана диаметром 600 мм – 14 857 тысяч тенге;
на реконструкцию водопровода по улице Ескалиева от проспекта Евразия до улицы Пугачева в городе Уральск Западно-Казахстанской области – 42 241 тысячи тенге;
на реконструкцию водопровода диаметром 225 мм по улице Фрунзе от улицы Кердери до улицы Аманжолова – 4 370 тысяч тенге;
на водоснабжение новых микрорайонов 5, 6, 7, 8, 9 (водопровод от площадки подземного водозабора Уральского месторождения подземных вод до камеры переключения микрорайона "Восток") в городе Уральск, участок 2 (микрорайон 6) – 8 293 тысяч тенге;
на реконструкцию самотечного канализационного коллектора по проспекту Евразия на участке от канализационной насосной станции-3 до улицы Чагано-Набережная в городе Уральск – 15 000 тысяч тенге;
на реконструкцию тепловых сетей от улицы Ружейникова до района Мясокомбинат-Затон – 15 000 тысяч тенге;

Орал қаласының санитариясын қамтамасыз етуге – 100 000 мың теңге;
Орал қаласы бюджетіне ысырапты өтеуге және аймақтын экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге ағымдағы нысаналы трансферттер – 300 000 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет және қаржы жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
3. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының
42-ші кезектен тыс
сессиясының төрайымы             Т. К. Рудич
Орал қалалық мәслихатының
хатшысы                          Ә. Қ. Истелюев

на обеспечение санитарии города Уральска – 100 000 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты бюджету города Уральска на компенсацию потерь и обеспечение экономической стабильности региона – 300 000 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по экономике, бюджету и финансам.
3. Данное решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель 42-ой внеочередной
сессии Уральского городского
маслихата                        Т. К. Рудич
Секретарь Уральского
городского маслихата             А. К. Истелюев
Приложение 1
к решению Уральского городского маслихата